NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
buccaneer 490
A Green Bay - Minnesota meccsen mintha azt olvasták volna be, hogy ha ettől a csapattól is kikap az Eagles akkor megérdemlik a sorsukat (nem biztos, hogy pontosan mondom, a lényege ez volt, elnézést). Én nem így látom.Ennyire nem szabad a csapatot lesajnálni Tavaly vagy tavaly előtt talán igaz lett volna, sőt biztos is, de idén nem. Mostanra szépen össze szedte magát a csapat, rendre megnehezítik az ellenfelek dolgát. Szép, Gratula!
Béczkó
Ez a magyar közvetítés alatt volt? Oda én is beírtam, be is olvasták. Tele lett a tököm, hogy mindenki azon rinyált, hogy kikapott az Eagles, ahelyett, hogy arról beszéltek volna, hogy a Winston 5 td-t osztott ki, Martin meg 235 yardot futkorászott össze, úgy, hogy Sims meg 43-at. Kurvára felkaptam a vizet azon, hogy úgy jött le a dolog, hogy az Eagles volt szar és nem a Tampa kurvajó.

Csak a második félidőt láttam, de azt kell mondjam, hogy ellentmondást nem tűrően játszottak. Nagyon kellett V-Jax visszatérése, de amit nem értem, hogy mi a szar van ASJ-vel? Smith nem engedi játszani? Én úgy tudom, hogy 2 hete már pályára akar lépni.

Kezd nagyon savanyú lenni az a bizonyos szőlő philadelphiában. Mindenki azt hitte, hogy Chip Kelly megváltja a világot, de rendre beégnek. Mondjuk én jobban örülnék ha a Giants húzná be a csoportot. Még annak ellenére is örülök az eagles fiaskójának, hogy nálam volt a def fantasyban és kemény -1 pontot termeltek😊
TheBerzerker
Én úgy emlékszem Faragóék említést tettek mind Winston mind Martin kiváló teljesítményéről. Én személy szerint mindig tisztelettel hallgatom a kommentátori tevékenységüket. Nagyon sokat tanultam tőlük az évek folyamán a ligáról és nagyon sok érdekes információt juttatnak el a nézőkhöz. Legalábbis szerintem! Soha nem éreztem, hogy oktalanul mondanak negatív dolgokat egy franchise-ról. A beolvasott kommenteknél természetesen más a helyzet, de egy Eagles szurkoló jogos felháborodásában persze, hogy a saját csapatában keresi a hibát. Teljesen igaz egyébként! A Bucs volt atom jó! Nagyon-nagyon régen láttam ilyen összeszedett játékot ettől a csapattól. Winston, Martin atom jó volt, de még lehetne sorolni bőven a neveket. Jó lenne, ha ez nem csak röpke fellángolás lenne! 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A Green Bay - Minnesota meccsen mintha azt olvasták volna be, hogy ha ettől a csapattól is kikap az Eagles akkor megérdemlik a sorsukat (nem biztos, hogy pontosan mondom, a lényege ez volt, elnézést). Én nem így látom.Ennyire nem szabad a csapatot lesajnálni Tavaly vagy tavaly előtt talán igaz lett volna, sőt biztos is, de idén nem. Mostanra szépen össze szedte magát a csapat, rendre megnehezítik az ellenfelek dolgát. Szép, Gratula!
Béczkó
Ez a magyar közvetítés alatt volt? Oda én is beírtam, be is olvasták. Tele lett a tököm, hogy mindenki azon rinyált, hogy kikapott az Eagles, ahelyett, hogy arról beszéltek volna, hogy a Winston 5 td-t osztott ki, Martin meg 235 yardot futkorászott össze, úgy, hogy Sims meg 43-at. Kurvára felkaptam a vizet azon, hogy úgy jött le a dolog, hogy az Eagles volt szar és nem a Tampa kurvajó.

Csak a második félidőt láttam, de azt kell mondjam, hogy ellentmondást nem tűrően játszottak. Nagyon kellett V-Jax visszatérése, de amit nem értem, hogy mi a szar van ASJ-vel? Smith nem engedi játszani? Én úgy tudom, hogy 2 hete már pályára akar lépni.

Kezd nagyon savanyú lenni az a bizonyos szőlő philadelphiában. Mindenki azt hitte, hogy Chip Kelly megváltja a világot, de rendre beégnek. Mondjuk én jobban örülnék ha a Giants húzná be a csoportot. Még annak ellenére is örülök az eagles fiaskójának, hogy nálam volt a def fantasyban és kemény -1 pontot termeltek😊

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
A Green Bay - Minnesota meccsen mintha azt olvasták volna be, hogy ha ettől a csapattól is kikap az Eagles akkor megérdemlik a sorsukat (nem biztos, hogy pontosan mondom, a lényege ez volt, elnézést). Én nem így látom.Ennyire nem szabad a csapatot lesajnálni Tavaly vagy tavaly előtt talán igaz lett volna, sőt biztos is, de idén nem. Mostanra szépen össze szedte magát a csapat, rendre megnehezítik az ellenfelek dolgát. Szép, Gratula!
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
4 meccs energia italért, meg 4 meccs jár nőverésért is. Mindent értek..
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Grat!

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Buccaneers Inactives:
#4 QB R. Griffin
#17 WR D. Dye
#33 S K. McFadden
#74 G A. Marpet
#87 TE A. Seferian-Jenkins
#91 DE J. Shirley
#94 DE G. Johnson
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
VJax játszik ma. ASJ nem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Kwon Alexander will play today, despite facing a 4-game suspension for PEDs, source said.
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azért ilyen, "pár hetes" meg "hat hetes" sérüléshez képest már elég sokat hagynak ki ők... Mármint V-Jax, meg ASJ

több mint 8 éve
buccaneer 490
Az biztos, hogy kellenének a célpontok Winstonnak, mert az utóbbi fordulókban nagy katyvaszból kellett rákláb levest főznie
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Vincent Jackson, who injured his knee in Week 7, is expected to be out this week, once again. Mike Evans’ emergence must continue.
több mint 8 éve
buccaneer 490
És ilyen jó sorsolásunk sem lesz mindig! Ez az AFC South, NFC East most nagyon fogható lenne. Csakúgy mint mondjuk tavaly a saját csoportunk!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nincs könnyű dolga sem Winstonnak. Evans nagyon jó, de azért baromi nehéz dolga van úgy, hogy szinte folyton ketten figyelnek rá, annyira nincs más, akire kellene így Jackson és ASJ sérülése miatt. A támadófal azért egyáltalán nem jobb a közepesnél, sok ideje nincs Winstonnak, a futójáték meg so-so. A secondary nagyon fos, ami a covert illeti, tegnap mind Dez, mind Williams sorra verte az emberét, csak nem kapták meg a labdákat. Undorító győzelmek ezek, konzervatív az egész játék, de ez egyáltalán nem meglepő, ha nem tudom, ki a HC, szerintem háromból kitalálom, hogy ez Lovie Smith csapata. A fejlődés látható egyébként, bár ami Smith-t illeti, én nagyon nem érzem, hogy a Bucs vele jobb lehet középmezőnynél.

Winston szempontjából viszont ebben az első évben a lényeg a W, az ilyen kiszenvedett győzelmek még többet is adnak mentálisan, valamint azért azt sem árt megjegyezni, hogy több vereségnél is elmondható, nem volt sima, meglett volna az esélye a Bucsnak, csak elbalfaszkodta.
Stez
Nyilván egy olyan meccs, ahol az irányító game inning driveot vezet rengeteget számít. Már tanulás szempontjából. Sajnos az is igaz, amit mondasz. Jelenleg 4-5el áll a Bucs, de ez simán lehetne 5-4 is alsó hangon. Sajnos nekem, és mindenki másnak is ez a baja Smith-el, hogy nincs elég karizmája és nem érzi senki sem azt, hogy ez a csapat, akiről minden év elején elmondják, hogy milyen jó a kerete bármire is képes lehet a kezei alatt. Más edző egy ilyen kerettel szerintem simán megcsípne egy wild card helyet.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs könnyű dolga sem Winstonnak. Evans nagyon jó, de azért baromi nehéz dolga van úgy, hogy szinte folyton ketten figyelnek rá, annyira nincs más, akire kellene így Jackson és ASJ sérülése miatt. A támadófal azért egyáltalán nem jobb a közepesnél, sok ideje nincs Winstonnak, a futójáték meg so-so. A secondary nagyon fos, ami a covert illeti, tegnap mind Dez, mind Williams sorra verte az emberét, csak nem kapták meg a labdákat. Undorító győzelmek ezek, konzervatív az egész játék, de ez egyáltalán nem meglepő, ha nem tudom, ki a HC, szerintem háromból kitalálom, hogy ez Lovie Smith csapata. A fejlődés látható egyébként, bár ami Smith-t illeti, én nagyon nem érzem, hogy a Bucs vele jobb lehet középmezőnynél.

Winston szempontjából viszont ebben az első évben a lényeg a W, az ilyen kiszenvedett győzelmek még többet is adnak mentálisan, valamint azért azt sem árt megjegyezni, hogy több vereségnél is elmondható, nem volt sima, meglett volna az esélye a Bucsnak, csak elbalfaszkodta.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ezek az undorító, fos győzelmek nagyon sokat jelenthetnek egy csapatnak, valamint egy fiatal irányítónak a fejlődésük terén. Többet ér, mint amikor 28-6-ra agyondomináls valakit. Cam első évében talán nem is tudtunk úgy meccset nyerni, hogy eladta a labdát, szinte hibátlant kellett nyújtani egy győzelemhez. Idő kellett, míg felnőtt a csapattal, és ezek a győzelmek ebben a fejlődésben sokat érhetnek.
gabokocka
Tudom és igazad van. Ahogy néztem a meccset azon gondolkodtam a végén, hogy igazából senkinek nem lehet egy rossz szava se Winstonra. Meccsről meccsre fejlődik, hozza azt, amit elvárnak tőle, és teljesen jól menedzsel egy olyan offense-t, ami mind támadófal oldalról, mind elkapó oldalról erősen vérzik. Én az eddigi évben 100%ban elégedett vagyok vele. Az a röhej, hogy még a PO-ra is van esélye a tampának.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Ezek az undorító, fos győzelmek nagyon sokat jelenthetnek egy csapatnak, valamint egy fiatal irányítónak a fejlődésük terén. Többet ér, mint amikor 28-6-ra agyondomináls valakit. Cam első évében talán nem is tudtunk úgy meccset nyerni, hogy eladta a labdát, szinte hibátlant kellett nyújtani egy győzelemhez. Idő kellett, míg felnőtt a csapattal, és ezek a győzelmek ebben a fejlődésben sokat érhetnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na sikerült megnyerni a hét legszarabb meccsét. Ennyire unalmas fos meccset ritkán látni. Annyira hiányzik ennek a támadóalakulatnak ASJ és V-Jax, hogy rettenetes. Szegény Rákláb 2szer el is adta a labdát, hozzáteszem nem érzem, hogy 100%ban mindkettő az ő hibája lett volna. Mind1 a lényeg a W.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Sziasztok !!!
McDougald klesz a kezdő S ?
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
am nem tudom h figyeltétek de most a Giants ellen Winstont csomoszor megütöték miután eldobta a labdát és egyelten egyszer se ment rá sárga zászlo.....
csupi4
Nem tudom. Én alapvetően offense párti vagyok, de olyan kirívó esetre nem emlékszem. Sajnos az benne van, hogy a zebrák részéről másképpen, különös figyelemmel vannak ilyen szabálytalanságra, ha egy ún. sztárirányítóról van éppen szó. De mondom, olyan durva, sérülésveszéllyel járó dologra én nem emlékszem erről a mérkőzésről.
buccaneer
Szerintem főleg a következetességgel van a gond a sporik részéről, az egyik meccsen dobálják még véleményes szituációkban is, a másikon meg egyáltalán nem

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Austin Seferian-Jenkins is not expected to play today, source said. He hasn't been cleared for contact, yet so may be a few more...
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Tényleg volt egyébként, én kb. négy alkalmat számoltam, hogy későn értek oda, a zebrákat pedig pont nem érdekelte. Az meg, hogy más irányítóval hogy lett volna ki tudja. Ez egy ilyen bírói brigád volt... kissé engedékenyebb. A jelenlegi szabályok értelmében nyugodtan repülhettek volna a zászlók.

több mint 8 éve
buccaneer 490
am nem tudom h figyeltétek de most a Giants ellen Winstont csomoszor megütöték miután eldobta a labdát és egyelten egyszer se ment rá sárga zászlo.....
csupi4
Nem tudom. Én alapvetően offense párti vagyok, de olyan kirívó esetre nem emlékszem. Sajnos az benne van, hogy a zebrák részéről másképpen, különös figyelemmel vannak ilyen szabálytalanságra, ha egy ún. sztárirányítóról van éppen szó. De mondom, olyan durva, sérülésveszéllyel járó dologra én nem emlékszem erről a mérkőzésről.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
am nem tudom h figyeltétek de most a Giants ellen Winstont csomoszor megütöték miután eldobta a labdát és egyelten egyszer se ment rá sárga zászlo.....
csupi4
Igen azt néztem én is, hogy volt pár erősen véleményes szitu.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
am nem tudom h figyeltétek de most a Giants ellen Winstont csomoszor megütöték miután eldobta a labdát és egyelten egyszer se ment rá sárga zászlo.....
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
EDS végleg elvesztette a C posztot? Anno nagy reményekkel jött át ide.
alatriste
Elkapta a tampa kórt. Idejött és elkezdett szarul játszani. Sokan őt okolták a szar támadófalért, és hát azt se felejtsük el, hogy ezért Warhopp az igazán felelős, aki egy fogyatékos nímand.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin