Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Johnson, Marpet és ASJ is out a héten.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Alexanderrel most mi van? Nem láttam sehol se hírt, hogy fellebbeztek-e, és hogy most akkor életbe lép-e az eltiltása. A fantasy csapatom oszlopos tagja😊
TheBerzerker
A Bucs megkapta a hivatalos értesítést a négy meccses eltiltásról. Öt nap áll a rendelkezésre a fellebbezéshez. Annak úgy tudom halasztó hatálya van, vagyis mivel az ilyen procedúra több hétig is eltarthat, akár szerencsés esetben a decembert is végig játszhatja. De amondó vagyok, hogy ebből így is úgy is büntetés lesz, mert az NFL illegális teljesítményfokozókra vonatkozó politikája nem hiszem hogy változik egyik napról a másikra. Az álláspont ugyanis az, hogy nem érdekli őket milyen módon jutott a játékos szervezetébe a tiltott anyag, azért egyedül csak a játékos a felelős és slussz!
buccaneer
Fasza...nagyon nagy vérveszteség lenne, de ha PO-ba akar jutni a csapat akkor mindenképpen érdemes lenne elhúzniuk a dolgot. Sok már nincs vissza az alapszakaszból.

Fantasy po-ba jutásomhoz meg csak 2 meccsem van😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Alexanderrel most mi van? Nem láttam sehol se hírt, hogy fellebbeztek-e, és hogy most akkor életbe lép-e az eltiltása. A fantasy csapatom oszlopos tagja😊
TheBerzerker
A Bucs megkapta a hivatalos értesítést a négy meccses eltiltásról. Öt nap áll a rendelkezésre a fellebbezéshez. Annak úgy tudom halasztó hatálya van, vagyis mivel az ilyen procedúra több hétig is eltarthat, akár szerencsés esetben a decembert is végig játszhatja. De amondó vagyok, hogy ebből így is úgy is büntetés lesz, mert az NFL illegális teljesítményfokozókra vonatkozó politikája nem hiszem hogy változik egyik napról a másikra. Az álláspont ugyanis az, hogy nem érdekli őket milyen módon jutott a játékos szervezetébe a tiltott anyag, azért egyedül csak a játékos a felelős és slussz!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Alexanderrel most mi van? Nem láttam sehol se hírt, hogy fellebbeztek-e, és hogy most akkor életbe lép-e az eltiltása. A fantasy csapatom oszlopos tagja😊
TheBerzerker
az enyémnek is az de most rakhatjuk a kispadra 4 meccsre mert ebbol eltiltás lesz..
csupi4
Azért valahol iszonyat röhejes ez. Egy kurva energiaital miatt...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
TD magazin: Doug Martin 162 yardot szerzett az Eagles ellen kontakt után. Lehet jobban járnak az ellenfelek, ha inkább nem érnek hozzá, és megvárják, amíg elesik magától.

😀
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Alexanderrel most mi van? Nem láttam sehol se hírt, hogy fellebbeztek-e, és hogy most akkor életbe lép-e az eltiltása. A fantasy csapatom oszlopos tagja😊
TheBerzerker
az enyémnek is az de most rakhatjuk a kispadra 4 meccsre mert ebbol eltiltás lesz..
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Alexanderrel most mi van? Nem láttam sehol se hírt, hogy fellebbeztek-e, és hogy most akkor életbe lép-e az eltiltása. A fantasy csapatom oszlopos tagja😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én személy szerint a PO-ra sok esélyt nem látok. Ha esetleg az a Redskins meccs W lett volna... De azért így az alapszkasz végére fordulva sokkal jobb PO esélyekről beszélni, mint 1/1-ről. Vagy nem? 😀
buccaneer
Ha év elején valaki azt mondja, hogy olyan posztot fogok írni, amiben a PO esélyeket taglalom a többi csoport kapcsán tuti kiröhögöm 😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Én személy szerint a PO-ra sok esélyt nem látok. Ha esetleg az a Redskins meccs W lett volna... De azért így az alapszkasz végére fordulva sokkal jobb PO esélyekről beszélni, mint 1/1-ről. Vagy nem? 😀
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Utólag visszanéztem a meccset, ilyen összeszedett játékot majdnem, hogy több éve láttam utoljára a Bucs-tól. Kíváncsi leszek a következő néhány hétre, mert konzisztensen kellene jónak lenni ahhoz, hogy itt WC-ról lehessen beszélni. Most amúgy különösen fájó pl. egy Redskins elleni bukta,
Tibes
Na akkor nézzük végig...
NFC EAST
Giants (5-5)
Szerintem ezt a csoportot behúzza a giants. Az ellenfelei: Redskins, Jets, Dolphins, Panthers, Vikings, és Eagles.
Ebből 2öt tuti behúznak szerintem, de lehet 3at is. 8-8al behúzzák a csoportot.
Redskins (4-6)
Menetrend: Giants, Cowboys, Bears, Bills, Eagles, Cowboys
Sok a csoporton belüli meccs náluk és nem lesznek könnyűek. 6-10el zárnak szerintem
Eagles (4-6)
Menetrend: Lions, Patriots, Bills, Cardinals, Redskins, Giants.
Az Eagles nagyon le van robbanva mentálisan. Ebből a menetrendből én 2 meccsnél többet nem adnék nekik. Ugyancsak 6-10el zárnak szerintem.
Cowboys (3-7)
Menetrend: Panthers, Redskins, Packers, Jets, Bills, Redskins
Nem túl könnyű jövő, Bills Redskins fogható nekik, Pantherst kizárt, hogy elverjék, még Romovel sem, Jets, Packers kétesélyes. Ha a maradék meccseiből 4-et be is húznak, akkoris 7-9 lehet a mérlegük.

Szerintem ebből a csoportból, mivel sok az a csoporton belüli meccs 1 csapat fog tovább menni és az a Giants lesz.

NFC NORTH

Itt nem nagyon van miről beszélni. Akárki is nyeri ezt a csoportot, a 2. helyezettnek tuti Wild Card helye van.

NFC SOUTH
Panthers (10-0)
Nincs miről beszélni, nehogy a csoportot behúzzák, de ők lesznek az NFC legjobbjai is.
Falcons (6-4)
Menetrend: Vikings, Buccaneers, Panthers, Jaguars, Panthers, Saints
Szerintem itt még összesen 2 meccs nézhet ki a Falconsnak. Én nem gondolnám, hogy 8-8nál jobbak lesznek. Ebbe persze beleszámoltam azt, hogy a Bucs elkapja a Falconst. Szerintem nagyjából itt el is dől, hogy van-e esély a PO-ra, mert ha a Falconstól kikapnak a kedvenc kalózaink akkor ott nagyjából el is ment a hajó. Akkor 9-7el fognak zárni, vagy 8-8-al.
Buccaneers (5-5)
Menetrend: Colts, Falcons, Saints, Rams, Bears, Panthers
Colt most úgy érzem verhető, Falconst ha tényleg PO-ba akar jutni a csapat muszáj megverni, Saints fogható, Bears szintén, a Panthers meg utolsó héten könnyen lehet, hogy padoztat. Ideális esetben akár minden meccs hozható lenne (ebben persze elég erős optimizmus van). De ha 4 meccset sikerülne hozni a csapatnak, akkor lehetne egy 9-7el zárni.
Saints (4-6)
Menetrend: Texans, Panthers, Buccaneers, Lions, Jaguars, Falcons
Texans elég kétesélyes, ott nagyon elkapták a fonalat, és kezd a védelem is összeállni a szezon végére. Panthers elleni bukta lesz, Remélem a Bucs elveri őket, Lions, Jaguars, Falcons meccsből 2-öt tuti behúznak és a Falcons ellen remélem segítenek a Tampának és megverik őket😊 ÉN 6-10et vízionáluk nekik, de csak a nemlétező védelmük miatt.

NFC WEST
Cardinals (8-2)
Nincs miről beszélni, szerintem simán behúzzák a csoportot. Még akkoris ha Palmer lesérül.
Seahawks (5-5)
Menetrend: Steelers, Vikings, Ravens, Browns, Rams, Cardinals
3 meccset tuti behúznak, és szerintem az utolsót is. Ha csak a jó Rams nem picsázza el megint őket. A Cardinalsnak nem lesz esélye befogni a Pantherst az NFC élén, szerintem ők is padoztatnak. Nem lepődnék meg ha nem is Palmer játszana. 9-7 simán kinéz nekik.

Rams és a Frisco szerintem itt már nem játszik.

Ahogy én látom itt 2 csapatra kell nagyon figyelni. Az egyik a Falcons a másik a Seahawks. Ha a Falconst sikerülne megverni az hatalmas lépés lenne a lehetséges PO felé. A Seahawks menetrendje nem annyira vészes, de megmondom őszintén nemtudom mit nézzek ki belőlük. Náluk a Rams elleni meccsen fog múlni minden, akik azért elég nagy mumusai a Seahawks-nak és idén egyszer már elkapták őket. Bucsnak hatalmas segítség lenne az tuti.

Esély tehát van, de ahhoz meccseket kell nyerni. Én kicsit félek megmondom őszintén, és amikor a Tampa menetrendjét néztem erős optimizmus szólt belőlem. Ha reálisan nézem a dolgokat akkor itt leginkább a Seahawknak áll a wild card másik helye. A Falcons elleni meccsen nagyjából is el fog dőlni a bucs sorsa úgy gondolom.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Utólag visszanéztem a meccset, ilyen összeszedett játékot majdnem, hogy több éve láttam utoljára a Bucs-tól. Kíváncsi leszek a következő néhány hétre, mert konzisztensen kellene jónak lenni ahhoz, hogy itt WC-ról lehessen beszélni. Most amúgy különösen fájó pl. egy Redskins elleni bukta,

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ezzel mondjuk tisztában vagyok, mert hozott már nekem az eagles 19 pontot fantasyban. Most mondjuk -1et de az mind1. Én kezdem azt érezni, hogy nem volt jó ötlet szabad kezet adni Chip Kellynek. Kezd ugyanaz történni mint jópár évvel ezelőtt, amikor az eagles ki lett kiáltva PO esélyesnek, összevásároltak egy csomó sztárt és mégse tudtak eredményeket felmutatni. Az biztos, hogy rendszerszintű probléma van philyben. Mondjuk nekem Hitchcock alapból nem szimpatikus valamiért.
TheBerzerker
Itt most azért teljesen más természetű a probléma. Annak idején az volt a baj, hogy FA-ról akartunk álomcsapatot építeni, de most ezek az igazolások abszolút jól sültek el. Nem is nagyon tudnék mondani olyan szabadügynököt, aki ne bizonyította volna, hogy megérte elhozni. Talán Maxwell, de ő is csak azért, mert túl lett fizetve, viszont égető szükség volt egy kezdő szintű CB-re és máshonnan nem tudtuk volna előteremteni. A fő problémát itt most nem nagyon részletezném, BleedingGreen remekül összefoglalta a lényeget az Eagles topikban. Ha csak egy dolgot kéne kiemelnem, akkor a legszembetűnőbb ok talán az elhanyagolt támadófal. Kellyről amúgy imád mindenki rémsztorikat kitalálni, de ezek általában teljesen alaptalan sztereotípiák. Lurie bízik benne (nem véletlen, hogy több hatalmat adott neki), a játékosok bírják, nem egyszer nyilatkozták már, hogy teljesen félreismerik őt. Na de nem is szaporítanám tovább a szót. További jó szezont Nektek, és remélem sikerül bizonyítanotok, hogy tényleg ilyen jó csapatotok van, és nem csak kiugró teljesítmény volt a vasárnapi.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
dande
Pedig nekem kicsit úgy tűnt. Mindenki arról beszélt, hogy kötelező győzelemnek kellett volna lennie, meg hogy ha a tampát se képes elverni az eagles akkor nem érdemlik meg a PO-t stb stb. Ebből nekem az jön le, hogy le voltak nézve.
TheBerzerker
Márpedig kötelező győzelemnek kellett volna lennie. Ne mondd már, hogy a meccs előtt a Tampa volt az esélyesebb. Nem vitatom, hogy jobbak voltatok a meccsen. Megkérdőjelezhetetlen a Bucs fejlődése, de ez az eredmény nem pusztán azért alakult ki, mert hirtelen ilyen világverő csapat lettetek. Senki nem számított nálunk arra, hogy egy fejben széthullott, értékelhetetlen teljesítményt nyújtó gárdát kapunk vissza a Dallas meccs után. Nem ismerem a Tampa hátralévő menetrendjét, de meg merem kockáztatni, hogy még egy ilyen romhalmaz brigád ellen nem fogtok játszani. Ettől függetlenül grat a győzelemhez, abszolút megérdemeltétek, de ne mi legyünk már a rosszfiúk, mert győzelmet vártunk el a csapattól
evergreen
Szerintem itt senki se gondolta, hogy a tampa az esélyesebb, arról sincs szó, hogy világverő csapat lett, csak egyszerűen jól játszottak, mondhatni mindenki ihletett állapotban ment ki a pályára. Meg merem kockáztatni, hogy ilyen játékkal, ha az eagles nem lett volna ennyire rossz, akkor is kikaptak volna, csak akkor max szorosabb lett volna a végjáték. Azt se mondta senki, hogy ti lennétek a rosszfiúk, én egyszerűen azt kérdőjelezem meg, hogy azért nyert a tampa, mert az eagles gyenge volt.
TheBerzerker
Nem csupán ezért nyert a Tampa, de ahhoz, hogy 45 pontot felrakjatok, kellett az Eagles hathatós asszisztálása, főleg védelmi oldalon. Ez a defense a szezon első felében top 5 volt, a secondary is jól muzsikált, a front7 meg hozta a szokott formáját, de valami teljesen megtört. Folyamatosan hullik szét a csapat elemeire, és ezt ti most remekül kihasználtátok. Én nem gondolom, hogy ha a szebbik arcunkat mutatjuk, azt amit ténylegesen tudnak a játékosok, akkor is nyertetek volna, de ezen nem fogunk összeveszni.
evergreen
Ezzel mondjuk tisztában vagyok, mert hozott már nekem az eagles 19 pontot fantasyban. Most mondjuk -1et de az mind1. Én kezdem azt érezni, hogy nem volt jó ötlet szabad kezet adni Chip Kellynek. Kezd ugyanaz történni mint jópár évvel ezelőtt, amikor az eagles ki lett kiáltva PO esélyesnek, összevásároltak egy csomó sztárt és mégse tudtak eredményeket felmutatni. Az biztos, hogy rendszerszintű probléma van philyben. Mondjuk nekem Hitchcock alapból nem szimpatikus valamiért.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
dande
Pedig nekem kicsit úgy tűnt. Mindenki arról beszélt, hogy kötelező győzelemnek kellett volna lennie, meg hogy ha a tampát se képes elverni az eagles akkor nem érdemlik meg a PO-t stb stb. Ebből nekem az jön le, hogy le voltak nézve.
TheBerzerker
Márpedig kötelező győzelemnek kellett volna lennie. Ne mondd már, hogy a meccs előtt a Tampa volt az esélyesebb. Nem vitatom, hogy jobbak voltatok a meccsen. Megkérdőjelezhetetlen a Bucs fejlődése, de ez az eredmény nem pusztán azért alakult ki, mert hirtelen ilyen világverő csapat lettetek. Senki nem számított nálunk arra, hogy egy fejben széthullott, értékelhetetlen teljesítményt nyújtó gárdát kapunk vissza a Dallas meccs után. Nem ismerem a Tampa hátralévő menetrendjét, de meg merem kockáztatni, hogy még egy ilyen romhalmaz brigád ellen nem fogtok játszani. Ettől függetlenül grat a győzelemhez, abszolút megérdemeltétek, de ne mi legyünk már a rosszfiúk, mert győzelmet vártunk el a csapattól
evergreen
Szerintem itt senki se gondolta, hogy a tampa az esélyesebb, arról sincs szó, hogy világverő csapat lett, csak egyszerűen jól játszottak, mondhatni mindenki ihletett állapotban ment ki a pályára. Meg merem kockáztatni, hogy ilyen játékkal, ha az eagles nem lett volna ennyire rossz, akkor is kikaptak volna, csak akkor max szorosabb lett volna a végjáték. Azt se mondta senki, hogy ti lennétek a rosszfiúk, én egyszerűen azt kérdőjelezem meg, hogy azért nyert a tampa, mert az eagles gyenge volt.
TheBerzerker
Nem csupán ezért nyert a Tampa, de ahhoz, hogy 45 pontot felrakjatok, kellett az Eagles hathatós asszisztálása, főleg védelmi oldalon. Ez a defense a szezon első felében top 5 volt, a secondary is jól muzsikált, a front7 meg hozta a szokott formáját, de valami teljesen megtört. Folyamatosan hullik szét a csapat elemeire, és ezt ti most remekül kihasználtátok. Én nem gondolom, hogy ha a szebbik arcunkat mutatjuk, azt amit ténylegesen tudnak a játékosok, akkor is nyertetek volna, de ezen nem fogunk összeveszni.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
dande
Pedig nekem kicsit úgy tűnt. Mindenki arról beszélt, hogy kötelező győzelemnek kellett volna lennie, meg hogy ha a tampát se képes elverni az eagles akkor nem érdemlik meg a PO-t stb stb. Ebből nekem az jön le, hogy le voltak nézve.
TheBerzerker
Márpedig kötelező győzelemnek kellett volna lennie. Ne mondd már, hogy a meccs előtt a Tampa volt az esélyesebb. Nem vitatom, hogy jobbak voltatok a meccsen. Megkérdőjelezhetetlen a Bucs fejlődése, de ez az eredmény nem pusztán azért alakult ki, mert hirtelen ilyen világverő csapat lettetek. Senki nem számított nálunk arra, hogy egy fejben széthullott, értékelhetetlen teljesítményt nyújtó gárdát kapunk vissza a Dallas meccs után. Nem ismerem a Tampa hátralévő menetrendjét, de meg merem kockáztatni, hogy még egy ilyen romhalmaz brigád ellen nem fogtok játszani. Ettől függetlenül grat a győzelemhez, abszolút megérdemeltétek, de ne mi legyünk már a rosszfiúk, mert győzelmet vártunk el a csapattól
evergreen
Szerintem itt senki se gondolta, hogy a tampa az esélyesebb, arról sincs szó, hogy világverő csapat lett, csak egyszerűen jól játszottak, mondhatni mindenki ihletett állapotban ment ki a pályára. Meg merem kockáztatni, hogy ilyen játékkal, ha az eagles nem lett volna ennyire rossz, akkor is kikaptak volna, csak akkor max szorosabb lett volna a végjáték. Azt se mondta senki, hogy ti lennétek a rosszfiúk, én egyszerűen azt kérdőjelezem meg, hogy azért nyert a tampa, mert az eagles gyenge volt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
dande
Pedig nekem kicsit úgy tűnt. Mindenki arról beszélt, hogy kötelező győzelemnek kellett volna lennie, meg hogy ha a tampát se képes elverni az eagles akkor nem érdemlik meg a PO-t stb stb. Ebből nekem az jön le, hogy le voltak nézve.
TheBerzerker
Márpedig kötelező győzelemnek kellett volna lennie. Ne mondd már, hogy a meccs előtt a Tampa volt az esélyesebb. Nem vitatom, hogy jobbak voltatok a meccsen. Megkérdőjelezhetetlen a Bucs fejlődése, de ez az eredmény nem pusztán azért alakult ki, mert hirtelen ilyen világverő csapat lettetek. Senki nem számított nálunk arra, hogy egy fejben széthullott, értékelhetetlen teljesítményt nyújtó gárdát kapunk vissza a Dallas meccs után. Nem ismerem a Tampa hátralévő menetrendjét, de meg merem kockáztatni, hogy még egy ilyen romhalmaz brigád ellen nem fogtok játszani. Ettől függetlenül grat a győzelemhez, abszolút megérdemeltétek, de ne mi legyünk már a rosszfiúk, mert győzelmet vártunk el a csapattól


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
dande
Pedig nekem kicsit úgy tűnt. Mindenki arról beszélt, hogy kötelező győzelemnek kellett volna lennie, meg hogy ha a tampát se képes elverni az eagles akkor nem érdemlik meg a PO-t stb stb. Ebből nekem az jön le, hogy le voltak nézve.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Igen, igen ott olvasták be! Valami ilyesmi volt, hogy ha ettől a csapattól is kikap az Eagles akkor annyit is ér. A tampa szép játékot mutat, egyáltalán nem szégyen ettől a csapattól kikapni, tök utolsóként, pocsék mutatott játék mellett érthető lenne. Mindezt úgy mondom, hogy nem vagyok tampa fan, nagyon nem!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, de szerintem sehol nem volt a Bucs lesajánlása, és nagyon jól játszottatok, sőt!!!! A Chip Kelly hype-t is a média csinálta, de a az Eaglesnél soha sehol senki nem volt nagyképű még mikor sem, mikor ment a szekér. Kár ezekre ugrani.

Nyilván az elvárások nagyok nálunk, és ahhoz képest éppen nem állunk jól, de reméljük valami csoda folytán észhez tér majd a csapat.

Gratula, és további jó szezont!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
+ gabóhoz, elnézve ahogy a tampa meccsről meccsre hogyan fejlődik sztem teljesen reális most a wc-ról beszélni. Pláne, hogy a falcons pont fordított utat jár be, a saints meg sztem rob kirúgásától sem fog érdemben megtáltosodni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
4-6, 4-6, 3-7, úgy, hogy játszanak egymással, esélytelen, hogy bármelyikük odaérjen. Ott az első helyért lesz harc a csoporton belül.

Játszotok otthon a Falcons Saints párossal, ott jelen állás szerint minimum 50% esély van, velünk az utolsó fordulóban, jó eséllyel mi ott már pihentetünk, a Colts se verhetetlen mostanság, Bears otthon is hozható, szóval sztem egy 9-7 meg lehet. A Seahawksnak erős a sorsolása, mennek még Arizonába és a Vikingshoz, fogadják a Steelerst, szóval ott is kinéz egy-két zakó. A Falcons pedig összeomlóban van, azt hittem a bye után magukra találnak, de egyelőre nem úgy tűnik. Szóval én most rátok tennék.
gabokocka
A próféta szóljon belőled. Azért durva lenne ha Winston első évében PO-ba vinne egy olyan franchise-t, amelyik közel 10 év csak a tvn nézi azt.

Jó kis téma lenne ez nektek a következő war room-ba😊

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
4-6, 4-6, 3-7, úgy, hogy játszanak egymással, esélytelen, hogy bármelyikük odaérjen. Ott az első helyért lesz harc a csoporton belül.

Játszotok otthon a Falcons Saints párossal, ott jelen állás szerint minimum 50% esély van, velünk az utolsó fordulóban, jó eséllyel mi ott már pihentetünk, a Colts se verhetetlen mostanság, Bears otthon is hozható, szóval sztem egy 9-7 meg lehet. A Seahawksnak erős a sorsolása, mennek még Arizonába és a Vikingshoz, fogadják a Steelerst, szóval ott is kinéz egy-két zakó. A Falcons pedig összeomlóban van, azt hittem a bye után magukra találnak, de egyelőre nem úgy tűnik. Szóval én most rátok tennék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nagyon úgy nézi ki bejelentkeztetek a playoffért folyó csatába, jelen állás szerint a Seahawks, Bucs, Falcons hármas egyike lesz az utolsó wildcard helyen, szép dolog volna, ha megcsípnétek.
gabokocka
Ebbe azért lesz beleszólása a redskins, cowboys, eagles triónak is. Szép lenne ha sikerülne megcsípni, de ahogy nézem a menetrendet, én még max 2 meccset tudok elképzelni, hogy hozható. Persze ha konstans maradna a tegnapi játék az más tészta.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A Green Bay - Minnesota meccsen mintha azt olvasták volna be, hogy ha ettől a csapattól is kikap az Eagles akkor megérdemlik a sorsukat (nem biztos, hogy pontosan mondom, a lényege ez volt, elnézést). Én nem így látom.Ennyire nem szabad a csapatot lesajnálni Tavaly vagy tavaly előtt talán igaz lett volna, sőt biztos is, de idén nem. Mostanra szépen össze szedte magát a csapat, rendre megnehezítik az ellenfelek dolgát. Szép, Gratula!
Béczkó
Ez a magyar közvetítés alatt volt? Oda én is beírtam, be is olvasták. Tele lett a tököm, hogy mindenki azon rinyált, hogy kikapott az Eagles, ahelyett, hogy arról beszéltek volna, hogy a Winston 5 td-t osztott ki, Martin meg 235 yardot futkorászott össze, úgy, hogy Sims meg 43-at. Kurvára felkaptam a vizet azon, hogy úgy jött le a dolog, hogy az Eagles volt szar és nem a Tampa kurvajó.

Csak a második félidőt láttam, de azt kell mondjam, hogy ellentmondást nem tűrően játszottak. Nagyon kellett V-Jax visszatérése, de amit nem értem, hogy mi a szar van ASJ-vel? Smith nem engedi játszani? Én úgy tudom, hogy 2 hete már pályára akar lépni.

Kezd nagyon savanyú lenni az a bizonyos szőlő philadelphiában. Mindenki azt hitte, hogy Chip Kelly megváltja a világot, de rendre beégnek. Mondjuk én jobban örülnék ha a Giants húzná be a csoportot. Még annak ellenére is örülök az eagles fiaskójának, hogy nálam volt a def fantasyban és kemény -1 pontot termeltek😊
TheBerzerker
Én úgy emlékszem Faragóék említést tettek mind Winston mind Martin kiváló teljesítményéről. Én személy szerint mindig tisztelettel hallgatom a kommentátori tevékenységüket. Nagyon sokat tanultam tőlük az évek folyamán a ligáról és nagyon sok érdekes információt juttatnak el a nézőkhöz. Legalábbis szerintem! Soha nem éreztem, hogy oktalanul mondanak negatív dolgokat egy franchise-ról. A beolvasott kommenteknél természetesen más a helyzet, de egy Eagles szurkoló jogos felháborodásában persze, hogy a saját csapatában keresi a hibát. Teljesen igaz egyébként! A Bucs volt atom jó! Nagyon-nagyon régen láttam ilyen összeszedett játékot ettől a csapattól. Winston, Martin atom jó volt, de még lehetne sorolni bőven a neveket. Jó lenne, ha ez nem csak röpke fellángolás lenne! 😊
buccaneer
Engem néha halálra idegesít a magyar közvetítés. Ha tehetem akkor inkább streamelek, de néha azért kényelmesebb a sport2.. Mondjuk azért ha Höri van bent akkor meg szoktam nézni.

Meccset meg jó volt nézni! Elvileg van matematikai esély még a wild cardra is, de lássuk be, hogy ennek nem sok realitása van. Nálam már amúgy pozitív a mérleg. Én ennyit se vártam idén a csapattól.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Nagyon úgy nézi ki bejelentkeztetek a playoffért folyó csatába, jelen állás szerint a Seahawks, Bucs, Falcons hármas egyike lesz az utolsó wildcard helyen, szép dolog volna, ha megcsípnétek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.