NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
buccaneer 490
EDS végleg elvesztette a C posztot? Anno nagy reményekkel jött át ide.
alatriste
Egyenlőre Hawley kijátszotta. Aztán ki tudja mennyire lesz ez hosszútávú? A Bucs-nál gyorsan bírnak változni a dolgok. Azt olvastam lehet guard-ként fognak majd rá számítani.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
EDS végleg elvesztette a C posztot? Anno nagy reményekkel jött át ide.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Evans nem ejti el a labdákat simán lett volna annyi yardja ebbe a forduloba mint Brownak
csupi4
Szegény szabadkozott is nagyon. Majd meglátjuk mire lesz ez elég.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Evans nem ejti el a labdákat simán lett volna annyi yardja ebbe a forduloba mint Brownak
több mint 8 éve
buccaneer 490
Chris Conte a 7. legjobb SS a ligában. Le vagyok döbbenve. Ha így folytatja élete legjobb szezonját futja idén. Én rohadt nagy macskajancsinak néztem mielőtt tampába jött.
TheBerzerker
Nem voltál egyedül! 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Chris Conte a 7. legjobb SS a ligában. Le vagyok döbbenve. Ha így folytatja élete legjobb szezonját futja idén. Én rohadt nagy macskajancsinak néztem mielőtt tampába jött.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tim Jennings cut & activate OT Demar Dotson.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Eh, Winston legalább megint jó volt, aztán kész, nincsenek nagy elvárásaim, ennyi kb. elég. Nem volt azért rossz a falunk szerintem, de párszor kellett a hátsó lábáról dobnia, és még így is kevés volt az eleinte megszokott túl magas labdáiból, úgyhogy rendben volt.
A futott TD meg állat volt, lábon is nagyon aggresszív.
Nehéz Evanst szidni 155, vagy hány yard mellett, de mégis...

A passzvédelmünk viszont fájdalmas idén, most pl. David 11 tackle-jének nagy része abból jött össze, hogy már megint könnyedén szétdobáltak minket a pálya közepén, és az elkapások után ért oda.
Jellemzően vagy ez történik, vagy a safetyjeink néznek be valamit, aztán ott a TD.
CB-ket cseréltünk mondjuk, ott nem is lettünk most csúnyán megszívatva.
Thrasher
Secondary totális katasztrófa. Az tény, hogy az O line jobb valamivel, de még mindig szörnyű. Linebackerek terén jó a tampa, de McCoy ezen a meccsen pl katasztrófa volt. Sőt akármennyire is csípem idén nem az az elit szintet hozza, amiért megéri azt a 96 milliót. Támadójáték értelmes elkapók hiányában teljesen fogalmatlan, hibába látszik, hogy Winston fejlődik. Egyre több a sérülés, és megint oda jutunk, hogy nincs normális depth. Se elkapó, se TE, se semmilyen téren.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Eh, Winston legalább megint jó volt, aztán kész, nincsenek nagy elvárásaim, ennyi kb. elég. Nem volt azért rossz a falunk szerintem, de párszor kellett a hátsó lábáról dobnia, és még így is kevés volt az eleinte megszokott túl magas labdáiból, úgyhogy rendben volt.
A futott TD meg állat volt, lábon is nagyon aggresszív.
Nehéz Evanst szidni 155, vagy hány yard mellett, de mégis...

A passzvédelmünk viszont fájdalmas idén, most pl. David 11 tackle-jének nagy része abból jött össze, hogy már megint könnyedén szétdobáltak minket a pálya közepén, és az elkapások után ért oda.
Jellemzően vagy ez történik, vagy a safetyjeink néznek be valamit, aztán ott a TD.
CB-ket cseréltünk mondjuk, ott nem is lettünk most csúnyán megszívatva.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Felkúrt ez a meccs! Mégpedig azért, mert egy simán verhető giantstől sikerült kikapnia a tampának. Hiába adogatott szépen Winston, és hiába vigyázott a labdára, ha nem tudott td-t dobni. És, hogy miért nem? Arra az utolsó play a tökéletes példa. Az, hogy akkor, amikor a linebackerek odaadják a középső zonát egy hail mary passz esetén, és a tetves támadófal akkor se képes arra, hogy biztosítson az irányítónak elég időt arra, hogy célpontot keressen, az elkapóknak meg idót arra, hogy egyáltalán felérjenek az endzoneban, az kritikán aluli. Egyszerűen nem lehet úgy játszani, hogy Winston egyetlen kurva dobásba se tud beleállni egyszerűen azért, mert állandóan menekülnie kell, és futtában kell passzolni. Humpries és Dye tejesen használhatatlan volt, Evans nem volt rossz, de azért megint volt 2-3 olyan droppja, amit el kellett volna kapnia. De ami a legnagyobb gondom az Myers volt. Tökéletes infantilizmusra utal az, hogy nem használod a TE-edet egy olyan csapat ellen, aki a 2. legtöbb yardot engedi a TE-ek ellen. Még akkoris, ha ASJ végül nem játszott.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Fantasy miatt kérdezzem most hogy McDonald megsérült McCoy mellet ki a másik kezdö Defensive Tackle Melton vagy Spence?
csupi4
Melton előrébb van a rangsorban, de Spence szerintem egészen jól szállt be a sérülése után. Viszont ha nekem lehetne egy ajánlatom, akkor az Kawann Short a Panthers-ből. Bár van egy olyan gyanúm, hogy ő már nem a szabad a ligádban.
buccaneer
Nálam Jared Crick van, és Malik Jackson van ezeken a posztokon.
TheBerzerker
Most hogy így írod a neveket, el is gondolkoztam azon, hogy egy 3-4-ben játszó DE lehet jobb választás, mint egy 4-3-as DT. legalábbis általánosságban beszélek, mert gondolom pl. egy Aaron Donald nem hoz rossz számokat egy ilyen fantasy csapatban. De azért, bár nem néztem soha ilyen összehasonlítást, gyanítom , hogy a 3-4 es DE-eknek pl. több szokott lenni a sack.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Fantasy miatt kérdezzem most hogy McDonald megsérült McCoy mellet ki a másik kezdö Defensive Tackle Melton vagy Spence?
csupi4
Melton előrébb van a rangsorban, de Spence szerintem egészen jól szállt be a sérülése után. Viszont ha nekem lehetne egy ajánlatom, akkor az Kawann Short a Panthers-ből. Bár van egy olyan gyanúm, hogy ő már nem a szabad a ligádban.
buccaneer
Nálam Jared Crick van, és Malik Jackson van ezeken a posztokon.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Fantasy miatt kérdezzem most hogy McDonald megsérült McCoy mellet ki a másik kezdö Defensive Tackle Melton vagy Spence?
csupi4
Melton előrébb van a rangsorban, de Spence szerintem egészen jól szállt be a sérülése után. Viszont ha nekem lehetne egy ajánlatom, akkor az Kawann Short a Panthers-ből. Bár van egy olyan gyanúm, hogy ő már nem a szabad a ligádban.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Fantasy miatt kérdezzem most hogy McDonald megsérült McCoy mellet ki a másik kezdö Defensive Tackle Melton vagy Spence?
csupi4
Más nincs szabadon a ligádban? Én nagyon csípem McCoy-t nálam alap DL játékos volt eddig de már gondolkodom a kukázásán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Fantasy miatt kérdezzem most hogy McDonald megsérült McCoy mellet ki a másik kezdö Defensive Tackle Melton vagy Spence?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Ő rántotta ki...ez sztem oda-vissza működik, mert ha therezie nem ejti ki azt a világtalan intet vagy nem tolják meg a sporik azzal a vicces 30 yardos dpi-vel akkor könnyen lehet, hogy más a meccs vége. Nem azt mondom, szépen vitte az uccsó driveot meg úgy összességében jól játszott, de ezt így kicsit erősnek érzem, mégha lovie olyan is amilyen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Winston kihozta a hétvégi meccsből a maximumot. Nem akadt célpont aki nem ejtette ki folyton a labdákat. Nehéz volt ennyi töltelékkel azért, ahogy korábban írtátok. Viszont a győztes drive során is, vagy három harmadik kísérletet ugrottunk meg a segítségével, és igaz, hogy nem lett TD a végén, de ott is ő rántotta ki a jó öreg Lovie-t a szószból, hogy meccslabdával jófejkedhessen, ne pedig a médiának magyarázkodjon összeállásról, meg látom a javulástról.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jameis jó arc, én annak elenére szurkolok neki, hogy riválishoz került, igaz, ezt sztem már leírtam többször is. 😊
Lesz még szar meccse bőven, de neki idén tanulni kell. Amúy ha megnézitek Bortles mekkorát lépett előre tavalyhoz képest, és ezt az ugrást kb hozzáteszitek Winstonhoz elég durva dolgok jönnek ki. Persze koránt sem biztos, hogy ő is pont úgy fog fejlődni, de azt lehet látni, hogy mekkora lehetőségek rejlenek egy olyan irányítóban, mint Winston.
gabokocka
Nem titkolom, hogy én anno nagyon szkeptikus voltam Winstonnal kapcsolatban. Főleg a balhéi miatt és mert úgy gondoltam, hogy nem jó helyre került tampában. Akkor úgy gondoltam jobbat tett volna neki, ha kiszakítják abból a környezetből, ahol a sok hülye haverja van, akikkel a fesztivált csinálta állandóan. Aztán rám cáfolt rendesen, mert nagyon tetszik az, amit látok tőle a pályán, és az is, amit a pályán kívüli munkájáról olvasok. Egyre jobban örülök, hogy őt húzták be végül. Bár te szerintem mindenkinél jobban tudod miről beszélek, hiszen itt a példa a főcsopoprton belül Cam "laptop" Newton személyében (gondolom tudod miért írtam így 😀), aki valahol hasonló utat járt be az nfl-ig mint Winston.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Jameis jó arc, én annak elenére szurkolok neki, hogy riválishoz került, igaz, ezt sztem már leírtam többször is. 😊
Lesz még szar meccse bőven, de neki idén tanulni kell. Amúy ha megnézitek Bortles mekkorát lépett előre tavalyhoz képest, és ezt az ugrást kb hozzáteszitek Winstonhoz elég durva dolgok jönnek ki. Persze koránt sem biztos, hogy ő is pont úgy fog fejlődni, de azt lehet látni, hogy mekkora lehetőségek rejlenek egy olyan irányítóban, mint Winston.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
idén érdemes meg jo bucs meccseket nézni , izgalmas pont gazdag meccseket játszunk! Draftnál én Mariota párti voltam de Winston engem meggyözöt ez a 7 meccs alatt optimisták lehetünk mi bucs szurkolok a jövöre nézve....GOBUCS
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.
Tibes
Nem fogják kirúgni. Schiano fizetését is csengetik idén, nem fogják jövőre még egy edző dead moneyját fizetni. Ki fogja húzni a szerződését. Majd jön a magyarázkodás, hogy új stáb, új qb, építkezés eleje blablabla.
TheBerzerker
Az "új qb"-ra ráfűzve amúgy Winston előtt le a kalappal. Amit az elmúlt hetekben művel az újonc QB szintjén zseniális. A Redskins meccs sem rajta ment el ugyebár..
Tibes
És rohadt csalóka a statja, mert Evans annyi labdát ejtett el, hogy katasztrófa Stockerről nem is beszélve. Szóval azért erősen benne van ebben az elkapói szar napja. Szerintem is jó döntéseket hozott a meccsen, jól látta meg a futási lehetőségeit, és amikor a lábán egy védővel odapöccintette a labdát egy first downért az már-már Big Ben magasságába emelte a srácot.
TheBerzerker
Egyes oldalakon az jelent meg, hogy mennyire inkonzisztens volt Winston játéka. Most azonban meg kell, hogy védjem, mert gondoljunk bele! NFL szintű elkapója egy darab volt a meccsen, az is sérülésből tért vissza és még korántsem mondhatni, hogy jó formában van. Sőt! A többiek draftolatlan töltelékek. Én úgy gondolom, hogy ebből a katyvaszból kihozta, amit ki lehetett, nem tudom mit lehetett volna még elvárni tőle! Persze egy-két labdája rossz helyre ment. És? Rodgersnek vagy Bradynek nincs ilyen egy meccsen? Dehogynem! Luckról meg ne is beszéljünk, mert ő meg úgy adogatja el a labdákat, mintha kötelező lenne.
buccaneer
Ha Evans úgy játszott volna mint a múlt héten, sokkal jobb statja lett volna Winstonnak is. 29/16-al zárt, ami simán lehetett volna 29/22, vagy kár jobb is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.
Tibes
Nem fogják kirúgni. Schiano fizetését is csengetik idén, nem fogják jövőre még egy edző dead moneyját fizetni. Ki fogja húzni a szerződését. Majd jön a magyarázkodás, hogy új stáb, új qb, építkezés eleje blablabla.
TheBerzerker
Az "új qb"-ra ráfűzve amúgy Winston előtt le a kalappal. Amit az elmúlt hetekben művel az újonc QB szintjén zseniális. A Redskins meccs sem rajta ment el ugyebár..
Tibes
És rohadt csalóka a statja, mert Evans annyi labdát ejtett el, hogy katasztrófa Stockerről nem is beszélve. Szóval azért erősen benne van ebben az elkapói szar napja. Szerintem is jó döntéseket hozott a meccsen, jól látta meg a futási lehetőségeit, és amikor a lábán egy védővel odapöccintette a labdát egy first downért az már-már Big Ben magasságába emelte a srácot.
TheBerzerker
Egyes oldalakon az jelent meg, hogy mennyire inkonzisztens volt Winston játéka. Most azonban meg kell, hogy védjem, mert gondoljunk bele! NFL szintű elkapója egy darab volt a meccsen, az is sérülésből tért vissza és még korántsem mondhatni, hogy jó formában van. Sőt! A többiek draftolatlan töltelékek. Én úgy gondolom, hogy ebből a katyvaszból kihozta, amit ki lehetett, nem tudom mit lehetett volna még elvárni tőle! Persze egy-két labdája rossz helyre ment. És? Rodgersnek vagy Bradynek nincs ilyen egy meccsen? Dehogynem! Luckról meg ne is beszéljünk, mert ő meg úgy adogatja el a labdákat, mintha kötelező lenne.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.
Tibes
Nem fogják kirúgni. Schiano fizetését is csengetik idén, nem fogják jövőre még egy edző dead moneyját fizetni. Ki fogja húzni a szerződését. Majd jön a magyarázkodás, hogy új stáb, új qb, építkezés eleje blablabla.
TheBerzerker
Az "új qb"-ra ráfűzve amúgy Winston előtt le a kalappal. Amit az elmúlt hetekben művel az újonc QB szintjén zseniális. A Redskins meccs sem rajta ment el ugyebár..
Tibes
És rohadt csalóka a statja, mert Evans annyi labdát ejtett el, hogy katasztrófa Stockerről nem is beszélve. Szóval azért erősen benne van ebben az elkapói szar napja. Szerintem is jó döntéseket hozott a meccsen, jól látta meg a futási lehetőségeit, és amikor a lábán egy védővel odapöccintette a labdát egy first downért az már-már Big Ben magasságába emelte a srácot.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.
Tibes
Nem fogják kirúgni. Schiano fizetését is csengetik idén, nem fogják jövőre még egy edző dead moneyját fizetni. Ki fogja húzni a szerződését. Majd jön a magyarázkodás, hogy új stáb, új qb, építkezés eleje blablabla.
TheBerzerker
Az "új qb"-ra ráfűzve amúgy Winston előtt le a kalappal. Amit az elmúlt hetekben művel az újonc QB szintjén zseniális. A Redskins meccs sem rajta ment el ugyebár..

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.
Tibes
Nem fogják kirúgni. Schiano fizetését is csengetik idén, nem fogják jövőre még egy edző dead moneyját fizetni. Ki fogja húzni a szerződését. Majd jön a magyarázkodás, hogy új stáb, új qb, építkezés eleje blablabla.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin