Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kwon Alexander is dropping his appeal and will begin serving his 4-game PED suspension this week, per source

Kár! Ő azért érzékeny veszteség!
Béczkó
Bizony. És nem csak a bucsnak, hanem a fantasy csapatomnak is😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Kwon Alexander is dropping his appeal and will begin serving his 4-game PED suspension this week, per source

Kár! Ő azért érzékeny veszteség!
több mint 8 éve
buccaneer 490
Rivera mondta, hogy nem pihentet, max olyat tudok elképzelni, hogy Cam leül a szünetben, vagy ilyesmi.
gabokocka
Szerintem az egyetlen meccs az pont a Panthers elleni, az mi nem igazán hozható. Láttuk mi volt tavaly Andersonnal is😊 Ha esetleg a chicagonak még élnek a playoff reményei az utolsó előtti héten az lehet még necces, de a másik kettőt illene hozni. Remélem Fisher nem amortizáltatja le a fél csapatot 2 hét múlva😊
TheBerzerker
Na igen! Fisher védelme több meghatározó játékost partvonal mellé "rakott" már. Rákláb urat csak életben hagyják! 😀
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mostmár akkor toljátok wild cardig...!
peach
Sok esély nincs rá elnézve a seahawks sorsolását.
TheBerzerker
Hát igen! Még talán a Vikings csapatát is könnyebb lenne megelőzni, ha mondjuk a Cardinals és a Packers elleni meccsüket elveszítik. De ahhoz nekünk meg minden meccset nyerni kéne, ami valljuk be szinte mission impossible. Úgy egyébként jobb főcsoport eredménnyel miénk lehetne a wild card.
buccaneer
Erre a forgatókönyvre én is nagyobb esélyt látok. Ehhez persze valóban hozni kéne az összes meccsünket, ami valljuk meg nem túl reális. De még mindig valóban nagyobb az esély, hogy a Vikes lead a soron következő meccseiből kettőt, mint hogy a Seahawks egyet. Ott talán az utolsó héten a Cardinals-ban lehet bízni...

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rivera mondta, hogy nem pihentet, max olyat tudok elképzelni, hogy Cam leül a szünetben, vagy ilyesmi.
gabokocka
Szerintem az egyetlen meccs az pont a Panthers elleni, az mi nem igazán hozható. Láttuk mi volt tavaly Andersonnal is😊 Ha esetleg a chicagonak még élnek a playoff reményei az utolsó előtti héten az lehet még necces, de a másik kettőt illene hozni. Remélem Fisher nem amortizáltatja le a fél csapatot 2 hét múlva😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Rivera mondta, hogy nem pihentet, max olyat tudok elképzelni, hogy Cam leül a szünetben, vagy ilyesmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Négyet kell nyernetek, és akkor szinte garantált a playoff. Érdekes meccs lenne az utolsó héten, ha nekünk a 16-0, nektek pedig a playoff múlna rajta. De az még messze van, addig mindkét csapatnak nyerni kell három-három meccset.
gabokocka
Érdekes lehet az utolsó hét de azért a főcsoport meccsen pihentetni és leadni a meccset...hát nem hiszem, hogy ez bekövetkezne. Bár egy Tampa - Carolina az nem ugyanaz a rivalizálás, mint egy Bears - Packers😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Négyet kell nyernetek, és akkor szinte garantált a playoff. Érdekes meccs lenne az utolsó héten, ha nekünk a 16-0, nektek pedig a playoff múlna rajta. De az még messze van, addig mindkét csapatnak nyerni kell három-három meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
buccaneer 490
Mostmár akkor toljátok wild cardig...!
peach
Sok esély nincs rá elnézve a seahawks sorsolását.
TheBerzerker
Hát igen! Még talán a Vikings csapatát is könnyebb lenne megelőzni, ha mondjuk a Cardinals és a Packers elleni meccsüket elveszítik. De ahhoz nekünk meg minden meccset nyerni kéne, ami valljuk be szinte mission impossible. Úgy egyébként jobb főcsoport eredménnyel miénk lehetne a wild card.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mostmár akkor toljátok wild cardig...!
peach
Sok esély nincs rá elnézve a seahawks sorsolását.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Mostmár akkor toljátok wild cardig...!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Austin Seferian-Jenkins visszatér. Újabb remek célpont Winstonnak!
több mint 8 éve
buccaneer 490
Így nagy valószínűséggel marad a franchise hosszú távon is Tampában. Aztán ha lesznek eredmények, gondolom a közönség is megérkezik szépen lassan a stadionba.
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
A harmadik legnagyobb kivetítőt kapja az NFL-ben a stadion, ha minden igaz. 😊

több mint 8 éve
buccaneer 490
Igen! Úgy 100 milliós lesz a költség és valami bazi nagy kivetítőről olvastam.
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mintha azt olvastam volna hogy felújítják Raymond Jameset... 😛
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ő jó LB edző, fogjuk rá, hogy jó DC lehetne. De nem vezetőedzői karakter szerintem.
buccaneer
Ebben maximálisan egyetértek veled. Ez a csapat sosem fog Lovie-val superbowlt nyerni ebben szinte biztos vagyok. Viszont lehet, hogy el tudja indítani a franchise egy úton, ami PO-t eredményezhet, és a következő edzőnek, már nem feltöltött talajra kell a házat építeni, hanem már lesz alap és állnak a falak is, és talán tető is lesz.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Ez a mai nem jött össze... A támadófal kimutatta a "foga fehérjét", Evans továbbra is ziccereket ejt el, nameg most Winston is sokszor pontatlan volt. A passz elleni védekezést pedig inkább hagyjuk...
Tibes
Evans droppjai baromi zavaróak. Most már ki merem jelenteni, hogy meccsek mentek el rajta. Az a szörnyű, hogy ez akkoris egy hozható meccs lett volna. Még így is lett volna esély a po-ra, de mivel nyert a seattle én most már sok reményt nem fűznék hozzá. Ettől függetlenül rá kell menni a csoport 2. helyére ami még így is erőn felüli teljesítmény lenne ha összejönne, és végülis nem lenne okunk panaszkodni. Vágülis valahol ez a realitás idén. Ha meglesz a 2. hely én maximálisan elégedett leszek a csapattal.

A seattle győzelme azért is szar, mert ezzel a steelers is nehéz helyzetbe került. De, hogy Brees mennyire szar volt azt nem akarom elhinni...
TheBerzerker
Az évad elején én sem vártam semmi jót a csapattól. ehhez képest valóban többet kaptam. Viszont azért van pár dolog, ami aggaszt. Az egyik és a legfőbb, hogy Lovie megtartja az állását. Sokat gondolkodtam ezen, de ha rajtam múlna én mindezek ellenére akkor is más szakember után néznék. Persze a stábból egy-két embert jó lenne átmenteni. Koetter és Bajakian úgy gondolom jó munkát végez. Így vagyok még Nickerson esetében is, a többieket nem igazán sajnálnám. De nem ez fog történni! Várhatóan.
buccaneer
Defense coordinator úgy sincs, Warhopp az meg Warhopp.Őt más csapathoz se illene odaengedni. Én megmondom őszintén nemtudom, hogy jó ötlet lenne-e Lovie menesztése. Az a baj, hogy ha jön egy új HC az ki tudja mit hoz magával. Megint lesz 2 év lószar. Nem kéne abba a hibába beleesni, amibe a Browns pl, akik 2 évente cserélgetik a stábot és nincs semmi eredménye, mert nulla a kontinuitás. Nézd meg mi volt azóta, amióta a csapat nem jutott PO-ba. 2 év Morris, 2 év Schiano, és most 2 év Smith. Ez nagyon nem jó tendencia. Ahhoz, hogy egy a tampa szintjén lévő csapatból valaki reális PO esélyes brigádot csináljon az minimum 4 év. Lovie minden hülyesége ellenére nem ő itt a fő baj hanem a tulajok és Licht, akinek nyomás kéne generálni Lovie-ra, hogy változtasson azokon a csapatrészeken, amik katasztrófák. Egy jó támadófallal és secondary-vel ez a keret PO-ban lenne ebben biztos vagyok. Én lehet adnék Lovienak még 1 évet, és ha azzal kezdené, hogy Warhoppot kibassza a francba és a következő draftról és FA piacról elkezdené, az említett két csapatrész rendberakását, azzal hatalmasat léphetne előre a bucs. Akkor reális PO aspiránsként lehetne rájuk tekinteni.
TheBerzerker
Igen! sok dologban egyet értünk. A Glazereket is átbeszéltük már párszor. A folytonosság meg tényleg minden eredményes franchise mögött ott van. Csak hát a két évente megtörténő vezetőedző cserék elkerülhetetlenek voltak. S azért voltak szükségesek, mert két évvel előtte rossz döntés született. Pedig ez idő alatt számos kiváló szakember ült vezetőedzői székekbe. De ne szépítsük! A Glazer gyerekek pocsék döntéshozók! Legalábbis, ami a sportot illeti, mert az üzletben lehet sikeresek. A baj csak az, hogy én Lovie személyében sem látom azt az embert, akivel hosszú távon sikeres lehet ez a gárda. Ő jó LB edző, fogjuk rá, hogy jó DC lehetne. De nem vezetőedzői karakter szerintem.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez a mai nem jött össze... A támadófal kimutatta a "foga fehérjét", Evans továbbra is ziccereket ejt el, nameg most Winston is sokszor pontatlan volt. A passz elleni védekezést pedig inkább hagyjuk...
Tibes
Evans droppjai baromi zavaróak. Most már ki merem jelenteni, hogy meccsek mentek el rajta. Az a szörnyű, hogy ez akkoris egy hozható meccs lett volna. Még így is lett volna esély a po-ra, de mivel nyert a seattle én most már sok reményt nem fűznék hozzá. Ettől függetlenül rá kell menni a csoport 2. helyére ami még így is erőn felüli teljesítmény lenne ha összejönne, és végülis nem lenne okunk panaszkodni. Vágülis valahol ez a realitás idén. Ha meglesz a 2. hely én maximálisan elégedett leszek a csapattal.

A seattle győzelme azért is szar, mert ezzel a steelers is nehéz helyzetbe került. De, hogy Brees mennyire szar volt azt nem akarom elhinni...
TheBerzerker
Az évad elején én sem vártam semmi jót a csapattól. ehhez képest valóban többet kaptam. Viszont azért van pár dolog, ami aggaszt. Az egyik és a legfőbb, hogy Lovie megtartja az állását. Sokat gondolkodtam ezen, de ha rajtam múlna én mindezek ellenére akkor is más szakember után néznék. Persze a stábból egy-két embert jó lenne átmenteni. Koetter és Bajakian úgy gondolom jó munkát végez. Így vagyok még Nickerson esetében is, a többieket nem igazán sajnálnám. De nem ez fog történni! Várhatóan.
buccaneer
Defense coordinator úgy sincs, Warhopp az meg Warhopp.Őt más csapathoz se illene odaengedni. Én megmondom őszintén nemtudom, hogy jó ötlet lenne-e Lovie menesztése. Az a baj, hogy ha jön egy új HC az ki tudja mit hoz magával. Megint lesz 2 év lószar. Nem kéne abba a hibába beleesni, amibe a Browns pl, akik 2 évente cserélgetik a stábot és nincs semmi eredménye, mert nulla a kontinuitás. Nézd meg mi volt azóta, amióta a csapat nem jutott PO-ba. 2 év Morris, 2 év Schiano, és most 2 év Smith. Ez nagyon nem jó tendencia. Ahhoz, hogy egy a tampa szintjén lévő csapatból valaki reális PO esélyes brigádot csináljon az minimum 4 év. Lovie minden hülyesége ellenére nem ő itt a fő baj hanem a tulajok és Licht, akinek nyomás kéne generálni Lovie-ra, hogy változtasson azokon a csapatrészeken, amik katasztrófák. Egy jó támadófallal és secondary-vel ez a keret PO-ban lenne ebben biztos vagyok. Én lehet adnék Lovienak még 1 évet, és ha azzal kezdené, hogy Warhoppot kibassza a francba és a következő draftról és FA piacról elkezdené, az említett két csapatrész rendberakását, azzal hatalmasat léphetne előre a bucs. Akkor reális PO aspiránsként lehetne rájuk tekinteni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Ez a mai nem jött össze... A támadófal kimutatta a "foga fehérjét", Evans továbbra is ziccereket ejt el, nameg most Winston is sokszor pontatlan volt. A passz elleni védekezést pedig inkább hagyjuk...
Tibes
Evans droppjai baromi zavaróak. Most már ki merem jelenteni, hogy meccsek mentek el rajta. Az a szörnyű, hogy ez akkoris egy hozható meccs lett volna. Még így is lett volna esély a po-ra, de mivel nyert a seattle én most már sok reményt nem fűznék hozzá. Ettől függetlenül rá kell menni a csoport 2. helyére ami még így is erőn felüli teljesítmény lenne ha összejönne, és végülis nem lenne okunk panaszkodni. Vágülis valahol ez a realitás idén. Ha meglesz a 2. hely én maximálisan elégedett leszek a csapattal.

A seattle győzelme azért is szar, mert ezzel a steelers is nehéz helyzetbe került. De, hogy Brees mennyire szar volt azt nem akarom elhinni...
TheBerzerker
Az évad elején én sem vártam semmi jót a csapattól. ehhez képest valóban többet kaptam. Viszont azért van pár dolog, ami aggaszt. Az egyik és a legfőbb, hogy Lovie megtartja az állását. Sokat gondolkodtam ezen, de ha rajtam múlna én mindezek ellenére akkor is más szakember után néznék. Persze a stábból egy-két embert jó lenne átmenteni. Koetter és Bajakian úgy gondolom jó munkát végez. Így vagyok még Nickerson esetében is, a többieket nem igazán sajnálnám. De nem ez fog történni! Várhatóan.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez a mai nem jött össze... A támadófal kimutatta a "foga fehérjét", Evans továbbra is ziccereket ejt el, nameg most Winston is sokszor pontatlan volt. A passz elleni védekezést pedig inkább hagyjuk...
Tibes
Evans droppjai baromi zavaróak. Most már ki merem jelenteni, hogy meccsek mentek el rajta. Az a szörnyű, hogy ez akkoris egy hozható meccs lett volna. Még így is lett volna esély a po-ra, de mivel nyert a seattle én most már sok reményt nem fűznék hozzá. Ettől függetlenül rá kell menni a csoport 2. helyére ami még így is erőn felüli teljesítmény lenne ha összejönne, és végülis nem lenne okunk panaszkodni. Vágülis valahol ez a realitás idén. Ha meglesz a 2. hely én maximálisan elégedett leszek a csapattal.

A seattle győzelme azért is szar, mert ezzel a steelers is nehéz helyzetbe került. De, hogy Brees mennyire szar volt azt nem akarom elhinni...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Végül a Bucs hivatalos oldalának információi ellenére játszott Mathis és Johnson is, de a vereség nem ezen múlt. Lényegében megmutatták hol a helyünk és itt még nagy merészség PO-ról álmodni. A passzjátékunk volt egyébként rendkívül életlen. Ott talán csak Brate tudott olyat játszani, ami nekem is tetszett és nem csak a TD miatt. Ezt most nem mondom biztosra, de talán az összes felé irányuló labdát leszedte.
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Ez a mai nem jött össze... A támadófal kimutatta a "foga fehérjét", Evans továbbra is ziccereket ejt el, nameg most Winston is sokszor pontatlan volt. A passz elleni védekezést pedig inkább hagyjuk...

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean

ezt csak úgy itt hagyom 😊

több mint 8 éve
buccaneer 490
A Colts sem panaszkodhat! 😀 Luck mellett hiányzó lesz Castonzo is. S nem sérültek, de nem játszik majd Mathis és Andre Johnson sem. Bár Johnson eddig is nagyon láthatalan volt.