Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
buccaneer 490
Schiano az ohionál kötött ki. Mondjuk nem mindenki örül ennek😊
TheBerzerker
Tudod! Mindenki nem számít! Csak egy számít! 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Schiano az ohionál kötött ki. Mondjuk nem mindenki örül ennek😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Robog a Nike pompavonat. Minél többet nézem annál inkább tetszik ez a color rush cucc.
buccaneer
Jah, elég parádésak. Én a mostanival nem igazán vagyok kibékülve megmondom őszintén. Szerintem túlontúl szines... a narancs már végképp nem kéne bele. Azok a digitális számok meg... Valahogy az én fejemben nem megy a quartz óra a kalózokhoz...

több mint 8 éve
buccaneer 490
Robog a Nike pompavonat. Minél többet nézem annál inkább tetszik ez a color rush cucc.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Bowers visszatér. 😀 Végre lesz a holtszezonban valaki akit tuti előállítanak valamiért. 😀
Cay
Elég szomorú, hogy idén eddig mindösze 1 db energiaitalt sikerült felmutatni😊 Kellett már ez😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Bowers visszatér. 😀 Végre lesz a holtszezonban valaki akit tuti előállítanak valamiért. 😀

több mint 8 éve
buccaneer 490
... no comment.
TheBerzerker
Félelmetes, hogy V-Jax nélkül mennyire akadozik ez az egész.a.. meg persze, hogy a sec kb. egy darab passzt nem tud levédekezni.
Cay
Az a félelmetes hogy evans és vjax együtt nem tudott 50 yardot összehozni. Nemtudom ki találta ki ezt a fogyatékos de biztos lovie "tampa 2" smith keze van a dologban. A 4. negyed elején 92 passzolt yard volt a táblán és annak is több mint a felét sims és martin hozta. Aztán az utolsó negyedben amikor végre sikerült passzolni jött td és nagy játék is.
Végletekig felbaszott mert nyerhető meccs volt. De ha nem támad egy csapat akkor nincs pont. Egyértelmű edzői hiba volt a vereség oka.
TheBerzerker
A szakelemzők szerint Koetter hívta így a játékokat. Húzzák is neki az ívet!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
... no comment.
TheBerzerker
Félelmetes, hogy V-Jax nélkül mennyire akadozik ez az egész.a.. meg persze, hogy a sec kb. egy darab passzt nem tud levédekezni.
Cay
Az a félelmetes hogy evans és vjax együtt nem tudott 50 yardot összehozni. Nemtudom ki találta ki ezt a fogyatékos de biztos lovie "tampa 2" smith keze van a dologban. A 4. negyed elején 92 passzolt yard volt a táblán és annak is több mint a felét sims és martin hozta. Aztán az utolsó negyedben amikor végre sikerült passzolni jött td és nagy játék is.
Végletekig felbaszott mert nyerhető meccs volt. De ha nem támad egy csapat akkor nincs pont. Egyértelmű edzői hiba volt a vereség oka.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Na igen, ezzel valószínűleg elúszott a remény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
... no comment.
TheBerzerker
Félelmetes, hogy V-Jax nélkül mennyire akadozik ez az egész... meg persze, hogy a sec kb. egy darab passzt nem tud levédekezni.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
... no comment.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
én itt pötyögtem végig és ez lett:

 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture/predictor




gedam
Ez most úgy jött ki, hogy a Packers minden meccset bukik? Ha jól értelmezem!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A cardinals megtette azt a szívességet, hogy ha nehezen is de behúzta a w-t a vikings ellen.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
srácok, Winston fog villogni a Saints ellen? Cam helyére lehet őt raknám kezdőbe, elég szépen fejlődik,valamiért kinézek neki egy 4-5 TD 350 yardos meccset, főleg ez a Saints def ellen. VJax, Evans, ASJ, Martin mind játszanak, ugye?
Borbinho
Mindenki játszik szóval célpontja lesz bőven, de én 3 tdnél többet nem jósolok neki. 300 yardja talán meglesz. Martin és sims biztos virgonc lesz és én nagyon várom hogy asj beinduljon. Fantasy szempontból jó a matchup, de azt pl ne tőle amit mariota produkált a múlt héten. Az elég extrém volt.

Nálam pont a mariota brees kettős vár a kezdő posztra.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
srácok, Winston fog villogni a Saints ellen? Cam helyére lehet őt raknám kezdőbe, elég szépen fejlődik,valamiért kinézek neki egy 4-5 TD 350 yardos meccset, főleg ez a Saints def ellen. VJax, Evans, ASJ, Martin mind játszanak, ugye?
Borbinho
játszik mindegyik igen
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
srácok, Winston fog villogni a Saints ellen? Cam helyére lehet őt raknám kezdőbe, elég szépen fejlődik,valamiért kinézek neki egy 4-5 TD 350 yardos meccset, főleg ez a Saints def ellen. VJax, Evans, ASJ, Martin mind játszanak, ugye?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
gedam 5 777
qrvajó a sorsolásotok, az utsó négy meccs mindegyikét nyerhetitek. ráadásul a green bay szíhokszot simán ki tudjátok golyózni még úgy is, ha nem nyertek csak a 4-ből hármat.
gedam
több mint 8 éve
gedam 5 777
én itt pötyögtem végig és ez lett:

 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture/predictor



több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet szórakozni:
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Akár még 9-7el is juthat a Bucs. Én úgy kalkuláltam, hogy a Seahawks befoghatatlan. A Vikigns sorsolása nem semmi viszont. Cardinals, Green Bay, És nagyon nagyon remélem, hogy a Giants elkapja a Vikings-t mert az ő PO helyük is részben ezen fog múlni.
TheBerzerker
Abban egyet értek, hogy a Vikings tűnik a foghatóbbnak. Abban azonban kételkedem, hogy a 9-7 elég lesz. Hacsak nem történik mondjuk egy formát befolyásoló sérülés .
buccaneer
Pötyögd végig a Vikings meccseit. Ha a Giants elkapja őket szerintem még a 9-7 is elég lehet.
TheBerzerker
Végül is titeket elkaptak az Óriások Tampában, kb. az az egy győzelmük volt idén idegenben.😊
Go Vikings!
Engem biztos nem. Max a csapatot. A giants szerintem továbbra is fekete ló. És ciklus van szóval sb-t játszanak😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Lehet szórakozni:
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Akár még 9-7el is juthat a Bucs. Én úgy kalkuláltam, hogy a Seahawks befoghatatlan. A Vikigns sorsolása nem semmi viszont. Cardinals, Green Bay, És nagyon nagyon remélem, hogy a Giants elkapja a Vikings-t mert az ő PO helyük is részben ezen fog múlni.
TheBerzerker
Abban egyet értek, hogy a Vikings tűnik a foghatóbbnak. Abban azonban kételkedem, hogy a 9-7 elég lesz. Hacsak nem történik mondjuk egy formát befolyásoló sérülés .
buccaneer
Pötyögd végig a Vikings meccseit. Ha a Giants elkapja őket szerintem még a 9-7 is elég lehet.
TheBerzerker
Végül is titeket elkaptak az Óriások Tampában, kb. az az egy győzelmük volt idén idegenben.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet szórakozni:
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Akár még 9-7el is juthat a Bucs. Én úgy kalkuláltam, hogy a Seahawks befoghatatlan. A Vikigns sorsolása nem semmi viszont. Cardinals, Green Bay, És nagyon nagyon remélem, hogy a Giants elkapja a Vikings-t mert az ő PO helyük is részben ezen fog múlni.
TheBerzerker
Abban egyet értek, hogy a Vikings tűnik a foghatóbbnak. Abban azonban kételkedem, hogy a 9-7 elég lesz. Hacsak nem történik mondjuk egy formát befolyásoló sérülés .
buccaneer
Pötyögd végig a Vikings meccseit. Ha a Giants elkapja őket szerintem még a 9-7 is elég lehet.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Lehet szórakozni:
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Akár még 9-7el is juthat a Bucs. Én úgy kalkuláltam, hogy a Seahawks befoghatatlan. A Vikigns sorsolása nem semmi viszont. Cardinals, Green Bay, És nagyon nagyon remélem, hogy a Giants elkapja a Vikings-t mert az ő PO helyük is részben ezen fog múlni.
TheBerzerker
Abban egyet értek, hogy a Vikings tűnik a foghatóbbnak. Abban azonban kételkedem, hogy a 9-7 elég lesz. Hacsak nem történik mondjuk egy formát befolyásoló sérülés .
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Néhány érdekes stat került fel a baucs oldalára:
 www.buccaneers.com/news/article-smith/Evans-VJax-Lead-NFL-in-1st-Down-Percentage/69ec88a7-5441-4830-87df-5f1263a93e0c

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet szórakozni:
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Akár még 9-7el is juthat a Bucs. Én úgy kalkuláltam, hogy a Seahawks befoghatatlan. A Vikigns sorsolása nem semmi viszont. Cardinals, Green Bay, És nagyon nagyon remélem, hogy a Giants elkapja a Vikings-t mert az ő PO helyük is részben ezen fog múlni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin