Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Loviet mondjuk telefonon sikerült kirúgni, ez igazán Glazeres.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Koetter amúgy tényleg jó választás lenne, jó rendszert épített Winston köré, és legalább nem kéne évente új OC-t keresni, mint anno Alex Smithnél. DC-nek meg jöhetne egy Jim Schwartz, aki védőkoordinátorként már több helyen is bizonyított, és azért lenne itt dolga rendesen helyrerázni az egységet.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rapoport még Chip Kellyt is opciónak látja tampában, mert állítólag 4 éve járt is floridában egy interjún. Na akkor azt hiszem többet nem néznék tampa meccset😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez miért is olyan meglepő? Alkotott maradandót Lovie? Szerintem nem.
silent7939
Vegyes a kép, de sztem is jobban járt a Bucs azzal, hogy kirúgták.
Szarabb a rekordja, mint Schianonak vagy Morrisnak, szóval bizonyos szemszögből nem meglepő az útilapu, más részről viszont általában 3 évet kapnak a HC-k, ráadásul Lovie személyében egy SB-t is megjárt HC nem kapta meg a szokásos türelmet.
empty taxi
Whiz is járt SB-ban és még 2 évet sem kapott 😊 Új kort élünk.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez miért is olyan meglepő? Alkotott maradandót Lovie? Szerintem nem.
silent7939
Vegyes a kép, de sztem is jobban járt a Bucs azzal, hogy kirúgták.
Szarabb a rekordja, mint Schianonak vagy Morrisnak, szóval bizonyos szemszögből nem meglepő az útilapu, más részről viszont általában 3 évet kapnak a HC-k, ráadásul Lovie személyében egy SB-t is megjárt HC nem kapta meg a szokásos türelmet.
empty taxi
Két év alatt nem tudott egy értelmes védelmet felépíteni. Sorra sültek be az FA piacról idehozott olyan nevek, akiktől mindenki jó teljesítményeket várt, plusz jó pár pályán hozott döntése is megkérdőjelezhető. Emellett az egész csóka színtelen, szagtalan, soha nem láttam, hogy ideges lett volna, minden nyilatkozata ugyanaz volt, a nagy semmi. Minden kétséget kizáróan jól járt a BUCS a menesztésével (leszámítva a maga mögött hagyott dead moneyt), nem is értem miért van ennyire ledöbbenve a kint sajtó.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Ez miért is olyan meglepő? Alkotott maradandót Lovie? Szerintem nem.
silent7939
Vegyes a kép, de sztem is jobban járt a Bucs azzal, hogy kirúgták.
Szarabb a rekordja, mint Schianonak vagy Morrisnak, szóval bizonyos szemszögből nem meglepő az útilapu, más részről viszont általában 3 évet kapnak a HC-k, ráadásul Lovie személyében egy SB-t is megjárt HC nem kapta meg a szokásos türelmet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez miért is olyan meglepő? Alkotott maradandót Lovie? Szerintem nem.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szép kis csavar, igazi 360 fokos fordulat.
Go Vikings!
Szóval semmi se változott?

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Nekem annyi jött le az egészből, hogy pár hete itt még ment a "ha a Vikes bebukja a hátralevő meccseit a Bucs meg nyer", akkor meglehet a PO, aztán nem lett se PO, most meg már HC sincs. Szép kis csavar, igazi 180 fokos fordulat. XD

Szerkesztette: Go Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
És ne hagyjuk ki a felsorolásból Barront sem. Idén 116 kombinált tackle-el zárt a ramsban 5 levédekezett passz és 3 fumble mellet. Az utolsó tampai évében Lovie Smith kezei alatt 49/3/0-at sikerült összehoznia. Smith kibaszott két baromi jó embert a secondaryből azért, mert nem illettek ő elképzeléseibe, amit rajta kívül senki se ért. Csak az a baj, hogy amilyen teljesítményt nyújtott a secondary idén az alapján egyedül Chris Conte volt képben azzal kapcsolatban, hogy mi a jó francot is akar Lovie. Ez meg ugye nem véletlen.
TheBerzerker
Barron az 5. héttől kezdve linebackert játszott idén, Ogletree helyén.
Höri
Hu...na ebben igazad van ezt nem is néztem.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És ne hagyjuk ki a felsorolásból Barront sem. Idén 116 kombinált tackle-el zárt a ramsban 5 levédekezett passz és 3 fumble mellet. Az utolsó tampai évében Lovie Smith kezei alatt 49/3/0-at sikerült összehoznia. Smith kibaszott két baromi jó embert a secondaryből azért, mert nem illettek ő elképzeléseibe, amit rajta kívül senki se ért. Csak az a baj, hogy amilyen teljesítményt nyújtott a secondary idén az alapján egyedül Chris Conte volt képben azzal kapcsolatban, hogy mi a jó francot is akar Lovie. Ez meg ugye nem véletlen.
TheBerzerker
Barron az 5. héttől kezdve linebackert játszott idén, Ogletree helyén.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért halkan jegyzem meg, hogy Vernernek két jó éve volt a Titansben, ezen kívül nem volt kifejezetten jó. Nagyon hullámzó játékos, van, hogy elkapja a fonalat, de nem tud konstansan jó lenni. Mondjuk ez egy érdekes csapat, itt Revisnek is folyton balhéi voltak. A csávó a liga legjobb cornereként idejött, leszedett a pályáról mindenkit, itt meg fél szezonon keresztül zónáztatták, aztán sorra kapták róla a TD-ket.
Stez
És ne hagyjuk ki a felsorolásból Barront sem. Idén 116 kombinált tackle-el zárt a ramsban 5 levédekezett passz és 3 fumble mellet. Az utolsó tampai évében Lovie Smith kezei alatt 49/3/0-at sikerült összehoznia. Smith kibaszott két baromi jó embert a secondaryből azért, mert nem illettek ő elképzeléseibe, amit rajta kívül senki se ért. Csak az a baj, hogy amilyen teljesítményt nyújtott a secondary idén az alapján egyedül Chris Conte volt képben azzal kapcsolatban, hogy mi a jó francot is akar Lovie. Ez meg ugye nem véletlen.

Szerintem az az ember, aki 2 év alatt a liga egyik legszarabb secondaryjét és támadófalát nem tudja legalább középszerre felhozni annak repülnie kell. Jó a támadófalban volt némi fejlődés az aláírom, mert sikerült idén kifejezetten jól draftolni, és 2 alapember is bekerült a falba kezdőnek Marpet és Smith személyében. Cherillus nem volt jó, pedig többet várt tőle mindenki, Mankins akármit mond szerintem nem heverte ki, hogy a Pats a gyűrű előtt vágta ki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért halkan jegyzem meg, hogy Vernernek két jó éve volt a Titansben, ezen kívül nem volt kifejezetten jó. Nagyon hullámzó játékos, van, hogy elkapja a fonalat, de nem tud konstansan jó lenni. Mondjuk ez egy érdekes csapat, itt Revisnek is folyton balhéi voltak. A csávó a liga legjobb cornereként idejött, leszedett a pályáról mindenkit, itt meg fél szezonon keresztül zónáztatták, aztán sorra kapták róla a TD-ket.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Istenem de boldog vagyok! A Mai nap legjobb híre!!!
Amikor olvastam ugyanez volt az első gondolatom, hogy Koettert kellene kinevezni HCnek. Így megmaradna a kontinuitás Winston és az offense oldaláról. Fraizer meg csak bábnak volt ott, lehet érdemes lenne adni neki egy esélyt, hogy DC-ként mit tud mutatni, mert, amit Lovie Smith művelt ennél a csapatnál az gyalázat. Totális értetlenség, olyan sémák játékosokra erőltetése, amit nem tudnak játszani és szerintem szinte senki sem értette pontosan hogy mit akar. VErner a liga egyik legjobb CB-je volt korábban, most meg azt se tudja, hogy zonázzon vagy emberezzen. Amit a támadófallal műveltek az meg botrány. Emellett pedig én egy karakter és tűz nélküli edzőnek tartom, akinek minden nyilatkozata olyan volt, mint egy posványos állóvíz.

Remélem az új HC-nak legyen az akárki is, az első lépése az lesz, hogy Warhoppot úgy bassza ki mint macskát szarni!

Egyetlen egy bajom van a dologgal, hogy jövőre elvileg ő is terheli a sapkát. Épphogy idén ki lett fizetve Schiano. De úgy látszik ennél a csapatnál mindig lesz edzői dead money😊

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Koetter egyébként nem volt rossz college HC az ezredfordulón.
Kérdés, hogy kit hozna DC-nek, persze 9 éve az NFL-ben mozog, így van kapcsolatrendszere. Pl. Mike Smith, Gregg Williams, Mel Tucker, Mike Nolan illetve ugye jelenleg Leslie Frazier a DC, akikkel dolgozott.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Állítólag Koetter lesz a megoldás házon belülről.
gabokocka
Ugyanez volt az első gondolatom mikor reggel becsippant az nfl mobile. Koetter szvsz nem is lesz rossz megoldás, nálunk is ryan legjobb éveit produkálta vele, itt is winstone több mint bíztató volt első évében és a futójáték sem halt meg mint nálunk. Ha így lesz sztem ez nem rossz döntés, sőt...bár úgy érzem lovie is rájátszás körülre ért volna jövőre. Ha mégis külsőst hoznak az tényleg totál wtf kategória.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 109 — Titans fan
A jelenlegi helyzetben nem olyan fontos hír, de azért beírom: Jon Robinson jelölt a Titans GM-posztra.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Sztem van kész terv, nem fognak itt mindenkit körbeinterjúztatni, Koetter pedig Winston miatt is logikus lépésnek tűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Gase kene ide.
Stez
ja az új nevük meg lehetne Tampa Bay Swampbears (Cutler esetleg backupnak? 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Gase kene ide.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
“This is stupid,” linebacker Lavonte David wrote on Twitter. “We can’t even have a consistent coach, 3 coaches in 5 yrs.”


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Állítólag Koetter lesz a megoldás házon belülről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
jó, hát 2 hónap szabadnap nélküli meló miatt abba kellett hagynom a meccsnézést idén, de látom, megint csak időpazarlás lett volna, mint ennél a csapatnál minden szezon volt az elmúlt időben.
hozzunk megint új edzőt, aki szétver mindent, lőjünk el vele is 2 évet az újjáépítésre, aztán majd jó lesz.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lovie kibaszva! \o/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nos...a második negyed utolsó playe tökéletes lenyomata volt a tampa idei offense teljesítményének. Winston odadobja, és akinek el kellene kapnia (elkapó, te, futó, vizesfoú, akárki) az meg elejti az endzone előtt, az óra meg lepörög. Kíváncsi vagyok van-e stat a droppokról, de idén a tampa minimum dobogós volt az tuti. Ez a mérleg még schianoval is meg lett volna. De legalább van qb stat, amit ki lehet tenni az ablakba. Szomorú lesz ha winston menti meg lovie seggét.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin