Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szeretnék én egy olyan tehetségtelen védelemnek szurkolni amelyiknek a front7jében Gerald McCoy, Lavonte David meg Kwon Alexander szaladgál.
empty taxi
cserébe edge rusher nincs, a secondary meg olyan szar, hogy HFL-ben is háromszáz yardokat kapnának 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Szeretnék én egy olyan tehetségtelen védelemnek szurkolni amelyiknek a front7jében Gerald McCoy, Lavonte David meg Kwon Alexander szaladgál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Koetternek HC-ként jóval kevesebb ideje és lehetősége lesz Winstonra, meg azzal, hogy vele foglalkozzon, most már az egész csapat az ő sara lesz, ez ugyanúgy kihathat Winston teljesítményére is. Ahogy látom, egyedüliként gondolom rossz döntésnek, ha Koetter lesz a HC, annak ellenére, hogy tényleg nagyon jó munkát végzett Winstonnal. De egy HC állás akkor is teljesen más, köszönő viszonyban sincs a kettő.

Az pedig, hogyha a fejben egyébként is veszélyes Winston rájön, hogy ezek után a HC kiskedvence lesz, nem biztos, hogy a legjobbat hozza majd ki belőle. Nálam még mindig Gase lenne a #1 egyébként.
Stez
Gase jó szakember. Ebben nincs vitánk. Ugyanakkor nem értesz abban egyet, hogy Gase azért inkább olyan játékritmushoz szokott edző (főleg a denveri évei alatt) ahol a D részéről lényegsen sikersebb a pass rush és a pass defence ? Koetter inkább egy gyenge irányító siettető játékhoz szokott az elmúlt időben és kevésbé jön talán zavarba ha az offense-nek a természetesnél több időt kell a pályán töltenie. Mert a tampai és atlantai évei alatt is ez volt. Félre ne érts! Ez nem vita, csak egy felvetés, mert az, hogy ki lenne a jobb szerintem egyikünk sem tudja.
buccaneer
Szerintem ez azért nem akkora faktor, mindkét edző élt meg sikeres és sikertelen éveket, ami a védelmet, pass rusht illeti. Megítélésem szerint egy edzőt nem lehet aszerint kinevezni, hogy az elmúlt években mikhez szokott, mikhez nem például a védelem részéről. Az ő és a DC feladata az, hogyha a pass rush szar volt Tampában, akkor a GM-mel együttműködve rendbe rakják, FA-ról, draftról, stb.

Gase esetében a denveri évek nem feltétlenül döntőek, hiszen persze, rá lehet fogni, hogy olyan offense-t, ami ott volt, mindenki eligazgat, de látjuk, hogy a Broncos ebben az idényben mindegyik kúbéjával szenvedett. Gase-t hívták sok helyre HC-nak, de ő elment OC-nak. A Tampa Bay a keretet tekintve nem rossz, fiatal ígéretes húzónevekkel, úgyhogy csábító lehetne. Gase azért Manninggel és Cutlerrel is elég jól megértette magát, és a Bears a sérültektől tizedelt kulcsjátékosok nélkül is okozott meglepetést. Én úgy gondolom, hogy Winston szempontjából ő talán jobb lenne, mint Koetter, valamint az egy dolog, hogy Martin kétévente felmutat valamit, de Gase az Evans, Jackson, ASJ trióból is többet tudna kihozni egy némileg agresszívebb rendszerrel, mint amit Koetternek sikerült, ez a túlságosan is konzervatív felfogás pontosan annyi meccsébe került a csapatnak, mint ahányat megnyertek vele.

Márpedig ennek a Tampa Baynek a támadósorában van az erő, annak kell a pluszt hoznia, a védelem erre évek óta nem képes. Én ezért várnék egy agresszívebb felfogást, akárki is lesz a HC. Ha Koetter lesz az, vagy ha ő marad itt az OC, tőle is ezt látnám szívesebben. Ebben a szezonban kivétel nélkül mindegyik Bucs-meccset láttam, és nem túlzok, hogyha azt mondom, ennél a kínkeserves, nyögvenyelős, kis túlzással nézhetetlen játéknál sokkal több lenne ebben a gárdában. Én olyat szeretnék itt látni, aki ezt ki is hozza a csapatból. Koetter felfogásában én ezt nem érzem.

Márpedig itt Panthersekkel, Falconsokkal és New Orleansokkal kell felvenni a versenyt, ezek – a Carolina – kivételével olyan csapatok, amelyek a támadósorukra alapoznak és gyakran hajlamosak adok-kapok, pontzuhatagos meccseket játszani. Amondó vagyok, a tehetséget ott kell kihozni, ahol igazán van. Ez pedig Bucs offense-re igaz.

Egy HC/OC-nak nem szabad hozzászoknia ahhoz, mit kap a védelemtől, ettől függetlenül kell tudnia nyernie.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Harold Goodwin (Cards OC) jön ma interjúra, rooney rule is letudva 😊 Jason Licht ismeri még a Cardinalsos időkből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
buccaneer 490
Viszont Koetternek HC-ként jóval kevesebb ideje és lehetősége lesz Winstonra, meg azzal, hogy vele foglalkozzon, most már az egész csapat az ő sara lesz, ez ugyanúgy kihathat Winston teljesítményére is. Ahogy látom, egyedüliként gondolom rossz döntésnek, ha Koetter lesz a HC, annak ellenére, hogy tényleg nagyon jó munkát végzett Winstonnal. De egy HC állás akkor is teljesen más, köszönő viszonyban sincs a kettő.

Az pedig, hogyha a fejben egyébként is veszélyes Winston rájön, hogy ezek után a HC kiskedvence lesz, nem biztos, hogy a legjobbat hozza majd ki belőle. Nálam még mindig Gase lenne a #1 egyébként.
Stez
Gase jó szakember. Ebben nincs vitánk. Ugyanakkor nem értesz abban egyet, hogy Gase azért inkább olyan játékritmushoz szokott edző (főleg a denveri évei alatt) ahol a D részéről lényegsen sikersebb a pass rush és a pass defence ? Koetter inkább egy gyenge irányító siettető játékhoz szokott az elmúlt időben és kevésbé jön talán zavarba ha az offense-nek a természetesnél több időt kell a pályán töltenie. Mert a tampai és atlantai évei alatt is ez volt. Félre ne érts! Ez nem vita, csak egy felvetés, mert az, hogy ki lenne a jobb szerintem egyikünk sem tudja.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most bedobták Sean McDermott nevét is. Állítólag hétvégén ő is jön interjúra.
Cay
Igen róla beszélgetünk😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most bedobták Sean McDermott nevét is. Állítólag hétvégén ő is jön interjúra.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Sean McDermott (Panthers DC) is jön interjúra, ez azért érdekes, mert vele a Rooney rule-t nem lehet kilőni 😊
empty taxi
Majd újra interjúztatják Fraziert😀

Ezt amúgy lehet?
TheBerzerker
Sztem nincs akadálya, csak kvázi szimplán hülyeség 😊
Ha van egy edződ akinek szerződése van és szted HC is lehet belőle, akkor nem bontod fel a szerződését, hogy szabadon tárgyalhasson akárkivel. Plusz Frazier egoja is sztem megszólalna ezután h kapjátok be.
Bár tudod mit interjúztassák Fraziert, legyen ő a HC, azt hozza vissza Loviet DC-nek 😀😀😀DDDDD
empty taxi
Jó én ezt csak a rooney rule miatt kérdeztem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Sean McDermott (Panthers DC) is jön interjúra, ez azért érdekes, mert vele a Rooney rule-t nem lehet kilőni 😊
empty taxi
Majd újra interjúztatják Fraziert😀

Ezt amúgy lehet?
TheBerzerker
Sztem nincs akadálya, csak kvázi szimplán hülyeség 😊
Ha van egy edződ akinek szerződése van és szted HC is lehet belőle, akkor nem bontod fel a szerződését, hogy szabadon tárgyalhasson akárkivel. Plusz Frazier egoja is sztem megszólalna ezután h kapjátok be.
Bár tudod mit interjúztassák Fraziert, legyen ő a HC, azt hozza vissza Loviet DC-nek 😀😀😀DDDDD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Sean McDermott (Panthers DC) is jön interjúra, ez azért érdekes, mert vele a Rooney rule-t nem lehet kilőni 😊
empty taxi
Majd újra interjúztatják Fraziert😀

Ezt amúgy lehet?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Sean McDermott (Panthers DC) is jön interjúra, ez azért érdekes, mert vele a Rooney rule-t nem lehet kilőni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Chuckyt is gyözködik h visszatérjen 😀 😀
csupi4
Chukyt leginkább az őrült eagles fan győzködte😀 Amiatt a figura miatt követem egyáltalán, hogy mit játszik az eagles😀

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ugyanakkor abban egyetértek Stezzel, hogy más tészta egy HC poszt és az is igaz, hogy kevesebb ideje lesz Winstonra, de eddig is volt egy QB coach a csapatnál... A játékhívásokat meg ugyanúgy hívhatja, ahogy Lovie is hívta a D-nek.
D11
Igen itt azért mindenki Koetterről beszél Winston kapcsán de azért ott volt mellette Bajakian is, aki nem csak a kávéját főzte. Én nem gondolnám, hogy azzal, hogy Koetterre nagyobb feladat hárul vissza kéne esnie Winston fejlődésének. Én abban sem hiszek, hogy elszállna az agya. Azért egyrészt még nincs azon a szinten, hogy ezt megtehesse, másrészt hatalmas csalódás lenne azok után, hogy ebben az évben mindenki a példamutató hozzáállásáról beszélt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a Kelly rasszista hülyeséget azért remélem itt senki nem veszi be....😉
Azért az pikáns lenne ha ott van lehetőségként hogy újra Mariotával dolgozhasson s a végén Winstonnál köt ki. De valószínű Koetter lesz itt a HC. Teljesen logikus lépés.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Loviet mondjuk telefonon sikerült kirúgni, ez igazán Glazeres.
empty taxi
De ez mekkore bunkóság már. Legalább annyira legyenek toleránsak hogy személyesen beszélik meg..Nem?
Coolearie
Azóta kiderült, hogy behívták Loviet, de ő érezte, hogy ez lesz a vége, így nem jelent meg, ezért közölték vele aztán telefonon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Loviet mondjuk telefonon sikerült kirúgni, ez igazán Glazeres.
empty taxi
De ez mekkore bunkóság már. Legalább annyira legyenek toleránsak hogy személyesen beszélik meg..Nem?
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Chuckyt is gyözködik h visszatérjen 😀 😀
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Rapoport még Chip Kellyt is opciónak látja tampában, mert állítólag 4 éve járt is floridában egy interjún. Na akkor azt hiszem többet nem néznék tampa meccset😊
TheBerzerker
Igen valóban interjúztattuk Kellyt. De feka irányító mellé csak nem őt akarjuk HC-nek, első dolga lenne eltradelni Winstont valami fehércsókáért 😀 Amúgy ha ez az ára, hogy maradjon Koetter akkor sztem is meg kellett lépni, biztos vagyok benne, hogy JW van annyira profi mentalitású gyerek, hogy nem száll a fejébe, még ha kis kedvenc lesz se. Illetve Koetterből se nézem ki, hogy így kezelné Winstont.
Ugyanakkor abban egyetértek Stezzel, hogy más tészta egy HC poszt és az is igaz, hogy kevesebb ideje lesz Winstonra, de eddig is volt egy QB coach a csapatnál... A játékhívásokat meg ugyanúgy hívhatja, ahogy Lovie is hívta a D-nek.
több mint 8 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Bennem azért vegyesek az érzések. Mivel a "10 millió szövetségi kapitány" országa, vagyunk, így ha én lennék a GM vagy a tulaj, akkor:
- kivágtam volna Fraziert
- kivágtam volna a secondary hármast
- elvettem volna Lovietól a play callingot és kerestem volna egy értelmes DC-t, ahogy teszik azt mondjuk a Jaguars csapatánál (a play calling és secondary staff témát leszámítva)

A fenti együtthatóval pedig adtam volna egy 3. évet Lovienak. Nem vagyok Lovie fan, sőt, szidtam eleget az elmúlt két évben, de nekem inkább a Glazer család féle (fejétől bűzlik a hal) politika nem tetszik. Ismerjük a statisztikákat, hogy 2 évente jön egy HC, ennyi "türelemre" nem lehet csapatot építeni. Szokás példálózni Rivera esetével aki szintén nem 2 év alatt csinált a Panthersből PO csapatot.

Van pár dolog amit nem szabad elfelejteni. Az elmúlt két drafton 1 db def játékos érkezett: Alexander, aki amúgy remekül bevált. Az idei évben érkezhetett volna kezdő pass rush és upgrade a secondarybe.
FA piacról Verner volt az egyetlen "nagy név" a többség inkább sémába illő kiöregedő/kirúgott ex-Bears vagy szintén backup játékos volt. Michael Johnson esete persze szintén érdekes.

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Koetternek HC-ként jóval kevesebb ideje és lehetősége lesz Winstonra, meg azzal, hogy vele foglalkozzon, most már az egész csapat az ő sara lesz, ez ugyanúgy kihathat Winston teljesítményére is. Ahogy látom, egyedüliként gondolom rossz döntésnek, ha Koetter lesz a HC, annak ellenére, hogy tényleg nagyon jó munkát végzett Winstonnal. De egy HC állás akkor is teljesen más, köszönő viszonyban sincs a kettő.

Az pedig, hogyha a fejben egyébként is veszélyes Winston rájön, hogy ezek után a HC kiskedvence lesz, nem biztos, hogy a legjobbat hozza majd ki belőle. Nálam még mindig Gase lenne a #1 egyébként.

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
 www.bucsnation.com/2016/1/7/10728236/dirk-koetter-leading-candidate-for-buccaneers

A cikk szerint azért b@szták ki Loviet, mert túl sokan (MIA, PHI, SF) akarták HC-nek Koettert.
empty taxi
Így akkor szerintem pláne jó döntés volt! A következő 5-10 év, azaz jóformán Winston miatt ez volt a helyes, és a fontosabb. Egy ilyen tehetségű fr QB kb. mindennél előbbre való szempontot kell, hogy képviseljen. Koetter bevált mellé, ezen nem akartak változtatni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Nah, felrobbant a Bucs fórum : D Remélem jó HC lesz az OC, mert Winston a király, és fejlődjön tovább!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
a 9ers is beszállt a buliba
petey
Elgépeltem az eredeti hsz-t, ti voltatok a 3. külsős csapat 😊

Btw tényleg a védelmi vonalakkal volt gáz, kirúgtak egy rakat edzőt onnan:  www.bucsnation.com/2016/1/7/10729754/buccaneers-let-lesie-frazier-and-other-defensive-assistants-go

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 539 — Csodabogár
a 9ers is beszállt a buliba

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
 www.bucsnation.com/2016/1/7/10728236/dirk-koetter-leading-candidate-for-buccaneers

A cikk szerint azért b@szták ki Loviet, mert túl sokan (MIA, PHI, SF) akarták HC-nek Koettert.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...