Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
buccaneer
A bátyja Geoff azért guardban is jó volt amellett h RT-ként is kezdő szint volt, lehet ilyesmi a terv az öcsivel is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
buccaneer 490
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Logan Mankins bejelentete visszavonulását!
csupi4
A francba 😞
Igy mar hianypozicio
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Logan Mankins bejelentete visszavonulását!
több mint 8 éve
buccaneer 490
Vajon megérné a bucsnak 12 misinél többet adni Olivier Vernon-ra? A Dolphins csak transition tag-et tette rá, és állítólag 12nél többet ők nem adnak neki.
TheBerzerker
Nemrég elbocsájtották Charles Johnson-t, meg ott van Hardy is. Talán közülük lehet olcsóbban jó szélső falembert találni! A drafton is elég elől vagyunk. 12 millió nem kevés. Vernon jó, de talán annyit nem ér.
buccaneer
Na eloszor is udv mindenkinek itt az uj kis kuckonkban 😉
Vernonert en megadnam a 12-t, de velem valami gond lehet, mert en Martinert sem sajnalnam a 8-9miot evente. Hisz a sapka nagy utemben emelkedik.
Bar nekem a tamadofal befejezese lenne az egyik legfontosabb pont. Mert ugye ev elejen meg Mankins visszavonulasa is hangot kapott.. Errol egyebkent nektek van uj infototok?
zolkoo
Semmi konkrét. Hacsak az nem hogy a Bucs érdeklődik Nate Chandler iránt, ami szerintem egy őrületes baromság, de ők tudják! Ebből gondolom, hogy számolnak Mankins visszavonulásával. 7 millió szabadulna fel, ha Mankins nem lenne, amennyiben még jól emlékszem, de nagyságrendileg biztos ott van valahol a szám. Szóval ebből azért minőségi falembert lehet találni.
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Vajon megérné a bucsnak 12 misinél többet adni Olivier Vernon-ra? A Dolphins csak transition tag-et tette rá, és állítólag 12nél többet ők nem adnak neki.
TheBerzerker
Nemrég elbocsájtották Charles Johnson-t, meg ott van Hardy is. Talán közülük lehet olcsóbban jó szélső falembert találni! A drafton is elég elől vagyunk. 12 millió nem kevés. Vernon jó, de talán annyit nem ér.
buccaneer
Na eloszor is udv mindenkinek itt az uj kis kuckonkban 😉
Vernonert en megadnam a 12-t, de velem valami gond lehet, mert en Martinert sem sajnalnam a 8-9miot evente. Hisz a sapka nagy utemben emelkedik.
Bar nekem a tamadofal befejezese lenne az egyik legfontosabb pont. Mert ugye ev elejen meg Mankins visszavonulasa is hangot kapott.. Errol egyebkent nektek van uj infototok?
több mint 8 éve
buccaneer 490
Vajon megérné a bucsnak 12 misinél többet adni Olivier Vernon-ra? A Dolphins csak transition tag-et tette rá, és állítólag 12nél többet ők nem adnak neki.
TheBerzerker
Nemrég elbocsájtották Charles Johnson-t, meg ott van Hardy is. Talán közülük lehet olcsóbban jó szélső falembert találni! A drafton is elég elől vagyunk. 12 millió nem kevés. Vernon jó, de talán annyit nem ér.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vajon megérné a bucsnak 12 misinél többet adni Olivier Vernon-ra? A Dolphins csak transition tag-et tette rá, és állítólag 12nél többet ők nem adnak neki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Mike Smith anno Jacksonville-ben is 4-3-at tolt, nem hinném, hogy átállás lenne, az viszont igaz, hogy szereti a tagbaszakadt DL-eket, így van ráció Bucknerben az erős oldalra, de azért lennének szvsz okosabb megoldások is.
empty taxi
Pont ebben "reménykedek" . Az előző 2 évben mindig pont előttünk húzták be a top D prospectet...( Rams Donald, Jets Williams) és nem is needre húztak... Buckner 3-4 DE prototípusa, persze 4-3 ban is lehet jó lesz, de reménykedek hogy inkább hozzánk kerül...
Tomcsik
Pedig Buckner draftolásának gondolatával állítólag mi is kacérkodunk. Hayes keze alatt talán 4-3-ba is belillesztehető! A másik név Noah Spence akit nagyon velünk kapcsolatban szoktak emlegetni. Állítólag Von Miller-hez hasonlítják a srácot.
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azt nyilatkozta anno Smith az első hosszabb interjújában, hogy alapvetően egy 4-3-as felállásra kell tőle számítani. De mi is az a 4-3-as felállás ugye? Mert valaki hátrébb lép, és máris 3-4-es, valaki fellép és megint más a gyerek fekvése stb... afféle hibrid rendszerrel szeretné kicsit összezavarni az ellenfél irányítóit. A passzsiettetés fontos lesz számára. A felállásokat mixelni akarja viszont úgy, hogy valójában a játék kivitelezés viszont több felállásból is ugyan az legyen. Zavart szeretne kelteni egy egyszerű rendszerrel. Egy olyannal ami nem egy kőbe vésett sémára épít, hanem a játékosai erősségeire. Ezt nyilatkozta.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Mike Smith anno Jacksonville-ben is 4-3-at tolt, nem hinném, hogy átállás lenne, az viszont igaz, hogy szereti a tagbaszakadt DL-eket, így van ráció Bucknerben az erős oldalra, de azért lennének szvsz okosabb megoldások is.
empty taxi
Pont ebben "reménykedek" . Az előző 2 évben mindig pont előttünk húzták be a top D prospectet...( Rams Donald, Jets Williams) és nem is needre húztak... Buckner 3-4 DE prototípusa, persze 4-3 ban is lehet jó lesz, de reménykedek hogy inkább hozzánk kerül...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Mike Smith anno Jacksonville-ben is 4-3-at tolt, nem hinném, hogy átállás lenne, az viszont igaz, hogy szereti a tagbaszakadt DL-eket, így van ráció Bucknerben az erős oldalra, de azért lennének szvsz okosabb megoldások is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Sztem hatalmas butaság volna váltani, a három legjobb védő (McCoy, David, Alexander) tipikusan 4-3-ba való.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Srácok lehet tudni milyen fajta D lesz a következő szezonban? Eddig ugye 4-3 volt... Mockokban szinte mindenhol Deforest Bucknert írják hozzátok aki tipikus 3-4 DE... Nagyon jó prospect ( épp ezért remélem inkább hozzánk csúszik...) Vannak azonban falemberek akik sokkal jobban illenek a 4-3 -ba pl Lawson, Dodd, Ogbah, Rankins stb...

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na megmondtam, vagy megmondtam? 😊
TheBerzerker
Megmondtad! 😀 Én alap esetben úgy vagyok vele, hogy ilyen gyenge offense még meccset se nyerjen, nem hogy Bowlt. De mégis tud nyerni! A Denver védelem, élükön Wade phillips-szel nagyot alkotott egész évben. Elway pedig ugyancsak zseniális munkát végzett, bár én olyan nevek elengédése után, mint Orlando Franklin eléggé szekeptikus voltam a Broncos-zal kapcsolatban. De akárhogy is csűröm-csavarom, azoknak volt igaza, akik a védelemre tették le a voksukat. Ezt a meccset tényleg az nyerte. 😊
buccaneer
Nem csak a védelem, hanem a rutin is kellett hozzá. Ha nem Cam Newton a qb akkor sokkal szorosabb lett volna a meccs és nagyon megfingatták volt a Broncost. Hiába lett Newton MVP ha nincs meg még benne az a rutin, ami képessé tette volna arra, hogy felmérje az ellenfél játékstílusát és alkalmazkodjon hozzá. Amikor ott van egy Olsen a csapatodban, aki végig jól játszott és a döntőn nem használod az nem csak edzői hiba szerintem. Vagy ha egy olyan qb vagy, aki több mint 600 yardot és 10 tdt futkos össze az alapszakaszban és 2-3szor indulsz el a labdával se teljesen csak edzői hiba. Én azt láttam, hogy a Panthersnek volt egy játéka az alapszakaszban, amit mindenkire rá tudott erőltetni, és nagyon brutál védelemmel nem is találkoztak az idei menetelésük során, leszámítva a Seahawks-t, aki éppen csak, hogy megvertek az alapszakaszban, és akik a PO-ban az utolsó 2 negyedben pontot se engedtek a Panthersnek. Ahogy én látom, ebben az évben 2 olyan csapat volt, aki ki tudta billenteni őket a játékstílusukból és az a Seahawks és a Broncos volt, mindkettő elit védelemmel. Seahawks nagy bánatára az első 2 negyedet átaludták, különben megint Seahawks - Broncos döntő lett volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Na megmondtam, vagy megmondtam? 😊
TheBerzerker
Megmondtad! 😀 Én alap esetben úgy vagyok vele, hogy ilyen gyenge offense még meccset se nyerjen, nem hogy Bowlt. De mégis tud nyerni! A Denver védelem, élükön Wade phillips-szel nagyot alkotott egész évben. Elway pedig ugyancsak zseniális munkát végzett, bár én olyan nevek elengédése után, mint Orlando Franklin eléggé szekeptikus voltam a Broncos-zal kapcsolatban. De akárhogy is csűröm-csavarom, azoknak volt igaza, akik a védelemre tették le a voksukat. Ezt a meccset tényleg az nyerte. 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na megmondtam, vagy megmondtam? 😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Szerintem nem ennyire egyértelmű. Oher-on kívül van bárkinek superbowl tapasztalata a panthersben? Papíron jobbak, de van egy olyan megérzésem, hogy a rutin döntő lehet. Azért igazi gyilkos védelemmel még a panthers idén nem találkozott, amikor meg igen (seahawks elleni utolsó lkét negyed) annak láttuk az eredményét. Ha szorosan is de szerintem behúzza a broncos. Nem hiszem, hogy még egy gyűrűt kienged peyton a kezéből. Én örülnék neki ha gyűrűvel vonulna vissza.
TheBerzerker
Ha őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy én is szorítok Manningnek, mert ez a pályafutás megérdemelene egy ilyen szép lezárást. Azonban sajnos azt kell mondjam, jelenleg talán ő az egyik leggyengébb pontja ennek a Denvernek. Bárhogy alakul is viszont, az ő pályafutása megérdemli, hogy kalapot emeljünk előtte. Egyébként pont azon gondolkoztam mekkora előny lehet az az egy Super Bowl részvétel, mert az kb. addig a safety-ig tartott, aztán az meg is fogta szépen a Denvert. Szóval nem tudom az mekkora tapasztalat nyerést okozott, talán olyan hibát ilyen hamar nem követnek el. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Oher-on kívül van bárkinek superbowl tapasztalata a panthersben?
TheBerzerker
A másik ex-holló Ed Dickson meg az ex-Saint Roman Harper.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem nem ennyire egyértelmű. Oher-on kívül van bárkinek superbowl tapasztalata a panthersben? Papíron jobbak, de van egy olyan megérzésem, hogy a rutin döntő lehet. Azért igazi gyilkos védelemmel még a panthers idén nem találkozott, amikor meg igen (seahawks elleni utolsó lkét negyed) annak láttuk az eredményét. Ha szorosan is de szerintem behúzza a broncos. Nem hiszem, hogy még egy gyűrűt kienged peyton a kezéből. Én örülnék neki ha gyűrűvel vonulna vissza.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Tipp a Super Bowl-ra? Szerintem Panthers. Két jó védelem, de a Panthers offense nekem annyival jobbnak tűnik, hogy több pontot tudjanak összekaparni.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs rossz csapat, csak rossz edző.

Nincs csúnya lány, csak kevés alkohol.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Szvsz nem megerősíteni kell azt, hanem megfelelően használni a játékosállományt 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A kiváló edzői stáb ellenére gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki az elmúlt évek tapasztalatai miatt nem feltétlenül hatalmas reményekkel várja majd a következő szezont...

Ettől függetlenül jó látni, hogy végre pozitív irányba indultak el a dolgok, remélem a drafton is sikerül megerősíteni majd a pass rusher szekciót és a secondaryt.

több mint 8 éve
buccaneer 490
Vernernek nem jár le a szerződése, de az új védelmi stáb úgy néz ki hosszabb távon szeretne számolni vele. Annál tényleg több kell, hogy legyen a tarsolyában, mint amit Lovie és Byrd kihoztak belőle eddig.