Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Közben meg asamoah fél éve fa...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
buccaneer 490
Ahogy én látom Sweezy-n tavaly áttörte magát 3 vérfarkas, 15 mikulásnak öltözött etióp éhező és 2 járókeretes néni. Russell Wilson azt mondja ez tulajdonképpen nem olyan sok, de a két járókeretes néni az szörnyű volt. Azoktól óva int mindenkit még a piaci vásárlás közben is.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát ez csodás. Nem is értem komolyan. Vannak még szabadon játékosok needre.
Sean Smith, Casey Hayward, Amukamara (bár jobban örülnék ha nem engedné el a Giants), Donald Penn, Kelvin Beachum, stb stb. Lenne még kiből válogatni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hölgyeim és Uraim! J.R.Sweezy.


https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


 i.imgur.com/2vE9EOQ.gif

 giant.gfycat.com/ExcellentParallelAfricanaugurbuzzard.gif

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én nem értem. Martin, mint elit futó kap 5 évre 32 misit, Sweezy aki max középszer OG kap 35-ot.
Komoly gondok lesznek itt...
TheBerzerker
Középszer? Top10 legtöbb nyomást engedte a srác. A bucs nation meg Joe is azzal védik, hogy nem olyan szar , mert hogy a PFF Collinst, hogy nyomta, és mégis szar lett. Sweezyt meg lehúzzák és lehet ebben is tévednek... A fasziról annyi nyomás érkezik per szezon, mint máshol egy teljes falnyi játékosról. És Wilson mobilabb is, mint Winston. Remélem Pamphile kiszorítja majd. Oniel Cousins no 2.
D11
Én próbáltam engedékeny lenni vele😊

Szóval a lényeg, hogy ennek az igazolásnak semmi értelme! Akkor már inkább húztak volna hátsó körben valaki egy marék gyufáért.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én nem értem. Martin, mint elit futó kap 5 évre 32 misit, Sweezy aki max középszer OG kap 35-ot.
Komoly gondok lesznek itt...
TheBerzerker
Középszer? Top10 legtöbb nyomást engedte a srác. A bucs nation meg Joe is azzal védik, hogy nem olyan szar , mert hogy a PFF Collinst, hogy nyomta, és mégis szar lett. Sweezyt meg lehúzzák és lehet ebben is tévednek... A fasziról annyi nyomás érkezik per szezon, mint máshol egy teljes falnyi játékosról. És Wilson mobilabb is, mint Winston. Remélem Pamphile kiszorítja majd. Oniel Cousins no 2.

Szerkesztette: D11
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én nem értem. Martin, mint elit futó kap 5 évre 32 misit, Sweezy aki max középszer OG kap 35-ot.
Komoly gondok lesznek itt...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
D11
Vernonra a Jaguars is rámozdult. Mondjuk per pillanat szerintem sok játékos szemében nagy potenciállal bírhat a Bucs. Lóvé van, a csapat fiatal és tehetséges, és a fő stáb is nagyrészt új.
TheBerzerker
Ha nem jön Vernon nekem csalódás lesz az FA történjék bármi is.
D11
És ekkor még nem tudtad a Sweezy tranzakciót! 😀
buccaneer
Tuti osszetevesztettek egy masik jatekossal, mas oka nem lehetett..
több mint 8 éve
buccaneer 490
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
D11
Vernonra a Jaguars is rámozdult. Mondjuk per pillanat szerintem sok játékos szemében nagy potenciállal bírhat a Bucs. Lóvé van, a csapat fiatal és tehetséges, és a fő stáb is nagyrészt új.
TheBerzerker
Ha nem jön Vernon nekem csalódás lesz az FA történjék bármi is.
D11
És ekkor még nem tudtad a Sweezy tranzakciót! 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OG J.R. Sweezy PFF 69/82 az OGnál. 64. passzban,52. futásban.
9. legtöbb nyomást engedte 4 év alatt a ligában. Remélem legalább nem jött drágán 😊
D11
5 évre jött a hírek szerint 32,5 millióért. Na ez tényleg Millent érdemel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
OG J.R. Sweezy PFF 69/82 az OGnál. 64. passzban,52. futásban.
9. legtöbb nyomást engedte 4 év alatt a ligában. Remélem legalább nem jött drágán 😊

Szerkesztette: D11
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
JR Sweezy érkezik hozzák
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Vernon (Giants) és Boone (Vikings) is bukó, úgynézki idén sem lett vonzóbb célpont Tampa...
Tibes
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707693827453112320
 twitter.com/caplannfl/status/707697860096233472
Liga kb. legszarabb guardja, illik a rendszerbe.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Vernon (Giants) és Boone (Vikings) is bukó, úgynézki idén sem lett vonzóbb célpont Tampa...

több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Mégis csak landolt az a transition tag Vernonon... Martinnak egyébként örülök, amilyen szerződések repkednek más játékosokért, még talán nem is olyan vészesen drága

több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Doug Martin további 5 évre marad a Buccaneers játékosa 35.75 millió dollárért.
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
D11
Vernonra a Jaguars is rámozdult. Mondjuk per pillanat szerintem sok játékos szemében nagy potenciállal bírhat a Bucs. Lóvé van, a csapat fiatal és tehetséges, és a fő stáb is nagyrészt új.
TheBerzerker
Ha nem jön Vernon nekem csalódás lesz az FA történjék bármi is.
D11
Remeljuk hogy ez a nagy csend nem azert van mert Licht a golfpalyan van es csak a draftra koncentral..
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
D11
Vernonra a Jaguars is rámozdult. Mondjuk per pillanat szerintem sok játékos szemében nagy potenciállal bírhat a Bucs. Lóvé van, a csapat fiatal és tehetséges, és a fő stáb is nagyrészt új.
TheBerzerker
Ha nem jön Vernon nekem csalódás lesz az FA történjék bármi is.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Martin 7 millió környékén szerintem megéri, bár a garantált összegre még kíváncsi leszek. Már ha létrejön az egyezség, de nagyon úgy tűnik.
buccaneer
Igazából alacsony garantált és sok ösztönző lenne a korrekt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
buccaneer
A bátyja Geoff azért guardban is jó volt amellett h RT-ként is kezdő szint volt, lehet ilyesmi a terv az öcsivel is.
empty taxi
Az is lehet, hogy ki akarjuk vagni Dotsont. Hisz mar nem is fiatal meg ki tudja mikor jon ra megint a Holdout..
Bar kor miatt kivagni nem biztos hogy nyero lenne, mert Pennt is tobbek kozott ezert raktuk ki erre fel Elit szinten jatszik 😞
zolkoo
Na igen! Penn sem a Lovie Smith féle döntéseket volt hivatott alátámasztani. A Penn-Nicks-Joseph hármas nagyon hirtelen került ki a keretünkből és rendkívül nehézkesen pótoltuk őket.
buccaneer
Mondjuk közülük csak Penn bizonyította, hogy kár volt róla lemondani.

Szerk. állítólag Martin marad 6.85 misi környékén fog keresni.
empty taxi
Nicks és Joseph sérülések, és Nicks esetében az MRSA fertőzés miatt utána már nem is játszottak. Így csak Penn bizonyíthatta. 😊 Martin 7 millió környékén szerintem megéri, bár a garantált összegre még kíváncsi leszek. Már ha létrejön az egyezség, de nagyon úgy tűnik.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
D11
Vernonra a Jaguars is rámozdult. Mondjuk per pillanat szerintem sok játékos szemében nagy potenciállal bírhat a Bucs. Lóvé van, a csapat fiatal és tehetséges, és a fő stáb is nagyrészt új.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vernonon lehet még se lesz tr. tag. Szabad a pálya. Charles Johnson Marad Panther szerencsére.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
buccaneer
A bátyja Geoff azért guardban is jó volt amellett h RT-ként is kezdő szint volt, lehet ilyesmi a terv az öcsivel is.
empty taxi
Az is lehet, hogy ki akarjuk vagni Dotsont. Hisz mar nem is fiatal meg ki tudja mikor jon ra megint a Holdout..
Bar kor miatt kivagni nem biztos hogy nyero lenne, mert Pennt is tobbek kozott ezert raktuk ki erre fel Elit szinten jatszik 😞
zolkoo
Na igen! Penn sem a Lovie Smith féle döntéseket volt hivatott alátámasztani. A Penn-Nicks-Joseph hármas nagyon hirtelen került ki a keretünkből és rendkívül nehézkesen pótoltuk őket.
buccaneer
Mondjuk közülük csak Penn bizonyította, hogy kár volt róla lemondani.

Szerk. állítólag Martin marad 6.85 misi környékén fog keresni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
buccaneer 490
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
buccaneer
A bátyja Geoff azért guardban is jó volt amellett h RT-ként is kezdő szint volt, lehet ilyesmi a terv az öcsivel is.
empty taxi
Az is lehet, hogy ki akarjuk vagni Dotsont. Hisz mar nem is fiatal meg ki tudja mikor jon ra megint a Holdout..
Bar kor miatt kivagni nem biztos hogy nyero lenne, mert Pennt is tobbek kozott ezert raktuk ki erre fel Elit szinten jatszik 😞
zolkoo
Na igen! Penn sem a Lovie Smith féle döntéseket volt hivatott alátámasztani. A Penn-Nicks-Joseph hármas nagyon hirtelen került ki a keretünkből és rendkívül nehézkesen pótoltuk őket.
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Mankins helyettesét úgy gondolom mindenképp meg kell találni a piacon. Erre egy jobb oldali tackle (Mitchell Schwartz) nevével találkozik az ember a híresztelésekben. Én személy szerint ezt sem értem. Reménykedem benne, hogy csak én nem látom át a heylzetet!
buccaneer
A bátyja Geoff azért guardban is jó volt amellett h RT-ként is kezdő szint volt, lehet ilyesmi a terv az öcsivel is.
empty taxi
Az is lehet, hogy ki akarjuk vagni Dotsont. Hisz mar nem is fiatal meg ki tudja mikor jon ra megint a Holdout..
Bar kor miatt kivagni nem biztos hogy nyero lenne, mert Pennt is tobbek kozott ezert raktuk ki erre fel Elit szinten jatszik 😞

Szerkesztette: zolkoo