NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sajnos Dotson kihagyja lényegében a fél szezont. Szerintem ez a fal alig lesz jobb, mint a tavalyi.
buccaneer
És még így is optimista voltál a "jobb" szóval

több mint 9 éve
buccaneer 490
Sajnos Dotson kihagyja lényegében a fél szezont. Szerintem ez a fal alig lesz jobb, mint a tavalyi.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Kourtnei Brown egy NFL Hard Knocks rész alapján nem tűnt tehetségtelennek, de gondolom nem véletlenül cutolják sorra mindenhonnan... Kíváncsi leszek én erre a Defense-re idén, pass rush továbbra sincs nagyon

Szerkesztette: Tibes

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.
buccaneer
Bocs! Clay-re gondoltam, nem Bell-re. 😊
buccaneer
Clay-t végül visszaszerződtették a gyakorlócsapatba. De hát ennél tényleg jóval többet várt volna az ember.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.
buccaneer
Bocs! Clay-re gondoltam, nem Bell-re. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttek 5en weaiverről: Kourtnei Brown, Jeremiah George, Ryan Griffin, James Michael Johnson & Eric Kush

George tölünk jött, remek ST játékos és MLBt tud játszani.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ők a keretszűkítés eddigi áldozatai: Da'Quan Bowers (DE), Patrick Murray ( K ), Patrick Omameh (G), Chris Hackett (S), Tavares King (WR), Larry Dean (LB), Khaseem Greene (LB), Connor Barth ( K ), Brandon Dixon (CB)

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊

Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
Melyik fantasy draft az ahol lehet #D-t is választani? NFL-es drafton ilyen nincsen sajnos..😕
Coolearie
pl.: espn fantasy


több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊

Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
Melyik fantasy draft az ahol lehet #D-t is választani? NFL-es drafton ilyen nincsen sajnos..😕
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Bowers és Barth cutolva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊

Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
Én a tavalyi után megfogadtam, hogy csak akkor húzok Bucs játékost, ha ő lesz a bentlevő legjobb 😀 Így csak Kwon Alexander került hozzám az uccsó körök egyikében 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊

Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
The #Bucs announced they signed former #Bears CB Tim Jennings. His reunion with Lovie Smith.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én emlékszem azért, hogy 2012-ben mennyire akartuk őt, amikor még hébe - hóba állították be. És három egymást követő meccsen szerzett interceptiont, amiből kettőt TD-re is hordott. Miközben a Talib féle nagyágyúk leginkább hisztizni meg füvezni jártak meccsre. 😊 Persze aztán megkapta a lehetőséget, és szerencsétlen lópikulát sem ért vele. Az tény, hogy már a 2013-as szezon után ki kellett volna vágni, az akkori teljesítménye után.
Cay
Pontosan ezért fontos a keret fiatalítása. Az elmúlt években a veterán napozni meg kokszozni jöttek floridába. A fiatalokban meg látszik, hogy van tettvágy. Nekik az nfl új légkör és teljesíteni akarnak nem nagy pénzért lébecolni. Jó lenne ha a Tampa végre kilépne a nagyágyuk ingyenélősödésének árnyékából ezt pedig csak a fiatalítás hozhatja meg. Nagyon remélem, hogy ez tudatos Smith részéről, és ha így van akkor jól csinálja, amit csinál. Nagy szar volt itt azért és remélem mostmár tényleg rendet is rak. Mondjuk ha nem akkor az idény végén tuti repül.)
TheBerzerker
Emlékszem én is nagy lehetőséget láttam anno Leonard Johnson-ban. Sajnos mind oly sokszor, vele kapcsolatban is tévedtem. Azonban ő példának okáért egy draftolatlan játékos volt, aki nem nagy pénzért jött Tampába. Egyet tudnék érteni a gondolat menettel, mert ez a jelenség valós. Azonban csak fiatal játékosokra nem lehet alapozni egy franchise eredményességét. Főleg nem olyan silány szakmai háttérrel, ami jelenleg a Buccaneers háza táján uralkodik. Lovie Smith és Jason Licht véleményem szerint nem fiatalítani akar, csak egész egyszerűen lövésük sincs, hogy mit csináljanak, mert jelenleg alig működik valami. Kapadoznak fűhöz-fához hátha az beválik. Elárulom nekik! Az segítene ha végre néznének egy jó O-line edzőt, ha végre néznének egy jó defensive back edzőt, ha végre találnának egy olyan erőnléti edzőt, akinél nem dőlnek ki halomra a játékosok, ( mert sokan a gyakorlások alatt sérülnek meg) és bár Bajakian munkásságát őszintén szólva még nehéz megítélnem, egy jó QB edzőt. Amíg ez nincs meg, addig keverhetik itt a kártyát. Mondhatják a treff hetesre, hogy az a pikk ász, az akkor sem lesz az.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én emlékszem azért, hogy 2012-ben mennyire akartuk őt, amikor még hébe - hóba állították be. És három egymást követő meccsen szerzett interceptiont, amiből kettőt TD-re is hordott. Miközben a Talib féle nagyágyúk leginkább hisztizni meg füvezni jártak meccsre. 😊 Persze aztán megkapta a lehetőséget, és szerencsétlen lópikulát sem ért vele. Az tény, hogy már a 2013-as szezon után ki kellett volna vágni, az akkori teljesítménye után.
Cay
Pontosan ezért fontos a keret fiatalítása. Az elmúlt években a veterán napozni meg kokszozni jöttek floridába. A fiatalokban meg látszik, hogy van tettvágy. Nekik az nfl új légkör és teljesíteni akarnak nem nagy pénzért lébecolni. Jó lenne ha a Tampa végre kilépne a nagyágyuk ingyenélősödésének árnyékából ezt pedig csak a fiatalítás hozhatja meg. Nagyon remélem, hogy ez tudatos Smith részéről, és ha így van akkor jól csinálja, amit csinál. Nagy szar volt itt azért és remélem mostmár tényleg rendet is rak. Mondjuk ha nem akkor az idény végén tuti repül.)

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én emlékszem azért, hogy 2012-ben mennyire akartuk őt, amikor még hébe - hóba állították be. És három egymást követő meccsen szerzett interceptiont, amiből kettőt TD-re is hordott. Miközben a Talib féle nagyágyúk leginkább hisztizni meg füvezni jártak meccsre. 😊 Persze aztán megkapta a lehetőséget, és szerencsétlen lópikulát sem ért vele. Az tény, hogy már a 2013-as szezon után ki kellett volna vágni, az akkori teljesítménye után.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vagy rohadék! Csak kimondod, amit mi eddig nem. Viszont oké, hogy picsán rúgtuk őket, mert majd jön Jennings, meg bármilyen rookie punter, aki produkál hasonlót töredék pénzért, de ki rúgja végre picsán Warhopot? Majd akkor talán lesz stabilizáció. Bár nyilván nem mindegy ki érkezne a helyére!
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
negatív rohadék vagyok, tudom, de akkor is jólesik, hogy Koenentől és Leonard Johnsontól is megszabadultunk végre. 😊
Johsonnál van rosszabb játékos is, de nagyon zavart a totál inkonzisztens játéka.
az elmúlt pár hétben szerintem egészen korrekt lépéseket húztunk meg, stabilizáltuk kicsit a keretet
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak összehozták. Koenen cut. Gondolom ez azt jelenti, hogy Brindza benne lesz az 53 fős keretben, mert hát ki rugdosná a kickoffot?
Cay
Mondjuk ezen a téren tényleg lépni kellett. Ilyen fos rúgóggal neki se szabad indulni az idénynek. Pláne egy olyan évben amikor szerintem tampában döntő jelentőségű lehet, hogy a rúgók mit produkálnak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Csak összehozták. Koenen cut. Gondolom ez azt jelenti, hogy Brindza benne lesz az 53 fős keretben, mert hát ki rugdosná a kickoffot?

több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Draftoltunk egy fullback-et, majd keretszűkítésnél kirakjuk. Ez jó vicc! ennyi erővel La'El collins-ért is bevállalhattuk volna a kockázatot!
buccaneer
7. kört megért volna ő is😀
TheBerzerker
A 6. és 7. körösöket mindig kirakják, kivéve, ha Tom Bradynek hívják.
Collins meg - ha jól emlékszem - kb. kinyilatkozta, hogy ha valaki a 3. kör után draftolja, akkor nem fog aláírni...
Tampa
Az csak kamu volt az ügynöke részéről.
Shawn84
Mindenesetre bejött neki.
Ő boldog mert jó csapatba került.
A Dallas is boldog mert kb. ingyen van a tehetségéhez és a benne rejlő potenciálhoz képest

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Draftoltunk egy fullback-et, majd keretszűkítésnél kirakjuk. Ez jó vicc! ennyi erővel La'El collins-ért is bevállalhattuk volna a kockázatot!
buccaneer
7. kört megért volna ő is😀
TheBerzerker
A 6. és 7. körösöket mindig kirakják, kivéve, ha Tom Bradynek hívják.
Collins meg - ha jól emlékszem - kb. kinyilatkozta, hogy ha valaki a 3. kör után draftolja, akkor nem fog aláírni...
Tampa
Az csak kamu volt az ügynöke részéről.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tim Wrightot megint elcseréltétek 😀
Ezúttal a Lions újonc rúgója, Kyle Brindza jött cserébe.
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-31/bucs-trade-lions-tim-wright-kyle-brindza?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty
Nem csoda! Szegény Wrightnak nem is volt elkapása az előszezonban. Valahogy nagyon nem érzi Loviék offense-ét. Murray meg sokat hibázik. Visszahozták már Barth-t is, de Brindza játéka egyébként nekem tetszett. hacsak nem keverem valakivel, de ha jól emlékszem a Jags ellen is zúzott egy 50 + ost.
buccaneer
Igen ő volt. Jó játékos.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Tim Wrightot megint elcseréltétek 😀
Ezúttal a Lions újonc rúgója, Kyle Brindza jött cserébe.
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-31/bucs-trade-lions-tim-wright-kyle-brindza?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty
Nem csoda! Szegény Wrightnak nem is volt elkapása az előszezonban. Valahogy nagyon nem érzi Loviék offense-ét. Murray meg sokat hibázik. Visszahozták már Barth-t is, de Brindza játéka egyébként nekem tetszett. hacsak nem keverem valakivel, de ha jól emlékszem a Jags ellen is zúzott egy 50 + ost.