Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azért fantasztikus amit a Tampa FO csinál évről-évre. Most konkrétan egy minimus tenderes csereembert sikerült egyszerre túlfizetni, és még picket is adni érte.
Good job! De az az offer sheet is jól lehetett megírva, ha inkább a pick-áldozatot választotta a csapat, mint a vizsgálatot.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A Johnson offershetet megtámadtuk, és végül trade lett a vége elvileg hátső körös draft jogok cseréltek gazdát.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Csőcsávok, mokkjátékon enyim volt a csapat, ímé a műv, jöhet az eke.

1 1 Marcus Ardel Taulauniu Mariota, QB (Oregon)
2 34 Eric Kendricks, ILB (UCLA)
3 65 Nate Orchard, DE (Utah)
4 109 Sean Hickey, OT (Syracuse)
5 162 Jamison Crowder, WR (Duke)
5 168 Matt Jones, RB (Florida)
6 184 Louis Trinca-Pasat, DT (Iowa)
7 218 Miles Dieffenbach, OL (Penn State)

Szóval nálam a JW/MM nem kérdés, aztán belecsaptam a lecsóba egy BPA-val, s szerencsére Orcsár lecsúszott, utána az orrom elől huzigálták a falembereket, de megtömtem az OL-t, a Pasát meg nagyon komázom amúgy, és MM is kapott egy slotreceivert meg egy benga füvest, a szekondarit lehanyagoltam, de amúgyis kevesebb dolguk lesz, mer a frontseven ki lett pitykézve rendesn, még ezüstgomb is jutott reájasutianap
Akkor innentől hivatalosan is bust Mariska, tavaly is berícselted Dzsonifocit a Texanshoz, aztán láttuk mi lett belőle 😀Shilkor
Összekeversz a furfangos Iktriaddal, nincs itt sömmi jinx tössön kérem továbbhaladni... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Csőcsávok, mokkjátékon enyim volt a csapat, ímé a műv, jöhet az eke.

1 1 Marcus Ardel Taulauniu Mariota, QB (Oregon)
2 34 Eric Kendricks, ILB (UCLA)
3 65 Nate Orchard, DE (Utah)
4 109 Sean Hickey, OT (Syracuse)
5 162 Jamison Crowder, WR (Duke)
5 168 Matt Jones, RB (Florida)
6 184 Louis Trinca-Pasat, DT (Iowa)
7 218 Miles Dieffenbach, OL (Penn State)

Szóval nálam a JW/MM nem kérdés, aztán belecsaptam a lecsóba egy BPA-val, s szerencsére Orcsár lecsúszott, utána az orrom elől huzigálták a falembereket, de megtömtem az OL-t, a Pasát meg nagyon komázom amúgy, és MM is kapott egy slotreceivert meg egy benga füvest, a szekondarit lehanyagoltam, de amúgyis kevesebb dolguk lesz, mer a frontseven ki lett pitykézve rendesn, még ezüstgomb is jutott reájasutianap
Akkor innentől hivatalosan is bust Mariska, tavaly is berícselted Dzsonifocit a Texanshoz, aztán láttuk mi lett belőle 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bevallom Crowder pickbe kezdek én is beleszeretni, csak Greene ne legyen belőle, mert akkor a falnak megyek.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Csőcsávok, mokkjátékon enyim volt a csapat, ímé a műv, jöhet az eke.

1 1 Marcus Ardel Taulauniu Mariota, QB (Oregon)
2 34 Eric Kendricks, ILB (UCLA)
3 65 Nate Orchard, DE (Utah)
4 109 Sean Hickey, OT (Syracuse)
5 162 Jamison Crowder, WR (Duke)
5 168 Matt Jones, RB (Florida)
6 184 Louis Trinca-Pasat, DT (Iowa)
7 218 Miles Dieffenbach, OL (Penn State)

Szóval nálam a JW/MM nem kérdés, aztán belecsaptam a lecsóba egy BPA-val, s szerencsére Orcsár lecsúszott, utána az orrom elől huzigálták a falembereket, de megtömtem az OL-t, a Pasát meg nagyon komázom amúgy, és MM is kapott egy slotreceivert meg egy benga füvest, a szekondarit lehanyagoltam, de amúgyis kevesebb dolguk lesz, mer a frontseven ki lett pitykézve rendesn, még ezüstgomb is jutott reájasutianap
Cső 😊 Eke ON: Manióka nem szívszerelmem amíg benn van Winston, meggyőződésem, hogy nálunk MM-ből nem lesz csak szalonka. Kendricks picknél nem tudom kik voltak benn, de kólával adok rá egy (B-) -t. Én az első 3. körben nem húznék LB-t ebből a classból, szóval én itt a legjobb benn lévő falembert hoztam volna 😛 Orchard sztem jó value 3. körben. Hickey sztem reach. Crowderre ugye volt egy fülesem, sokat gondolkodtam kire emlékeztet és arra jutottam, hogy Griff Whalen. Meglátjuk. Matt Jones egy vonat. Franc se tudja, nem értek a lovakhoz. Blount féle gyerek akár jó is lehet. Az Iowas gyerek kapcsán bízok benned 😀 A Diffenbach pick meg nagyon teccik. Grade: B-D11
hát hagytam elrobogni az OL vonatot, de úgy néztem, ti is úgy helyezkedtek, hogy BPA-ra be lehet rántani Kendrixet, DEbe aki célpont lett volna kipörgött, úgyhogy gondoltam lejebb kaparászok OL-t meg DE-t, csak kirátották előttem, Donovan Smith volt targeten, szépen csúszott is, de nem ért le hozzám, gondoltam sebaj majd Difenbakkra senki se ránt rán, mer nem sokan követték a Lions pro dayt, pedig mondták, hogy fel lesznek készülve és atom is volt, MaxGarcia meg Glowinskire nem voltma annyira ráizgulva, hogy reach-eljem, de a negyedikbe muszály volt Taklit húzni, mer addig halogattam, illevetve Haversteint is a fogam alól húzták ki, inkább mobilisabb golyócskákat néztem ki, hamár úgyis lábasjószág a QB. A Króder-Jones húzásra már most kötök fogadásokat, hogy tuttira behúzzátok IRL. A Pasáról még beszélgettünk deyellel meg még jóval előtt robival is, nagyon jó éve volt, s így nehéz is megmodani ki az értékesebb Davis vagy ő, viszont én DE-ként nézek rá, egy erősoldali szörnyként, egy-egyezésben kurvajó, tehát ha nem DT-t nézel benne gigasteal zúzás lesz az ott.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Csőcsávok, mokkjátékon enyim volt a csapat, ímé a műv, jöhet az eke.

1 1 Marcus Ardel Taulauniu Mariota, QB (Oregon)
2 34 Eric Kendricks, ILB (UCLA)
3 65 Nate Orchard, DE (Utah)
4 109 Sean Hickey, OT (Syracuse)
5 162 Jamison Crowder, WR (Duke)
5 168 Matt Jones, RB (Florida)
6 184 Louis Trinca-Pasat, DT (Iowa)
7 218 Miles Dieffenbach, OL (Penn State)

Szóval nálam a JW/MM nem kérdés, aztán belecsaptam a lecsóba egy BPA-val, s szerencsére Orcsár lecsúszott, utána az orrom elől huzigálták a falembereket, de megtömtem az OL-t, a Pasát meg nagyon komázom amúgy, és MM is kapott egy slotreceivert meg egy benga füvest, a szekondarit lehanyagoltam, de amúgyis kevesebb dolguk lesz, mer a frontseven ki lett pitykézve rendesn, még ezüstgomb is jutott reájasutianap
Cső 😊 Eke ON: Manióka nem szívszerelmem amíg benn van Winston, meggyőződésem, hogy nálunk MM-ből nem lesz csak szalonka. Kendricks picknél nem tudom kik voltak benn, de kólával adok rá egy (B-) -t. Én az első 3. körben nem húznék LB-t ebből a classból, szóval én itt a legjobb benn lévő falembert hoztam volna 😛 Orchard sztem jó value 3. körben. Hickey sztem reach. Crowderre ugye volt egy fülesem, sokat gondolkodtam kire emlékeztet és arra jutottam, hogy Griff Whalen. Meglátjuk. Matt Jones egy vonat. Franc se tudja, nem értek a lovakhoz. Blount féle gyerek akár jó is lehet. Az Iowas gyerek kapcsán bízok benned 😀 A Diffenbach pick meg nagyon teccik. Grade: B-
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Csőcsávok, mokkjátékon enyim volt a csapat, ímé a műv, jöhet az eke.

1 1 Marcus Ardel Taulauniu Mariota, QB (Oregon)
2 34 Eric Kendricks, ILB (UCLA)
3 65 Nate Orchard, DE (Utah)
4 109 Sean Hickey, OT (Syracuse)
5 162 Jamison Crowder, WR (Duke)
5 168 Matt Jones, RB (Florida)
6 184 Louis Trinca-Pasat, DT (Iowa)
7 218 Miles Dieffenbach, OL (Penn State)

Szóval nálam a JW/MM nem kérdés, aztán belecsaptam a lecsóba egy BPA-val, s szerencsére Orcsár lecsúszott, utána az orrom elől huzigálták a falembereket, de megtömtem az OL-t, a Pasát meg nagyon komázom amúgy, és MM is kapott egy slotreceivert meg egy benga füvest, a szekondarit lehanyagoltam, de amúgyis kevesebb dolguk lesz, mer a frontseven ki lett pitykézve rendesn, még ezüstgomb is jutott reája


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Közben Mayock-nák Winston lecsúszott Mariota meg feljebb ment😊 Most őt tartja a legjobb qb-nak.TheBerzerker
Még jó, hogy kitart a véleménye mellett 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Közben Mayock-nák Winston lecsúszott Mariota meg feljebb ment😊 Most őt tartja a legjobb qb-nak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azon gondolkodtam, hogy rengeteg hely van a sapka alatt és a futó is elférne a csapatba. Ha Peterson repül minesota-ból (ez elég sanszos) és el tudnám viselni ha itt kötne ki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Stanford OL emberkékkel vigyáznék. Plusz ebből a klasszból én safetyt nem hoznék kettőt meg főleg nem.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szünet van és unatkoztam, próbáltam nem BPA-t (DGB-t nehéz szívvel hagytam bent a 2. körben) húzni, hanem needet. QB, OT, OG, RB, DE, DB a főbb needjeink. Eszerint mentem, illetve OG nem jött, mert Jones és Yeldon sem volt bennhagyható. Csak az 5. körig húztam, de 6/8-ra én Jeff Lucot 'reachelném' 😊

1: R1P1
QB JAMEIS WINSTON
FLORIDA STATE
34: R2P2
OT D.J. HUMPHRIES
FLORIDA
65: R3P1
CB BYRON JONES
CONNECTICUT
109: R4P10
RB T.J. YELDON
ALABAMA
162: R5P26
WR STEFON DIGGS
MARYLAND
168: R5P32
DE ZACH WAGENMANN
MONTANAD11
Szünet van és unatkoztam, próbáltam nem BPA-t (DGB-t nehéz szívvel hagytam bent a 2. körben) húzni, hanem needet. QB, OT, OG, RB, DE, DB a főbb needjeink. Eszerint mentem, illetve OG nem jött, mert Jones és Yeldon sem volt bennhagyható. Csak az 5. körig húztam, de 6/8-ra én Jeff Lucot 'reachelném' 😊

1: R1P1
QB JAMEIS WINSTON
FLORIDA STATE
34: R2P2
OT D.J. HUMPHRIES
FLORIDA
65: R3P1
CB BYRON JONES
CONNECTICUT
109: R4P10
RB T.J. YELDON
ALABAMA
162: R5P26
WR STEFON DIGGS
MARYLAND
168: R5P32
DE ZACH WAGENMANN
MONTANAD11
Én nagyon be vagyok szarva az O-line és a safety-k tekintetében. Ha rajtam múlna valahogy így nézne ki:
1.kör: J.Winston
2.kör. A. Peat /OT/( a legújabb előrejelzések szerint talán benn lesz még)
3.kör. Ty Sambrailo /OT/, de én guard-ban megnézném, mert ha jól emlékszem ő futásblokkolásban jó
4.kör. J. Tartt /S/ ha benn van, de szerintem ekkora már ő nem lesz
ha nem akkor:
vagy ZaDarius Smith /DE/ vagy Clayton Geathers /SS/ esetleg Robert Myers /G/
5.kör. safety-k itt is elérhetők lesznek talán Kurtis Drummond /FS/ személyében, esetleg még az előbb említett Clayton Geathers itt is benn lesz. Itt ugye kettőt húzhatunk.
6. kör Chris Conley /WR/, hogy legyen visszahordónk is.
7. kör Mark Glowinski /G/
Ez egy "túlbiztosított" draft, de én ezektől a pozícióktól baromira fázok megmondom őszintén.
draftolatlanok közül kell találnunk egy running back-et és fájdalom, de jót! És az LB sort is innen tudnám mélyíteni. Egyébként Jeff Luc-on 5. körben tényleg el lehet gondolkodni. Valahol talán ott kel el. Jó lenne egy corner is, de nálam most nem fér bele. Byron Jones szerintem nem húzza harmadik körig egyébként.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szünet van és unatkoztam, próbáltam nem BPA-t (DGB-t nehéz szívvel hagytam bent a 2. körben) húzni, hanem needet. QB, OT, OG, RB, DE, DB a főbb needjeink. Eszerint mentem, illetve OG nem jött, mert Jones és Yeldon sem volt bennhagyható. Csak az 5. körig húztam, de 6/8-ra én Jeff Lucot 'reachelném' 😊

1: R1P1
QB JAMEIS WINSTON
FLORIDA STATE
34: R2P2
OT D.J. HUMPHRIES
FLORIDA
65: R3P1
CB BYRON JONES
CONNECTICUT
109: R4P10
RB T.J. YELDON
ALABAMA
162: R5P26
WR STEFON DIGGS
MARYLAND
168: R5P32
DE ZACH WAGENMANN
MONTANA
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Minő véletlen, a balhés múltú játékosok körül mindig pont a draft előtt bukkan fel valaki, aki még kitalál egy-két sztorit, meg keveri a szart, aztán meg kiderül, hogy csak a pénzért/hírnévért csinálta.

Nem vagyok Winston-párti, de ez éppoly nevetséges, mint Dallasban a Bryant körüli szarkavarás, ami szintén minő véletlen pont akkor jött elő, amikor szerződést kellett volna kapnia.

Milyen kicsi a világ…

Már várom, mikor áll valaki elő azzal, hogy Winston egyébként AIDS-es is volt, mert egyébként homokos, és nőkkel csak a poén kedvéért van, azonban mivel megerőszakolta a fél kontinenst, így mindenkit megfertőzött.

Ja, olvastam olyat is, hogy hét-nyolc nő előállt azzal, hogy gyereke született Winstontól, amit ő nem bírt elviselni, és jól megverte a nőket is, aztán ha már ott voltak, szíjjal ellátta a gyerekek baját is, csak hogy ne köpjenek. De egy napilap beszámolt arról is, hogy David Caruso és az NCIS csapata tüzetesen átvizsgálta Odin Lloyd holttestét, és a körmei alatt idegen DNS-t találtak, amit a rendszerben lévő adatokkal összevetettek, és 100%-os egyezést mutatott ki Winstonéval.

Szóval esélyesen gyilkos is, Hernandez meg csak elviszi a balhét.

Még decemberről emlékszem olyan felvételekre is, hogy Kolumbiában fotózták le, a visszaúton a reptéren pedig elkapták, mivel a seggében többkilónyi kokaint akart becsempészni az országba. Állítólag a maffia berágott rá, mivel elég súlyos pénzt bukott el nekik az elkobzott kokainnal, és ezért vállalta Odin Lloyd megölését.

Itt futnak egybe a szálak.Stez
Ezek a tények mondjuk sok mindent megmagyaráznak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Minő véletlen, a balhés múltú játékosok körül mindig pont a draft előtt bukkan fel valaki, aki még kitalál egy-két sztorit, meg keveri a szart, aztán meg kiderül, hogy csak a pénzért/hírnévért csinálta.

Nem vagyok Winston-párti, de ez éppoly nevetséges, mint Dallasban a Bryant körüli szarkavarás, ami szintén minő véletlen pont akkor jött elő, amikor szerződést kellett volna kapnia.

Milyen kicsi a világ…

Már várom, mikor áll valaki elő azzal, hogy Winston egyébként AIDS-es is volt, mert egyébként homokos, és nőkkel csak a poén kedvéért van, azonban mivel megerőszakolta a fél kontinenst, így mindenkit megfertőzött.

Ja, olvastam olyat is, hogy hét-nyolc nő előállt azzal, hogy gyereke született Winstontól, amit ő nem bírt elviselni, és jól megverte a nőket is, aztán ha már ott voltak, szíjjal ellátta a gyerekek baját is, csak hogy ne köpjenek. De egy napilap beszámolt arról is, hogy David Caruso és az NCIS csapata tüzetesen átvizsgálta Odin Lloyd holttestét, és a körmei alatt idegen DNS-t találtak, amit a rendszerben lévő adatokkal összevetettek, és 100%-os egyezést mutatott ki Winstonéval.

Szóval esélyesen gyilkos is, Hernandez meg csak elviszi a balhét.

Még decemberről emlékszem olyan felvételekre is, hogy Kolumbiában fotózták le, a visszaúton a reptéren pedig elkapták, mivel a seggében többkilónyi kokaint akart becsempészni az országba. Állítólag a maffia berágott rá, mivel elég súlyos pénzt bukott el nekik az elkobzott kokainnal, és ezért vállalta Odin Lloyd megölését.

Itt futnak egybe a szálak.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én ha jól értettem még odakint sem tudják, hogy ez egy teljesen új ügy lesz-e, vagy a Florida State ellen indított polgári perbe csatlakozik-e be a második, hirtelen előkerült nő. Amúgy fura ez a dolog. Mikor az egész történet elindult a drafttal kapcsolatban, mindenki inkább Mariota párti volt. Majd, én úgy érzem a szurkolók többségével elhitették, hogy Winston játéktudásban minden szinten Mariota felett áll. Sőt még azt is, hogy szegény szinte mindenben a szemét média áldozata. Aztán fordult a kocka, és elkezdtek vele egyre jobban szimpatizálni. És most nem akarok köcsög lenni, de egy újabb érv Winston mellett, hogy Dominik nem őt húzná. 😀 Szoktam olvasni Dominik nyilatkozatait különböző témáról. Bárcsak akkor is ilyen kurva okos lett volna, mikor nálunk volt GM. Példálózik itt Freemannel, "a karakterproblémákra nem lesz hatása az edzői stábnak, hisz a magánéletben nincsenek a játékossal". Aztán emlegeti ennek kapcsán Freeman-t. Jah... de csak kiválasztotta a drafton ő is. Imádom az ilyen utólag jól megmondó embereket...Cay
Nemtudom, hogy ez változtat-e valamit. Sokan tartják nagy rizikónak Winston-t, nemtudom, hogy ez az ügy árt neki vagy nem. Ha nagyon elkönyvelték a kiválasztását, akkor az ki fog derülni hamar, mert előbb vagy utóbb kell valamit nyilatkoznia a vezetőségnek az ügy kapcsán. Ha teljes mellszélességgel kiállnak mellette akkor el van döntve a kérdés. De én még1szer megjegyezném, bár már sokszor mondtam, hogy Big Ben-nek is volt erőszak ügye, ráadásul asszem neki is 2.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én ha jól értettem még odakint sem tudják, hogy ez egy teljesen új ügy lesz-e, vagy a Florida State ellen indított polgári perbe csatlakozik-e be a második, hirtelen előkerült nő. Amúgy fura ez a dolog. Mikor az egész történet elindult a drafttal kapcsolatban, mindenki inkább Mariota párti volt. Majd, én úgy érzem a szurkolók többségével elhitették, hogy Winston játéktudásban minden szinten Mariota felett áll. Sőt még azt is, hogy szegény szinte mindenben a szemét média áldozata. Aztán fordult a kocka, és elkezdtek vele egyre jobban szimpatizálni. És most nem akarok köcsög lenni, de egy újabb érv Winston mellett, hogy Dominik nem őt húzná. 😀 Szoktam olvasni Dominik nyilatkozatait különböző témáról. Bárcsak akkor is ilyen kurva okos lett volna, mikor nálunk volt GM. Példálózik itt Freemannel, "a karakterproblémákra nem lesz hatása az edzői stábnak, hisz a magánéletben nincsenek a játékossal". Aztán emlegeti ennek kapcsán Freeman-t. Jah... de csak kiválasztotta a drafton ő is. Imádom az ilyen utólag jól megmondó embereket...

több mint 9 éve
buccaneer 490
Winstonnak újra feszegetik a nemi erőszak ügyét, Lawrence Tynes meg 20 milcsire pereli a csapatot a MRSA fertőzés miatt. De legalább a keretből eddig még nem tartóztattak le senkit. 😀 Nem is jönne jól. ez a keret még a draft után is vékonyka lesz.buccaneer
Nem újra feszegetik, hanem ez konkrétan egy másik ügy ha jól tudom.TheBerzerker
Ugyanazon ügy kapcsán egy másik lányról van szó. Szóval ahonnét nézzük! 😀 Hogy ez most csak szenzáció, na meg pénz hajhászás, azt mi innen nem tudhatjuk. Minden esetre nem hangzik jól. S hát azért szerintem lépten-nyomon nem kóstolnak be hírességeket ilyennel, csak azt aki valamilyen formában okot ad rá. Mark Dominik-kel kevés dologban értettem egyet, de nem olyan rég azt nyilatkozta, hogy Winstonban minden megvan, ami kell egy irányítónak. Azonban a pályán kívüli dolgaira, bármennyire is szeretné a csapat, Smithnek és stábjának nem lesz befolyása. S ez előbb utóbb felmegy majd a pályára is. Annyiszor nem volt igaza régi GM-ünknek. Remélem most sem lesz! Bár teljesen egyet értek vele.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
George Johnson állítólag aláírt hozzánk három évre. Bár sehol nem olvasni még róla, csak egy rövidke kis twitter bejegyzés van. Gondolom majd lesznek infók, meg hivatalos bejelentés.Cay
George Johnson állítólag aláírt hozzánk három évre. Bár sehol nem olvasni még róla, csak egy rövidke kis twitter bejegyzés van. Gondolom majd lesznek infók, meg hivatalos bejelentés.Cay
Valószínű nem volt teljes jogú szabadügynök, mert a Lions válaszára várunk állítólag.buccaneer
Igen, valóban! Ezért nincs még bejelentés. Tehát Johnson elfogadta a Tampa 3 éves ajánlatát, és várják, hogy most a Detroit meccseli-e.

több mint 9 éve
buccaneer 490
George Johnson állítólag aláírt hozzánk három évre. Bár sehol nem olvasni még róla, csak egy rövidke kis twitter bejegyzés van. Gondolom majd lesznek infók, meg hivatalos bejelentés.Cay
George Johnson állítólag aláírt hozzánk három évre. Bár sehol nem olvasni még róla, csak egy rövidke kis twitter bejegyzés van. Gondolom majd lesznek infók, meg hivatalos bejelentés.Cay
Valószínű nem volt teljes jogú szabadügynök, mert a Lions válaszára várunk állítólag.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Winstonnak újra feszegetik a nemi erőszak ügyét, Lawrence Tynes meg 20 milcsire pereli a csapatot a MRSA fertőzés miatt. De legalább a keretből eddig még nem tartóztattak le senkit. 😀 Nem is jönne jól. ez a keret még a draft után is vékonyka lesz.buccaneer
Nem újra feszegetik, hanem ez konkrétan egy másik ügy ha jól tudom.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
George Johnson állítólag aláírt hozzánk három évre. Bár sehol nem olvasni még róla, csak egy rövidke kis twitter bejegyzés van. Gondolom majd lesznek infók, meg hivatalos bejelentés.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Winstonnak újra feszegetik a nemi erőszak ügyét, Lawrence Tynes meg 20 milcsire pereli a csapatot a MRSA fertőzés miatt. De legalább a keretből eddig még nem tartóztattak le senkit. 😀 Nem is jönne jól. ez a keret még a draft után is vékonyka lesz.