Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.buccaneer
Pont most olvastam odaát milyen jól sikerült draftjaik voltak mostanában, remélem tartják a formájukat 😀peach
azért olyan király draftolásokat ti sem igazán mutattok be.a 2010-es draftról nincs ember a keretben, a 2011-esről csak kettő míg a 2012-esről szintén csak kettő.Mi azért ennyire hamar nem ürítünk.kapitnono
Mondjuk Lavonte David, Gerald McCoy, Martin, nálatok meg Jordan, Hicks és Toon. (10-11-12 Draft) Én a Tampa 3asát választanám..

szerk.: Bocs és IngramD11
nem neked írta, peachnek volt válasz és a Falconsra értette szvszGyurma Pappa
ja úgy gondoltam ha esetleg félreérthető voltam.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.buccaneer
Pont most olvastam odaát milyen jól sikerült draftjaik voltak mostanában, remélem tartják a formájukat 😀peach
azért olyan király draftolásokat ti sem igazán mutattok be.a 2010-es draftról nincs ember a keretben, a 2011-esről csak kettő míg a 2012-esről szintén csak kettő.Mi azért ennyire hamar nem ürítünk.kapitnono
Mondjuk Lavonte David, Gerald McCoy, Martin, nálatok meg Jordan, Hicks és Toon. (10-11-12 Draft) Én a Tampa 3asát választanám..

szerk.: Bocs és IngramD11
nem neked írta, peachnek volt válasz és a Falconsra értette szvsz

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.buccaneer
Pont most olvastam odaát milyen jól sikerült draftjaik voltak mostanában, remélem tartják a formájukat 😀peach
azért olyan király draftolásokat ti sem igazán mutattok be.a 2010-es draftról nincs ember a keretben, a 2011-esről csak kettő míg a 2012-esről szintén csak kettő.Mi azért ennyire hamar nem ürítünk.kapitnono
Mondjuk Lavonte David, Gerald McCoy, Martin, nálatok meg Jordan, Hicks és Toon. (10-11-12 Draft) Én a Tampa 3asát választanám..

szerk.: Bocs és Ingram
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Evan Mathis-t lehet kivágja az Eagles, ha nem tudja eltradelni állítólag.Cay
nem sokkal előztél meg😀TheBerzerker
😀 Szegény Tampa fanok, ez maradt nekik. Ha meghallják, hogy valahonnan kivágnak egy guard-ot máris ugranak. Lovie helyett is. 😀Cay
Nekem hidd el, hogy jól jönne ő ide még 2-3 évre. 😊 Eaglesből kivágott vagy elcserélt játékos csak olyan csapatba kerül akit kedvelek. Jöhet Tampába 😊
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.buccaneer
Pont most olvastam odaát milyen jól sikerült draftjaik voltak mostanában, remélem tartják a formájukat 😀peach
azért olyan király draftolásokat ti sem igazán mutattok be.a 2010-es draftról nincs ember a keretben, a 2011-esről csak kettő míg a 2012-esről szintén csak kettő.Mi azért ennyire hamar nem ürítünk.


több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Evan Mathis-t lehet kivágja az Eagles, ha nem tudja eltradelni állítólag.Cay
nem sokkal előztél meg😀TheBerzerker
😀 Szegény Tampa fanok, ez maradt nekik. Ha meghallják, hogy valahonnan kivágnak egy guard-ot máris ugranak. Lovie helyett is. 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Miért? szerintetek Lovie rácuppan? Nem jellemző rá! 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Evan Mathis-t lehet kivágja az Eagles, ha nem tudja eltradelni állítólag.Cay
nem sokkal előztél meg😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mathis-t ki akarja vágni a Phily. Vagy fel akarja értékelni ki tudja.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Evan Mathis-t lehet kivágja az Eagles, ha nem tudja eltradelni állítólag.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 620 — a new hope (again)
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.buccaneer
Pont most olvastam odaát milyen jól sikerült draftjaik voltak mostanában, remélem tartják a formájukat 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem lesz kompenzációs pick-ünk. Ahhoz képest, hogy ránk mondták, hogy tankolunk a Saints-nek lesz két 1. és két 3. köre. 😀 Szerintem nem csinálják rosszul ezt az átalakítási műveletet.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Az a baj, hogy már velem is elhitette a média, hogy Winston lesz a mi emberünk, minden más esetben fel lennék háborodva 😀 Meg hát szerintem Lovienak is van annyi esze, hogy nem csinál közellenséget magából mind a szurkolók, mind (korábban idézett infók szerint) a tulajdonosi kör szemében

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Több helyen olvastam, hogy a Raiders meglepetés csapat lehet a következő szezonra. Mondjuk én ennyire optimista nem lennék, ha Raiders szurkoló lennék. Bizonyára jobbak lesznek, mint legutóbb, de annál nem is nehéz jobbnak lenni. 😊buccaneer
Tavaly a bucs-ra is ezt mondták. Végülis lett is belőle nagy meglepetés😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Több helyen olvastam, hogy a Raiders meglepetés csapat lehet a következő szezonra. Mondjuk én ennyire optimista nem lennék, ha Raiders szurkoló lennék. Bizonyára jobbak lesznek, mint legutóbb, de annál nem is nehéz jobbnak lenni. 😊buccaneer
Mert?
Én bottom5-be várom a Raiderst, szóval ha hoz mondjuk 5 W-t és bottom 8-ban lesz csak, akkor már meglepetéscsapatnak számít. 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀D11
Több helyen olvastam, hogy a Raiders meglepetés csapat lehet a következő szezonra. Mondjuk én ennyire optimista nem lennék, ha Raiders szurkoló lennék. Bizonyára jobbak lesznek, mint legutóbb, de annál nem is nehéz jobbnak lenni. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Az underdogokat szeretem nem a powerhouse-kat 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉dande
Én biztos nem értem majd meg.

Amúgy én már alapszakasz vége óta ismételgetem, hogy szerintem nem QB-t visz a Buccaneers, ha marad az 1/1-en, vagy alapból elcserélik a picket.
Lovie egy idióta, ő ezt meghúzza simán. Egyébként ennek ellentmond, hogy néhány napja nagyon nyilatkozta valamelyik szaki, hogy beszélt a Bucs vezetőségével, és elképesztően szerelmesek Winstonba. Talán Jeremiah írta.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 935 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a RaidershezD11
Legalább légy őszinte s nagyvonalú, s menj nyugodt lelkiismerettel a Patshez. Mindenki teljesen meg fog érteni 😀 😉
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gholston, English és Jacquies Smith megoldják meg visszahozzuk Bust Bowerst 😀 Meg amúgy is ollyan jó a sec, rengeteg indeje lesz odaérni a rushnak a QB-hez... Ki van ez találva nem is értem miért értetlenkedtek itt!D11
Ezba jacques smith, a mi tavalyi training camp hero - hard knocks sztár lb-nk? 😕peach
nem, ő DE és már 3 éve a ligában van.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha nem húzzuk ki valamelyik elit QB-t én átpártolok a Raidershez
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lovie total kiszamithatatlan a draftokon. En biztos vagyok benne ha van aki megfizeti az 1/1-et o siman odaadja aztan huz egy Sexy Rexyt.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Lehet, bár nekem Ogbuehi és Fisher is kicsit bust szagú. Preston Smith meg egyértelműen nem azonnali megoldás. Sőt, annyira lassú szegény, hogy meglepődnék ha futás elleni védekezésen kívül bármire is használható lenne. De én már azon is meg fogok lepődni a korábbiakból kiindulva, ha ez a stáb második körben LT-t fog húzni.buccaneer
Combinenon egyáltalán nem volt lassú. 1.63 volt a 10 yarja és 4.74 pedig a 40. Az 4-3as DE-nél nem rossz. A karjai is hosszúak. A súlypont emelkedése is egészen jó, 3-cone drillben az egyik legjobb ideje volt, short shuttleben szintén. Szóval a gyorsasággal szvsz nincs gond, a technikájával már inkább lehet. Viszont SEC konfban nevelkedve elég jó OT-k ellen játszott, szóval én igen bizakodó vagyok vele szemben. Egyik kedvencem volt a tavalyi szezonban.Shawn84
Lehet, de játék közben nem volt gyors. 😀 Éppenséggel 3. körben az biztos, hogy nála jobb passzsiettető nem érhető majd el.buccaneer
Na hát én is így számoltam 😊
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lehet, bár nekem Ogbuehi és Fisher is kicsit bust szagú. Preston Smith meg egyértelműen nem azonnali megoldás. Sőt, annyira lassú szegény, hogy meglepődnék ha futás elleni védekezésen kívül bármire is használható lenne. De én már azon is meg fogok lepődni a korábbiakból kiindulva, ha ez a stáb második körben LT-t fog húzni.buccaneer
Combinenon egyáltalán nem volt lassú. 1.63 volt a 10 yarja és 4.74 pedig a 40. Az 4-3as DE-nél nem rossz. A karjai is hosszúak. A súlypont emelkedése is egészen jó, 3-cone drillben az egyik legjobb ideje volt, short shuttleben szintén. Szóval a gyorsasággal szvsz nincs gond, a technikájával már inkább lehet. Viszont SEC konfban nevelkedve elég jó OT-k ellen játszott, szóval én igen bizakodó vagyok vele szemben. Egyik kedvencem volt a tavalyi szezonban.Shawn84
Lehet, de játék közben nem volt gyors. 😀 Éppenséggel 3. körben az biztos, hogy nála jobb passzsiettető nem érhető majd el.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Lehet, bár nekem Ogbuehi és Fisher is kicsit bust szagú. Preston Smith meg egyértelműen nem azonnali megoldás. Sőt, annyira lassú szegény, hogy meglepődnék ha futás elleni védekezésen kívül bármire is használható lenne. De én már azon is meg fogok lepődni a korábbiakból kiindulva, ha ez a stáb második körben LT-t fog húzni.buccaneer
Combinenon egyáltalán nem volt lassú. 1.63 volt a 10 yarja és 4.74 pedig a 40. Az 4-3as DE-nél nem rossz. A karjai is hosszúak. A súlypont emelkedése is egészen jó, 3-cone drillben az egyik legjobb ideje volt, short shuttleben szintén. Szóval a gyorsasággal szvsz nincs gond, a technikájával már inkább lehet. Viszont SEC konfban nevelkedve elég jó OT-k ellen játszott, szóval én igen bizakodó vagyok vele szemben. Egyik kedvencem volt a tavalyi szezonban.