Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vicc egyébként az egész. A mi oldalunkon van 25 millió, a Cowboys oldalán 7, s nem tudunk annyival többet ígérni, hogy egy jó játékos minket válasszon, mert mindenki tudja, hogy Tampába jönni egyenlő a szakmai sikertelenséggel. Na ez az konkrétan, amit Glazerék a hosszú, langyos vízben pancsikolós évek alatt elértek. A világ nem dőlt össze, de ez elég kiábrándító azért.buccaneer
azért tavaly volt itt Gholdson, Revis, Michael Johnsom. Verner most is van még. Nem jöttek be tavaly, lehet tanult az FO, vagy nem volt olyan, aki tetszett. Hardy még mindig lehet, h eltiltást kap. Aztán 1/1et eltrade-elitek Sadforért + 1.körért és hoztok vmi rushert. Vagy 1/1en pass rusher és Glennon kezd 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
buccaneer 490
Vicc egyébként az egész. A mi oldalunkon van 25 millió, a Cowboys oldalán 7, s nem tudunk annyival többet ígérni, hogy egy jó játékos minket válasszon, mert mindenki tudja, hogy Tampába jönni egyenlő a szakmai sikertelenséggel. Na ez az konkrétan, amit Glazerék a hosszú, langyos vízben pancsikolós évek alatt elértek. A világ nem dőlt össze, de ez elég kiábrándító azért.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pro Football Talkon azt írják a Dallas-t választotta. Mármint Hardy.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nehéz lesz, mert a Dallas azért egy stabil PO közeli csaptnak néz ki, mi meg egyenlőre nem. Szóval félek tőle nagyon sokkal túl kellene licitálni a Cowboyst. De majd meglátjuk!buccaneer
Csodálkoznék ha nem a tehenészekhez írna alá. Tampa felé szinte nem is szagolt, végig a Dallas volt leginkább képben nála. Viszont ha pénzre megy akkor Floridába kell mennie.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nehéz lesz, mert a Dallas azért egy stabil PO közeli csaptnak néz ki, mi meg egyenlőre nem. Szóval félek tőle nagyon sokkal túl kellene licitálni a Cowboyst. De majd meglátjuk!
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
meg hardy ma dönti el elméletileg hogy ide jönn vagy dallasba !Nagyon remélem h minket választ
több mint 9 éve
buccaneer 490
😀 Lovie a tetőtől kezdi építeni a házat. Igazi Mekk-Mester. Amíg fal nincs, addig pont tök mindegy ki futkorászik itt. Egyébként csak egy Peterson pay cut esetén valósulhat meg állítólag az üzlet.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Martin peterson trade? 😮
több mint 9 éve
buccaneer 490
Úgy látszik Lovie kiszemeltje Dan Connolly. 😊 A drafton meg szerintem van rá esély, hogy Flowers második körbe csússzon, Ogbuehi meg szinte tuti. De talán a sokoldalúsága miatt én is Cameron Erving-nek örülnék a legjobban.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nyu, Winston sokkal jobb lesz itt mint Mariota. Már ha ő jön esetleg. Mariota sikeressége az NFL-ben nagyon rendszerhez van kötve jelenleg. Winston meg egyébként is illene a Bucs játékához. Koetter jó edző, megoldja hogy működjön a támadójáték. De tényleg erősíteni kell az OL-t. A 2. kör elején még azért simán lesz jó játékos ak segíthet. Cameron Erving pl nekem az egyik kedvencem.Shawn84
Ervinget én is csípem bár őt centernek jósolják. TJ Clemmings csúszhatna az első körből. Esetleg Jake Fisher vagy AJ Cann. Vagy Collins de ő biztos kimegy az elsőben.D11
Ja Erving inkább C/G lesz. Van itt még Ereck Flowers is, meg Andrus Peat, Ogbuehi. Mindenki kizárt hogy elmegy az elsőben. De Sambrailo is aránylag jó, ha más nem RT-nek. Meg nekem Daryl Williams is kifejezetten tetszetős dolgokat mutatott.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nyu, Winston sokkal jobb lesz itt mint Mariota. Már ha ő jön esetleg. Mariota sikeressége az NFL-ben nagyon rendszerhez van kötve jelenleg. Winston meg egyébként is illene a Bucs játékához. Koetter jó edző, megoldja hogy működjön a támadójáték. De tényleg erősíteni kell az OL-t. A 2. kör elején még azért simán lesz jó játékos ak segíthet. Cameron Erving pl nekem az egyik kedvencem.Shawn84
Ervinget én is csípem bár őt centernek jósolják. TJ Clemmings csúszhatna az első körből. Esetleg Jake Fisher vagy AJ Cann. Vagy Collins de ő biztos kimegy az elsőben.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Na megkerestük végre Hardy-t ha minden igaz. A Cowboys-szal, meg a Seahawks-szal egyetemben. Bár úgy érzem "szakmailag" az utóbbi két célpont a kedvezőbb neki.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Majd húz egy RB-t a 2. vagy 3. körben😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En meg azt mondom hogy ennel a falnal teljesen mindegy ki a QB. Az eleteert kuzd majd minden meccsen. Kiveve ha Lovie teledraftolja azonnali impact tamado falemberekkel a csapatot, amit erosen ketlek.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nyu, Winston sokkal jobb lesz itt mint Mariota. Már ha ő jön esetleg. Mariota sikeressége az NFL-ben nagyon rendszerhez van kötve jelenleg. Winston meg egyébként is illene a Bucs játékához. Koetter jó edző, megoldja hogy működjön a támadójáték. De tényleg erősíteni kell az OL-t. A 2. kör elején még azért simán lesz jó játékos ak segíthet. Cameron Erving pl nekem az egyik kedvencem.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
TheBerzerker
Hogy szereti Manchester United-t? 😛 😀dande
Igen. Ráadásul én meg gyűlölöm!😀TheBerzerker
Hééé Gyere ki a hóra 😀D11
Annyit mondok...1999 és akkor tudod mi a bajom velük😀TheBerzerker
Nekem is. 😉
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
TheBerzerker
Hogy szereti Manchester United-t? 😛 😀dande
Igen. Ráadásul én meg gyűlölöm!😀TheBerzerker
Hééé Gyere ki a hóra 😀D11
Annyit mondok...1999 és akkor tudod mi a bajom velük😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
TheBerzerker
Hogy szereti Manchester United-t? 😛 😀dande
Igen. Ráadásul én meg gyűlölöm!😀TheBerzerker
Hééé Gyere ki a hóra 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
TheBerzerker
Hogy szereti Manchester United-t? 😛 😀dande
Igen. Ráadásul én meg gyűlölöm!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 935 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
TheBerzerker
Hogy szereti Manchester United-t? 😛 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
Szegény Mariska szerintem hiába jön.TheBerzerker
Persze! A lökött Glazeréknek nagy kedvence. Ez már önmagában is rossz jel. mert akit ők néznek ki, az nem igazán szokott beválni mostanában. Mari szerintem is hiába jön egyébként, de kb. ezt ő is tudja s talán annyira nem is bánja. Eagles vagy Jets. Mindkettővel jobban jár. Csak pár milcsitől elesik így, de legalább nem drancsírozza szét őt az ellenfél az első meccsén.buccaneer
Az Eagles-el mindenképpen, a Jets-ben már annyira nem vagyok biztos😊TheBerzerker
Miért? A védelmet bivaly mód összerakták a piacon. S a támadósor sem rosszabb mint a miénk. Sőt! Az O-line-juk így Carpenterrel nem is néz ki annyira rosszul.buccaneer
Nálam mindig nagyon sötét folt volt a Jets. Bár most, hogy Rexy-t végre kirakták ki tudja...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
Szegény Mariska szerintem hiába jön.TheBerzerker
Persze! A lökött Glazeréknek nagy kedvence. Ez már önmagában is rossz jel. mert akit ők néznek ki, az nem igazán szokott beválni mostanában. Mari szerintem is hiába jön egyébként, de kb. ezt ő is tudja s talán annyira nem is bánja. Eagles vagy Jets. Mindkettővel jobban jár. Csak pár milcsitől elesik így, de legalább nem drancsírozza szét őt az ellenfél az első meccsén.buccaneer
Az Eagles-el mindenképpen, a Jets-ben már annyira nem vagyok biztos😊TheBerzerker
Miért? A védelmet bivaly mód összerakták a piacon. S a támadósor sem rosszabb mint a miénk. Sőt! Az O-line-juk így Carpenterrel nem is néz ki annyira rosszul.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
Szegény Mariska szerintem hiába jön.TheBerzerker
Persze! A lökött Glazeréknek nagy kedvence. Ez már önmagában is rossz jel. mert akit ők néznek ki, az nem igazán szokott beválni mostanában. Mari szerintem is hiába jön egyébként, de kb. ezt ő is tudja s talán annyira nem is bánja. Eagles vagy Jets. Mindkettővel jobban jár. Csak pár milcsitől elesik így, de legalább nem drancsírozza szét őt az ellenfél az első meccsén.buccaneer
Az Eagles-el mindenképpen, a Jets-ben már annyira nem vagyok biztos😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
Szegény Mariska szerintem hiába jön.TheBerzerker
Persze! A lökött Glazeréknek nagy kedvence. Ez már önmagában is rossz jel. mert akit ők néznek ki, az nem igazán szokott beválni mostanában. Mari szerintem is hiába jön egyébként, de kb. ezt ő is tudja s talán annyira nem is bánja. Eagles vagy Jets. Mindkettővel jobban jár. Csak pár milcsitől elesik így, de legalább nem drancsírozza szét őt az ellenfél az első meccsén.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕buccaneer
Winston a múlt héten Manchester United mezben parádézott. Ugye tudod ez mit jelent?😊
Szegény Mariska szerintem hiába jön.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin