Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Carter nem rossz jaja, csak éppenséggel a támadófal lenne a prioritás, és ennyi hely ellenére is basznak igazolni valakit.
Lehet, hogy nem úgy kellene megalapozni a falat, hogy az 1/1-es QB elé mondjuk 2/2-re LT-t húzol, aztán védje...

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
Carter a fedelzeten four-year, $20 million contract.Delonso_
jól jártatok vele 😊
én kedveltem a játékát, jó volt futás ellen, a picket biztos kézzel húzta be. sajnálom hogy mi nem tudtuk megtartani.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az beb***na, ha nem QB-t húznánk... végképp kezdeném úgy érezni semmivel nem tudok azonosulni, amit kedvenc franchise-om művel. Carter... nem ő vele van nekem bajom, hanem azzal, hogy ki nincs itt, akinek itt kéne, vagy itt is lehetne. Ez meg egyenesen gyönyörű, és magáért beszél:  www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262.116181.68680511262/10152923963386263/?type=1&theater

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Carter a fedelzeten four-year, $20 million contract.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Wisniewski-t nem lenne hülyeség szerződtetni. Ha beraknák centernek, Dietrich-Smith meg kimenne RG-nek, akkor már csak egy épkézláb LT kellene a draftról és fogjuk rá meglenne az O-line.

Carter, Melton és Conte ha kezdőnek nem is, de mélységnek jól jönne a védelembe.

Viszont a D-line szétbombázását nem értem, ha csak nem 2 DT-vel akar felállni. 😀

Hardy talán az egyetlen elfogadható név, aki még szabadügynök. Nagyon tartok tőle, hogy a drafton nem QB lesz húzva...

Berántja Lovie majd Leonard Williams-t, aztán Glennon meg kap egy évet, hogy bizonyítson.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
The #Bucs are releasing DE Mike Johnson, another big-ticket FA signing from last year. Wow. Owed $7M still.Ian Rapoport
Csifu
Azért kíváncsi leszek mi lesz a "nagy durranás" mert már kb. 43 milliónk van így, amivel eddig semmit sem csináltunk.

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Te jooo eg Lovie... Davidet mikor vagod ki?
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Komolyan mondom ez hihetetlen, lassacskán egy olyan név sincs kint a piacon, akire szükségünk lehetne, Lovie meg lószart sem csinál. safety-k meg linebackerek után szaladgál...Cay
Nincsen needünk elég csak a depht 😀😀
több mint 9 éve
Csifu 223
The #Bucs are releasing DE Mike Johnson, another big-ticket FA signing from last year. Wow. Owed $7M still.Ian Rapoport
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Komolyan mondom ez hihetetlen, lassacskán egy olyan név sincs kint a piacon, akire szükségünk lehetne, Lovie meg lószart sem csinál. safety-k meg linebackerek után szaladgál...

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Adrian Clayborn set to visit the Falcons.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Közben Winston saját maga önszántából látogatta meg Goodell-t
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/11/jameis-winston-sets-up-his-own-meeting-with-roger-goodell/

“He went out of his way to make a good impression, and to show that he understood what was going to be expected of him in the NFL,”

Ha elfelejti a baromságait és tényleg a játékra fog koncentrálni, ahogy ígéri akkor még a végén nem lesz bust😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
1/1 ÉR bREES NÁLUNK FOG KIKÖTNI MÁR MOST LÁTTOMcsupi4
be is fosnék 'örömömben'
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
1/1 ÉR bREES NÁLUNK FOG KIKÖTNI MÁR MOST LÁTTOMcsupi4
Na én ettől félek a legkevésbbé...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
1/1 ÉR bREES NÁLUNK FOG KIKÖTNI MÁR MOST LÁTTOM
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy pár érdekes statisztika, ami alapján nem is kellene annyira szarnak lennie a csapatnak mint amilyen valójában.

 www.buccaneers.com/news/article-1/15-Interesting-PFF-Stats-from-2014/e11f81bb-f061-401e-984d-d2898c8ee6d4

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van arra reális esély, hogy az O line-t a drafton meg tudja erősíteni? TheBerzerker
Van, 2/2-n is lesz olyan OT tehetség mint amilyen mondjuk 1/20-onHöri
Mondjuk kinézem, hogy RB-t húznak 2/2-re😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van arra reális esély, hogy az O line-t a drafton meg tudja erősíteni? TheBerzerker
Van, 2/2-n is lesz olyan OT tehetség mint amilyen mondjuk 1/20-on

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Trent Cole közben a coltsnál kötött ki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Őket cibálja Lovie látogatóba: Chris Conte (Free Safety, Chicago), Stefen Wisniewski (Center, Oakland), Bruce Carter (linebacker, Dallas), Henry Melton (defensive tackle, Dallas) Hatalmas need mindegyik... Nem is értem ezt a palit. A jövő évi 1/1-es irányítónak meg nem marad épp csigolyája szezon végére.Cay
Collins meg kirakták.

Amúgy én se értem teljesen ezt a vizit dolgot. Van arra reális esély, hogy az O line-t a drafton meg tudja erősíteni? Kellene oda azért még valaki öreg róka Koetter alá. Ez így karcsú lesz...amennyire pörög jelenleg az FA piac annyira érzem kissé motiválatlannak Lovie-t.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Őket cibálja Lovie látogatóba: Chris Conte (Free Safety, Chicago), Stefen Wisniewski (Center, Oakland), Bruce Carter (linebacker, Dallas), Henry Melton (defensive tackle, Dallas) Hatalmas need mindegyik... Nem is értem ezt a palit. A jövő évi 1/1-es irányítónak meg nem marad épp csigolyája szezon végére.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jön Chris Conte vizitre. Lovie rendszerében Bearsben korrekt volt. Fizikálisan tropára ment 2014-ben...
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
holy shit Saints, KÖSZI
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.buccaneers.com/news/article-1/Buccaneers-Mock-Draft-Roundup-50/1133dacc-2db9-4319-b555-fb92aef9dc3f

Már a rajongók is rákurat akarják😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nagyon nagy a csönd emberek...😊TheBerzerker
Remegve várjuk a fejleményeket... Megmondom őszintén, a velünk kapcsolatban felhozott nevek hallatán nem estem még hanyatt... megint nem igazán értem miért linebackerek és defensive endek után szaladgálunk... nyilvánvalóan a védelmen ment el a tavalyi szezon... Közben a Jags meg rakja össze a super bowl győztes csapatot. 😀Cay
Az Eagles-re leszek kíváncsi. Pár éve már összeraktak egy all star brigádot aztán mégse mentek vele sokra.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin