Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nagyon nagy a csönd emberek...😊TheBerzerker
Remegve várjuk a fejleményeket... Megmondom őszintén, a velünk kapcsolatban felhozott nevek hallatán nem estem még hanyatt... megint nem igazán értem miért linebackerek és defensive endek után szaladgálunk... nyilvánvalóan a védelmen ment el a tavalyi szezon... Közben a Jags meg rakja össze a super bowl győztes csapatot. 😀

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nagyon nagy a csönd emberek...😊TheBerzerker
pedig már vagy 5-6 felesleges perem embert visszaszerződtetek 😀
Lawrence Sidbury Jason Williams Major Wright Larry English Luke Stocker Mike Jenkins Bradley McDougald
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nagyon nagy a csönd emberek...😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én olyan hírfoszlányokat hallottam, miszerint hajlanak Leonard Johnson újraigazolására. Nem tudom... Szerintem elkelne még egy darab használható corner, mert Johnson számomra kiábrándítóan szerepelt tavaly, Jenkins meg semmi garanciát nem tud felmutatni, hogy nem sérül meg megint egy meccs után. Cole-t csak kevés pénzért szabad leigazolni, mert netán ő is elfelejt focizni, ha nagy pénzt kap. Wilforkra meg szerintem nincs feltétlen szükségünk, ráadásul az is kérdéses nála milyen formában tud visszajönni a sérülése után. Én túl sok esélyt nem látok arra, hogy ő valaha is a régi formája közelébe fog jutni.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Gondolom Lovie ezzel nagyjából le is tudta a cornerback pozíciót. Banks egész jól játszott tavaly. A szezon végére meg Verner is kezdte megérteni, hogy melyik hívásnál a pálya melyik részén, mit is kéne csinálnia. Leonard Johnson szerintetek maradni fog?

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
1 évre újraigazoltunk Mike Jenkins CB-t....
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Wilfork elmegy a Pats-től. Szerintetek Bukkanír lesz?TheBerzerker
Szerintem őt nem fogják idehozni. Ő is húzós összeget kérne gondolom. McCoy és McDonald nagyon is rendben volt ott tavaly középen. Nálunk a széleken vannak komoly gondok, amiért meghal az egész passzsiettetés történet. Johnson 4 sack meg hasonlók. Cole ha esetleg kis összegért jönne, vele lehetne tenni egy próbát szerintem. Talán ő passzolna is Lovie rendszerébe. Bár én már félek bármit mondani... nem igazán jönnek össze passzsiettetés terén a dolgok ennek a csapatnak, bármit is terveznek általában, és bárhonnan erősítenek.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Adam Caplan@caplannfl

Trent Cole's first visit is with the #Buccaneers, source said,

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Wilfork elmegy a Pats-től. Szerintetek Bukkanír lesz?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
a McCown, és Cassell-féle megoldások azért kicsit múlasztják a tavalyi szezon miatt érezett fájdalmamat, emlékeztetnek rá, hogy pár csapat most ölni tudna az 1/1-ért... 😉Thrasher
egyszerűen rejtély számomra, hogy mit akar a browns McCown-tól...Cassel meg a másik fele.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
a McCown, és Cassell-féle megoldások azért kicsit múlasztják a tavalyi szezon miatt érezett fájdalmamat, emlékeztetnek rá, hogy pár csapat most ölni tudna az 1/1-ért... 😉
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Meg drága is lenne 13 millió az idei fizuja. Annyira nincsenek nálunk sem rossz opciók futók terén szerintem. Csak fal kéne eléjük.Cay
Mennyi hely van összesen? 33? Jól emlékszem?TheBerzerker
Igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Meg drága is lenne 13 millió az idei fizuja. Annyira nincsenek nálunk sem rossz opciók futók terén szerintem. Csak fal kéne eléjük.Cay
Mennyi hely van összesen? 33? Jól emlékszem?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Meg drága is lenne 13 millió az idei fizuja. Annyira nincsenek nálunk sem rossz opciók futók terén szerintem. Csak fal kéne eléjük.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Sokkal érdekesebb lesz az FA piac. Kíváncsi leszek ide tudják-e csábítani Petersont. Azzal nagyot lehetne húzni, kérdés mennyit vinne a sapkából.TheBerzerker
Szerintem Tampában még abból is bust lenne.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Sokkal érdekesebb lesz az FA piac. Kíváncsi leszek ide tudják-e csábítani Petersont. Azzal nagyot lehetne húzni, kérdés mennyit vinne a sapkából.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
A tavalyi free agency kezdete előtt íródott mock draftom kommentjei között találtam ezt a gyöngyszemet 😊 :

ónem, nincs az az isten, hogy TE, meg WR-t vigyen a Tampa az elején, amikor egy normális DE rögtön elit védelmet csinálhatna belőlünkThrasher
vassadi
Jackson ugyan már akkor se volt fiatal, de 2008 óta az egy sérült évét leszámítva mindig legalább 1100 yardot hozott, Mike Williams meg az elmúlt 4 évéből 1-ben sokat volt sérült, a másik 3-ban viszont hozott összesen 2700-at, szóval egyáltalán nem tűnt kívülről indokoltnak a WR.
És persze végigvehetjük azokat az előrejelzéseket is, amik előre nem várt okok miatt NEM jöttek be. :cool:
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Hogyne mondtak volna. Hiszen itt van nekünk Jameis. Most éppen Tampában szédíti Lovie-ékat. Gondolom cserébe már intéződik is a hülye haverjainak a stadion bérlet.buccaneer
A ráklábakat meg bedugták pult alá, az anyukák meg sorban állnak az erényövekért, nem? 😊 Jahj... de kíváncsi leszek én már a draftra, meg a kövi szezonra. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Hogyne mondtak volna. Hiszen itt van nekünk Jameis. Most éppen Tampában szédíti Lovie-ékat. Gondolom cserébe már intéződik is a hülye haverjainak a stadion bérlet.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én úgy tudom az ajánlat komoly. S az 1/1 re szól, tekintve, hogy elég sok GM listáján szerepel Mariota. Sőt én még a transzfer részének olvastam pluszban LeSean McCoy-t is. remélem nem értelmeztem félre semmit.buccaneer
Lol Shady-t kizárt dolognak tartom, hogy ideadnák. Sztem Winston majdnem Luck kategóriájú játékos akivel nagyon hosszú időre meg lehet oldani egy olyan posztot ahova rengeteg csapat évek óta nem talál megoldást. Ha sikeresek akarunk lenni, a legkönnyebb útja egy potenciálban elit közeli QB beszerzése, látjuk mire ment a Browns a sok első körös pickjével és hát mi s e épp a jó draftjainkról vagyunk híresek. Ki kell húzni Winstont és szarni az Eaglesre. Colts útját kell járni. Én így gondolomD11
Főleg most, hogy Kiko Alonso-ra tradelte a Bills-szel. Ebből kifolyólag lehet, hogy tényleg volt ilyen ajánlat amúgy, csak Lovie nemet mondott.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én úgy tudom az ajánlat komoly. S az 1/1 re szól, tekintve, hogy elég sok GM listáján szerepel Mariota. Sőt én még a transzfer részének olvastam pluszban LeSean McCoy-t is. remélem nem értelmeztem félre semmit.buccaneer
Lol Shady-t kizárt dolognak tartom, hogy ideadnák. Sztem Winston majdnem Luck kategóriájú játékos akivel nagyon hosszú időre meg lehet oldani egy olyan posztot ahova rengeteg csapat évek óta nem talál megoldást. Ha sikeresek akarunk lenni, a legkönnyebb útja egy potenciálban elit közeli QB beszerzése, látjuk mire ment a Browns a sok első körös pickjével és hát mi s e épp a jó draftjainkról vagyunk híresek. Ki kell húzni Winstont és szarni az Eaglesre. Colts útját kell járni. Én így gondolom
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Winston 3 napos vizitre érkezett.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én úgy tudom az ajánlat komoly. S az 1/1 re szól, tekintve, hogy elég sok GM listáján szerepel Mariota. Sőt én még a transzfer részének olvastam pluszban LeSean McCoy-t is. remélem nem értelmeztem félre semmit.buccaneer
Igen igen ő is benne volt csak kifelejtettem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én úgy tudom az ajánlat komoly. S az 1/1 re szól, tekintve, hogy elég sok GM listáján szerepel Mariota. Sőt én még a transzfer részének olvastam pluszban LeSean McCoy-t is. remélem nem értelmeztem félre semmit.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na...már 1-2 napos hír, de az Eagles állítólag Foles-t és 3 első kört adna az 1/1ért. Csak valszeg nem a tampának, mert amint berántják rákurat, szerintem a Titans rá is repül majd.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin