Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
Mondjuk pont ezen a meccsen a mutatott játék alapján 2-3 kör különbség a két csávó között nem Mariota javára...gabokocka
Nem tudom volt-e itt egy kör is akárki javára. 😊 Mindketten dobtak egy interception-t, Mariota 72, míg Winston 60%-os pontossággal passzolt és Winston kereken 10 yarddal passzolt többet. A meccset meg simán nyerte Mariota csapata, bár azt valóban nem lehet mondani, hogy a két irányító közti különbség döntötte el. Viszont az egész évben Mariota dobott 42 TD-t 4!!!!!!! INT mellett. Winstonnál ez az arány 25/18. Kiért is ostromolják a Bucs csapatát az 1/1 elcserélése miatt? Nem Winstonért! Mariotáért! Szóval ha itt van esetleg kör különbség bárki javára is, az nem Winston lesz. 😀buccaneer
Mariota systemfit, kérdőjel, hogy tud-e profi rendszerben játszani. Winston inkább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mariota kevés picket dob de volt 27 fumble-je. Ezt tegnap olvastam.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 248 — Keep pounding
Mondjuk pont ezen a meccsen a mutatott játék alapján 2-3 kör különbség a két csávó között nem Mariota javára...gabokocka
Nem tudom volt-e itt egy kör is akárki javára. 😊 Mindketten dobtak egy interception-t, Mariota 72, míg Winston 60%-os pontossággal passzolt és Winston kereken 10 yarddal passzolt többet. A meccset meg simán nyerte Mariota csapata, bár azt valóban nem lehet mondani, hogy a két irányító közti különbség döntötte el. Viszont az egész évben Mariota dobott 42 TD-t 4!!!!!!! INT mellett. Winstonnál ez az arány 25/18. Kiért is ostromolják a Bucs csapatát az 1/1 elcserélése miatt? Nem Winstonért! Mariotáért! Szóval ha itt van esetleg kör különbség bárki javára is, az nem Winston lesz. 😀buccaneer
Ne a számokat nézd, hanem a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk pont ezen a meccsen a mutatott játék alapján 2-3 kör különbség a két csávó között nem Mariota javára...gabokocka
Nem tudom volt-e itt egy kör is akárki javára. 😊 Mindketten dobtak egy interception-t, Mariota 72, míg Winston 60%-os pontossággal passzolt és Winston kereken 10 yarddal passzolt többet. A meccset meg simán nyerte Mariota csapata, bár azt valóban nem lehet mondani, hogy a két irányító közti különbség döntötte el. Viszont az egész évben Mariota dobott 42 TD-t 4!!!!!!! INT mellett. Winstonnál ez az arány 25/18. Kiért is ostromolják a Bucs csapatát az 1/1 elcserélése miatt? Nem Winstonért! Mariotáért! Szóval ha itt van esetleg kör különbség bárki javára is, az nem Winston lesz. 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Winston a Ducks elleni meccsen azért messze pozitívan mutatkozott be, igazi vezérként és nem hisztizve játszottdande
várj, te lehet rossz meccset néztél xD



"If you don't calm the fuck down, you're going to the bench!"baggio
Itt mondjuk emlékeim szerint jogosan kapta fel a cukrot.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 248 — Keep pounding
Mondjuk pont ezen a meccsen a mutatott játék alapján 2-3 kör különbség a két csávó között nem Mariota javára...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Winston a Ducks elleni meccsen azért messze pozitívan mutatkozott be, igazi vezérként és nem hisztizve játszottdande
várj, te lehet rossz meccset néztél xD



"If you don't calm the fuck down, you're going to the bench!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Számomra semmitmondó, hogy viselkedik egy primetime meccsen, ahol tudja, az egész világ őt figyeli.
Winston egy fasz, ezt tudja mindenki, viszont valóban még fiatal, és mondjuk ezek a baromságai pont olyan dolgok, amikből ki lehet nőni, ha majd megjön az esze. Tény, hogy hozzá is kell majd olyan mentor, olyan edző, aki meg tudja fogni, hogy ne kallódjon el, de szerintem ezeknél a piti balhéinál sokkal nagyobb veszélyt rejt a baseball iránti szenvedélye.
Simán kinézem belőle, hogy egy szar év után elkezdik baszogatni, megunja, aztán egyik napról a másikra nem jelenik meg edzésen és a baseball-pályán tűnik fel.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Winston a Ducks elleni meccsen azért messze pozitívan mutatkozott be, igazi vezérként és nem hisztizve játszott, nélküle még hamarabb megnyerte volna a Ducks a meccset. Az ominózus fumble is már akkor jött, amikor minden elromlott ami elromolhatott. Akár Winston, akár Mariota jön jól járhattuk velük, minden az edzői stábon fog múlni, ez pedig az esetek 90%-ban igaz.
Amellett, hogy ráadásul Glennoban is lenne fantázia, ha normális esélyt kapna és foglalkoznának vele. Remélem ő még kap valahol esélyt, mert megérdemelné.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 248 — Keep pounding
Mindkét srácra rá lehet húzni Newtont, mint pozitív példát.
Ő is csinált sok faszságot, ő neki se volt köze a pro style offense-ekhez azt azért csak elboldogult a profik közt.
Nyilván még van hova fejlődnie, de sztem jó úton jár.
Én úgy hiszem, hogy bármelyik playa mellett is teszi le a voksát a Bucs vezetés, hasonló utat fog bejárni a kiválasztott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
College ban teljes mellszélességgel Winston mellett voltam Mariota ellen, de szerintem is egyértelműen hiba lenne bennhagyni a hawaiit.
Én minden mockba õt fogom 1/1re îrni.
.Höri
És te megmernéd reszkírozni, hogy Mariskával kezdesz ha őt húznád be?TheBerzerker
Hell yes, 2008 óta minden elöl húzott QB kezdett (kivéve bortles), es nem mind volt jobb mint Miriuta.

+ Newton is unortodox rendszer terméke

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
College ban teljes mellszélességgel Winston mellett voltam Mariota ellen, de szerintem is egyértelműen hiba lenne bennhagyni a hawaiit.
Én minden mockba õt fogom 1/1re îrni.
.Höri
És te megmernéd reszkírozni, hogy Mariskával kezdesz ha őt húznád be?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vissza kéne keresni a Panthers topikot 2011-ig, szerintem pont ugyanilyen hsz-ek születtek, csak a neveket kell kicserélni Newtonra 😀

Mondani lehet sok mindent egyébként, de nekem is az szerepel a rémálmaimban, hogy idejön egy karakterproblémás srác, ráadásul 1/1-es választásra. Na, most ilyenkor az ilyen srácoknál nagy az esély, hogy kinyílik a csipa, aztán még idiótább lesz, mint valaha. Mindezt galaxis méretű arccal, mert hát ő volt az 1/1. Aztán akkor még a Jóisten sem rázza gatyába, nem hogy Brooks. Lovie meg aztán pláne nem azzal a mamlasz megjelenésével, amivel még az izotóniás ital osztó fiút sem tudná ráncba szedni, hogy pl. ne dobálja a kulacsokat.buccaneer
Höri
Nézd! Ez igaz és szerintem most sem beszélnénk erről az egészről, ha csak ő egyedül lenne a palettán. De most itt van Mariota is, aki az én szememben ugyanolyan képességű irányító. Newton-nál ha jól emlékszem nem volt ilyen "ellenlábas". Akkor nem lenne miről beszélni, akkor én is azt mondanám, hogy megér egy kockázatot, lehet beválik és akkor nyerünk vele. De minek kockáztatni, ha nem muszáj?buccaneer
Veled vagyok. College ban teljes mellszélességgel Winston mellett voltam Mariota ellen, de szerintem is egyértelműen hiba lenne bennhagyni a hawaiit.
Én minden mockba õt fogom 1/1re îrni.

Viszont Jameis sokkal nagyobb ördögnek van beàllîtva mint valòjâban.
Nem bűnözõ ő, csak gyerek még.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha jön Winston én már csak attól félek, hogy a következő szezonban a bucs játszik a Rams-el😕 Fisher meg a legnagyobb troll a ligában. Biztos hoz pár kiló ráklábat az érmedobásra😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Rákot lopott egy boltból ez volt a legnagyobb bűne.És azért azt se felejtsük el, hogy a két éve alatt csak egyszer hagyta el vesztesen a pályát.És az uccsó évében a meccseket őmiatta fordította meg nagyrészben a noles.Szerintem igazán jól járnátok vele nagyon.kapitnono
Meg volt nemi erőszak vád ellene, meg volt drogos botránya is.TheBerzerker
ja de mindkét esetben ejtették a vádakat.


több mint 9 éve
buccaneer 490
Vissza kéne keresni a Panthers topikot 2011-ig, szerintem pont ugyanilyen hsz-ek születtek, csak a neveket kell kicserélni Newtonra 😀

Mondani lehet sok mindent egyébként, de nekem is az szerepel a rémálmaimban, hogy idejön egy karakterproblémás srác, ráadásul 1/1-es választásra. Na, most ilyenkor az ilyen srácoknál nagy az esély, hogy kinyílik a csipa, aztán még idiótább lesz, mint valaha. Mindezt galaxis méretű arccal, mert hát ő volt az 1/1. Aztán akkor még a Jóisten sem rázza gatyába, nem hogy Brooks. Lovie meg aztán pláne nem azzal a mamlasz megjelenésével, amivel még az izotóniás ital osztó fiút sem tudná ráncba szedni, hogy pl. ne dobálja a kulacsokat.buccaneer
Höri
Nézd! Ez igaz és szerintem most sem beszélnénk erről az egészről, ha csak ő egyedül lenne a palettán. De most itt van Mariota is, aki az én szememben ugyanolyan képességű irányító. Newton-nál ha jól emlékszem nem volt ilyen "ellenlábas". Akkor nem lenne miről beszélni, akkor én is azt mondanám, hogy megér egy kockázatot, lehet beválik és akkor nyerünk vele. De minek kockáztatni, ha nem muszáj?
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vissza kéne keresni a Panthers topikot 2011-ig, szerintem pont ugyanilyen hsz-ek születtek, csak a neveket kell kicserélni Newtonra 😀

Mondani lehet sok mindent egyébként, de nekem is az szerepel a rémálmaimban, hogy idejön egy karakterproblémás srác, ráadásul 1/1-es választásra. Na, most ilyenkor az ilyen srácoknál nagy az esély, hogy kinyílik a csipa, aztán még idiótább lesz, mint valaha. Mindezt galaxis méretű arccal, mert hát ő volt az 1/1. Aztán akkor még a Jóisten sem rázza gatyába, nem hogy Brooks. Lovie meg aztán pláne nem azzal a mamlasz megjelenésével, amivel még az izotóniás ital osztó fiút sem tudná ráncba szedni, hogy pl. ne dobálja a kulacsokat.buccaneer
Höri
Ebben van valami...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vissza kéne keresni a Panthers topikot 2011-ig, szerintem pont ugyanilyen hsz-ek születtek, csak a neveket kell kicserélni Newtonra 😀

Mondani lehet sok mindent egyébként, de nekem is az szerepel a rémálmaimban, hogy idejön egy karakterproblémás srác, ráadásul 1/1-es választásra. Na, most ilyenkor az ilyen srácoknál nagy az esély, hogy kinyílik a csipa, aztán még idiótább lesz, mint valaha. Mindezt galaxis méretű arccal, mert hát ő volt az 1/1. Aztán akkor még a Jóisten sem rázza gatyába, nem hogy Brooks. Lovie meg aztán pláne nem azzal a mamlasz megjelenésével, amivel még az izotóniás ital osztó fiút sem tudná ráncba szedni, hogy pl. ne dobálja a kulacsokat.buccaneer

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rákot lopott egy boltból ez volt a legnagyobb bűne.És azért azt se felejtsük el, hogy a két éve alatt csak egyszer hagyta el vesztesen a pályát.És az uccsó évében a meccseket őmiatta fordította meg nagyrészben a noles.Szerintem igazán jól járnátok vele nagyon.kapitnono
Meg volt nemi erőszak vád ellene, meg volt drogos botránya is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.Delonso_
Attól függ ki jön a darfton. Ha Mariota ő nem hiszem, hogy kezdő lesz. Akkor valszeg Glennon lesz az első számú qb. Ha Winstin jön az már érdekesebb kérdés.TheBerzerker
Éedekes gondolat, de ezt mire alapozod? Csak azért kérdezem, mert Glennon mentornak nem jó. Ő egy nagyon korrekt csereirányító. Mariota pedig abszolút egy más szintet képvisel, akár csak Winston. Én nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is Glennont favorizálja kettőjük közül, még az említett két irányító rookie évében is.buccaneer
Mindenhol azt olvasni, hogy Mariota még nem NFL kész, Winston az. Ezért javasolják sok helyen őt 1/1-re ugye. Az ESPN-es Yasinskas szerint azért lett Koetter az új OC, Trestman ellenében, mert Koetter Winstonnal, Trestman pedig Mariota-val képzelte a jövőt. Pedig a két edző filozófiája kicsit hasonló. McCown elengedése pedig tényleg kicsit abban erősít meg, hogy Smith NFL kész irányítót akar. Én nem nagyon nézem ki Glennonból, hogy ő bárkit tudna mentorálni. Szerencsétlen annyi segítséget kapott nálunk karrierje alatt, hogy bár a tehetség ott van benne, még a második évében is tele volt újonc hibákkal. Nincs nálunk két éve egy értelmes ember, aki tudna neki tanítani bármit. Szomorú, de ez a helyzet.Cay
Én is pont erre gondoltam. Lehet megköveztek, de egy jó fal mögött ez csapat Glenonnal is be tudna jutni a PO-ba szerintem. A mock draftok alapján (bár én Mariota-t még mindig szívesebben látnám a bucsban továbbra is) én sem biztos, hogy a mélyvízbe dobnám. Mindenhol azt olvasni, hogy Winston nfl készebb de én úgy félek tőle mint a tűztől. Rettentő problémásnak tűnik a faszi. És már arról is beszélettünk, hogy mivel Floridai nem biztos, hogy pont a BUCS lenne a legjobb hely a karakterproblémái kezelésére. Hacsak Brooks majd meg nem ráncigálja😀TheBerzerker
azért annyi szarságot nem csinált, hogy félni kelljen tőle.Rákot lopott egy boltból ez volt a legnagyobb bűne.És azért azt se felejtsük el, hogy a két éve alatt csak egyszer hagyta el vesztesen a pályát.És az uccsó évében a meccseket őmiatta fordította meg nagyrészben a noles.Szerintem igazán jól járnátok vele nagyon.


több mint 9 éve
buccaneer 490
Brooks először Lovie bácsit rázza gatyába! Keverjen le neki egy párat, vagy mit tudom én... Mondani lehet sok mindent egyébként, de nekem is az szerepel a rémálmaimban, hogy idejön egy karakterproblémás srác, ráadásul 1/1-es választásra. Na, most ilyenkor az ilyen srácoknál nagy az esély, hogy kinyílik a csipa, aztán még idiótább lesz, mint valaha. Mindezt galaxis méretű arccal, mert hát ő volt az 1/1. Aztán akkor még a Jóisten sem rázza gatyába, nem hogy Brooks. Lovie meg aztán pláne nem azzal a mamlasz megjelenésével, amivel még az izotóniás ital osztó fiút sem tudná ráncba szedni, hogy pl. ne dobálja a kulacsokat.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.Delonso_
Attól függ ki jön a darfton. Ha Mariota ő nem hiszem, hogy kezdő lesz. Akkor valszeg Glennon lesz az első számú qb. Ha Winstin jön az már érdekesebb kérdés.TheBerzerker
Éedekes gondolat, de ezt mire alapozod? Csak azért kérdezem, mert Glennon mentornak nem jó. Ő egy nagyon korrekt csereirányító. Mariota pedig abszolút egy más szintet képvisel, akár csak Winston. Én nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is Glennont favorizálja kettőjük közül, még az említett két irányító rookie évében is.buccaneer
Mindenhol azt olvasni, hogy Mariota még nem NFL kész, Winston az. Ezért javasolják sok helyen őt 1/1-re ugye. Az ESPN-es Yasinskas szerint azért lett Koetter az új OC, Trestman ellenében, mert Koetter Winstonnal, Trestman pedig Mariota-val képzelte a jövőt. Pedig a két edző filozófiája kicsit hasonló. McCown elengedése pedig tényleg kicsit abban erősít meg, hogy Smith NFL kész irányítót akar. Én nem nagyon nézem ki Glennonból, hogy ő bárkit tudna mentorálni. Szerencsétlen annyi segítséget kapott nálunk karrierje alatt, hogy bár a tehetség ott van benne, még a második évében is tele volt újonc hibákkal. Nincs nálunk két éve egy értelmes ember, aki tudna neki tanítani bármit. Szomorú, de ez a helyzet.Cay
Én is pont erre gondoltam. Lehet megköveztek, de egy jó fal mögött ez csapat Glenonnal is be tudna jutni a PO-ba szerintem. A mock draftok alapján (bár én Mariota-t még mindig szívesebben látnám a bucsban továbbra is) én sem biztos, hogy a mélyvízbe dobnám. Mindenhol azt olvasni, hogy Winston nfl készebb de én úgy félek tőle mint a tűztől. Rettentő problémásnak tűnik a faszi. És már arról is beszélettünk, hogy mivel Floridai nem biztos, hogy pont a BUCS lenne a legjobb hely a karakterproblémái kezelésére. Hacsak Brooks majd meg nem ráncigálja😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nehezen tudom azt elképzelni h egy olyan irányító, aki dobómozdulata során úgy rázza a labdát, mint a rumbatököt (Winston) hogy lehetne NFL readybb Mariotánál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szegény Glennon tényleg egy grammot nem fejlődött tavaly. Pedig tényleg megérdemelne egy jobb csapatot jobb edzőkkel, mert valóban több hozható ki belőle. Mindegy, ne kanyarodjunk előre, végül is azt még nem láttuk Bajakian milyen edző. Én nem értem egyébként ezt az egyik NFL kész a másik nem dolgot. Ez valószínű megint az én saram, de semmivel sem tartom gyengébb kalibernek Mariotat akármilyen rendszerben is játszott az egyetemen.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.Delonso_
Attól függ ki jön a darfton. Ha Mariota ő nem hiszem, hogy kezdő lesz. Akkor valszeg Glennon lesz az első számú qb. Ha Winstin jön az már érdekesebb kérdés.TheBerzerker
Éedekes gondolat, de ezt mire alapozod? Csak azért kérdezem, mert Glennon mentornak nem jó. Ő egy nagyon korrekt csereirányító. Mariota pedig abszolút egy más szintet képvisel, akár csak Winston. Én nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is Glennont favorizálja kettőjük közül, még az említett két irányító rookie évében is.buccaneer
Mindenhol azt olvasni, hogy Mariota még nem NFL kész, Winston az. Ezért javasolják sok helyen őt 1/1-re ugye. Az ESPN-es Yasinskas szerint azért lett Koetter az új OC, Trestman ellenében, mert Koetter Winstonnal, Trestman pedig Mariota-val képzelte a jövőt. Pedig a két edző filozófiája kicsit hasonló. McCown elengedése pedig tényleg kicsit abban erősít meg, hogy Smith NFL kész irányítót akar. Én nem nagyon nézem ki Glennonból, hogy ő bárkit tudna mentorálni. Szerencsétlen annyi segítséget kapott nálunk karrierje alatt, hogy bár a tehetség ott van benne, még a második évében is tele volt újonc hibákkal. Nincs nálunk két éve egy értelmes ember, aki tudna neki tanítani bármit. Szomorú, de ez a helyzet.