Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Cam Newton hasonlatot meg arra értettem ha mégis Winston lesz behúzva. TheBerzerker
Neki nem volt konkurenciája. Locker, Gabbert, Ponder, Dalton, Kaepernick. | STANZI! |

Newtonnak nagy szerencséje volt, hogy a maga hátterével abba a draft class-ba került amelyikbe, bár nyilván nem véletlen jelentkezett juniorként még Luckék előtt.

A Winston-Mariota elég masszív páros, nem minden évben van ilyen.Höri
Kiváló a profilképed!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha az Eaglesnek nagyon kell Mariota, akkor felajánlják Folest, az 1/20-at, meg még vmit (néhány hátsóbb körös idei pick/jövőre komolyabb pick/egy-két playa, illetve ezek kombinációi)...innentől kezdve még nem is lenne hülyeség...
Kéne ide tálentum bőven, ráadásul Foles nem McCown...Bear
Én a Foles dolgot kicsit ironikusan poénból értettem. Nemtudom előrébb lenne-e vele a Bucs. Ha eladják a pickket, akkor Glennon nem olyan rossz opció. Én még mindig bírom a srácot. Mindez persze csak fikció, hiszem tényleg hülyeség lenne nem kihasználni az 1/1-et.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Valóban. Foles már legalább hozna egy Glennon szintet is!

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha az Eaglesnek nagyon kell Mariota, akkor felajánlják Folest, az 1/20-at, meg még vmit (néhány hátsóbb körös idei pick/jövőre komolyabb pick/egy-két playa, illetve ezek kombinációi)...innentől kezdve még nem is lenne hülyeség...
Kéne ide tálentum bőven, ráadásul Foles nem McCown...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cam Newton hasonlatot meg arra értettem ha mégis Winston lesz behúzva. TheBerzerker
Neki nem volt konkurenciája. Locker, Gabbert, Ponder, Dalton, Kaepernick. | STANZI! |

Newtonnak nagy szerencséje volt, hogy a maga hátterével abba a draft class-ba került amelyikbe, bár nyilván nem véletlen jelentkezett juniorként még Luckék előtt.

A Winston-Mariota elég masszív páros, nem minden évben van ilyen.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
amit már írtam, hogy nem igaz, de csak kötöd az ebet a karóhoz (vagy a macskajancsik közé az FSU is beleszámít?)


 espn.go.com/blog/ncfnation/post/_/id/107639/baggio
Rendben megkövetlek. Nekem a nagy college-os haverom mondta mindezt. Én csak a bowl meccseket néztem idén meg azelőtt is. Azokból se mindet.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
amit már írtam, hogy nem igaz, de csak kötöd az ebet a karóhoz (vagy a macskajancsik közé az FSU is beleszámít?)


 espn.go.com/blog/ncfnation/post/_/id/107639/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀TheBerzerker
Eddig akartad Mariotát, most meg eladnád? 😊 Akkor legalább a Titansnak engedjétek át. 😛Nandito
Most is Mariota-t akarom a Bucs-ba. Továbbra is félek Wnston-tól. Nekem még mindig bust szagú. Egyszerűen csak leírtam pár sorban Brooks gondolatainak lényegét. Cam Newton hasonlatot meg arra értettem ha mégis Winston lesz behúzva. De én továbbra is Mariota-t támogatom. Csak érdekes, hogy van, akinél ennyire hátracsúszott és nemtudom igazából mire vélni, mert ezt a részét nem fejtegette Brooks.
Elnézve Mariota játékát nemtudom megítélni miért mondják többen, hogy Winston nfl készebb. Mondjuk az tény, hogy az Oergon nagyobb macskajancsikkal játszott a szezonban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Már megint ezek a mock draftok... maradjunk a legegyszerűbb verziónál. A Bucs behúzza 1/1-el Mariota-t, esélyt ad magának egy franchise irányítóra anélkül, hogy bárki kifosztaná a sarki gyors étterem mirelit rákláb osztályát. Az Eagles trade-el ahova akar, a mock draft írók pedig elkezdenek dolgozni a 2026-os 1/1-es jelölt kigolyózásán... egy 0,0000000001-es verziójú mock drafttal. 😀

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 108 — Titans fan
Szerintem a Titans sem áll úgy, hogy pucérra vetkőzzön egy 1/1-ért, amikor 1/2-őt választhat. 😊 Nekünk egyébként lényegesen hízelgőbb lenne egy ilyen trade a darftpozíció miatt. De ezt a lehetőséget kizártnak tartom. A részetekről természetesen. Behúznánk Winston-t, aztán vagy beválna, vagy esetleg egy év múlva letartóztatnák. Ki tudja? 😊buccaneer
A feltrade csak vicc volt, a Titans max hátrafelé megy, előre biztos nem. 😊 Aztán ha tényleg Winstont viszi a Bucs, akkor már az 1/2 is nagyon értékes lesz, úgyhogy az Eagles feltraderől hallani fogunk elég sokat, mert messze van még a draft.

Music City Miracle
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szerintem a Titans sem áll úgy, hogy pucérra vetkőzzön egy 1/1-ért, amikor 1/2-őt választhat. 😊 Nekünk egyébként lényegesen hízelgőbb lenne egy ilyen trade a darftpozíció miatt. De ezt a lehetőséget kizártnak tartom. A részetekről természetesen. Behúznánk Winston-t, aztán vagy beválna, vagy esetleg egy év múlva letartóztatnák. Ki tudja? 😊
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 108 — Titans fan
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀TheBerzerker
Eddig akartad Mariotát, most meg eladnád? 😊 Akkor legalább a Titansnak engedjétek át. 😛

Music City Miracle
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀TheBerzerker
Mire gondolsz? Mert én megmondom őszintén egy franchise irányító lehetőségét kihagyni nem tartom a legjobb ötletnek. Ott van a St.Louis és a Washington esete. Igaz hogy a St. louis rengeteg jó játékost gyűjtött be a RGIII pick trade kapcsán, de amíg azóta a Washington megjárta a rájátszást a St.Louis még mindig nem.Szóval itt szerintem a fagyi vissza is nyalhat akár.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀TheBerzerker
mondjuk, hogy behúzzátok Winstont 😛dande
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ky53xezra6dn5bvv9vvd
Bucky Brooks Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Bucky Brooks including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Érdekes mock draft. Bár én nem hiszem, hogy addig le fog csúszni Mariota. Meglepődnék ha a Titans, Jets, Redskins trión túljutna. Persze akkor, ha a Bucs Winston-t húzza be. Brooks sokkal inkább nfl késznek tekinti Winstont, és Cam Newton szitut emleget. Mondjuk ha ő lesz az 1/1 és tudja azt hozni mint Newton én már elégedett lennék😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀TheBerzerker
mondjuk, hogy behúzzátok Winstont 😛
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az Eagles állítólag sokat adna azért, hogy megszerezzék Mariota-t. El tudnék képzelni pár a kalózok számára előnyös forgatókönyvet...😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
A cut tudtommal nem érné meg, mert 9 misi halott pénz maradna utána. De akkor lehet ezt én tudom rosszul. Nagyon sok jó DE lesz a drafton. Kb úgy mint tavaly az elkapóknál. Talán ezért fontolgatnak egy trade-et. Viszont szabadügynökké válik Clayborn és Bowers is, szóval nem dúskálunk az irányítósiettetőkben. Talán emiatt mondanám, hogy ebben az évben nem tartom valószínűnek.buccaneer
Itt a cikk, ami ezzel foglalkozik:

www.profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/19/bucs-face-7-million-question-on-michael-johnson/

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
buccaneer 490
A cut tudtommal nem érné meg, mert 9 misi halott pénz maradna utána. De akkor lehet ezt én tudom rosszul. Nagyon sok jó DE lesz a drafton. Kb úgy mint tavaly az elkapóknál. Talán ezért fontolgatnak egy trade-et. Viszont szabadügynökké válik Clayborn és Bowers is, szóval nem dúskálunk az irányítósiettetőkben. Talán emiatt mondanám, hogy ebben az évben nem tartom valószínűnek.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
Hali!

PFT-n olvastam ma, hogy a vezetőségetek a szerény teljesítmény (és a 7 misis bónusz) miatt fontolgatja MJ cutolását, illetve trade-elését. Láttok erre valós esélyt vagy csak pletyka?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Úgy néz ki Warhop marad. Nem tudom ki hogy van vele, de engem lesújtott ez a hír. Elképesztően rossz munkát végzett tavaly. Ritka rosszat. Nem hiszem el, hogy nincs jobb opció!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Legyen Fekete az konnyebb leirni

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az nfl és az espn mockjában Winston az 1/1. 😊Nandito
ez a 647 millió mock draft közül 2.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az nfl és az espn mockjában Winston az 1/1. 😊Nandito
És ezzel semmi baj sincs
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 108 — Titans fan
Az nfl és az espn mockjában Winston az 1/1. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Nekem jó lesz Jack Del Rio is😊 Mégis miért menne a Raiders-hez?😀TheBerzerker
Del Rio a Raiders-é! Marad Jim Schwartz! 😀buccaneer
Jó lenne Schwartz bár a nevének leírás komoly koncentrációt igényel 😀D11
nehogy véletlenül azt írd le, hogy Schwarzenegger?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin