NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....dande
Hát nem. De amit Elliott művelt az más súrolta a felháborítóság határát😀 Mennyit futott össze végül?TheBerzerker
36/246 yard 4TD.............dande
Iszonyat brutális volt a csávó. Nem is nagyon értem mi történt. Már a Bama ellen is fura volt, olyan mintha az Ohio mindenkit megvuduzott volna a PO-ban😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....dande
Hát nem. De amit Elliott művelt az más súrolta a felháborítóság határát😀 Mennyit futott össze végül?TheBerzerker
36/246 yard 4TD.............
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....dande
Hát nem. De amit Elliott művelt az más súrolta a felháborítóság határát😀 Mennyit futott össze végül?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én is örülnék Marinellinek, jól hangzik a dolog. És már mindenhol tényként is kezelik, de hivatalosan nagyon nem akaródzik bejelenteni...Cay
Ha jól olvastam, akkor az utolsó meccs után még 7 napig él a szerződése, addig a Cowboys engedélyével lehet csak tárgyalni vele.Csifu
Akkor lehet a hét vége fele bejelentik hivatalosan is. Max jövő hét elején. Valaki biztos tud valamit. Több helyen lehetett már olvasni, hogy márpedig ez tény. Ő lesz az. Persze aztán láttunk már olyat, hogy megírtak valamit, azt rohadtul nem úgy volt.

több mint 9 éve
Csifu 223
Én is örülnék Marinellinek, jól hangzik a dolog. És már mindenhol tényként is kezelik, de hivatalosan nagyon nem akaródzik bejelenteni...Cay
Ha jól olvastam, akkor az utolsó meccs után még 7 napig él a szerződése, addig a Cowboys engedélyével lehet csak tárgyalni vele.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én is örülnék Marinellinek, jól hangzik a dolog. És már mindenhol tényként is kezelik, de hivatalosan nagyon nem akaródzik bejelenteni...

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rohadtul remélem, hogy jövőre mindenkit meg fog abrikolni a tampa durván!!!

Én nagyon örülnék Marinellinek!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor összeállt a stáb. Ha Lovie hagyja dolgozni az embereit, és továbbra is csak azt csinálja amit látszólag eddig :p bambul az oldal vonal mellett, és képesek vagytok nem elszórakozni az 1/1-t, értelmes irányítót szereztek, akkor szép szezon elé nézhettek.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Koetter jó döntésnek tűnik, évek óta kiábrándító az OC poszt nálunk, vele van esély rá, hogy tudja is használni a fiatal tehetségeinket.
Már csak a DC posztról kellene eltakarítani Fraizert, szerintem jobban járnánk ha átcsalná Smith a Cowboys-tól Marinellit, úgyis dolgoztak már együtt, talán jobban összefogná a védelmünket.
A Mariota vs. Winston kérdésben nem tudok dűlőre jutni. Mariota játéka jobban tetszik, szívesebben látnám a csapatban, de Winston is nagyon meggyőző. Tényleg azt kell választani, aki hasznosabb lesz a csapat egészèt nézve, mert igazán csak az számít. Várom a draftot, de mèg milyen messze van... %/MikeInsDale
Marinellivel szerintem is jobban járnánk, de nem tudom mi kellene hozzá, hogy egy ilyen szezon után otthagyja Dallast és pont a Tampát válassza, ráadásul azonos szintű beosztásban. Esetleg sokat segítene, ha Jerry Jones úgy érezné, hogy így a Super Bowl közelében mindenképpen meg kellene mutatnia, hogy ő a védelmi oldalt is keni-vágja és beleszólást követelne a játékhívásokba. 😀 Koettert én megmondom őszintén féltem ettől a feladattól, de Bucs szurkolóként csak remélni tudom, hogy veszi az akadályt. Kemény lesz. Vélhetően újonc QB, tropa O-line, kétes sérülékenységi faktorral rendelkező running back-ek. Van meló bőven.buccaneer
Jerry Jones-tól kitelik. 😀 Biztos marad, ha rajta múlik, jó védelmet rakott össze, hülye lenne ott hagyni.
Koetter szerintem egész jó embereket kap, persze az O-line erősítésre szorul, de összességèben lesz miből építkeznie.
Fraizer helyett viszont tényleg hozni kellene valakit, ilyen játékosokból álló védelemmel jobban kellene teljesíteni.MikeInsDale
Akkor kb ennyit erről a JJ spekulációról is. 😊

Marinellinek nem a pénz a motiváló erő. Lovie Smith olyan neki mintha a testvére lenne, megy is segíteni. Szerintem kicsit alulértékelt edző, egy nagyon kemény védelmet hozott össze a Bearsnek, és abból, amit a szagértők döntő többsége minden idők egyik legrosszabb védelmének várt, egy stabil egységként teljesített az első évében. Nagyobb jó hír lenne az érkezése Bucs drukkereknek mint bármelyik FA igazolás

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Csifu 223
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272
Ez gyors volt.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Jerry Jones tényleg fura figura. 😊 De mindjárt más aspektusból látja őt az ember, ha összehasonlítja őt a Glazerekkel. Míg őt minden zsigerében a franchise eredményessége érdekli, addig utóbbiakat kurvára nem, amíg a profit megvan. Én nem csípem a Dallas tulajdonosát, de még mindig lehet a Jerry Jones féle hozzállás a jobb. 😊 Sajnos.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Koetter jó döntésnek tűnik, évek óta kiábrándító az OC poszt nálunk, vele van esély rá, hogy tudja is használni a fiatal tehetségeinket.
Már csak a DC posztról kellene eltakarítani Fraizert, szerintem jobban járnánk ha átcsalná Smith a Cowboys-tól Marinellit, úgyis dolgoztak már együtt, talán jobban összefogná a védelmünket.
A Mariota vs. Winston kérdésben nem tudok dűlőre jutni. Mariota játéka jobban tetszik, szívesebben látnám a csapatban, de Winston is nagyon meggyőző. Tényleg azt kell választani, aki hasznosabb lesz a csapat egészèt nézve, mert igazán csak az számít. Várom a draftot, de mèg milyen messze van... %/MikeInsDale
Marinellivel szerintem is jobban járnánk, de nem tudom mi kellene hozzá, hogy egy ilyen szezon után otthagyja Dallast és pont a Tampát válassza, ráadásul azonos szintű beosztásban. Esetleg sokat segítene, ha Jerry Jones úgy érezné, hogy így a Super Bowl közelében mindenképpen meg kellene mutatnia, hogy ő a védelmi oldalt is keni-vágja és beleszólást követelne a játékhívásokba. 😀 Koettert én megmondom őszintén féltem ettől a feladattól, de Bucs szurkolóként csak remélni tudom, hogy veszi az akadályt. Kemény lesz. Vélhetően újonc QB, tropa O-line, kétes sérülékenységi faktorral rendelkező running back-ek. Van meló bőven.buccaneer
Jerry Jones-tól kitelik. 😀 Biztos marad, ha rajta múlik, jó védelmet rakott össze, hülye lenne ott hagyni.
Koetter szerintem egész jó embereket kap, persze az O-line erősítésre szorul, de összességèben lesz miből építkeznie.
Fraizer helyett viszont tényleg hozni kellene valakit, ilyen játékosokból álló védelemmel jobban kellene teljesíteni.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Koetter jó döntésnek tűnik, évek óta kiábrándító az OC poszt nálunk, vele van esély rá, hogy tudja is használni a fiatal tehetségeinket.
Már csak a DC posztról kellene eltakarítani Fraizert, szerintem jobban járnánk ha átcsalná Smith a Cowboys-tól Marinellit, úgyis dolgoztak már együtt, talán jobban összefogná a védelmünket.
A Mariota vs. Winston kérdésben nem tudok dűlőre jutni. Mariota játéka jobban tetszik, szívesebben látnám a csapatban, de Winston is nagyon meggyőző. Tényleg azt kell választani, aki hasznosabb lesz a csapat egészèt nézve, mert igazán csak az számít. Várom a draftot, de mèg milyen messze van... %/MikeInsDale
Marinellivel szerintem is jobban járnánk, de nem tudom mi kellene hozzá, hogy egy ilyen szezon után otthagyja Dallast és pont a Tampát válassza, ráadásul azonos szintű beosztásban. Esetleg sokat segítene, ha Jerry Jones úgy érezné, hogy így a Super Bowl közelében mindenképpen meg kellene mutatnia, hogy ő a védelmi oldalt is keni-vágja és beleszólást követelne a játékhívásokba. 😀 Koettert én megmondom őszintén féltem ettől a feladattól, de Bucs szurkolóként csak remélni tudom, hogy veszi az akadályt. Kemény lesz. Vélhetően újonc QB, tropa O-line, kétes sérülékenységi faktorral rendelkező running back-ek. Van meló bőven.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sírva fakadnék, ha nem Mariota vagy Winston lenne a választott. 😀
De Evans és Jackson is. 😀Stez
Hát ja, már ha Jax itt kezdi a szezont..
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sírva fakadnék, ha nem Mariota vagy Winston lenne a választott. 😀
De Evans és Jackson is. 😀

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Aztán majd néz mindenki, amikor Cooper lesz az 1/1.Stez
jó vicc akkor már Randy Gregory inkább
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztán majd néz mindenki, amikor Cooper lesz az 1/1.

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Koetter jó döntésnek tűnik, évek óta kiábrándító az OC poszt nálunk, vele van esély rá, hogy tudja is használni a fiatal tehetségeinket.
Már csak a DC posztról kellene eltakarítani Fraizert, szerintem jobban járnánk ha átcsalná Smith a Cowboys-tól Marinellit, úgyis dolgoztak már együtt, talán jobban összefogná a védelmünket.
A Mariota vs. Winston kérdésben nem tudok dűlőre jutni. Mariota játéka jobban tetszik, szívesebben látnám a csapatban, de Winston is nagyon meggyőző. Tényleg azt kell választani, aki hasznosabb lesz a csapat egészèt nézve, mert igazán csak az számít. Várom a draftot, de mèg milyen messze van... %/

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sztem profi emberekről van szó nm hiszem hogy szimpátia vagy az alapján választanának hogy bármelyikük is láttott e már sárga nyomtatott O betűt. Meg fogják nézni szarás közben is mindkettőt. Combine, pro-day stb. Koetternek nyílván megvannak az elképzelései és azt fogja kiválasztani, akivel ő és csapat is sikeres tud lenni.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
akkor elkezdem magam szoktatni a gondoltahoz hogy nem lesz winston 😕D11
A külföldi "hozzáértők" szerint Koetterhez Winston illik jobban, ami meg nekem nem jönne be, szóval valamelyikünk szarul fog járni. 😊Csifu
ez önmagában rácáfol 😊

Koetterről pár dolog, ami eszembe jut:
- Hatalmas bubble screenbuziempty taxi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Titans-t nem értem. Én adnék egy teljes évet Mettenberger-nek, nem muzsikált rosszul idén.TheBerzerker
Off lesz, bocsi. 😊 Mett nulla mobilitással bír, ha a támadófal nem védi meg, akkor vége is a playnek. Erőset dob, de elég pontatlan. (Nem annyira, mint Locker, de bőven észrevehető.) A jó statja a leeresztett védelmek ellen jött össze, a Steelers meccset leszámítva élesben nem sokat mutatott. Komoly térdsérülés után jött a draftra, majd most a válla sérült meg elég csúnyán. Idővel talán lenne egy jó QB belőle, de én amondó vagyok, minek egy 6. körös QB-val kísérletezni, ha a drafton elől vagy, és húzhatsz egy ígéreteset? Én már Winstonnal is megbékélnék, csak lenne végre egy normális QB-ja a Titansnak. Ettől függetlenül félek, hogy Whiz kitart Mett mellett, aminek a jelen helyzetben nem örülnék. Az nem vigasztal, hogy akkor erősíthetjük a védelmet, max azzal lennék elégedett, ha az 1/2-t jó áron eltradelnék, ha már nem draftolunk QB-t.Nandito
Én már a tavalyi draft előtt azt mondtam, hogy Mettenberger sleeper. Lehet nem tett neki jót, hogy be lett dobva a mélyvízbe. Szerintem benne több van annál, mint amit eddig láthattunk tőle. Hátsó körben én is behúztam volna (miután Garoppolo kiment).

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 108 — Titans fan
Titans-t nem értem. Én adnék egy teljes évet Mettenberger-nek, nem muzsikált rosszul idén.TheBerzerker
Off lesz, bocsi. 😊 Mett nulla mobilitással bír, ha a támadófal nem védi meg, akkor vége is a playnek. Erőset dob, de elég pontatlan. (Nem annyira, mint Locker, de bőven észrevehető.) A jó statja a leeresztett védelmek ellen jött össze, a Steelers meccset leszámítva élesben nem sokat mutatott. Komoly térdsérülés után jött a draftra, majd most a válla sérült meg elég csúnyán. Idővel talán lenne egy jó QB belőle, de én amondó vagyok, minek egy 6. körös QB-val kísérletezni, ha a drafton elől vagy, és húzhatsz egy ígéreteset? Én már Winstonnal is megbékélnék, csak lenne végre egy normális QB-ja a Titansnak. Ettől függetlenül félek, hogy Whiz kitart Mett mellett, aminek a jelen helyzetben nem örülnék. Az nem vigasztal, hogy akkor erősíthetjük a védelmet, max azzal lennék elégedett, ha az 1/2-t jó áron eltradelnék, ha már nem draftolunk QB-t.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Túl nagy ott az összefonódás a Ducks, Koetter, meg Helfrich között, hogy ne Mariota legyen szerintem.