NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Beckham a nagy kedvenc, ő fogja kapni. Teszem hozzá, abszolút megérdemelten. Mondjuk McCown és Elisha között akkora szintkülönbség van, hogy nem lehet mondani, hogy nem volt sokkal könnyebb a dolga Beckhamnek. Egy ilyen QB-val, mint McCown 1000+ yard emberfeletti volt Evanstől, ezért is remélem, hogy QB jön a top pickkel, mert Evans egy igazi szörnyeteg, de kell valaki, aki oda is tudja dobni a labdát. 😊Stez
Ez igaz a mérleg másik nyelvén meg ott van az a tény h OBJ 12 meccs alatt jutott 1300+ yardig, Evans meg 15 meccs alatt lépte át éppen az 1000 yardot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Már olyan híreket is lehet olvasni, hogy a Bucs Brett Hundley-t is erősen nézegeti. Mondjuk őt több mock draft a második kör elejére tette, így akár lehetne húzni még egy komoly prospect-et egy letrade által első körben. De azt azért nem gondolom, hogy Mariota-nál sikeresebb lesz. Meg az sem biztos, hogy benn marad a második körig. Persze ilyenkor megy mindenféle találgatás, aztán ki tudja mi lesz a vége? Majd tényleg a végén Cutler. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Beckham a nagy kedvenc, ő fogja kapni. Teszem hozzá, abszolút megérdemelten. Mondjuk McCown és Elisha között akkora szintkülönbség van, hogy nem lehet mondani, hogy nem volt sokkal könnyebb a dolga Beckhamnek. Egy ilyen QB-val, mint McCown 1000+ yard emberfeletti volt Evanstől, ezért is remélem, hogy QB jön a top pickkel, mert Evans egy igazi szörnyeteg, de kell valaki, aki oda is tudja dobni a labdát. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Biztos vagyok benne, hogy Beckham fogja kapni és nem is mondhatom, hogy érdemtelenül, mert zseniális dolgokat csinált. Amiben Evans egyértelműen jobb, az a blokkolási képesség.buccaneer
Meg a jujitsu-ban😊


Amúgy abszolút megérdemelten kapja meg Beckham is ha ő lesz az. Ugyanez igaz Evans-re is amúgy. És még lehet szavazni, szóval nyomassátok a vote-okat Evans-re!!!!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Biztos vagyok benne, hogy Beckham fogja kapni és nem is mondhatom, hogy érdemtelenül, mert zseniális dolgokat csinált. Amiben Evans egyértelműen jobb, az a blokkolási képesség.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.buccaneers.com/news/article-1/Evans-nominated-for-Rookie-of-the-Year/1a400ab7-931d-4159-a8d0-705613b88dd5

Szerintem vagy Evans vagy Beckham lesz a rookie of the year. Anélkül, hogy hazabeszélnék szerintem Evans teljesítménye azért volt értékesebb, mert ő szinte ugyanazt egy sokkal szarabb offense alatt érte el. De erős a gyanúm, hogy Beckham fogja megkapni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindent összevetve azért vicces lenne, ha Trestman érkezne.
Ugye Lovie-t kirúgták Chicagóból, a helyére pont Trestmant nevezték ki, akit pér évvel később pedig már a nagyszerű Smith keze alatt dolgozna. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kromer az első évében kapott 4 új kezdőt, összerakott egy közepes falat, ami Mike Ticehoz képest fényévekkel türténő előrelépés volt. Ám az OL idén újfent egy kalap szart ért, 2 yardot nem tudtunk futni azzal a szájbalökött labdával, miközben ütötték rendesen az irányítót. S ebben Kromernek is benne van vastagon a keze. Idén több teret kapott az OL-en kívül, láthattuk, hogy nem kellett volna. Amellett egy 0 ember, belöki a busz alá az irányítóját (még ha volt igaza is benne)... nem véletlenül csak ő lett kirúgva a segédedzők közül.tüsi91
Nem tudom mennyire 0 ember (nálunk megbecsült volt), de ahol azért ez így összejön, ami nálatok, az nem feltétlenül mutatja egy egészséges franchise képét (mondom ezt úgy, hogy a Saintstől is jönnek a pletykák a vitáról, ezt sem tartom egészségesnek, sőt, meg is lett az eredménye, már ha tényleg ez volt az oka).

De ez off, bocs érte.Gyurma Pappa
Tampában nincsenek edzői viták. Van Lovie aki szerint minden fasza és király és van körülötte néhány kis pincsi, mint Arroyo, akinél még a kezdő qb is idősebb. Vagyis minden happy.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Kromer az első évében kapott 4 új kezdőt, összerakott egy közepes falat, ami Mike Ticehoz képest fényévekkel türténő előrelépés volt. Ám az OL idén újfent egy kalap szart ért, 2 yardot nem tudtunk futni azzal a szájbalökött labdával, miközben ütötték rendesen az irányítót. S ebben Kromernek is benne van vastagon a keze. Idén több teret kapott az OL-en kívül, láthattuk, hogy nem kellett volna. Amellett egy 0 ember, belöki a busz alá az irányítóját (még ha volt igaza is benne)... nem véletlenül csak ő lett kirúgva a segédedzők közül.tüsi91
Nem tudom mennyire 0 ember (nálunk megbecsült volt), de ahol azért ez így összejön, ami nálatok, az nem feltétlenül mutatja egy egészséges franchise képét (mondom ezt úgy, hogy a Saintstől is jönnek a pletykák a vitáról, ezt sem tartom egészségesnek, sőt, meg is lett az eredménye, már ha tényleg ez volt az oka).

De ez off, bocs érte.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kromer az első évében kapott 4 új kezdőt, összerakott egy közepes falat, ami Mike Ticehoz képest fényévekkel türténő előrelépés volt. Ám az OL idén újfent egy kalap szart ért, 2 yardot nem tudtunk futni azzal a szájbalökött labdával, miközben ütötték rendesen az irányítót. S ebben Kromernek is benne van vastagon a keze. Idén több teret kapott az OL-en kívül, láthattuk, hogy nem kellett volna. Amellett egy 0 ember, belöki a busz alá az irányítóját (még ha volt igaza is benne)... nem véletlenül csak ő lett kirúgva a segédedzők közül.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Én úgy tudom jan.15. Egyébként Trestman-re rátérve én jelen helyzetünkben ki lennék vele békülve, mint OC. Úgy gondolom szükségünk lenne egy olyan szakemberre, aki tényleg konyít valamit az irányítókhoz. A következő lépés pedig egy jó OL coach kell, hogy legyen.buccaneer
Ha hozza Kromer haverját, akk ez rendben is van.empty taxi
Kromer az egyik legjobb O fal edző, az eddigi 5 alkalomból 2-szer az ő általa edzett fal nyert a Madden Most Valuable Protectors Award-ot. Ja, egyszer egy SB-t is összehozott, minden idők két legjobb G teljesítményével megtűzdelve. Szóval lehet, hogy ő jó. (A más kérdés, hogy ahogy Trestmannek sok volt a HC poszt, neki sok volt az OC poszt, főleg úgy hogy Cutler kellett edzenie, aki nagyon nem egyszerű eset, legalábbis kívülről úgy tűnik...)

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ráér az. Még én sem döntöttem el, hogy kijövök-e az idei draftra, vagy maradok még egy évet.
Az tök mellékes, hogy Winston egy fasz, de nem ezért. 😊

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-05/jameis-winston-nfl-draft-status-update-decision-florida-state-buccaneers-baseball-decision-declaration-selection

Meddig kell jelentkezni a draftra? Január közepéig nem? Még az se biztos, hogy Winston kijön a draftra mondjuk. Winston folyamatosan a baseball-ról beszél.TheBerzerker
1-2 hírfoszlány volt csak eddig, amelyek szerint Winston marad még egyetemen, de sztem még ő maga sem tudja h mit akar.Beki
Sok ideje nincs gondolkodni.TheBerzerker
a supplemental draft csak júliusban van 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-05/jameis-winston-nfl-draft-status-update-decision-florida-state-buccaneers-baseball-decision-declaration-selection

Meddig kell jelentkezni a draftra? Január közepéig nem? Még az se biztos, hogy Winston kijön a draftra mondjuk. Winston folyamatosan a baseball-ról beszél.TheBerzerker
1-2 hírfoszlány volt csak eddig, amelyek szerint Winston marad még egyetemen, de sztem még ő maga sem tudja h mit akar.Beki
Sok ideje nincs gondolkodni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-05/jameis-winston-nfl-draft-status-update-decision-florida-state-buccaneers-baseball-decision-declaration-selection

Meddig kell jelentkezni a draftra? Január közepéig nem? Még az se biztos, hogy Winston kijön a draftra mondjuk. Winston folyamatosan a baseball-ról beszél.TheBerzerker
1-2 hírfoszlány volt csak eddig, amelyek szerint Winston marad még egyetemen, de sztem még ő maga sem tudja h mit akar.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha bőgőmanisára van szükségünk, ott van nekünk McCown. Nem kell még egy! 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Én úgy tudom jan.15. Egyébként Trestman-re rátérve én jelen helyzetünkben ki lennék vele békülve, mint OC. Úgy gondolom szükségünk lenne egy olyan szakemberre, aki tényleg konyít valamit az irányítókhoz. A következő lépés pedig egy jó OL coach kell, hogy legyen.buccaneer
Ha hozza Kromer haverját, akk ez rendben is van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én úgy tudom jan.15. Egyébként Trestman-re rátérve én jelen helyzetünkben ki lennék vele békülve, mint OC. Úgy gondolom szükségünk lenne egy olyan szakemberre, aki tényleg konyít valamit az irányítókhoz. A következő lépés pedig egy jó OL coach kell, hogy legyen.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-05/jameis-winston-nfl-draft-status-update-decision-florida-state-buccaneers-baseball-decision-declaration-selection

Meddig kell jelentkezni a draftra? Január közepéig nem? Még az se biztos, hogy Winston kijön a draftra mondjuk. Winston folyamatosan a baseball-ról beszél.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én azt olvastam, hogy Koetterrel szimpatizál leginkább a Bucs. Bár valóban volt interjún Trestman is. Engem egyikük személye sem zavarna annyira, pont azért, mert kissé hajlana a történet a passzjáték felé. Ami egy ilyen Evans gyerekkel még akár jól is elsülhet. Amúgy érdekes, most láttam egy szavazást, ahol a Bucs szurkolók 85%-a örülne Trestman-nak. Csak Cutlert kurvára hagyja ott ahol most van, az 1/1-ból pedig hozzanak egy fiatal irányítót. Ne pedig cseréljék egy zacskó varázsbabért, ahogy Berzerker említette valahol.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Engem az nem zavar, ilyen WR corppal nem is baj, ha passzol. 😊
Itt nincs Forté, aki majd elfutkorászik, szóval megteheti. Na most McCown maradása nálam alapból kérdés, viszont ugyebár ott az 1/1, tehát ott is lehet tervezni a jövőbeli QB-val. Mondjuk megnézném Trestmant egy Mariota-féle irányítóval, nem az ő stílusa. Az ő esetében végképp nem lepne meg, ha a Bucs Winstont draftolná, vagy ha nem is draftolna 1/1-re, hanem elcserélné a picket. Nekem mondjuk csak az a fontos, hogy ne legyen kezdő McCown, mert siralmas, bármit is hozott ki belőle Trestman a Bearsben, itt nem fog sikerülni.Stez
Én ezután az év után biztos vagyok benne,hogy amit láthattunk tavaly McCown-tól azt nem magának köszönheti és főleg nem Trestman-nek, hanem a csapat többi tagjának. Jól muzsikált előtte a fal. Annyi idő alatt az elkapók is szabadra tudták játszani magukat és az elhibázott passzokat sorban leszedték a levegőből. Mi Bears drukkerek tudtuk,hogy ez valahol máshol JM-nak szerződést fog érni...és lám lám tényleg. Hozzáteszem...Mariota-val sem ment volna semmire Trestman...sőt senki mással...állhatott volna ott akárki. 😊Süsü
McCown bears szereplése inkább Matt Cavanaugh-nak köszönhető nem? Ő volt a qb edzője akkor a chicago-ban.
Az orrba szájba passz se jó. Kiismerhetővé válik az offense. Hiába passzorientált valaki a passz játékot akkoris futással kell megalapozni.

Én úgy gondolom annél nagyobb baromságot nem tehetnének minthogy trade-elik az 1/1-et. Bár kinézem Lovie-ból hogy elcseréli a pick-et egy marék varázsbabra, de a need posztokat hátsóbb körben is meg lehet erősíteni ha van éles koncepció. Bár ki tudja, hiszen tudjuk, hogy "Mike Glennon still Bucs' QB of the future"😀

Egy szó mint száz kell egy franchise qb.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, de az a Bears teljesen szétesett, káosz volt, balhék, tényleg ami elromolhatott, el is romlott. Én nem akarok ebből kiindulni, ami Trestmant illeti. Főleg, mert a Bucsban ugye nem HC lenne, tehát más szerepkört kapna, kevesebb "felelősséggel". Vagyis azt kapná meg, amihez igazán ért. (Na most ezt nem tudom így hirtelen, de ebben a szezonban például ő, vagy Kromer hívta a játékokat? Ez sem mindegy.)
Igazából szerintem Trestman jó lenne ebbe a csapatba, de én alapból mondjuk nem úgy számolok, hogy McCown lesz a kezdő, hanem egy újonc. Mert én nálam minden halál, amihez neki köze lesz. Sőt, konkrétan ilyen fizetéssel remélem, hogy kivágják a fenébe.
Arról pedig, hogy a támadófalat hol és hogyan foltozzák például a jövőbeli QB előtt, úgy is Lovie dönt majd. De a Bucsnál a QB mellett még az lesz a kulcskérdés.
De én szeretem a pass heavy felfogású koordinátorokat, szóval nekem akkor is tetszene Trestman kinevezése. 😊
Még ami számomra érdekes lesz, hogy Vincyt végül kivágják, vagy elcserélik-e, mert ha igen, akkor azért Evans mellé nem ártana egy #2 elkapó.

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Engem az nem zavar, ilyen WR corppal nem is baj, ha passzol. 😊
Itt nincs Forté, aki majd elfutkorászik, szóval megteheti. Na most McCown maradása nálam alapból kérdés, viszont ugyebár ott az 1/1, tehát ott is lehet tervezni a jövőbeli QB-val. Mondjuk megnézném Trestmant egy Mariota-féle irányítóval, nem az ő stílusa. Az ő esetében végképp nem lepne meg, ha a Bucs Winstont draftolná, vagy ha nem is draftolna 1/1-re, hanem elcserélné a picket. Nekem mondjuk csak az a fontos, hogy ne legyen kezdő McCown, mert siralmas, bármit is hozott ki belőle Trestman a Bearsben, itt nem fog sikerülni.Stez
Én ezután az év után biztos vagyok benne,hogy amit láthattunk tavaly McCown-tól azt nem magának köszönheti és főleg nem Trestman-nek, hanem a csapat többi tagjának. Jól muzsikált előtte a fal. Annyi idő alatt az elkapók is szabadra tudták játszani magukat és az elhibázott passzokat sorban leszedték a levegőből. Mi Bears drukkerek tudtuk,hogy ez valahol máshol JM-nak szerződést fog érni...és lám lám tényleg. Hozzáteszem...Mariota-val sem ment volna semmire Trestman...sőt senki mással...állhatott volna ott akárki. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem az nem zavar, ilyen WR corppal nem is baj, ha passzol. 😊
Itt nincs Forté, aki majd elfutkorászik, szóval megteheti. Na most McCown maradása nálam alapból kérdés, viszont ugyebár ott az 1/1, tehát ott is lehet tervezni a jövőbeli QB-val. Mondjuk megnézném Trestmant egy Mariota-féle irányítóval, nem az ő stílusa. Az ő esetében végképp nem lepne meg, ha a Bucs Winstont draftolná, vagy ha nem is draftolna 1/1-re, hanem elcserélné a picket. Nekem mondjuk csak az a fontos, hogy ne legyen kezdő McCown, mert siralmas, bármit is hozott ki belőle Trestman a Bearsben, itt nem fog sikerülni.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Trestmannek túl nagy kabát volt a HC poszt, de ha a 2013-as offense coordinátor énjét előtudja húzni, akkor jó lehet. McCown azért nem megoldás hosszú távon, beugróként jó volt, de 16 meccsre nem megoldás. Ahogy mutatta a 2014-es szezon is. Viszont Trestman egy pass happy faszi, a futójátéka a Bearsnek 2013-ban is visszaesett, 2014-ben pedig maga volt a katasztrófa. Trestmannél a balance azt jelenti, hogy kétszer annyit passzol, mint amennyit fut.