Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.Delonso_
Attól függ ki jön a darfton. Ha Mariota ő nem hiszem, hogy kezdő lesz. Akkor valszeg Glennon lesz az első számú qb. Ha Winstin jön az már érdekesebb kérdés.TheBerzerker
Éedekes gondolat, de ezt mire alapozod? Csak azért kérdezem, mert Glennon mentornak nem jó. Ő egy nagyon korrekt csereirányító. Mariota pedig abszolút egy más szintet képvisel, akár csak Winston. Én nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is Glennont favorizálja kettőjük közül, még az említett két irányító rookie évében is.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
1/1 en jot jatekos egy erosen QB hianyos csapatban nem fog a padon ulni.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.Delonso_
Attól függ ki jön a darfton. Ha Mariota ő nem hiszem, hogy kezdő lesz. Akkor valszeg Glennon lesz az első számú qb. Ha Winstin jön az már érdekesebb kérdés.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szegenynek ez mar korantsem annyira jo hir.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
McCown kivágva 😀Dexxter Tailor
Pont most olvastam. Ez azért jó hír, mert így valszeg Glennon marad.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Mi a fene? Kirúgják a jövő irányítóját?Stez
.... de csak hogy visszamehessen tanítani...5M-s szerződés után nem is olyan rossz, csak telik majd neki buszbérletre a suliig 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a fene? Kirúgják a jövő irányítóját?

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Örülök, hogy ide kerül Mariota. 😊

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 757 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
McCown kivágva 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Vagy családtag. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
De, hogy Warhop, hogy a francba maradhatott a helyén az a legnagyobb rejtély.TheBerzerker
Lovie chicagoi bukásának is egyik legnagyobb oka szvsz az volt h a segédedzők kiválasztásánál az elsődleges szempont nem az volt h mekkora szaktekintély hanem h mekkora span.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ennek ellenére a Coltsban sem volt több jó játékos, mint ami most van TB-ben, egyszerűen csak hozzánk egy zseni jött Luck személyében, ez pont kihozza azt a pluszt, ami ide is kellene alapesetben.Stez
Sőt, ha megnézzük a jelenlegi bucs keretet sok szempontból jobb is mint a 2012-es Colts. D line tekintetében biztosan. Megvannak tampában a tehetségek, csak jelenleg azt nem látjuk, hogy ki az, aki gatyába rázná őket és rendet rakna. Amerikában, amúgy sokan bíznak Lovie-ban, mondván, hogy a Bears helyzete, amikor ő odakerült nagyonis hasonló volt. Nem volt igazi franchise qb és a csapat nagyjából romokban hevert. Ott is valami 5-11es mérleggel kezdett asszem. Magyarán nagyon hasonlónak vélik a jelenlegi szituációt tampában és sokan várják, hogy a 2. évében dobbant majd valamit. Az én gondom csak az, hogy idén nem láttam a koncepciót az elképzeléseiben. Jó oké Tedford kiesett, és Arroyo egy kretén volt. Most legalább remélhetőleg lesz egy normális OC és DC a csapat élén. De, hogy Warhop, hogy a francba maradhatott a helyén az a legnagyobb rejtély.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Sztem 95%-ban Luck érdeme minden, ne degradáld le ilyen fos 70%-al!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, szegény Caldwell-t sajnáltam is. 😊 De mindjárt olyan szakemberek jöttek mint Pagano és Arians. Minden erőfeszítés nélkül zajlott az átalakítás, ahogy én láttam. És 2012-től a Colts ott folytatta, ahol 2010-ben abbahagyta. Mire Luck kifuthatott a gyepre nehogy azt mondjátok gyenge volt a körülötte lévők névsora! 😊buccaneer
De gyenge volt.
A csapat fele újoncként érkezett, akitől nem tudhattad, mit várj, és akiknek a legtöbbjéből könnyen lehet, hogy nem lett volna ilyen játékos, ha nem egy bizonyos Luck dobál nekik. Az előtte lévő támadófal a liga egyik legszarabbja volt, futás nulla, a védelem meg az első évben baromira gyenge volt szintén, a 2-3. évében sikerült középszintre felhozni.
Ez a csapat Luck nélkül 2011-ben maradt volna 1/1-et, míg most Luck nélkül úgyszintén olyan bottom 7 környékén lenne.
Amikor Luck jött, az edzőket kivágták, és az előző csapatból megmaradó játékosok 95%-át is, egyedül Wayne, Mathis, meg egy addigra már visszaeső Freeney maradt meg talán, akikre rámondhatod, hogy húzónevek. Tehát két darab játékos. Ja, meg Castonzo, de ő nem húzónév, de korrekt.
A 11–5-nek a 70%-át Luck adta, a másik 15-t Arians, a maradékot pedig a többiek kb.
Valami 30 játékosunk távozott abban az évben, de lehet több, és 2/3-a kezdő volt. Szóval nem, nem volt körülötte csapat.
De szerintem abszolút mindegy, Luck korszakos tehetség, nincs értelme hasonlítgatni sem Winstonhoz, sem Mariotához. Más kategória, és egyébként nálunk legalább az edzők nem voltak idióták, itt Lovie van, aki egy barom. Ennek ellenére a Coltsban sem volt több jó játékos, mint ami most van TB-ben, egyszerűen csak hozzánk egy zseni jött Luck személyében, ez pont kihozza azt a pluszt, ami ide is kellene alapesetben.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, szegény Caldwell-t sajnáltam is. 😊 De mindjárt olyan szakemberek jöttek mint Pagano és Arians. Minden erőfeszítés nélkül zajlott az átalakítás, ahogy én láttam. És 2012-től a Colts ott folytatta, ahol 2010-ben abbahagyta. Mire Luck kifuthatott a gyepre nehogy azt mondjátok gyenge volt a körülötte lévők névsora! 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Akkor bizonyára a semmiből csinált a Colts egy nem is tudom 11- vagy 12 győzelmes szezont egy újonc QB-val! 😀 A Colts-nál évek óta remek szakemberek dolgoznak, tudják mit csinálnak, tudják mi a cél és hogyan érhetik el. Itt nem a rosteren lévő neveket kell nézni. Még csak nem is a Luck-ot megelőző szezont, ahol lényegében irányító nélkül teljesen beáldozták a szezont, majd hogy annyira feltűnő ne legyen az utolsó két fordulót azért megnyerték, ami még pont elég volt Luck-hoz és az 1/1-hez. 😊buccaneer
Mindenkit kirúgtak az 1/1 utân.
Minden edzõt és a GMet is.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mókás és egyben sok igazságot tartalmazó írás:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000465544/article/tampa-bay-buccaneers-post-football-therapy?campaign=Facebook_writers_rank

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Akkor bizonyára a semmiből csinált a Colts egy nem is tudom 11- vagy 12 győzelmes szezont egy újonc QB-val! 😀 A Colts-nál évek óta remek szakemberek dolgoznak, tudják mit csinálnak, tudják mi a cél és hogyan érhetik el. Itt nem a rosteren lévő neveket kell nézni. Még csak nem is a Luck-ot megelőző szezont, ahol lényegében irányító nélkül teljesen beáldozták a szezont, majd hogy annyira feltűnő ne legyen az utolsó két fordulót azért megnyerték, ami még pont elég volt Luck-hoz és az 1/1-hez. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Bizonyíték:
 en.wikipedia.org/wiki/2011_Indianapolis_Colts_season#Final_rosterHöri
Arizónai kiruccanásról nem lesz semmi cikk?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.Stez
Bizonyíték:
 en.wikipedia.org/wiki/2011_Indianapolis_Colts_season#Final_roster

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.buccaneer
Luck körül semmiféle csapat sem volt, just sayin'. De olyannyira nem, hogy az már félelmetes.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tessék itt is lehet szavazni:
 www.buccaneers.com/news/article-1/POLL-What-Would-You-Do-With-1-Pick/9206baff-b3a7-41e2-af23-fce2f46c5e88

Itt Mariota vezet😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Derrick Brooks is kardoskodik Winston mellett. Sőt odáig merészkedett hogy azt ígérte, hogy ha Tampába került Winstion a szárnyai alá veszi, hogy könnyebben asszimilálódjon az nfl-hez. Ha tényleg őt húzza be Smith ez remélhetőleg azt jelenti majd, hogy jól picsán rugdossa, ha valami csalafintaságra készül.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vitás egyébként, tehetséges mindkét srác. Sőt mindkettőnél azt jósolják, hogy képes lehet leendő csapatát a playoffba vinni legyen az bármelyik társaság. Úgy mint korábban Luck és Griffin. Mondjuk Lucknak annyiban könnyebb dolga volt, hogy körülötte lényegében meg volt a csapat. De legyen így! Váljon be a jóslat! Én is ezt szeretném.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
És ha visszavonul, és elmegy baseballozni, kihagyja a TC-t és úgy dönt, visszatér, akkor már Favre-hoz hasonlítják majd?