Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tampa Bay Buccaneers

Panthers, @Giants, @Cowboys, Redskins, bye, Chiefs, Saints, @Vikings, @Raiders, Chargers, @Panthers, Falcons, @Broncos, Eagles, @Saints, Rams, @Falcons

Dallas Clark, Vincent Jackson és Carl Nicks. Három nagynevű játékos tette át a székhelyét Floridába, ráadásul a draft is igen jól sikerült. Szóval minden jel arra mutat, hogy idén tényleg számolni kell a Buccaneers csapatával, kérdés az, hogy meddig. Mert, az nyilvánvaló, hogy túlszárnyalják a tavalyi 4-12-t. A sorsolás nem nehéz, a szünetig a hazai meccseket illene hozni. Utána se tudunk olyan meccset mondani így három hónap távolságból, ahol tuti kikapnak, cserébe olyat se, ahol favoritok. Teljességgel kiszámíthatatlan a jövő évi Tampa teljesítménye, lehet, besülnek idén is, az is lehet, hogy agyonütnek mindenkit, aki az útjukba kerül. Az év meglepetéscsapata???

Várható mérleg: 7-9

Josh Freeman. Ő a kulcsa az egésznek. Ha olyan trágyalé évet fog ki, mint a tavalyi volt, akkor már most rossz az egész. 22 interceptiont nem lehet dobni büntetlenül, úgyhogy rendbe kéne tegye magát fejben a srác, mert különben keresni fognak helyette valakit. Ha visszabillen a 2010-es mutatókra, akkor a Raymond James Stadiumba mindenki vigyen magával fülvédőt, kb. 7-9 lehet a vége.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Kellen Winslow Seattle Seahawksban folytatja – egy 2013-as 7. körös választási jogért a drafton (ez jó teljesítmény esetén 6. körössé változhat).
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
One more roster move for the Bucs: Signed WR Greg Ellingson, taking the spot of WR Tyler Shoemaker, who was waived/left squad.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://www.facebook.com/photo.php?v=10100515518683277 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1ulpianus
Kellen Winslow meg el lett tradelve egy meg nem határozott 20113as pickért Seattlebe.iktriad
Basszus,azt a draftot nem látja közülünk senki,pedig érdekelne.. 😊 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1ulpianus
Kellen Winslow meg el lett tradelve egy meg nem határozott 20113as pickért Seattlebe.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://nflhu.blog.hu/2012/05/21/a_buccaneersnel_is_edzett_egyet_dallas_clark?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉D11
A jó üzlet az lenne, ha valaki adna érte egyáltalán bármit. Szerintem nem fognak. Gyakorlatilag kijelentették, hogy nem kell, a szerződéséből hátralévő 13,3 millió dollár 3 évre elég sok, a térde sokáig nem húzza már, szerintem inkább megvárják a cutot az érdeklődők.Csifu
Ettől még reménykedni szabad 😀
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Szomoruan hallom ezeket a híreket! Nagy kedvencem Winslow kár hogy csak így kirakták a csapatból 😐
több mint 12 éve
Csifu 223
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉D11
A jó üzlet az lenne, ha valaki adna érte egyáltalán bármit. Szerintem nem fognak. Gyakorlatilag kijelentették, hogy nem kell, a szerződéséből hátralévő 13,3 millió dollár 3 évre elég sok, a térde sokáig nem húzza már, szerintem inkább megvárják a cutot az érdeklődők.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊Gyurma Pappa
Ja, hát akkor semmi gond. 😀Csifu
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉
több mint 12 éve
Csifu 223
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊Gyurma Pappa
Ja, hát akkor semmi gond. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊

több mint 12 éve
Csifu 223
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)

több mint 12 éve
Csifu 223
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://nflhu.blog.hu/2012/05/20/barth_13_millioert_hosszabbitott?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
May 17 Connor Barth KFG Re-signed by Tampa Bay (Four-year contract (through 2015))
May 17 Wallace Wright WR Signed
May 17 Mike Ingersoll LOT Cut by Tampa Bay
May 17 Tyler Urban TE Cut by Tampa Bay
May 17 Armahd Lewis WR Signed by Tampa Bay
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Bucs signed kicker Connor Barth to a four-year, $13.2 million deal that includes $4 million guaranteed.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Télleg Talib ügyéröl tudsz valamit?elég nagy a csend most körülöte..csupi4
Június 25.-én lesz a tárgyalása, meglátjuk mit kap! Reménykedjünk a legjobbakban


szerk.: Leo Johnson sztem rosteren lesz. Inkább, mint Gaitor.D11
ja meg Tiquan Underwood ot elöréb tenném az elkapoknál de amugy meg innen van http://sports.yahoo.com/nfl/teams/tam/depthchart 😊 csupi4
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha Talibot nem titlják el vagy nem csukják le akkor első számú CB lesz. .D11
Télleg Talib ügyéröl tudsz valamit?elég nagy a csend most körülöte..csupi4
Június 25.-én lesz a tárgyalása, meglátjuk mit kap! Reménykedjünk a legjobbakban


szerk.: Leo Johnson sztem rosteren lesz. Inkább, mint Gaitor.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Ha Talibot nem titlják el vagy nem csukják le akkor első számú CB lesz. .D11
Télleg Talib ügyéröl tudsz valamit?elég nagy a csend most körülöte..
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha Talibot nem titlják el vagy nem csukják le akkor első számú CB lesz. Barber meg állítólag safety..
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Left Defensive End Michael Bennett Daniel Te'o-Nesheim Da'Quan Bowers(sérülés miatt)

Left Defensive Tackle Gerald McCoy Amobi Okoye Frank Okam

Right Defensive Tackle Brian Price Roy Miller E.J. Wilson Hilee Taylor

Right Defensive End Adrian Clayborn George Johnson

Left Linebacker Quincy Black Dekoda Watson Jacob Cutrera

Middle Linebacker Mason Foster Najee Goode

Right Linebacker Lavonte David Adam Hayward Rennie Curran

Left Cornerback Ronde Barber Aqib Talib Myron Lewis Derrick Roberson

Right Cornerback Eric Wright E.J. Biggers Keith Tandy Anthony Gaitor

Strong Safety Mark Barron Larry Asante Ahmad Black Devin Holland

Free Safety Cody Grimm