Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De csak úgy, hogy a kocsikihajtó végén már kapcsolják is le a pia miatt 😛 Nekem még mindig McAfee a legszimpatikusabb az idióták közül

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀Deny
Nah ez se rossz ötlet erre nem is gondoltam! Az én általam elképzelt ideális QB-hez közelebb áll az atletikusabb Vick, mert Freemanban azért van anyag, de cserébe nem sérülékeny és hát a kora. A 2009 ben draftolt QB-k közül szerintem a legjobb választás volt, megnézném mire menne ha lenne egy Megatronhoz hasonló célpontja! Amúgy láttam az eredménykövetőn jól kiszurkoltad a Bucs győzelmet egyedül! 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Sztem van 3 elég jó receiverünk, M. Williams, A. Benn és P. Parker! Én a LB sort gyengébbnek érzem egész pontosan Genotól nem vagyok elájulva kéne az LB sorba egy olyan igazi atletikusabb állat! Na jó 1 O-line pick is beleférne, de azért az sem olyan vészes!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Komoly fact jön: csak a Raiders szerzett több büntetést, mint. De nagyjából 10 büntetéssel vagyunk 4 hét után az NFL átlag fölött.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
sajna abszolút nem érek rá most focival foglalkozni, de gondolom, kb. most kezdődnek a sportmédiában azok a kijelentések, hogy "nem rossz ez a Bucs, de pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyert", ugye? 😛Glen Runciter
Nálam az a rész van, hogy jó ez a Buccs, csak nagyon felemás. És látjuk, hogy a Lions ezt kegyetlenül kihasználta, de majdnem a Falcons is. 49ers-nek jó a védelme, meglátjuk, ott mi lesz.
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
sajna abszolút nem érek rá most focival foglalkozni, de gondolom, kb. most kezdődnek a sportmédiában azok a kijelentések, hogy "nem rossz ez a Bucs, de pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyert", ugye? 😛


több mint 12 éve
Inez 9
Szép meccs volt, igaz hogy lerágtam az összes körmöm, mire átvette a vezetést a TB.. 😀 😀 😀

A maszkrángatásokkal én sem értek egyet, túl sok hátrányt kellett benyelni a szabálytalanságok miatt.

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nehéz szülés volt, olyan igazi Buccsos, de meg van a győzelem. Painter vezetett két szép driveot ellenünk (mindegyik FG-lal fejeződött be, csak 2. kihagyta Colts), meg volt két olyan passza Garconnak, amit ő (és a blokkok) megoldottak és lettek 50+ yardos TD-k. A meccs többi részében védelem teljesen levette őt és futójátékot is. Clayborn tényleg egyre durvább lesz, ma egy percig felmerült bennem, hogy a szezon előtt jósolt 10 sackje nem is lesz annyira talán messze valóságtól. Mellette még Bennett (sack, FF, FR) és McCoy is jól nyomta, utóbbi végre le is teperte QB-t.

Freeman és az offense első félidőben szokás szerint szar volt, 10-0 kellett ahhoz, hogy felébredjenek, de akkor vittek is két szép driveot, sajnos másodiknál (talán edzői hiba miatt is) nem lett meg a FG. Meg ott volt ugye Benn elkapása, ami előtt kilépett, így érvénytelen, pedig gyönyörűen csinálta.
Blount ma is sokat futott, de most nem éreztem úgy, hogy felesleges, konstans 4-es átlagot meccs elejétől hozta, végére pedig jött a szoksásos nagy futása, mely most gamewinnig TD lett.

Véleményem szerint saját magunknak tettük nehézzé a meccset, nem szabad ennyi big playt benyelni ennyi miss tacklevel, illetve legalább 2-3 interception lehetett volna, csak védők kiejtették. De ez elkapókra is igaz, volt Mike és Benn drop is.
Rövid hét jön, át kell utazni fél országot, a szintén 3-1-gyel álló Frisco lesz az ellenfél, WC miatt érhet sokat ez a meccs (értem úgy, hogy jobb NFC belüli mérleg, szerintem Frisco nyeri csoportját, nem lesz WC rivális). Mi pedig 3-1 és Falcons előtt vagyunk és ez maradjon is így szezon végéig. Amúgy 2008 novembere óta először nyertünk sorozatban háromszor (akkor 4 wines volt a streak).
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 735 — Apu ökölbeszorított keze
Na gyerünk el kell kapni a colts-ot!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ronde Barber lett a hét védőjátékosa az NFC-ben. Asszem jó döntés volt Gonzora állítani, mégha szélen szoptuk is yardokat, összességében nyertünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan is IR-re került Cody GrimmDeny
Helyére pedig a PS-ből a TE, Colin Franklin érkezett.

Blackout pedig elkerülve, el lett adva már a 2000 db jegy. Ezzel 14 meccses blackout széria megdőlt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan is IR-re került Cody Grimm
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apró roster változás, PS-be érkezett Zan Taylor, OG-C. Nyáron a Jets-nél volt az előszezon során, de roster helyet azóta sehol nem kapott. Azt nem tudom, még ki helyére jött, de valószínűleg az újonc Ahmad Black kerül fel roster helyre, de ez csak tipp, nem olvastam erről még semmit. Legkésőbb hétfőn kiderült, ott úgyis mind az 53 embert látni fogjuk.
Ha már hétfő, akkor úgy tűnik, 2009 után először nem lesz blackout, 2000 db jegyet kell még eladni. De hát csak megtelik a stadion, 2008 után először lesz prime time meccs itt.
Valamint még ide kapcsolódik, mármint Colts elleni meccshez, hogy péntek délutáni edzés elmarad, helyette éjszaka, fényeknél lesz egy, hangolódásképpen.

Más, Morris szerint Foster Quincy Black visszatérése után is fenn fog maradni nickelben, jó volt Buccs ellen itt.
Valamint védelemről van még pár statisztika, ami kezdi kicsit alátámasztani, hogy Falcons ellen egész rendben voltak 😊
- 15 futásból 30 yardot ért el Falcons, ebből Turner 20-at 11 kíséletből.
- futott first downt kettőt engedett a def csak
- 4 sack lett, ebből 3 esetén csak a védőfal ment QB-ra
- 3 labdaszerés, 2 FF és 1 interception
- rengeteg QB hit (hivatalosan csak egy, de aki a látta, tudja, hogy nem így van)
- 7 szerelés negatív yardon
- négyszer jöttek be a vörös zónába Sólymok, ebből egyszer szereztek TD-t, egyszer meg turnover on downs jött a 10 yardoson


Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.Deny
Sajnálom Grimm-et, mert fejlődőképes játékos lenne.
Amúgy Tanard Jackson, ha letöltötte a büntetését, akkor nem lehet esélyes, hogy visszakapja a kezdő posztot?
Lehet, hogy sokszor tett már rossz fát a tűzre, de jó safety. 😊MikeInsDale
Büntetése után szerintem abszolút kezdő esélyes. Annyira én nem sajnálom Grimm elvesztését, Vikes ellen szerintem szörnyű volt. Persze, azért nem kívántam neki ilyet.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.Deny
Sajnálom Grimm-et, mert fejlődőképes játékos lenne.
Amúgy Tanard Jackson, ha letöltötte a büntetését, akkor nem lehet esélyes, hogy visszakapja a kezdő posztot?
Lehet, hogy sokszor tett már rossz fát a tűzre, de jó safety. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, rövidítve újra megnéztem meccset, pár dolgot még írnék:

+ time managment: Kb 10-12 perccel birtokoltuk tovább a labdát; futottunk, amikor nem ment (összesen volt vagy 35 futásunk 3-as átlag körül); --> Falcons veszélyes passz játéka meg vonal mellett állt (végén tudjuk mennyit ért)
+ Freeman mobilis irányító, de eddig lábbal sosem ért be TD-re, most igen 😊
+ Gonzo levédekezése: sok embert emésztett fel, de a TD mellett (azt a playt hetekig gyakorlhatták Ryanék, tökéletesen ment Eagles ellen és most is) alig jutott labdához. Ára volt, Barber fogta, így Biggers szopott Roddyval, de a LB-ek mehettek saját dolgukat tenni cserébe.
+ pass rush: végre nem csak pressure volt, hanem sack is, Clayborn is mutatott dolgokat, Price-tól is szép a 2 TFL, illetve a nagy sackje; hamarosan pedig elvileg Bowers is kezd hadra fogható lenni
- red zone labdaeladások: Freeman harmadszorra adta el idén az utolsó 20 yardban a labdát, ezzel rossz esetben is 9 pontot vett el a támadóktól. Ami bosszantóbb, kétszer is Winslow volt rosszul célozva. Pedig TC során ez nagyon ment nekik (lehet, mert a 2. és 3. defense ellen nyomták....)
- EJ Biggers vs. Roddy White: no comment....
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szenvedős meccs volt, de ez senkit nem érdekel, mi állunk 2-1-gyel, ők meg 1-2-vel! Freeman végső snapes dolga genyóság volt, de bejött. Ennek ellenére azért rengeteg a hiba, passz ellen konkrétan nem tudunk védekezni. Amúgy Clayborn egyre jobb lesz, Foster meg egy állat már!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Injury report:
Out: James Lee, Stroughter
Dobtful: Quincy Black (85%, hogy out lesz)
Questionable: Winslow, Crowder (mindketten edzettek ma már)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglestem tecsőn, hogy nem volt-e véletlenül kint egy receiver, amire kiment egy corner, de még csak az sem. Ez így elég nagy hiba

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezt most láttam Buccs oldalon: AP első TD-jánál valaki lemaradt a pályáról...