Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
A 2005-ös draft előtt pár nappal Gruden felhívta Aaron Rodgerst és közölte vele hogy amennyiben elérhető lesz a Bucs őt választja ki az 5. pickkel. Cadilac Williams érkezett...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, George Johnson, DE --> IR
Helyére John McCargo jött.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a gond, hogy jelenleg szerintem QB problémák vannak...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez már a 2. meccs idén amit gyorsan feladtam, mert egy szenvedés volt csak, nem több. 😕
Ilyen pocsék játékkal nem megyünk sokra, valamin nagyon változtatni kell, de csapatszinten.MikeInsDale
Impotens szarok vagyunk a 3.- 4. negyedet nem is néztem.. Feleslegesen nem kínzom magam! Szörnyű.. Helyette a philly meccset néztem hát mit ne mondjak szar estém volt... :S
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ez már a 2. meccs idén amit gyorsan feladtam, mert egy szenvedés volt csak, nem több. 😕
Ilyen pocsék játékkal nem megyünk sokra, valamin nagyon változtatni kell, de csapatszinten.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bassza meg Freeman, bassza meg az O-line, bassza meg Blount, bassza meg az O-coordinator! Bassza meg az egész Offense!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jó kis meccs lesz ez, érzem a W-t!
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀MikeInsDale
Kezdésnek mit szólnál egy Texans elleni W-hez?Deny
Nehéz meccs lesz, de győznünk kell!
Akkor egy izgalmas és szoros meccsen győzzön a Buccaneers.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy megint blackout lesz vasárnap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀MikeInsDale
Kezdésnek mit szólnál egy Texans elleni W-hez?
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Majd Morris megmotiválja.. XD Jó lesz az! 3-4-es defben szenvedett, majd most 4-3-ban magára talál!D11
Nálunk is 4-3-ban játszott (volna).
Kíváncsi vagyok mire megy majd Nálatok.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Majd Morris megmotiválja.. XD Jó lesz az! 3-4-es defben szenvedett, majd most 4-3-ban magára talál!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
án azért nem bontanék pezsgőt, big al kb a tavalyi moss szindróma szvsz, az életben nem lesz már belőle domináns játékos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Tényleg behúztátok BiG AL-t

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 718 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cargo cut, jött Haynesworth, széééép... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Albert Haynesworth szabadügynök lett.....itt a remek alkalom, hogy pótoljuk McCoy-t.
Pénz az van bőségesen, Haynesworth jó DT, csak egy kicsit motiválni kellene.
Jó húzás lenne lecsapni rá gyorsan. 😀MikeInsDale
kívánj még valamit gyorsan 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cargo kellett ide, ebben a pillanatban el is fogyott az összes jegy egy december 17-ei hazai meccsre, a 'Boys ellen! Igaz, SNF lesz, de így sikeres éve lesz a csapatnak jegyeladás terén, 8 meccs, 3-szor sold out (Colts - MNF, Cowboys - SNF, Bears - London)
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McCargo se rossz a padot bírnifogja remélem! Albert nem hiszem hogy ide jönne..
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Albert Haynesworth szabadügynök lett.....itt a remek alkalom, hogy pótoljuk McCoy-t.
Pénz az van bőségesen, Haynesworth jó DT, csak egy kicsit motiválni kellene.
Jó húzás lenne lecsapni rá gyorsan. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett DT, John McCargo személyében. Anno elsőkörös volt 2006-ban a drafton, elég sérülékeny (IR listás lett 2006ban és 2008ban). Nyáron már volt itt, 2 előszezon meccset játszott, volt 2 sackje is, meg olyan 3-4 tackle meccsenként.

Szerk: 7 tackle 2 meccsen, és csak 1 sack
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy hivatalosan is IR már. Ezzel jelenleg kettő egészséges DT van rosteren (Brian Price és Roy Miller), míg Frank Okam sérülésből épülget fel. Amint D11 is írta, mély a védőfal, így Bennett, Bowers vagy akár George Johnson is be tud húzodni középre. Ennek ellenére Morris már megerősítette, egy DT érkezése nem elképzelhetetlen a héten.

Más roster változás is volt, Chad Spann (RB) és Zane Taylor (T) ki lett vágva az edzőcsapatból.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McCoy hivatalosan is out for season! Morris már mondta, nem feltétlen jön új DT, tud Bennett, Bowers is pl. középen játszani, de jönni fog valaki IR miatt helyére (IR-re még nem került fel Gerald).Deny
Van elég DL-ünk csak megoldjuk házon belül, vannak aggasztóbb problémák is! Annyira kétarcúak vagyunk, mint Romo. Idén még az Offenseünktől nem láttam semmi biztatót, amikor stat alapján jók voltunk akkor is kulcsplayeknél mákunk volt, de az átütő erő hiányzott! Freeman egy kalap fos, ha így folytatja a szezont... lehet nem ártatna húzni egy QB-t is Mindent nem lehet az elkapókra húzni! Ja az offensive coordinátorunkat is jó picsán kéne rúgni! KB ennyi jut eszembe most! Ja és a vasárnapi mistackleparádéról nem is beszélek, csak a zebrák tartottak minket meccsbe!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy hivatalosan is out for season! Morris már mondta, nem feltétlen jön új DT, tud Bennett, Bowers is pl. középen játszani, de jönni fog valaki IR miatt helyére (IR-re még nem került fel Gerald).
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hát szomorú vagyok, hogy nem jött össze valami meglepetés, de ez a legkevesebb, sajnos az egész csapat játéka borzalmas volt körülbelül 1-2 jó megmozdulástól eltekintve. Főleg az lepett meg, hogy egy Saints így szétfussa őket 😕 Pierre Thomas TD-je(ha jól emlékszem ő futott az endzone-ból) is katasztrófa volt, ilyen missed-tackleket rég láttam :/ örülnék ha odaaérnének valami csoda folytán wild-card helyre, vagy ha nem, akkor draftoljunk normálisan 😊


Twitter: azajoey