Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A futások kinyírtak minket, illetve továbbra is kéne elkapó.
McCoy pedig egyre nagyobb léptekkel halad a bust szócska felé, most úgy néz ki egész évre kidőlt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szeressük a "tipikus" Bucs játékosokat! 😊D11
Csapat mégse, David Sims már röpült is. Helyére Andrew Economos érkezett, PuP-ról. Ő ugye LS, kis erősödés várható csak vele ST-be. Yount (eddigi LS) jól adta snapeket, de blokkolásban, tackleben elég gyér, Economos meg jó kis fizikális ilyen téren.


Injury jelentés:
Okam biztosan nem játszik, mint ahogy Zuttah sem. Többiek közül van egy rakás probable, de mindenki elvileg bevethető lesz, még a Saints által jelentett Freeman is 😊
Túloldalt Ingram nem fog játszani, Vilma meg erősen kérdéses. Ellenben Ivory visszatért és fog.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szeressük a "tipikus" Bucs játékosokat! 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt egy szabad roster spot, ide érkezett David Sims, S. Tavaly jelentkezett draftra, nem vitték el, Giantsnél volt előszezonban, nem lett roster tag. Tipikus Buccs játékos, problémás volt már egyetemen is (ezért anno Oklahomáról ment Iowa State egyetemre). Foci képességei elvileg annyira nem rosszak, de inkább project még, meg tud visszahordani is.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!D11
Jelenleg én inkább annyira nem örülök annak, szerintem a Saints ezután kegyetlenül büntetni akar, és sajnos mi fogunk most éppen hozzájuk menni. Ennek ellenére, ha komolyak a rájátszás álmok, most is nyerni kell!Deny
Ha jövő 7en nyerünk akkor odaérhetünk a végére 11-5 meglehet! 😀 Atlantának nagyon a jó a sordolása nekik 11-5 lazán meglesz, sztem a tavalyi 10-6 idén se lesz elég 😕 A csoport riválisok elleni meccsek nagyon kellenek, és akkor a GB ellen akár ki is kaphatunk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!D11
Jelenleg én inkább annyira nem örülök annak, szerintem a Saints ezután kegyetlenül büntetni akar, és sajnos mi fogunk most éppen hozzájuk menni. Ennek ellenére, ha komolyak a rájátszás álmok, most is nyerni kell!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tanard Jackson kapott egy éves szerződéshosszasítást.
Idén így 1.45 millió dollár, jövőre pedig 2 millió dollár alapfizetés illeti, ami kissé előrelépés, pár napja még csak idénre járt neki 600ezer. Persze, elmondták a szokásos sablon szöveget is, látjuk a pozitív változást, ezért mertük 2012-es szezonra is magunkhoz láncolni, hiszünk benne. Valójában csak az egy éves eltiltása ellenére is a csapat legjobb FS-je, és a karakterek problémák meg le vannak szarva 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg is van az új futó, Mossis Madu jött fel a Ps-ből.
Illetve eddigi LS, Christian Young waiver, PuP-ról jön vissza Andrew Economos.

Morris szerint amúgy Blount fog kezdeni már a Saints ellen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Earnest Graham IR-re került.vassadi
Van 2 hete Blountnak. Lumpkin backupba elég, de valaki azért jönni fog.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Earnest Graham IR-re került.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ide is mert több kép készült a hazaiakról tekintve,hogy az ágyúk felett ültünk és a végére már nem nagyon volt fotózni téma...

https://picasaweb.google.com/113485859139483326682/Nfl2011

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 718 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Negyedik negyedre értem csak haza, az már annyira nem volt szörnyű, kb. két dolog miatt nem lett comeback:
- Talib ujja rossz helyen járt, amikor Barber nagyot játszott
- Nem hazai pályán volt a csapat (és igen, komolyan gondolom, de nem csak én, rengeteg Buccs fanatikus, szakiró, hogy ez a Raymondban meg lett volna)

Bővebben hamarosan, délután újranézem egész meccset.Deny
Hat nem tom, van benne valami, sajnos a 78,000 nezo minimum 60%-a Bears fan volt... :/ De azert igy is jo meccs volt, az elmeny felejthetetlen, mondjuk egy Bucs comeback winnek jobban orultem volna 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Inez 9
Nem is volt olyan rossz..
Végül is csak egyetlen TD hiányzott, ha így nézem, akkor nem drámai vereség kikapni egy eddig veretlen csapattól.
A FB- on sokan szidják, sokan bátorítják a Bucs- ot:

http://www.facebook.com/tampabaybuccaneers/posts/10150430247704595


Mindenesetre jobban jártunk, mint az Indiana. Őket tegnap brutálisan elverték..

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Negyedik negyedre értem csak haza, az már annyira nem volt szörnyű, kb. két dolog miatt nem lett comeback:
- Talib ujja rossz helyen járt, amikor Barber nagyot játszott
- Nem hazai pályán volt a csapat (és igen, komolyan gondolom, de nem csak én, rengeteg Buccs fanatikus, szakiró, hogy ez a Raymondban meg lett volna)

Bővebben hamarosan, délután újranézem egész meccset.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
rossz még nézni is 😕
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Blount-al mi helyzet jáccik?superbrutal88
"Az kizárt dolog, mert nem tudom!" 😀 Amúgy komolyan, sztem erősen bajos! 99%, hogy inactive lesz!
McCoy sem valószínű, Faine meg tudtommal nem! Blount helyett meg Graham kezd, mint múlt 7en!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Blount-al mi helyzet jáccik?
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Valaki ment ki Londonba? 😊 meg valaki írhatna egy kis infot a sérültekrül meg egy kis
meccsel kapcsolatos hírt😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sérült helyzetjelentés a szigetről:

McCoy újra edzett, arról senki nem írt, hogy limitált vagy nem. Mellette Stroughter és Stocker is visszatért edzésbe, előbbi limitáltan, Stocker meg teljes edzésmunkával.
Blount, Bennett, Faine, Foster és Winslow pedig nem edzett egyáltalán. Winslow csak pihenőt kapott, többiek sérülés miatt. Foster és Bennett várhatólag fog játszani, Blount nem valószínű, Faine sem.

Ez az edzőkomplexum
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hihetetlen ez a hullámzás amit nyújtunk Offense részről, a D meg egyre jobb, de Tanard nagyon kellett! Londonban elkaphatjuk a Macikat!

Ja és Manchester United szurkolént 😀

Que sera, sera, whatever will be will be...We're going to Wembley. Que sera, sera...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman szerintem is gyenge volt, de NFL.com szerint esélyes hét irányítója címre, lehet rá voksolni: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/6
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Persze, a csalódottság is beszél belőlem, de 26 kapott ponttal a Saints nem szokott kikapni... Baromira eltalálta a védelmet most a Bucs, gondolom belejátszott az előző heti meccs csalódottsága is. Akkor is úgy gondolom, hogy Freemantől ez nem PO szint, és lett volna szabad kikapnunk.

több mint 12 éve
Inez 9
Nagyon szép meccs volt! 😊
Örülök, hogy most nem kaptak büntetéseket, ez is rengeteget számított. A múltkori meccsen nagyon sokat szabálytalankodtak, aztán tolathattak hátrafelé..

Ez most király volt, szép volt, jó volt!
😊
Hajrá Kalózok!

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman idei szokásos formáját hozta, néha villant, néha akkora homályt dobott, hogy élmény volt nézni. De ennek ellenére vezette a támadósort előre, egy backup futóval! A védelem meccsről meccsre jobban teljesít, Tanard Jackson pedig pont az a hiányzó láncszem volt eddig oda. De aki még az egész év alatt extra: Ronde Barber!

Bővebben majd írok még, de előbb megnézem újra meccset