Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
L.A. Buccaneerstenorx
Nagyon nem lepne meg, ha költözés lenne. Csak Glazer imádja Tampa városát elvileg. De ennyi erővel jegyeket is megvehetné 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
L.A. Buccaneers
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási meglepetés következik, megint blackout van meccsen. Sorozatban 10.-szer, idén másodszor.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sérültekről:
Nem edzett:Quinciy Black, James Lee, Sammie Stroughter és Kellen Winslow (nincs semmi baja, csak szabadnapot kapott, mint ahogy minden héten kap egyet már),
de Myron Lewis igen!
Ha Black bokája nem jön rendbe vasárnapra, akkor Dekoda Watson fog helyén pályára lépni, és Foster fogja a védőjátékokat hívni (eddig Black hívta). Valamint Foster fog nickelben maradni legtöbbször Hayes-szel is fenn.
Volt kis PS-roster változás is, Ross Homan el lett küldve, és Derrell Smith vissza lett hozva (pont Homan miatt repült korábban). Mindketten újonc LB-ek.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Van mit szeretni rajtuk, remek hajtós csapat.
több mint 13 éve
Inez 9
Csapat neve egyértelműen már Tampa Bay Come-Backaneers!

Első félidő egy kínzás volt, második elején egy ideig nem is néztem meccset, csak Red Zone Channel révén, így néhol hiányosak meglátásaim, de majd persze megnézem azt is még egyszer.
Ami nagyon zavaró, amit írtatok is, hogy meccs elején sablon játékot játszunk, teljesen kiszámítható minden, nem is próbálunk nagy játékot. A végére elkapja a srácokat a lendület, de mondjuk jövőhéten Falcons ellen ennyi előny nem biztos, hogy bele fog férni.
Kiemelkedően gyenge volt szerintem Grimm, annyira rosszak ezek a bokára irányuló szerelései, hogy valami hihetetlen. Második negyedtől számoltam, csak 3 ilyet próbált, egyiknél se fogta meg Petersont, sőt, azt hiszem másodikból TD is lett. De amúgy is jellemző a miss tackle. Meg védőfal is átérhetne már rendesen QB-ig, várom nagyon Bowerst.

Lényeg, megvan a győzelem, ezzel holtversenyben csoportélén állunk 😛Deny
Gyönyörű küzdelem volt, most szerettem bele a csapatba!
😊

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
várjá, azt mondta, hogy ez volt a legrosszabb első félidőnk, mióta ő a HC, bár az a baj, hogy a te verziód sincs messze az igazságtól 😀

http://www.bucsnation.com/2011/9/19/2435509/raheem-morris-had-some-interesting-things-to-say-after-the-game

meg leirat alapján Blackről is mást mondott, de megint, a te verziódban is van valami, mert kicsit érthetetlenül nagy edzőkedvenc.Glen Runciter
Valóban, bár sokat tényleg nem javít a helyzeten 😀 Mondjuk ezt a cikket csak félig olvastam, közbe meg hallgattam interjúját.


Más: Foster jelölve lett a hét újonca díjra. http://www.nfl.com/voting/rookies
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
várjá, azt mondta, hogy ez volt a legrosszabb első félidőnk, mióta ő a HC, bár az a baj, hogy a te verziód sincs messze az igazságtól 😀

http://www.bucsnation.com/2011/9/19/2435509/raheem-morris-had-some-interesting-things-to-say-after-the-game

meg leirat alapján Blackről is mást mondott, de megint, a te verziódban is van valami, mert kicsit érthetetlenül nagy edzőkedvenc.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végre volt időm meghallgatni/megnézni Morris meccs utáni sajtótájékoztatóját és azért akad érdekes mondat:
- Idézném: "Amióta én vagyok itt az edző, mindig gyengén játszunk az első félidőben."
- Másik, amikor Quincy Black hiányáról kérdezték, eljutott valahogy odáig, hogy képtelen lenne padoztatni, hosszú távon helyettesíteni. Ez mondjuk csapat LB-ei felé nem biztos, hogy jó morális segítség.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛dande
Offolok akkor már:
Tehát első az Eagles NFL szinten, bárki(k) ellen.
Utánuk Buccs a kedvenc, majd szorítok Kolb-nak Cards színeiben, de Gabbert-nek is nagyon Jax-nél, illetve minden Mizzou játékosnak (így az sem volt annyira szar érzés, amikor Weatherspoon sorozatosan csinálta ellenünk tegnap tackle-öket.Deny
Off: Nem komolyan csak piszkálódni akartam, egyébként nálam meg a Bengals kezd még előre jönni persze Dalton miatt 😛

ON
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛dande
Offolok akkor már:
Tehát első az Eagles NFL szinten, bárki(k) ellen.
Utánuk Buccs a kedvenc, majd szorítok Kolb-nak Cards színeiben, de Gabbert-nek is nagyon Jax-nél, illetve minden Mizzou játékosnak (így az sem volt annyira szar érzés, amikor Weatherspoon sorozatosan csinálta ellenünk tegnap tackle-öket.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csapat neve egyértelműen már Tampa Bay Come-Backaneers!

Első félidő egy kínzás volt, második elején egy ideig nem is néztem meccset, csak Red Zone Channel révén, így néhol hiányosak meglátásaim, de majd persze megnézem azt is még egyszer.
Ami nagyon zavaró, amit írtatok is, hogy meccs elején sablon játékot játszunk, teljesen kiszámítható minden, nem is próbálunk nagy játékot. A végére elkapja a srácokat a lendület, de mondjuk jövőhéten Falcons ellen ennyi előny nem biztos, hogy bele fog férni.
Kiemelkedően gyenge volt szerintem Grimm, annyira rosszak ezek a bokára irányuló szerelései, hogy valami hihetetlen. Második negyedtől számoltam, csak 3 ilyet próbált, egyiknél se fogta meg Petersont, sőt, azt hiszem másodikból TD is lett. De amúgy is jellemző a miss tackle. Meg védőfal is átérhetne már rendesen QB-ig, várom nagyon Bowerst.

Lényeg, megvan a győzelem, ezzel holtversenyben csoportélén állunk 😛
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
ja és Foster: volt, ahol átgázolt rajta is AP, de azért így, hogy Black sérülése miatt ő volt fent nickelben is, osszességében tetszett. alapember lesz ő.
Williamst nem érdekel, hányan fogják, bátrabban kellene rá odadobálni, ha egyszer semmi más nem megy.


több mint 13 éve
Glen Runciter 172
atyaúristen, már megint 😀. a második negyedben már nehezen bírtam nézni néha a meccset, annyira rosszak voltunk.
hihetetlen, hogy Freeman győzelmeinek lassan a fele fordításos győzelem lesz, de nem ártana most már normálisan produkálni a meccsek elején is.
eleinte durván ksizámíthatóak voltunk, korai downokon bejott Blount, és naná, hogy futottunk /mondjuk egy jó play-action passz osszejott ebből/, third and longokon meg csak az underneath checkdown ment, úgy, hogy volt, amikor ideje se lett volna a WR-eknek elszakadni, nyomás se volt Freemanen, mégis odadobta rovidre Grahamnek, akin az osszes LB ott volt...
Claybornnak lobog a haja lelkesen, meg minden, de soha nem ér oda sehova, pl. McNabb bal oldali, first downt érő futásánál is megcsinálhatta volna már a scrimmage-en a playt, de megint túlbecsülte a sebességét, vagy nemtom.

aztán meg megint megtáltosodtunk, a playhívás, a blokkolás, kb. minden feljavult. Parker nagyon kellett, Briscoe is mutatja, miért volt akkora camp kedvenc, Freemannél már kezdtem azon filózni, hogy mintha kicsit kevesebb onbizalma lenne, erre megint átkapcsolt 10-éves veteránba, szal van itt tehetség, csak nem kéne teljesen fogalmatlanul kezdeni a meccseket.


több mint 13 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
elsö félidöt sírva néztem végig de örültem hogy végig néztem a meccset a második félidö egy álom volt😊az lenne jo ha egész meccsen tudnánk ezt a formát hozni és nem adnánk egy félidö elönyt az elenfélnek! GO BUCs
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel technikai okok miatt a héten nem készült NFC South heti körkép a főoldalra, ezért az odaszánt Tampa Bay részt ide rakom be nektek:

Két nagy potenciállal bíró csapat meccsét rendezték meg vasárnap Tampában, de igazán csak egyik mutatott valamit képességeiből, az pedig a Lions volt. Ugyan a Buccs 13 pontot szerzett az első félidőben, de a teljesítmény inkább 3 pontot ért volna. Egy szerencsés interception után Talib hozott hét pontot, illetve 2 mezőnygól lett értékesítve, de abból az egyik inkább blama, mint siker, ugyanis egy 78 yardos kickoff visszahordás után született. A támadósorról mindent elmond, hogy 7 first down-t hoztak össze, szemben az Oroszlánok 16-jával két negyed alatt. A második félidőben sem tűnt úgy, hogy változik a játék képe, Calvin Johnson második elkapott TD-jével már 14 pont volt a két csapat között. De aztán Freeman-ék összekapták magukat, másfél perccel a találkozó lefújása előtt Earnest Graham szerzett touchdownt. Egy szerencsés büntetésnek köszönhetően kapott még egy esélyt a Kalózcsapat az egyenlítésre, de a „csoda” nem sikerült, nyert végül a Detroit 27-20 arányban. A vereség fő indokai lehetnek a futójáték teljes csődje (Freeman 26 futott yardjával a csapat legjobbja volt), illetve Freeman gyenge játéka, főleg az első félidőben (a végére egészen belejött). Védekezés terén ugyan Talib szerzett egy labdát, mégsem tudott semmit kezdeni Megatronnal, illetve Stafford kénye-kedve szerint játszhatott. Sem nyomás nem volt az igazi rajta, illetve több misstackle is volt, ami miatt pár yardokat kapott a Lions rendre.
A győzelem fontos lett volna, de jövő héten máris a Minnesota Vikings ellen lehet javítani. Ha Freeman felpörög, akkor kötelező a győzelem, ellenben gondok lehetnek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó cserének tűnik, Zuttah szerintem jobb, nem is értem miért nem ő kapta a kezdő posztot.MikeInsDale
Elvileg mindenki úgy volt Larsennel, hogy mutatott tavaly biztató dolgokat, így simán lehet kezdő. Aztán kiderült, hogy Freeman mögötte mindenben van, de biztonságban nem. (Erős túlzás, tudom 😊 ) Amúgy várhatólag nagyjából felezni fogják snap számot, tehát mentális jelentősége lehet a cserének főleg.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Jó cserének tűnik, Zuttah szerintem jobb, nem is értem miért nem ő kapta a kezdő posztot.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Zuttah kezdeni fog, Larsen pad.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Price pedig day-to-day, elvileg fine az állapota már, vasárnap várhatólag játszik is.Deny
Morris bejelentette, Price kezd is vasárnap.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roster változás: Christian Yount, long snapper elküldve; jött Scott Albritton.
PS változás: Ross Homan, LB jött; Derrell Smith, LB ment.

Emellett ma/tegnap többen is jártak workout-on itt: Travis Ivey, NT; Johnny Jones, NT; Jake Kirkpatrick, C; Chris Riley, OT; Phil Trautwein, OT; Jay Ross, DT.

Brian Price pedig day-to-day, elvileg fine az állapota már, vasárnap várhatólag játszik is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézzél csak meg egy összefoglalót és látható, szar volt a fal. Emellett a meccs nagyobb részében vezetett a Lions, menni kellett, Freeman pedig lehetőség nélkül nem fog beindulni.

Sammie Stroughter, WR és KR kidőlt pár hétre sajnos, lábával van gond. Kár, mert Lions ellen talán az egyik legszebb Kalóz mozdulat az ő közel 80 yardos visszahordása volt. Meg hát mégis csak ő a kezdő slot elkapónk. Preston Parker fogja mindkettő szerepkörben helyettesíteni a tervek szerint.
Brian Price pedig day-to-day állapotban van.
Kellen Winslow pár napid nem edz, megszületett a gyermeke.
McCoy meg lehet kap egy kis pénzbüntit, megjegyezte, hogy szerinte sok esetben tartották nem legálisan vissza őt és pár másik DLine tagot az oroszlán falemberek, ezt jelezték bíróknak is, de azért eszükbe jutott, inkább játszani kéne. Most már persze mondogatja McCoy, nem biztos benne, de akkor olyan érzése volt.

Védelem pedig passz elleni gyengesége miatt a héten 2x2 órával többet fog elemezni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Blount nálam van fantasyben mi a túróért nem futatták...ThundersNFL
Légyszíves ne írj már minden topicba a játékosaid kapcsán. Azért nem futtatták, mert nem.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Blount nálam van fantasyben mi a túróért nem futatták...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018