Tampa Bay Buccaneers
28 feliratkozó
több mint 5 éve
jaja, tényleg csak annyi kellett, semmi más 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Sztyopa
315
A második félidőben 320 yard, 2 TD. És tényleg csak annyi kellett, hogy értelmesen hívnak játékokat. Tehát marad az első félidei szenvedés... 😊Jobb esetben, rosszabban meg két félidőn keresztül. Félelmetes belegondolni, mit mutatna ez a csapat egy normalis coaching mellett.
Wyatt
Why so serious?
több mint 5 éve
A második félidőben 320 yard, 2 TD. És tényleg csak annyi kellett, hogy értelmesen hívnak játékokat. Tehát marad az első félidei szenvedés... 😊Meg némi bírói segítség 😉
Wyatt

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
A második félidőben 320 yard, 2 TD. És tényleg csak annyi kellett, hogy értelmesen hívnak játékokat. Tehát marad az első félidei szenvedés... 😊

több mint 5 éve
Ez a Tampa D is erősen túlértékelt. De persze az O még őket is alulmúlja. Tényleg vicc amit ebből a keretből kihoznak ezek a "guruk".
több mint 5 éve
Sztyopa
315
Ha ezután sem basszák ki Ariansékat, akkor falnak megyek. Konkrétan siralmas ez, amit hónapok óta, hétről hétre sikerül megvalósítani ezzel a kerettel...Van 3-4 1k yardra képes elkapó, erre ezt kell nézni, és ezért még fizetést is kapnak?!
Wyatt
Why so serious?
több mint 5 éve
Ha ezután sem basszák ki Ariansékat, akkor falnak megyek. Konkrétan siralmas ez, amit hónapok óta, hétről hétre sikerül megvalósítani ezzel a kerettel...

több mint 5 éve
14-2 után is rugtak már ki edzőt, attól meg eleg messze lesz a BucsHue Jacksont pedig 1-31 után sem rúgták ki. Szóval mindenre van példa, meg mindennek az ellenkezőjére is. 😊
Wyatt
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Arians nagyon elégedett volt a játékkal a Vikings elleni meccs után. Egy olyan meccsen ahol továbbra is tolták ezt a szart, de most egyszer elsült 3&3-ra a bomba, plusz a Vikes megverte saját magát. Nem várható itt semmi változás, ami azért megdöbbentő, mert a "gurun" kívül kb. mindenki látja, hogy ez nem működik. Kiváncsi leszek, hogy a one and done playoff után (mert így az lesz) is marad e a "guru".PO -ba jutás után nemigen szoktak kirúgni HC-t.
goboston
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Arians nagyon elégedett volt a játékkal a Vikings elleni meccs után. Egy olyan meccsen ahol továbbra is tolták ezt a szart, de most egyszer elsült 3&3-ra a bomba, plusz a Vikes megverte saját magát. Nem várható itt semmi változás, ami azért megdöbbentő, mert a "gurun" kívül kb. mindenki látja, hogy ez nem működik. Kiváncsi leszek, hogy a one and done playoff után (mert így az lesz) is marad e a "guru".
több mint 5 éve
Fournette-re is tolták, semmi változást nem várok. És emiatt vagyok pesszimista, mert nem látni, hogy bármit javítani akarna egyáltalán a stáb a hónapok óta nem működő semmin

több mint 5 éve
Most majd kiderül, hogy Ronald Jones miatt volt az állandó 1&10 középre futás, vagy ehhez bárkivel ragaszkodnak. Én Ariansból már azt is kinézem, hogy ha az összes RB elfogyna, akkor 1&10-re állandó QB sneak. Az is középre megy és nagyjából akkora távra, mint a Jones futások.Ronald Jones is COVID listán, mehet a bomba 1st. downra is...Minden 4. kísérlet számít! Így már belefér az első és 10-re középső futás 2 yardért.Simán! És 3&2-re is az 50 yardos bomba. Maradhat a zseniális gameplan 😄
The #Bucs placed their three specialists -- P Bradley Pinion, K Ryan Succop and LS Zach Triner -- on the Reserve/COVID-19 list.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Wyatt
goboston
LordTamas
több mint 5 éve
Jó, ez igaz. Mondjuk nem tudom miért vagy pesszimista, Fournette minden lyukat megtalál (és azonnal elkerül), ráadásul ragad hozzá a labda...Ronald Jones is COVID listán, mehet a bomba 1st. downra is...Ne haragudj, hogy ki kell, javítsalak, de mehetnek végre a check downok a vajkezű Fournette-re
LordTamas
Wyatt
több mint 5 éve
Ne haragudj, hogy ki kell, javítsalak, de mehetnek végre a check downok a vajkezű Fournette-reRonald Jones is COVID listán, mehet a bomba 1st. downra is...Minden 4. kísérlet számít! Így már belefér az első és 10-re középső futás 2 yardért.Simán! És 3&2-re is az 50 yardos bomba. Maradhat a zseniális gameplan 😄
The #Bucs placed their three specialists -- P Bradley Pinion, K Ryan Succop and LS Zach Triner -- on the Reserve/COVID-19 list.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Wyatt
goboston
LordTamas

több mint 5 éve
Ronald Jones is COVID listán, mehet a bomba 1st. downra is...Minden 4. kísérlet számít! Így már belefér az első és 10-re középső futás 2 yardért.Simán! És 3&2-re is az 50 yardos bomba. Maradhat a zseniális gameplan 😄
The #Bucs placed their three specialists -- P Bradley Pinion, K Ryan Succop and LS Zach Triner -- on the Reserve/COVID-19 list.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Wyatt
goboston
több mint 5 éve
Minden 4. kísérlet számít! Így már belefér az első és 10-re középső futás 2 yardért.Simán! És 3&2-re is az 50 yardos bomba. Maradhat a zseniális gameplan 😄
The #Bucs placed their three specialists -- P Bradley Pinion, K Ryan Succop and LS Zach Triner -- on the Reserve/COVID-19 list.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Wyatt
több mint 5 éve
Minden 4. kísérlet számít! Így már belefér az első és 10-re középső futás 2 yardért.The #Bucs placed their three specialists -- P Bradley Pinion, K Ryan Succop and LS Zach Triner -- on the Reserve/COVID-19 list.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Igen, kár érte, ezzel a kerettel konkrétan a bajnoki címért lehetne menni, ehelyett pedig valóban lesz egy első körös búcsú, kb mindegy, ki jön szembe...

több mint 5 éve
Amikor az első hosszút megdobattak 3. És rövidre, morogta. A következőbol TD lett, mondom itt nem lesz akkor javulás, hiába a vereségek...Ez így ebben a formában one and done lesz a playoffban. És ha marad ez a stáb jövőre is, akkor nagyjából még egy ilyen év és ezzel zárul Tom karrierje.
A Vikings úgy haladt folyamatosan, hogy a liga top 10, de talán top 5 elkapojanak igazából nem is kellett villannia a meccsen. A Bucs meg olyan esetlegesen jött, hogy fájt nézni. Ilyen játékosokkal úgy kéne atmenni a közepes és gyenge védelmében, mint kés a vajon. Ehhez képest borzalmasan szenvedés a játék, de a védeleme is.
Ha a Vikings el a lehetőségeivel, ez a szünetre eldol, de nem így. És még 23-6-rol is majdnem simán visszajottem.
Győzelem, persze ez a lényeg, de egy normális edzői stab/magát nem tokonrugo csapat ellen ez továbbra is borzalmasan kevés
Wyatt
több mint 5 éve
Amikor az első hosszút megdobattak 3. És rövidre, morogta. A következőbol TD lett, mondom itt nem lesz akkor javulás, hiába a vereségek...A Vikings úgy haladt folyamatosan, hogy a liga top 10, de talán top 5 elkapojanak igazából nem is kellett villannia a meccsen. A Bucs meg olyan esetlegesen jött, hogy fájt nézni. Ilyen játékosokkal úgy kéne atmenni a közepes és gyenge védelmében, mint kés a vajon. Ehhez képest borzalmasan szenvedés a játék, de a védeleme is.
Ha a Vikings el a lehetőségeivel, ez a szünetre eldol, de nem így. És még 23-6-rol is majdnem simán visszajottem.
Győzelem, persze ez a lényeg, de egy normális edzői stab/magát nem tokonrugo csapat ellen ez továbbra is borzalmasan kevés

több mint 5 éve
Az elmúlt 10 év második nem negatív szezonja lesz.+ el is tunt Brady karerejenek egy resze 😀
Run-run-deep pass "filozófia" egy olyan irányítóval, aki 6 SB-t nyert a rövidpasszos játékával. Így kell csinálni. Arians zseni, nem értem miért szídjátok.
LordTamas
több mint 5 éve
Az elmúlt 10 év második nem negatív szezonja lesz. Run-run-deep pass "filozófia" egy olyan irányítóval, aki 6 SB-t nyert a rövidpasszos játékával. Így kell csinálni. Arians zseni, nem értem miért szídjátok.