Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Andris10 37
A siged nem jopofa bar gondolom annak szantad. Javasolnam, hogy szedd le, ha megengedsz egy jo tanacsot...
Kájzerszóze
Semmi gond, persze.
Kedvelem Biszku vonalasságát, ahogy megátalkodottan ragaszkodik a saját nézőpontjához, ha nem is értek vele sok dologban egyet, ez a tulajdonsága tiszteletreméltő.
Ez egy idézet a róla készült dokumentumfilmből, nem jópofaságnak szántam.
Ez a miértje.
A sig melyik része zavar, hogy ezt a jótanácsot jótanácsolod? Mi nem való ide? Mi tiltott? A Heineken logo?
Sobri Jóska
Szóval a kommunista megtorlógépezet egyik prominens figurája konzekvensen tagadja, hogy bármi köze lett volna rengeteg emberi élet kioltásához, és számodra ezen tulajdonsága (vonalassága) tiszteletreméltó? Ezek után gondolom egyetértünk abban, hogy nekem meg azért nincs miért bocsánatot kérnem, ha egy hitvány emberi alaknak, egy megátalkodott hímvesszőnek gondollak, ugye?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


empty taxi
19–9 vs 7–12
Wyatt
L Jackson 20-7
Goff 17-11

Gondolom akkor Jackson kicsivel jobb míg Goff kicsivel rosszabb játékos mint Brady. Tiszta!
alatriste
Ez most komoly, hogy ezen rugózol? 😀
Végre sikerül a 43 éves Bradyt számára előnytelenül összehasonlítani mindenkivel 2 olyan szezon után, amikor a Pats egy hulladék lett O oldalon, utána meg ment egy új csapatba offseason nélkül a remek Arians keze alá. Ahogy te mondanád: Tiszta! 🤣
goboston
Faszságra faszsággal.
Nyilván a statisztikát látva egyből megingott Tom pozíciója a goat listán...
Ez a kiragadott stat egyszerűen csak érdekesség volt, de sikerült rögtön a Brady maffiának támadásként felfogni. 😀

A védekező mechanizmus meg nem engedte meg, hogy ne jöjjön rá valami irreleváns reakció.
Nem rugózom rajta, csak etetem a trollt. 😀


Liverpool Fc
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most lattam. Amugy mondja, hisz tetszik neki a vonalassaga...
Valojaban haborus bunoskent iteltek el, olvass utana, a voros csillag meg igy tilos.
Az en kitalalt karakterre hasonlito nickem 13 eve van itt. Eddig aludtal?
Kájzerszóze
Áh, az alvást sajnos csak hírből ismerem 🤣
Miért nem némítod, ha ennyire zavar?
warr_b
Az a baj hogy pl teged sem zavar....
Kájzerszóze
Az idei év után valóban simán belefér nálam 😊😕

Egyébként gondolom nem láttad, de valamelyik topikban (politika talán?) pont én kérdeztem meg tőle (egyedüliként), hogy nem akarja-e lecserélni (előtte kb egy-két hetente cserélgette, ez meg valahogy beragadt). 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Most lattam. Amugy mondja, hisz tetszik neki a vonalassaga...
Valojaban haborus bunoskent iteltek el, olvass utana, a voros csillag meg igy tilos.
Az en kitalalt karakterre hasonlito nickem 13 eve van itt. Eddig aludtal?
Kájzerszóze
Áh, az alvást sajnos csak hírből ismerem 🤣
Miért nem némítod, ha ennyire zavar?
warr_b
Az a baj hogy pl teged sem zavar....


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tiszta minden. Természetesen. Sok időbe nem telne, hogy keressek szimpatikus statokat oda is^^

Brady akkor is goat marad, ha idén playoff sem lenne, deal with it

több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221


empty taxi
19–9 vs 7–12
Wyatt
L Jackson 20-7
Goff 17-11

Gondolom akkor Jackson kicsivel jobb míg Goff kicsivel rosszabb játékos mint Brady. Tiszta!
alatriste
Ez most komoly, hogy ezen rugózol? 😀
Végre sikerül a 43 éves Bradyt számára előnytelenül összehasonlítani mindenkivel 2 olyan szezon után, amikor a Pats egy hulladék lett O oldalon, utána meg ment egy új csapatba offseason nélkül a remek Arians keze alá. Ahogy te mondanád: Tiszta! 🤣
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most lattam. Amugy mondja, hisz tetszik neki a vonalassaga...
Valojaban haborus bunoskent iteltek el, olvass utana, a voros csillag meg igy tilos.
Az en kitalalt karakterre hasonlito nickem 13 eve van itt. Eddig aludtal?
Kájzerszóze
Áh, az alvást sajnos csak hírből ismerem 🤣
Miért nem némítod, ha ennyire zavar?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Most lattam. Amugy mondja, hisz tetszik neki a vonalassaga...
Valojaban haborus bunoskent iteltek el, olvass utana, a voros csillag meg igy tilos.
Az en kitalalt karakterre hasonlito nickem 13 eve van itt. Eddig aludtal?


több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Biszku az egyik legmocskosabb komcsi volt, kivegzesek, emberej k vere tapad a kezehez. Idezed az ideologiajat. Persze Heineken.. Az volt a kedvenc söre? Ugyan mar. Szar duma. Szerintem senki nem hiszi el, ez nagyon gyenge probalkozas.
Megdobbento hogy egy ilyen ember a peldakeped es meg reklamozod is.
Tenyleg erdekel, hogy az adminok mit gondolnak...
Kájzerszóze
Több mint egy hónapja ez a kép van neki, most lettek csak álmatlan éjszakáid? 😊
Egy szóval nem mondta, hogy a példaképe lenne.
Mondjuk kicsit fura pont egy olyan embertől a kiakadás, akinek a nickje egy tömeggyilkos bűnöző (még ha kitalált karakter is) neve 😁
Vagy csak az a gond, hogy komcsi?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


empty taxi
19–9 vs 7–12
Wyatt
L Jackson 20-7
Goff 17-11

Gondolom akkor Jackson kicsivel jobb míg Goff kicsivel rosszabb játékos mint Brady. Tiszta!


Liverpool Fc
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Biszku az egyik legmocskosabb komcsi volt, kivegzesek, emberej k vere tapad a kezehez. Idezed az ideologiajat. Persze Heineken.. Az volt a kedvenc söre? Ugyan mar. Szar duma. Szerintem senki nem hiszi el, ez nagyon gyenge probalkozas.
Megdobbento hogy egy ilyen ember a peldakeped es meg reklamozod is.
Tenyleg erdekel, hogy az adminok mit gondolnak...


több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
A siged nem jopofa bar gondolom annak szantad. Javasolnam, hogy szedd le, ha megengedsz egy jo tanacsot...
Kájzerszóze
Semmi gond, persze.
Kedvelem Biszku vonalasságát, ahogy megátalkodottan ragaszkodik a saját nézőpontjához, ha nem is értek vele sok dologban egyet, ez a tulajdonsága tiszteletreméltő.
Ez egy idézet a róla készült dokumentumfilmből, nem jópofaságnak szántam.
Ez a miértje.
A sig melyik része zavar, hogy ezt a jótanácsot jótanácsolod? Mi nem való ide? Mi tiltott? A Heineken logo?

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=l2UktJtKpFw&ab_channel=BillyTalent


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Ha nyernek, akkor azt mindenki Bradynek tulajdonítja majd, ha meg veszítenek, akkor Arians miatt volt.
LordTamas
És ez valójában így is történik, mivel a védelem fos, a támadóknál meg a GOAT QB irányít.
Sobri Jóska
A siged nem jopofa bar gondolom annak szantad. Javasolnam, hogy szedd le, ha megengedsz egy jo tanacsot...
Kájzerszóze
Sobrinak tanácsot? Nem ismered? 😀
Cowboykarcsi90
Nem akarok sem politizalni, sem jogaszkodni, de ez nem idevalo es tiltott is. Nem ertem a miertjet..... Meg a tisztelt adminokat sem....


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 900


empty taxi
19–9 vs 7–12
Wyatt
Csapatjáték
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Ha nyernek, akkor azt mindenki Bradynek tulajdonítja majd, ha meg veszítenek, akkor Arians miatt volt.
LordTamas
És ez valójában így is történik, mivel a védelem fos, a támadóknál meg a GOAT QB irányít.
Sobri Jóska
A siged nem jopofa bar gondolom annak szantad. Javasolnam, hogy szedd le, ha megengedsz egy jo tanacsot...
Kájzerszóze
Sobrinak tanácsot? Nem ismered? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


empty taxi
19–9 vs 7–12

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Ha nyernek, akkor azt mindenki Bradynek tulajdonítja majd, ha meg veszítenek, akkor Arians miatt volt.
LordTamas
És ez valójában így is történik, mivel a védelem fos, a támadóknál meg a GOAT QB irányít.
Sobri Jóska
A siged nem jopofa bar gondolom annak szantad. Javasolnam, hogy szedd le, ha megengedsz egy jo tanacsot...


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Ha nyernek, akkor azt mindenki Bradynek tulajdonítja majd, ha meg veszítenek, akkor Arians miatt volt.
LordTamas
És ez valójában így is történik, mivel a védelem fos, a támadóknál meg a GOAT QB irányít.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patshez már berakták, itt meg úgy sincs túl sok hsz
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-belichick-nelkul-senkinek-sem-megy-neki-meg-brady-nelkul-nem-2798741

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 887
Egyik könnyed mūsorban:

Ha vki kiváló édesburgonyalepényt tud sütni az jó!
De ha Arians szakács édesburgonya helyett tököt talál csak, és más hozzávalók se stimmelnek. Akkor ideje másik recepten gondolkozni. Mert ha erõlteti, nem lesz finom.
ulpianus
Milyen mas hozzavalok nem stimmelnek meg?

Az egy mas kerdes hogy a tok miert akart edesburgonyahoz tartozni.

A csapatnak hibatlan megoldas akkor is ha nem lesz SB, az a sport szegmens ami a cseresznye lenne a habon.

Arians akarta TB-t hisz csak jobb lehet mint Winston, de nem gondolom hogy o lenne a valasztasa ha szabad lett volna a gazda.

TB-nek talan itt volt a lehetosegei kozul a legtobb beleszolasa. Legjobb O kisegitok es ha szarnyalnanak akkor a D allandoan egyoldalu ellenfelel talalkozik amit barmelyik egyseg megoldana. De nala is igaz hogy nem Arians semaja a legjobb es lenne az elso valasztasa.

Innentol mindenkinek igaza lesz, mert Arians-nak igazodnia kellene jobban TB-hez hiaba nem az o jateka, mig TB-nek meg kellene tudnia oldani ezt is, foleg amikor "GOAT"-nak van titulalva es nem pedig a "4 utemes szupermalacnak"
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
 foxsportsradio.iheart.com/content/2020-11-25-why-bruce-arians-is-a-terrible-head-coach-for-tom-brady/
r.baggio
Valahogy a fox kimaradt, köszi

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egyik könnyed mūsorban:

Ha vki kiváló édesburgonyalepényt tud sütni az jó!
De ha Arians szakács édesburgonya helyett tököt talál csak, és más hozzávalók se stimmelnek. Akkor ideje másik recepten gondolkozni. Mert ha erõlteti, nem lesz finom.


Állat vagyok, ami enni kér...