Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
egyedül Mariotanak lehet ma jó meccse, mert őt szeretem. a többiek le vannak szarva
Heisman Trophy
Ok, akkor legyen neki 300 yard 3 TD, na meg W nekünk a többi le van szarva. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egyedül Mariotanak lehet ma jó meccse, mert őt szeretem. a többiek le vannak szarva

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég kemény dió lesz ez a mai. Az eddig erős OL komoly próbatétel elé áll ma. Úgy gondolom, hogy talán egy összetett futójátékkal van inkább esélyünk. Murray-Henry duó kombinálása, trükkös játék. Nem azért mert nem bíznék Mariotaban, de azért a Talib-Chris Harris jr páros elég erős. A secondarynktől nem várok semmit, csak reménykedem, hogy a bye weeken esetleg történt valami előrelépés. Fontos hogy ne görcsöljünk rá arra hogy a bajnok ellen játszunk, annak nem lesz jó vége. Plusz ami a szezonban jellemző, hogy legalább az első negyedet végigalusszuk szindrómát el kellene felejteni mert utána csak futhatunk az eredmény után. Bears ellen mondjuk inkább a végén volt alv ás, de itt nagyon nem fér bele.Mularkey mondjon valami "szentbeszédet", pörgesse fel őket vagy basszon valamit. 😀 GO TITANS!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Három 6-6-tal álló csapat van az AFC Southban, nem rossz. 😊 Mivel a Colts nyert a Jets ellen, így szerintem a hátralévő négy meccsből hármat hozni kellene a PO-hoz. De lehet, még a 9-7 sem lesz elég a csoportgyőzelemhez, mert a Colts simán hozhatja ugyanezt a mérleget. Bár az is biztos, ha 9-7-tel zárnánk, az nagy bravúr lenne tőlünk. Mindenesetre nincs mese, a hétvégén győzni kell a Broncos ellen.

Dodd IR-re került lábsérüléssel. Hát, az ő draftolása egyelőre nem siker történet... A helyére Staplest hoztuk fel a PS-ből.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha már pihenőn vagyunk érdemes Mariotával is foglalkozni. Gyengén kezdte a szezont, de az 5. héttől nagyot javult. Nyomás alatt is egyre jobb, és a hosszú passzok is jól mennek neki. Kellett ehhez, hogy az offseasonban rendbe tették az OL-t, hogy hozták Murrayt, illetve az elkapó sor is jobb lett tavalyhoz képest. Persze a tehetsége is adott, hogy vezére legyen a csapatnak, úgyhogy összességében nem hiába van nagy reményünk benne. (Az O-n mindig lehetne javítani, mert egy magas és erős WR még ránk férne.)

"Passer rating from a clean pocket:

Weeks 1–4: 81.8 (28th)

Weeks 5–12: 123.5 (third)

Passer rating under pressure:

Weeks 1–4: 47.2 (20th)

Weeks 5–12: 99.1 (first)

Passer rating on deep shots (throws traveling 20 or more yards in the air):

Weeks 1–4: 81.9 (18th)

Weeks 5–12: 123.8 (tied for fourth)

Passer rating using play action:

Weeks 1–4: 62.9 (30th)

Weeks 5–12: 131.5 (second)"

Itt a teljes cikk is hozzá:
 www.profootballfocus.com/pro-marcus-mariota-titans-offense-clicking-at-right-time/?utm_content=buffer71fea&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

További jó kis olvasmányok Mariotáról:
 www.musiccitymiracles.com/2016/11/30/13771526/the-rapid-rise-marcus-mariota
 www.musiccitymiracles.com/2016/11/30/13794294/but-for-real-marcus-mariota-is-really-good

Music City Miracle
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igen, igen a bye week talán ilyen szempontból segít egy picit, hogy összerakjanak valami működőképesebb secondaryt és valóban a leggyengébnek tartott láncszemtől most még volt értelme megszabadulni.
csak én meg attól a gondolattól nem tudok szabadulni, hogy ilyen játékosok, ekkora fizetéssel, ennyi ideig rongálhatták itt az idegeinket... (ja és Sims got Mossed a Chicago ellen szóval azért tudjuk jól, hogy a többiek is félszeműek...)

de persze a tény az tény, december van és tul.képp nem csak matematikailag van értelme azt nézni, hogy
TEN 6-6: BYE, DEN, @KC, @JAC, HOU
HOU 6-5: @GB, @IND, JAC, CIN, @TEN
IND 5-6: @NYJ, HOU, @MIN, @OAK, JAC

és, hogy sajnos a HOU-nak (feltételezve egy hazai JAC elleni győzelmet) jobb a divízió mérlege (az IND meg ugyebár oda-vissza L), tehát csak jobb győzelmi mutatóval van esélyünk, és ha a HOU csak a két hazait hozza, már akkor is 8-8; tehát nekünk 9-7 kell; amihez vagy a Denvert, vagy a KC-t verni kell, márpedig a tegnapi meccsükből kiindulva számomra ez kvázi lehetlennek tűnik... ja, és ezek mellé persze az is kell, hogy az IND is hozza a papírforma zacsit MIN-ben és OAK-ben...

mindenesetre jó, hogy egy 13. heti bye weeken valóban van értelme a divízió ellenfelek ellenfeleinek szurkolni...😀

TITAN UP!
Titans
megverhetitek a KC-t, de minket ne. Előre is kösz. Go Mariota, meglesz a Po

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
igen, igen a bye week talán ilyen szempontból segít egy picit, hogy összerakjanak valami működőképesebb secondaryt és valóban a leggyengébnek tartott láncszemtől most még volt értelme megszabadulni.
csak én meg attól a gondolattól nem tudok szabadulni, hogy ilyen játékosok, ekkora fizetéssel, ennyi ideig rongálhatták itt az idegeinket... (ja és Sims got Mossed a Chicago ellen szóval azért tudjuk jól, hogy a többiek is félszeműek...)

de persze a tény az tény, december van és tul.képp nem csak matematikailag van értelme azt nézni, hogy
TEN 6-6: BYE, DEN, @KC, @JAC, HOU
HOU 6-5: @GB, @IND, JAC, CIN, @TEN
IND 5-6: @NYJ, HOU, @MIN, @OAK, JAC

és, hogy sajnos a HOU-nak (feltételezve egy hazai JAC elleni győzelmet) jobb a divízió mérlege (az IND meg ugyebár oda-vissza L), tehát csak jobb győzelmi mutatóval van esélyünk, és ha a HOU csak a két hazait hozza, már akkor is 8-8; tehát nekünk 9-7 kell; amihez vagy a Denvert, vagy a KC-t verni kell, márpedig a tegnapi meccsükből kiindulva számomra ez kvázi lehetlennek tűnik... ja, és ezek mellé persze az is kell, hogy az IND is hozza a papírforma zacsit MIN-ben és OAK-ben...

mindenesetre jó, hogy egy 13. heti bye weeken valóban van értelme a divízió ellenfelek ellenfeleinek szurkolni...😀

TITAN UP!

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tudom hogy kötekedés de ha kiteszünk egy vakot, akkor a többi félszemű jobban fog látni? nem hiszem hogy az akarattal van baj, egyszerűen ennyit tudnak.

ez nekem inkább az edzői tehetetlenségre és szakmai hiányosságra utal ha ehhez nekik 12 meccs kellett...

(ill. pont a hétvégi onside mutatja hogy egy személycsere mennyit ér...)

persze ettől még nem azt mondom hogy nem értek egyet a döntéssel...
Titans
A többi biztosan nem fog jobban látni, de ha a vak helyett egy félszámú játszik, lehet, többet tud hozzátenni a játékhoz. Összességében volt egy hosszan tartó folyamat, aminek keretében nem tudták, vagy nem akarták megoldani a secondary baját. Vagyis az akkori HC-k, illetve Webster GM nem tudott a helyzettel mit kezdeni, amiről már sokat beszéltünk. A draftoltjaink (közte egy 3. körössel), a behúzott UDFA-k, az FA igazolások mind rosszabbak voltak, mint a sokat szidott McCourty. (Még Verner is rosszabb lett, miután megkapta máshol a nagy pénzt.) Szóval mindenkit el lehetne küldeni a CB-sorból, csak akkor ki fog játszani? Hogy miért vártak eddig, azon persze lehet vitatkozni. Az azonban biztos, hogy totál vállalhatatlan volt Cox: az összes CB-t nézve a legtöbb elkapott yardot (750) engedte, és a 10 elhibázott szereléssel is élen állt a CB-k között. És mindezért majdnem 6 milliót tett zsebre. A lényeg, hogy az edzők, és vélhetően Robinson GM végre belenyúlt a "kedvenc" sorunkba. Én bízom benne, hogy ezzel nincs vége, és a következő holtszezonban tovább folytatódik az átalakítás.

A döntés mögött továbbra is azt látom, hogy egyrészt példastatuálás, nálunk új csapat épül, amibe az ilyen teljesítmények nem férnek bele. Másrészt van két hét a következő meccsig, így van idő a változásokat edzésen is próbálgatni. Gondolom McCain lesz a CB2, slotba meg Blake kerül. (Mondjuk Blake is WTF kategória, de az egyetlen komoly meccsén, a Jaguars ellen nem is volt olyan rossz.) Esetleg Sims és Reed is többször pályára kerülhet, és kiderülhet, hogy érnek-e valamit.

Az ST-t April szúrta el, a kirúgása csak tűzoltás, mert kakiból ott sem lehet várat építeni. Ha meg nem küldték volna el, akkor azon bosszankodnánk, hogy minek van még a posztján. Ördögi kör, de jövőre majd az ST is jobb lesz. 😊

Jó hosszú lett, de nem tagadom lelkes is vagyok. 😊 Már régóta nem volt tétje a decemberi meccseinknek (2013-ben annyira nem álltunk rosszul ilyentájt, de igazán 2011-ig kéne visszamenni eredményért), úgyhogy nagyon várom a folytatást.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Tudom hogy kötekedés de ha kiteszünk egy vakot, akkor a többi félszemű jobban fog látni? nem hiszem hogy az akarattal van baj, egyszerűen ennyit tudnak.

ez nekem inkább az edzői tehetetlenségre és szakmai hiányosságra utal ha ehhez nekik 12 meccs kellett...

(ill. pont a hétvégi onside mutatja hogy egy személycsere mennyit ér...)

persze ettől még nem azt mondom hogy nem értek egyet a döntéssel...

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Perrisch Coxnak lefőtt a kávé, már nincs a csapatnál. Teljesen jogos lépés volt az elküldése, a Bears ellen is kritikán aluli teljesítményt nyújtott. A helyére Kalan Reedet hoztuk fel a PS-ből. A vezetőség nem tétlenkedik, ugye korábban az ST edzőt is reptették, most következett egy nagyon gyenge játékos. Ez azért üzenet kell, hogy legyen mindenkinek: vége a lébecolásnak, itt teljesíteni kell.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Grat srácok. Drukkolok a Titansnak ( nyílván nem ellenünk 😀 ) Jó úton haladtok, főleg az O, de a secondaryt nektek is helyre kell pakolnotok, mert az nagyon gyenge, szerencsétek hogy ma vagy 3 CB-el többen voltatok 😀 ( BEARS WR-ek 😊 ) Nem hittem volna hogy visszajövünk a meccsbe, főleg a fél kezdőnket nélkülözve. A dolog pozitív oldalát nézve nem sikerült belerondítanotok a top5 pickünkbe pedig mindent elkövettetek hogy ez sikerüljön 😀
Tomcsik
Köszi a dicséretet, már ránk férne egy jobb csapat. 😊 Nem akartunk mi nektek belerondítani, csak hát elég hektikusak vagyunk, remélhetőleg jövőre még jobb lesz ez! A secondary rendezése már el is kezdődött, de emellett a következő holtszezonban is várjuk, hogy belenyúljanak az egységbe.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Haló-haló! Úgy látszik Mularkey nem tud olyan Al Pacino szöveget mondani a meccs előtt, hogy feltüzelje a srácokat, mert mind az offense mind a defense olyan lagymatag volt az első negyedben, mint ha gála meccsre készültek volna. Múlthéten ez két negyedig tartott, most hamarabb hatott a koksz. 😀 Bezzeg a mi Cox-unk.... Irányítottuk a meccset, úgy tűnt minden oké, majd jött megint az áramszünet(elég hosszú) ami majdnem a meccsbe került. Ha nincs az a sok drop a Bears részéről akkor bizony egy lekváros buktával jöhettünk volna haza. Na de nekünk is lehet szerencsénk nem? Hogy örültünk volna múlthéten egy ilyen mákoskiflis győzelemnek? Általában mi támadunk fel, és futunk az eredmény után, majd a végén vereséggel távozunk. Idén volt egy ilyen mák, pont a közös meccsnézésen a Browns ellen, de ott azért kicsit jobb volt a helyzet. Tavaly ilyen egyáltalán nem volt "szerencsés" meccsünk. Cox-Sims kettős durván nyomta.... rossz volt nézni. Cox ugye pihent, majd bedobták, hogy: na most csapj oda... hát inkább az ő tarkójára kellett volna egy nagyot csapni.Szerintem neki most főtt le végleg a kávé, cap space-re nem szorulunk rá, de 4 milliót spórolunk rajta, és miért tennénk ha már szar is. Sims eddig úgy néz ki nem lesz az új Finnegan, 5. körös játékosról van szó. Azért vicces ez a onside kick hogy ennyit beszoptunk idén.... azért elég ritka, hogy bejön, de nekünk sikerül benyalni. Mariota jól tolta, nem gondoltam volna azt a 3&1 szitut, hogy egy rakéta TD lesz. Ilyen playeket vártunk, megkaptuk. A meccs embere Mariota mellett Woodyard volt, szép munka. Tehát szarni bele srácok, nyertünk ez a lényeg! 😊 Most jöhet a bye week, fel kell kötni a gatyát ha akarunk valamit a bajnok ellen... A maradék 4 meccsre még összejöhet egy 8-8 ami szerintem reális.
Ja és ezzel a sok büntetéssel is kezdeni kellene valamit... most is sikerült 100 yard felé menni. Lewannak most pl két facemask büntetése is volt, de ugye ő szarik rá.

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Grat srácok. Drukkolok a Titansnak ( nyílván nem ellenünk 😀 ) Jó úton haladtok, főleg az O, de a secondaryt nektek is helyre kell pakolnotok, mert az nagyon gyenge, szerencsétek hogy ma vagy 3 CB-el többen voltatok 😀 ( BEARS WR-ek 😊 ) Nem hittem volna hogy visszajövünk a meccsbe, főleg a fél kezdőnket nélkülözve. A dolog pozitív oldalát nézve nem sikerült belerondítanotok a top5 pickünkbe pedig mindent elkövettetek hogy ez sikerüljön 😀

több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 twitter.com/ChrisWesseling/status/802990144227655680
empty taxi
Azért az, hogy ilyen mutatókkal ennyire necces meccseket játszunk valahol az is elgondolkodtató...
ez egy agyonnyert meccs volt, amin mégis simán kikapunk, ha a Bears elkapó meg tud fogni egy olyan passzt, amia mellkasáról pattant le...

na mindegy, ebben a divízióban tényleg akár mi is odaérhetünk a végén. jól jön a szünet, nagyon remélem hogy a Broncos ellen ki tudjuk használni. tul'képp mostantól minden meccs PO és ez is valami.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem vitás, nem érdemeltük meg ezt a győzelmet. A negyedik negyed elejéig nem volt különösebb gond, 27-7-re vezettünk, gondoltam is, zsebben a meccs. Hát majdnem rossz vége lett... Csúnyán leolvadtunk, kiengedtünk, vagy nem tudom mi történt (kíváncsi is leszek a nyilatkozatokra), és végül a Bears elkapói mentettek meg minket, a csapatot és Mularkeyt a kínos vereségtől. A Fortuna most mellénk állt, mert ez bizony nem rajtunk múlt. Azért Mariotát kiemelem, immár nyolcadik meccsén is két TD passzt adott, amivel tovább nyújtotta a frencsájz rekordot.

Mivel a Texans kikapott, így még mindig bőven elérhető a PO. Ezért különösen jól jön, hogy végre bye weekre mehetünk, lehet rendezni a sorokat. Ilyen védelemmel, és főleg secondaryvel továbbra sem látok sok esélyt a rájátszásra, de legalább decemberben is lesz tétje a meccseinknek, erre is régen volt példa. A bye után jön a Broncos, majd megyünk a Chiefshez és a Jaguarshoz, végül a Texanst fogadjuk. Ezekből a meccsekből kéne legalább 3-1-et hozni, indulhat a számolgatás. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/ChrisWesseling/status/802990144227655680


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt olvastam a héten, hogy Cox jó eséllyel padra kerül. Szegény egyre inkább vállalhatatlanabb, Luck minden dobása jó volt, ami az ő emberére ment. Nem csodálkoznék, ha a szezon végén elköszönnénk tőle, ráadásul 5 millát spórolnánk is rajta.

Amúgy még simán PO-ba juthatunk. 😊 Csak kell pár szerencsés meccs eredmény, nekünk meg jó lenne 9-7-tel zárni, ami nem elképzelhetetlen. Persze előbb verjük meg a Bearst, mert ugyan elég sok gond van Chicagóban, de a kötelező győzelmek mindig a legnehezebbek.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Most sikerült megnézni a meccset, nem néztem meg az eredményt. Ez az első félidő.... Adunk két negyed előnyt, kb a pályán sem voltunk, az ideg szétbaszott, főleg mikor ilyen 3&13 és társait beszopunk. Nem elég, hogy csak moziztunk, de gyűjtöttük szépen a szabálytalanságokat. Cox INT helyett inkább úgy gondolta, hogy elengedi TD-re....de a legjobb az lett volna, hogy ha ELÜTI! 4&1 volt, 0 pont helyett 7 oda. Utána meg mikor összefutottak McCain-el... mint két szerencsétlen fasz. Bizony ijesztő ezt mondani, de McCain jobban játszott, mint Cox. 😀 Ahogy Nándi írta, nem PO szint a csapat, itt el is ment a szekér. Erősödni kell a védelemben, leginkább a secondaryre gondolok, mert nem lehet egyfolytában a pass rush-t erőltetni és reménykedni, hogy szar lesz a futás az ellenfélnél. Második félidőben már meccsben voltunk, de ugye 0-21 után elég nehéz kapaszkodni, minden esetre azért jó dolog, hogy minden meccsünkön pariban vagyunk az ellenféllel, nincs az a legázolás. Azért egyet behúzhattunk volna a lovak ellen, de úgy látszik jövőre marad. TITANS!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
sajnos nem láttam így csak azt tudom megerősíteni, hogy ha tanuló évnek vesszük akkor nem rossz, de ettől még az eredmény az ami... (és a GB-t a redskins is szépen beárazta)
Titans
No offense, de ezzel nem értek egyet. A Packersnak most vannak gondjai, de korábbi években olyan eredményeket értek el, amiket mi csak irigyelhetünk. (Tavaly is ott voltak a PO-ban, és pont ugyanezt a Redskinst ütötték ki.) Nem kell ezt a győzelmet "beáraztatni", szerintem még így is bőven többet ér, mint a Jaguars, vagy a Browns elleni siker. De azt se gondolnám, hogy a Dolphins, vagy a Lions elleni győzelmet föl kellene magasztalni, holott az egyik csoportelső, a másik meg a erősen a PO-ért küzd. Tudom, nekem is voltak itt a fórumon kesergéseim, de továbbra is úgy érzem, hogy ebből a csapatból lehet valami. Persze, ha hétvégén újra kikapunk, akkor lehet, máshogy látom majd a dolgokat. (No offense a Bears fanok felé is, de úgy érzem, hogy Chicagóban annyi gond van, hogy ott bizony nyerni kéne...)

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos nem láttam így csak azt tudom megerősíteni, hogy ha tanuló évnek vesszük akkor nem rossz, de ettől még az eredmény az ami... (és a GB-t a redskins is szépen beárazta)

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kár az elrontott első félidőért. De legalább senki sem tehet senkinek sem szemrehányást érte, mert az O is és a D is rossz volt. Nyilván a Colts jól használta a bye weekjét, alaposan felkészült belőlünk, de ettől még nem kellett volna 0-21-et produkálni. Utána viszont a félidei elemzés a mienk volt és szépen feljöttünk, de nekünk nem volt szerencsénk. Talán jövőre lesz, és akkor majd megnyerjük ezeket a kiélezett meccseket. Amúgy sem vagyunk még PO szint, túl szép lett volna 1/1-ről egyből rájátszásba jutni. Mondjuk én az utolsó 4&1-et is Mariotának adtam volna, ugye egyet előtte megoldott, plusz elképesztő formában van. Még nyerjünk két-három meccset, és akkor azt mondom, ebből a csapatból lehet valami. 😊

UI: a legfontosabbat majdnem elfelejtettem. Mariota frencsájz rekordot állított fel, mert zsinórban hetedik meccsén adott legalább két TD-t. Csak így tovább, Marcus! 😊

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
"Playoff" meccs lesz a mai, mindkét csapatnak. Nem vagyok nyugodt 😀

Mindenesetre, ha nyernétek, akkor utána nektek fogok szurkolni, hogy nyerjétek akkor már a divíziót is. 😊 Bírom Tennessee-t is és Maniókát is.
peterk2005
Elsőre Maónikát olvastam

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Playoff" meccs lesz a mai, mindkét csapatnak. Nem vagyok nyugodt 😀

Mindenesetre, ha nyernétek, akkor utána nektek fogok szurkolni, hogy nyerjétek akkor már a divíziót is. 😊 Bírom Tennessee-t is és Maniókát is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó lenne Coltsot verni. 😊 Ma valószínűleg eldől a sorsunk. Ha nyerünk, akkor talán mehetünk a PO-ért, ha kikapunk, akkor max 6-7 győzelemnek örülhetünk a végén, bár már az is előrelépés lenne az elmúlt két szezonhoz képest. Mariotáék remek formában vannak, de kell is, hogy termeljék a pontokat, mert Luckot nem lesz könnyű megfékezni. Nagy nyomást kell rátenni a mi D-nknek, mert a secondary önmagában kevés Bandika megállításához. A Coltsnak a futójátéka nem olyan erős, mint a Chargersé, úgyhogy talán kisebb veszélye lesz, ha túltoljuk a passrusht. Lényeges hiányzónk elvileg nincs. Titan Up!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
😊

 www.musiccitymiracles.com/2016/11/16/13650550/marcus-mariota-named-afc-offensive-player-of-the-week

Music City Miracle