Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Egyelôre még csak gyaús hallgatásba burkolóznak az illetékesek, úgyhogy reméljük a legjobbakat...
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Murrray sérülése mennyire komoly? A San Diego ellen lehet számítani a játékára?
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
WR Andre Johnson visszavonult. Elvileg McBride-ot hozzuk fel a helyére a PS-ből.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 vault.myvzw.com/webcs/app/share/invite/cwzW0vf1Y6

remélem működik. nem sok, majd ha letöltjük az asszony képeit megnézem hogy abból mit tudok megosztani.

az a baj az ilyen Jags győzelmekkel hogy átmenetileg elfedik a kilátástalan edzői munkát.

de persze kész vagyok örömmel megkövetni ha úgy alakul.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én a déli ismétlést néztem, és örültem a sima győzelemnek, valamint többek jó játékának. Mariota most nagyon összeszedetten, igazi vezérként játszott. Ezt szeretném máskor is látni tőle! Bár azt se felejtsük el, hogy az ellenfél nagy gödörben van, érik ott a HC csere. De ez persze nem a mi bajunk, a lényeg a W. 😊 Úgy látszik, ahol hozzánk hasonló, vagy gyengébb csapattal találkozunk, ott nincs gondunk, tudunk élni az eséllyel. Jó lenne egy szinttel feljebb lépni, és a középcsapatokat is elkapni!

Gratula a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még playoff is lehet idén. Ez tényleg Top 10Top 5-ös Offense.
iktriad
Ááá, ne szaladjunk annyira előre. Legyen még 3-4 győzelem, az már jó lenne! Nektek kitartást! Bár egyszer a Jax topikban védtem Bradleyt, de mégis úgy tűnik, neki lefőtt a kávé...

A Nashville-i túra szokás szerint fantasztikus élémény volt, amit tul.képp még a végeredmény sem tudott elrontani.
Titans
Irigyellek... Jó lenne egyszer átélni azt a hangulatot, meccsélményt. Várjuk a képeket!

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gratula a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még playoff is lehet idén. Ez tényleg Top 10Top 5-ös Offense.
iktriad
Köszönjük, mi már a jó játéknak is örülünk, a playoff-ra én nem gondolok. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Halló-halló! Mindenki az ismétlést vagy letöltést várja/nézi? Nem gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz. Azt ugye olvastam, hogy a Jagsnél nincs minden rendben az edző és játékosok között. Mariota magabiztos volt végig, jó lenne tartani ezt a formát. A második félidőre azért kiengedtek a srácok, (kicsit jobban is mint kellett volna) Végre megnyertünk egy ilyen "hatpontos" meccset a csoporton belül. Azért mikor Bortles előkapta jobbik formáját McCourty-t simán verték egymás után 4-5 alkalommal. Jól van tudom, a győzelmet nem kell megmagyarázni. 😊 Így tovább!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát igen, csak ellenfelet kell tudni választani...

A Nashville-i túra szokás szerint fantasztikus élémény volt, amit tul.képp még a végeredmény sem tudott elrontani. A nézőszámon azért összességében érződik, hogy ez sem az a szezon, erős 80-85%-os ház lehetett, ami persze összességében nem rossz nézőszám, de azért nem egy packed house. A meccsen végig az érződött, hogy nem tudunk elég nyomást helyezni Luck-ra és ebből adódóan sebezhető a secondary. Mondjuk 20-20-nál azt hittem, hogy győztes beszámoló lesz, 23-20-nál egy kicsit elbizonytalanodtam, de aztán gyorsan megoldották, hogy ne sokat bizonytalankodjak...
Időnként egyszerűen nem érzem, hogy mind a 11 pályán levő játékos 100%-ot rak minden játékba. Nem úgy ütköznek, nem úgy blokkolnak, nem úgy futnak, nem úgy állnak oda egy kezdőrúgáshoz... (brrrr....); bár persze az is igaz, hogy az edzői játékhívás is számos kérdőjelet hagy maga után (az a 3&1-es passzjáték azért fájó tüske marad egy időre). Mariota is láthatóan küszködik az ösztönei és az elvárások közötti különbség feloldásával, a védelemnek nem látom, hogy ki lenne az igazi vezéregyénisége, special team játékunk gyenge. Futásban kb. elfogadhatóak vagyunk, de azzal kevés meccset lehet nyerni.

Az óriási eredményjelző nyilván nagyot dob a meccsélményen és hangulaton, a kiszolgálás kedvessége és figyelmessége minden igényt kielégít; arról nem is beszélve, hogy mindkét gyerek képes lett volna elhagyni a telefonját, ha nem adják le az egyiket egy silent auction helyszínen, a másikat meg vhogy a lost and found-nál (ráadásul ez utóbbinál képesek voltak megvárni, hogy kb. a meccs után másfél órával mentünk vissza a telefonért - mert már úton voltunk Knoxville-ba amikor kiderült, hogy minusz egy telefon... szóval azért ez úgy visszaadja az ember hitét abban, hogy van még becsület és tisztesség a Földön)

Szóval nagy élmény volt, majd még linkelet néhány képet, de most nem fotóztam annyit, inkább csak átéltem a dolgokat, szörnyű volt, hogy kb. akárhányszor felállva buzdítottuk volna a védelmet kb. annyiszor buktuk a játékot (pedig igazán még a bírókra sem panaszkodhatunk, bár az a roughing the passer nyilván nevetséges hívás volt, de a visszafújt TD, a visszakapott interception, meg még néhány apróság alapján inkább hazai pályának tűnt a játékvezetés, mint semlegesnek...)

A Jacksonville-t persze megverjük, ami azt jelenti, hogy lehet tovább görcsölni, hogy lehetne akár PO is, csak egyszerűen amint egy kicsit közepesebb csapattal találkozunk, végünk van...

na mind1, az út buli volt és igazság szerint azt tervezzük, hogy a Karácsonyt Jacksonville-ben töltjük (ha még a draft helyezésen túl is lesz tétje számunkra a meccsnek én már elégedett leszek...)

üdv mindenkinek,
bk.
Titans
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, nyilván nagy élmény, még ha a végeredményt nem is úgy alakult ahogy szerettük volna. 😊 Ahogy időd engedi rakj fel pár képet, én kíváncsi vagyok.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még playoff is lehet idén. Ez tényleg Top 10Top 5-ös Offense.
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát igen, csak ellenfelet kell tudni választani...

A Nashville-i túra szokás szerint fantasztikus élémény volt, amit tul.képp még a végeredmény sem tudott elrontani. A nézőszámon azért összességében érződik, hogy ez sem az a szezon, erős 80-85%-os ház lehetett, ami persze összességében nem rossz nézőszám, de azért nem egy packed house. A meccsen végig az érződött, hogy nem tudunk elég nyomást helyezni Luck-ra és ebből adódóan sebezhető a secondary. Mondjuk 20-20-nál azt hittem, hogy győztes beszámoló lesz, 23-20-nál egy kicsit elbizonytalanodtam, de aztán gyorsan megoldották, hogy ne sokat bizonytalankodjak...
Időnként egyszerűen nem érzem, hogy mind a 11 pályán levő játékos 100%-ot rak minden játékba. Nem úgy ütköznek, nem úgy blokkolnak, nem úgy futnak, nem úgy állnak oda egy kezdőrúgáshoz... (brrrr....); bár persze az is igaz, hogy az edzői játékhívás is számos kérdőjelet hagy maga után (az a 3&1-es passzjáték azért fájó tüske marad egy időre). Mariota is láthatóan küszködik az ösztönei és az elvárások közötti különbség feloldásával, a védelemnek nem látom, hogy ki lenne az igazi vezéregyénisége, special team játékunk gyenge. Futásban kb. elfogadhatóak vagyunk, de azzal kevés meccset lehet nyerni.

Az óriási eredményjelző nyilván nagyot dob a meccsélményen és hangulaton, a kiszolgálás kedvessége és figyelmessége minden igényt kielégít; arról nem is beszélve, hogy mindkét gyerek képes lett volna elhagyni a telefonját, ha nem adják le az egyiket egy silent auction helyszínen, a másikat meg vhogy a lost and found-nál (ráadásul ez utóbbinál képesek voltak megvárni, hogy kb. a meccs után másfél órával mentünk vissza a telefonért - mert már úton voltunk Knoxville-ba amikor kiderült, hogy minusz egy telefon... szóval azért ez úgy visszaadja az ember hitét abban, hogy van még becsület és tisztesség a Földön)

Szóval nagy élmény volt, majd még linkelet néhány képet, de most nem fotóztam annyit, inkább csak átéltem a dolgokat, szörnyű volt, hogy kb. akárhányszor felállva buzdítottuk volna a védelmet kb. annyiszor buktuk a játékot (pedig igazán még a bírókra sem panaszkodhatunk, bár az a roughing the passer nyilván nevetséges hívás volt, de a visszafújt TD, a visszakapott interception, meg még néhány apróság alapján inkább hazai pályának tűnt a játékvezetés, mint semlegesnek...)

A Jacksonville-t persze megverjük, ami azt jelenti, hogy lehet tovább görcsölni, hogy lehetne akár PO is, csak egyszerűen amint egy kicsit közepesebb csapattal találkozunk, végünk van...

na mind1, az út buli volt és igazság szerint azt tervezzük, hogy a Karácsonyt Jacksonville-ben töltjük (ha még a draft helyezésen túl is lesz tétje számunkra a meccsnek én már elégedett leszek...)

üdv mindenkinek,
bk.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami már tuti, hogy Spain helyett Schwenke fog kezdeni, sérülés miatt.
pakesz
Cox is hiányzik majd agyrázkódás miatt, így McCain lesz McCourty párja a kezdőben. Gondolom Blake kerül slotba, ami asszem csodás lesz nekünk.
Nandito
Ó, a jó Antwan. Ő anno nálunk kezdte a profi karrierjét. Lehetne erre tekintettel ma este és benézhetne pár nagy playt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ami már tuti, hogy Spain helyett Schwenke fog kezdeni, sérülés miatt.
pakesz
Cox is hiányzik majd agyrázkódás miatt, így McCain lesz McCourty párja a kezdőben. Gondolom Blake kerül slotba, ami asszem csodás lesz nekünk.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ami már tuti, hogy Spain helyett Schwenke fog kezdeni, sérülés miatt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Ahogy mi tegnap (is) játszottunk, nyerni fogtok. Benne van a pakliban az is, hogy elég simán. Ráadásul nem hiszem, hogy Roy Miller, a legjobb futás elleni DT-nk játszani fog.
iktriad
Érdekes meccs lesz. Gusnak nagyon rezeg a léc, de szerintem Mularkeynak is rosszul jönne az újabb csoportbeli vereség. Ráadásul úgy, hogy egy rossz formában lévő csapattól már kikaptunk. Sajnos a mi DB-ink katasztrófák, úgyhogy itt a jó javítási lehetőség Bortlesnak és az elkapóitoknak.
Nandito
A liga 32. védelme ellen hoztunk össze 16 pontot és 3 turnovert tegnap- mindezt otthon. Nem vagyok túl optimista, hogy pont majd ellenetek táltosodunk meg támadásban.
iktriad
Oké, maradjon így! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Ahogy mi tegnap (is) játszottunk, nyerni fogtok. Benne van a pakliban az is, hogy elég simán. Ráadásul nem hiszem, hogy Roy Miller, a legjobb futás elleni DT-nk játszani fog.
iktriad
Érdekes meccs lesz. Gusnak nagyon rezeg a léc, de szerintem Mularkeynak is rosszul jönne az újabb csoportbeli vereség. Ráadásul úgy, hogy egy rossz formában lévő csapattól már kikaptunk. Sajnos a mi DB-ink katasztrófák, úgyhogy itt a jó javítási lehetőség Bortlesnak és az elkapóitoknak.
Nandito
A liga 32. védelme ellen hoztunk össze 16 pontot és 3 turnovert tegnap- mindezt otthon. Nem vagyok túl optimista, hogy pont majd ellenetek táltosodunk meg támadásban.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ismét megtudtuk, milyen gyenge csapatunk van. Hiába van hasonlóan sok gondja a Coltsnak, még se tudtunk vele élni. Az egyetlen értelmes elkapót, Hiltont naggyá tesszük, a gyenge D-jük ellen nem tudunk haladni. Mariota sajnos ismét benne van a vereségben, túl dobja a célpontokat, bizonytalan, fumblizik. Egy INT-et is csak szerencsével úszott meg. Ez kevés tőle, ha tényleg ennyit tud, akkor nagy a baj... Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Én azt nem értettem, hogy Hilton miért nem volt szorosabb őrizetben? Luck ugyan - úgy, ahogy - elvan top target nélkül is, de azért sokkal inkább hagynám Chester Rogers-eknek meg Swoope-oknak, Doyle-oknak dobálni, mint Hiltonnak.

Offense oldalon bár még mosse tudom igazán, hogy az exotic smashmouth mit jelent 😀, de nem is lényeges. A lényeg, hogy van egy (futáshoz nagyon) jó fal, van egy elit futó és egy linebacker méretű őserő, a Colts run D meg olyan soft, mint a használt papírzsebkendő. Szét kellett volna futni a szánkat. 😊

Mariota-val kapcsolatban nem merek jósolni, az ilyen read option-n felnőtt, playeket sose hívó, védelmet NFL szinten nem olvasó volt college QB-k esetén sose tudni, mi a vége. Rohadt sok múlik azon, hogy milyen képzést kap, kivel dolgozhat a(z NFL) pályafutása elején. Mindenesetre egyelőre láthatóan igényli a supportot, kell a play action, az erős futás, időnként read option, hogy otthonosabban érezze magát. Meg nem ártana Walkeren kívül neki még 1-2 célpont se, akiket kereshetne, mert az elkapókkal nem nagyon van meg az összhang. (Az Andre Johnson féle igazolásban van logika, egy nagyon tapasztalt, rutinos öreg segíthetne rajta .... csak sajnos az már nem AJ.)
peterk2005
Az edzők finoman fogalmazva sem jók nálunk. Mularkey, mint HC, Robiskie, mint OC nem biztos, hogy megfelelő segítséget nyújtanak Mariotának a fejlődéshez. Legalábbis láthatóan van valami gond, mert ahogy írod, van előtte OL, van futójáték, mégis gondok vannak a passzjátékával. A WR sor tényleg nem elég jó, de az megint érthetetlen, hogy egy héttel korábban Wright 100+ yardos meccset hoz, aztán a Colts ellen már csak négyszer dobunk rá, illetve kevés snapet kap.
Azért Murray egy 100 yardos meccset összehozott ellenetek, de azt se feled, hogy voltunk mi 17-6-os hátrányban is, ami nem kedvez a futójátéknak. Főleg, ha átellenben egy Luck dobál egy irtó rossz secondary ellen. Persze Luckot is hagytuk élni, mert ahogy olvasom, a D is kapja a kritikát a pass rush hiánya miatt. Illetőleg McCourty is elég rossz napot fogott ki, pedig voltak már idén jobb meccsei. Aztán még Cox is megsérült, pedig ő se jó corner, de helyette meg az a Blake jött be, aki tavaly a pff szerint a legrosszabb CB volt a ligában... Szóval nem véletlen, hogy Hilton hirtelen magára talált.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Ahogy mi tegnap (is) játszottunk, nyerni fogtok. Benne van a pakliban az is, hogy elég simán. Ráadásul nem hiszem, hogy Roy Miller, a legjobb futás elleni DT-nk játszani fog.
iktriad
Érdekes meccs lesz. Gusnak nagyon rezeg a léc, de szerintem Mularkeynak is rosszul jönne az újabb csoportbeli vereség. Ráadásul úgy, hogy egy rossz formában lévő csapattól már kikaptunk. Sajnos a mi DB-ink katasztrófák, úgyhogy itt a jó javítási lehetőség Bortlesnak és az elkapóitoknak.

Music City Miracle
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismét megtudtuk, milyen gyenge csapatunk van. Hiába van hasonlóan sok gondja a Coltsnak, még se tudtunk vele élni. Az egyetlen értelmes elkapót, Hiltont naggyá tesszük, a gyenge D-jük ellen nem tudunk haladni. Mariota sajnos ismét benne van a vereségben, túl dobja a célpontokat, bizonytalan, fumblizik. Egy INT-et is csak szerencsével úszott meg. Ez kevés tőle, ha tényleg ennyit tud, akkor nagy a baj... Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Én azt nem értettem, hogy Hilton miért nem volt szorosabb őrizetben? Luck ugyan - úgy, ahogy - elvan top target nélkül is, de azért sokkal inkább hagynám Chester Rogers-eknek meg Swoope-oknak, Doyle-oknak dobálni, mint Hiltonnak.

Offense oldalon bár még mosse tudom igazán, hogy az exotic smashmouth mit jelent 😀, de nem is lényeges. A lényeg, hogy van egy (futáshoz nagyon) jó fal, van egy elit futó és egy linebacker méretű őserő, a Colts run D meg olyan soft, mint a használt papírzsebkendő. Szét kellett volna futni a szánkat. 😊

Mariota-val kapcsolatban nem merek jósolni, az ilyen read option-n felnőtt, playeket sose hívó, védelmet NFL szinten nem olvasó volt college QB-k esetén sose tudni, mi a vége. Rohadt sok múlik azon, hogy milyen képzést kap, kivel dolgozhat a(z NFL) pályafutása elején. Mindenesetre egyelőre láthatóan igényli a supportot, kell a play action, az erős futás, időnként read option, hogy otthonosabban érezze magát. Meg nem ártana Walkeren kívül neki még 1-2 célpont se, akiket kereshetne, mert az elkapókkal nem nagyon van meg az összhang. (Az Andre Johnson féle igazolásban van logika, egy nagyon tapasztalt, rutinos öreg segíthetne rajta .... csak sajnos az már nem AJ.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.
Nandito
Ahogy mi tegnap (is) játszottunk, nyerni fogtok. Benne van a pakliban az is, hogy elég simán. Ráadásul nem hiszem, hogy Roy Miller, a legjobb futás elleni DT-nk játszani fog.
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Első negyedet láttam csak. Lewan TD-nél csak néztem, hogy ezt nem ellenünk csinálják meg? 😀 Megnéztem az összefoglalót.... Megint egy benézett onside kick? 3&13-ra nyúzzuk Luckot,de mégis megcsinálják? INT helyett odapattan az ellenfélhez a labda és sikeres elkapás ? (az mondjuk baszott nagy mák volt) Mariota a végén fumble,( tegyük hozzá, ketten engedték át McGill-t) Miami ellen kb ez volt a felállás, hogy az ellenfél tele van sérültekkel (ott mondjuk több volt a Miaminak mint most a Colts-nak) de ott ki tudtuk hozni a különbséget. Itt meg szerencsétlenkedünk, nevetséges.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ismét megtudtuk, milyen gyenge csapatunk van. Hiába van hasonlóan sok gondja a Coltsnak, még se tudtunk vele élni. Az egyetlen értelmes elkapót, Hiltont naggyá tesszük, a gyenge D-jük ellen nem tudunk haladni. Mariota sajnos ismét benne van a vereségben, túl dobja a célpontokat, bizonytalan, fumblizik. Egy INT-et is csak szerencsével úszott meg. Ez kevés tőle, ha tényleg ennyit tud, akkor nagy a baj... Pedig terveztem, hogy éjszakázok a TNF miatt, de a csapat sikeresen elvette a meccstől a kedvem.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A sérülésekre nem panaszkodhatunk, elvileg mindenki egészséges, nem lesz hiányzó.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sikeresen megtörtént a III. közös meccsnézés, írok róla pár sort. 😊 4-en voltunk végül, (Karcsi,Geri,András,én) helyszín ugye ahol tavaly is voltunk Stifler bár. Komolyabb technikai probléma nem adódott, jó minőségben néztük gama pass-en a meccset Karcsinak köszönhetően. András személyében újoncot avattunk. 😀 Jó hangulatban telt a meccs, személy szerint nekem tetszett, hogy a vélemények, észrevételek élőben történtek. A meccs után egy közös kép készült, majd pálinkával koccintottunk a győzelemre. 😊 Ugye szóba került, hogy esetleg november végén, december elején ismét összehozunk egy meccsnézést, de ezt tutira nem tudom mondani.
A meccsről pedig: Az eddigi meccseken mindig az volt, hogy a meccs első felében aludtunk és a végére kaptuk össze magunkat (kivéve Miami), hát most majdnem, hogy bebuktuk a lazaság miatt. Összképet nézzük akkor végig irányítottuk a meccset, viszont ha azt nézzük, hogy HA a kétpontost megcsinálják elég nagy bajba kerülünk. Mariota-tól szerintem mindenki ezt várta már, hogy ilyen rakétákat engedjen el, mint a vasárnapi meccsen. Igaz a szezon folyamán kevés ilyen playeket hívtak, persze függ az ellenféltől is, de mindenki látta, hogy nem kifizetődő. Az INT egy kicsit butaság volt, de most belefért. A meccs elején mondtam a többieknek, hogy Wright-ot keveset használjuk amióta visszatért, na csak emlegetni kellett.... 113 yard lett vége 1 TD-vel. 😊 A védelemre nem lehet panasz, a végén elég sokat voltak pályán, ez nem is tett túl jót nekik. Volt kb 2 vagy 3 olyan, hogy a 40 yardról indulhatott a drive, és nem tudtuk lehozni legalább 3 ponttal.... pedig ott "lezárhattuk volna" a meccset. Nagy nap volt a vasárnapi, hiszen két győzelem jött össze zsinorban, és ugye most annyi győzelemmel állunk, mint tavaly össszesen! 😊 Colts ellen kell nyerni, akkor számít igazán ez a két győzelem. Let' go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Titans, akkor várjuk a jövő heti képes beszámolót! 😊

Kérem szépen győzelmi szériában vagyunk, 2013 óta először! Plusz a 2013-as szezonzáró óta először vertünk meg otthon egy csapatot, mely nem a Jaguars! A vége azért necces volt, a de a lényeg, hogy a W-t begyűjtöttük.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
csak ellenfelet kell tudni jól választani... mondjuk nem is emlékszem rá hogy mikor nyertünk egymás után két meccset szóval éppen itt az ideje hogy kiderüljön legalább középszerű a csapat - és a papíron gyengébb ellenfelek ellen jól és főleg eredményesen tudunk játszani. aztán ha esetleg 50%-osan fogadnánk a Coltsot akkor ígérem hogy képes beszámolót adok majd róla... de előbb legyen meg a W most hétvégén.

meg jó szórakozást mindenkinek aki ott lesz.

Szerkesztette: Titans