Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A hétvégi csoportrangadóra hangolódva, jöhetnek az észrevételek,jóslatok. Ahogy mondani szoktam, ez igazi "hatpontos" meccs. Legutóbbi Colts elleni meccs előtt legyőztük a Browns-t és akkor azt mondtuk csak akkor ér valamit ha legyőzzük a Luck bandát. Nos ez nem jött össze... Írják többen, hogy PO esély stb, persze az esély megvan, de ahhoz nyerni kellene mind a 3 csoportmeccset, hogy a PO-ról beszéljünk. (plusz még azon kívül is hozni kellene legalább egy meccset) Addig még megvan az esély rá, 120%-ot kell nyújtani aztán ha nem sikerül akkor is azt mondhatjuk, hogy: na azért nem volt ez olyan rossz szezon.
Az első 4-5 meccshez képest a játékhívások azért sokat változtak szerintem, jó értelemben. Mondjuk a hülye is látta, hogy valamit lépni kell. Coltsnak sok sérültje volt, viszont bye weeken voltak ami biztos jót tett nekik. Sajnos most nem fogom látni a meccset így az utána lévő elemzés elmarad. Úgyis megnézem az eredményt, az "ismétlést" meg nem szeretem úgy nézni, hogy tudom mi lesz a vége. GO TITANS! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekem pedig pont a jatekhivasok tetszettek a leginkabb. Ugy ereztem, hogy hulyet csinaltak a Packers DCbol. Majdnem mindig az a jatek jott, amire nem szamitott.
ulpianus
Így egymás között kb 4 meccsig egyfolytában szidtuk a játékhívást, mert abszolút érthetetlen dolgokat csináltak. Aztán lehet rájöttek, hogy "basszus Mike rossz playbook-ot néztünk eddig" aztán lassan elkezdődött a javulás ami után már nem akartuk máglyára dobni Robiskie-t. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
semmi? komolyan semmi? 22pontos GB verés emberek 😀
megnézve (eddig) az 1.félidőt hát na, elég impresszív offense jött össze. Mariota, Murray+Henry, Lewan, Conklin, Walker, még egy igazi 1.számú WR kell és kész a hosszútávon az elit offense.
a defense meg ha szar is azért a Casey, Morgan, Orakpo pass rushra lehet építeni, és rakni tovább a kockákat.
braxa88
Minden meccs után szoktam írni, ha nyerünk ha kikapunk, de most sajnos nem láttam a meccset, így kimaradt. Csak az összefoglalót láttam, abból csak a pozitívumot lehet említeni, de ugye más amikor látod teljes egészében a meccset. Ahogy Druid írta a közösségi oldalon (csoport) aktívabb az eszmecsere. Örülök, azért nem gondoltam volna, hogy megverjük a GB-t bár tudtam, hogy gyengélkednek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Közösségi oldalon megy az aktív (sokkal aktívabb) kommunikáció köztünk.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Nekem pedig pont a jatekhivasok tetszettek a leginkabb. Ugy ereztem, hogy hulyet csinaltak a Packers DCbol. Majdnem mindig az a jatek jott, amire nem szamitott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, és azóta sem volt időm pótolni... Mondjuk még mindig nehezen hiszem, hogy így nyertünk egy élcsapat ellen. 😊 Az elmúlt hetekben Mariota nagy formában játszik, ennek különösen örülök. Ezt várom tőle, de az offense tényleg jól össze lett rakva. A győzelemnek biztosan mindannyian örülünk, csak ugye Mularkeyval szemben eléggé tamáskodunk. Nyilván, ha így folytatja a csapat, akkor megbékélünk vele. 😊 Szóval egyelőre tényleg jó az összkép, de a következő offseasonban kezdeni kell végre valamit a secondaryvel is...
Nandito
az a helyzet, hogy idén a GB nem néz ki élcsapatnak. de ettől még egy ekkora arányú győzelmet nem kell magyarázni, jómagam egészen a negyedik negyed közepéig vártam a nagy összeomlást a részünkről, de mivel nem jött el, tul.képp úgy is vehetem, hogy az onside után uraltuk az egész meccset, ami azért bárki ellen jó (és azért nyilván ez a GB támadósor általában a jobbak közé tartozik).
az meg, hogy Mariota Moon óta az első, aki 6 egymás utáni meccsen is minimum két TD-t dobott, tul.képp franchise szinten is már most történelmivé teszi az ittlétét.
 www.titansonline.com/news/article-4/Marcus-Mariota-Picking-up-New-Believers-Along-the-Way/fcde563f-93bc-4ad1-b60b-326014ea2dec

vannak továbbra is fenntartásaim a játékhívások jelentős részével kapcsolatosan, de a W az W; pláne, hogylassan nem is emlékszem, hogy mikor álltunk ilyen jól a szezon fele után...

egyébként meg annál nagyobb pozitívumot, mint hogy úgy látom, hogy lesz tétje a karácsonyi meccsnek Jacksonville-ben, ezért megyünk rá, nem mondhatok (bár lehet, hogy meg kellett volna várnom még ezt a hétvégét, mert valójában szerintem most dől majd el a szezon - nagyon remélem, hogy visszavágunk...)

több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Mivel a Titans a másik kedvenc csapatom idén igyekszem követni a meccseket. Igen ez szép teljesítmény volt, de idén kb. ez volt az első amire azt tudom mondani, hogy minden fasza volt. Valami ilyesmi, ehhez közeli formát kéne állandósítani ahhoz, hogy PO-ról beszéljünk szerintem. Amúgy nem akarok pesszimista lenni, de én ilyen gyenge GB-t szerintem még nem láttam.

Mariota idén még nagyon hullámzó, ahogyan a komplett támadósor is, az utsó meccsen minden jól működött szerencsére. Murray az aki elit teljesítményt nyom, ő hatalmas fogás volt, nagyon jó all-around rb szerintem. Nem tudom mennyire kell ide elit WR, nagyon futásorientált a csapat, Szerintem a Walker, Wright, Matthews, Sharpe (+Murray) elkapósor elegendő lehet egy átlag feletti passzjátékhoz, ami emellé a futójáték mellé elég lehet. Wright szerintem kurvajó WR amúgy, idén sérült volt lehet még nem rázódott bele annyira, meg nem is megy annyi labda felé. A védelmen viszont lehetne javítani, így tippre a passz elleni védelem szerintem még mindig a liga harmadik felében van, ahogy néztem a meccseket. Casey és Orakpo tényleg fasza, de szerintem Morgan annyira nem nagy szám. Pl. Coxot csomószor égetik, egy CB mindenképp kéne, de a védelem bármelyik részébe elférne 1-1 erősítés szerintem.

Na meg amíg Mularkey le nem tesz egy jó teljesítményt egy playoff meccsen, szerintem addig nem fogok megbékélni a faszival 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
semmi? komolyan semmi? 22pontos GB verés emberek 😀
megnézve (eddig) az 1.félidőt hát na, elég impresszív offense jött össze. Mariota, Murray+Henry, Lewan, Conklin, Walker, még egy igazi 1.számú WR kell és kész a hosszútávon az elit offense.
a defense meg ha szar is azért a Casey, Morgan, Orakpo pass rushra lehet építeni, és rakni tovább a kockákat.
braxa88
Majd trade-elnek az Eaglesszel DGB-ért

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, és azóta sem volt időm pótolni... Mondjuk még mindig nehezen hiszem, hogy így nyertünk egy élcsapat ellen. 😊 Az elmúlt hetekben Mariota nagy formában játszik, ennek különösen örülök. Ezt várom tőle, de az offense tényleg jól össze lett rakva. A győzelemnek biztosan mindannyian örülünk, csak ugye Mularkeyval szemben eléggé tamáskodunk. Nyilván, ha így folytatja a csapat, akkor megbékélünk vele. 😊 Szóval egyelőre tényleg jó az összkép, de a következő offseasonban kezdeni kell végre valamit a secondaryvel is...

Music City Miracle
több mint 7 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Szerintem még józanodnak
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Kihaltak a Titans fanok... 1/1 után PO esély, rommá verik a sajtfejeket és még csak egy sor se ... Na mind egy majd én felpattanok a bandvagonra a PO-ban ha már a saját csapatomnak nem szoríthatok 9 éve...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
semmi? komolyan semmi? 22pontos GB verés emberek 😀
megnézve (eddig) az 1.félidőt hát na, elég impresszív offense jött össze. Mariota, Murray+Henry, Lewan, Conklin, Walker, még egy igazi 1.számú WR kell és kész a hosszútávon az elit offense.
a defense meg ha szar is azért a Casey, Morgan, Orakpo pass rushra lehet építeni, és rakni tovább a kockákat.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem csak a Jags ellen nyertek a csoportba, hanem behúzzátok a Texans es a Colts elleni meccset, meglesz a PO 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ez a Marvellous Marcus most az egyik legfaszább becenév a ligában szvsz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, nektek nyilvan jobb lett volna, ha nem kerul ra sor 😊 de azert szep jelenet volt 😊

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-vesztes-csapat-sztarja-vigasztalta-a-siro-kisfiut-video-2535423


A Wyatt által említett eset. Jó ilyet látni. 😊 Persze jobb lett volna, ha egy Chargers szurkolót vigasztal. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mondjuk ha nyertek volna, akkor nem kellett volna vigasztalni...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14768655_1124893220899362_2065603846008209408_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=1l6_8MBWqsMQ7kNvgFGj9En&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Amm5hHfXVdd8h3yzlYfxhud&oh=00_AYB-fEVlIl7cXaesa8LnHIyEs8pdUJ-c7iB-RURMzYm49w&oe=6705013A
2,9 Mio. Aufrufe · 38.953 Reaktionen | The Tennessee Titans' Taylor Lewan comforted a young crying fan after a tough loss. And then he gave him his hat. This is why we love sports. (via FB/... | By NBC Sports | Facebook
The Tennessee Titans' Taylor Lewan comforted a young crying fan after a tough loss. And then he gave him his hat. This is why we love sports. (via FB/...

<3

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Henry (a bemelegítésnél sérült meg) várhatóan két hetet kihagy. A PS-ből ezért fehoztuk RB David Fluellent, míg CB Cody Riggst kitettük.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan


Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. Jó lett volna, ha másfél negyedet nem alszunk át, mert kb addig közünk nem volt a meccsen. Offense és defense is vakon volt. Amikor Gates megvolt első elkapása, már akkor látszott, hogy lesznek gondok. Stafford elég gyenge backup, pedig tavaly voltak jó momentumai. Ugye most nem ment a futás, így jött a passzáradat, meg is volt a 300 yard + na de milyen áron. Magabiztosan passzolt Mariota, ezzel nem is volt gond, de azt a két INT-et eléggé benézte. Az a játékhívás amikor a fumble volt... nem is értem. Mi a fasznak? 3 TD 2 INT, egy futott TD, felemás teljesítmény. Dicsérem is meg nem is. Azért ilyen ellenfél ellen nem lehet megengedni azt, ahogyan kezdtünk, borzalmas volt. Mindenesetre szerintem jó meccs volt, lehetett itt mindent látni, a győzelem most elmaradt. Az első negyed után azt gondoltam: " na erősebb ellenfél ellen esélyünk sincs, és max 2 győzelem vár még ránk" erre feljöttünk. Majd mikor ment a szekér jött egy hiba és ismét futhattunk az eredmény után.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Azért azt is említsük meg, hogy Mariotának jobban kéne vigyázna a labdára. Futójáték nélkül, ezzel a komikus védelemmel is meccsben voltunk, így a fumble return TD gyakorlatilag végzetes volt számunkra. Illetve Cox nagyon rossz, amit rádobnak, az gyakorlatilag mind elkapás.

Szerintem két győzelmet még összekaparunk, a 6-10-es mérleg meg elég lesz Mularkeynak és stábjának, hogy folytassa a munkát. Mondjuk én látok pozitív jeleket, a futójáték (ezt a meccset leszámítva) és az OL sokkal jobb, mint a tavaly, a védelem a korábban átbeszélt problémák ellenére is hozott jobb meccseket. Nekem az OC-val (vagy azzal, aki hívja a játékokat) van gondom, azon a poszton mindenképp váltanék. Persze a többiekkel szemben is vannak kételyeim, de inkább hagynám őket, mert az se jó út, hogy évente HC-t és stábot váltunk.
Nandito
jogos, de annak az option játéknak el sem kellett volna indulnia.
tudtunk egy olyan 2min drive-ot csinálni hogy maga volt a gyönyör, úgy is folytattuk a második félidőben ahogy kell, erre egyrészt a védelem nem tudja megallitani őket, másrészről a tamadók feladják a középhosszú passzjátékot és futni akarnak, amikor a SD egyértelműen egész meccsen csak annak a levédekezésére koncentrált.

persze-persze van egy csomó biztató jel, de védelemben szerintem nincs meg az emberanyag alkalmassága a nagyobb célokhoz, támadásban meg - ahogy mondod - a játékhívás nem képes felnőni a feladathoz. hosszú hétből mentünk és ezt sem tudtuk kihasználni.

és tudom azt is hogy a nyugati parton sosem tudtunk jól játszani szóval badarság volt többet remélni.
na mind1, játsszunk egy jó meccset a GB-vel aztán majd alakul.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
a mai meccs alapján komolyan el fogok gondolkozni hogy valóban ki akarok-e menni Jacksonville-ben a meccsre.
ez katasztrófa volt. pedig lehetett látni hogy mi az amit nem tudnak levédekezni de mi akkor sem arra jatszottunk. a védelem meg... nem tudták a végén visszaszerezni a labdát és ennél többet nem akarok mondani. na jó, még annyit, hogy Williamson helyett én is játszhattam volna, sőt én legalább kiabáltam volna hogy defence!

sok munka kell még hogy rájátszásról beszéljünk. és egyre kevésbé hiszem hogy ez az edzői gárda bele tudja tenni ezt a munkát a csapatba...

ennyi.
Titans
Azért azt is említsük meg, hogy Mariotának jobban kéne vigyázna a labdára. Futójáték nélkül, ezzel a komikus védelemmel is meccsben voltunk, így a fumble return TD gyakorlatilag végzetes volt számunkra. Illetve Cox nagyon rossz, amit rádobnak, az gyakorlatilag mind elkapás.

Szerintem két győzelmet még összekaparunk, a 6-10-es mérleg meg elég lesz Mularkeynak és stábjának, hogy folytassa a munkát. Mondjuk én látok pozitív jeleket, a futójáték (ezt a meccset leszámítva) és az OL sokkal jobb, mint a tavaly, a védelem a korábban átbeszélt problémák ellenére is hozott jobb meccseket. Nekem az OC-val (vagy azzal, aki hívja a játékokat) van gondom, azon a poszton mindenképp váltanék. Persze a többiekkel szemben is vannak kételyeim, de inkább hagynám őket, mert az se jó út, hogy évente HC-t és stábot váltunk.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a mai meccs alapján komolyan el fogok gondolkozni hogy valóban ki akarok-e menni Jacksonville-ben a meccsre.
ez katasztrófa volt. pedig lehetett látni hogy mi az amit nem tudnak levédekezni de mi akkor sem arra jatszottunk. a védelem meg... nem tudták a végén visszaszerezni a labdát és ennél többet nem akarok mondani. na jó, még annyit, hogy Williamson helyett én is játszhattam volna, sőt én legalább kiabáltam volna hogy defence!

sok munka kell még hogy rájátszásról beszéljünk. és egyre kevésbé hiszem hogy ez az edzői gárda bele tudja tenni ezt a munkát a csapatba...

ennyi.

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Out: Spain
Questionable: Rashad Johnson, Walker, Wallace

Murray biztosan játszik, csütörtökön és pénteken teljes értékű munkát végzett. Továbbá Cox is visszatér.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks