Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Élőben csak másfél negyedet tudtam megnézni, így inkább úgy döntöttem majd letöltöm, addig a végeredményt nem néztem meg. 😊 A meccs előtt írni akartam pár sort, hogy ha most nem tudunk nyerni a Dolphins ellen (nem lesajnálásként és megbántásként) akkor nincs miről beszélni. Olvastam előtte, hogy a Dolphins O-line annyira gyenge, hogy Tannehill-t minden meccsen földbe döngölik, ráadásul most 7 kezdő játékosuk is sérült volt, nálunk 2. Na de ismerem én ezt, hiszen képesek vagyunk az egyik legrosszabb formában lévő csapattól is kikapni, volt már rá precedens. Szerintem Mariota-ra semmi panasz nem lehet, a játékhívás már egy más tészta. 3 TD plusz egy futott. Nem passzolt 400 yardot, na de minek passzolna ha megy a futás, én se passzoltatnám agyonra. 175 yardot futott Murray-Henry páros ehhez jön még hozzá Mariota 60 yardja. Az ST-ről pedig, nem az edzőn múlik, hogy ha a játékosok nem tudják megcsinálni a tackle-t. Olyan szépen bevezettek minket a lepkefogás rejtelmeibe, hogy már a Natgeo-n is mutogatják. 😀 Annál a szitunál Byard-nak kellett volna levinni, utána pedig következett a lavina. Azért a McCain-Spence páros is "mókás" volt ahogy ketten elengedték Williams-t. Sikerült nekünk is "megmutatni", hogy a nem túl acélos Dolphins o-line nem lehet akadály, így 6 sack-el zártuk a meccset. Én abszolút elégedett vagyok, nyilván minden sikert meg kell becsülni. Jövőhéten Browns az ellenfél, jó lenne ismét nyerni, na meg hát közös meccsnézés lesz így még tutibb lenne. 😉 Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
grat ez jó volt

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:
Questionable: Amaro
Out: Searcy,Riggs, Al Woods
Így valószínűleg Austin Johnson lesz a kezdő, hajrá. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó ez az old scholl offense. Ja még sem...

 ftw.usatoday.com/2016/10/marcus-mariota-ruined-mike-mularkey-tennessee-titans

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Persze, persze ma már én is azt emelném ki, hogy a védelem az első 10 perc után csak 3 pontot engedett (a másik FG-t a special team-re írom); meg a támadók egy ilyen hátrányt is tul.képp le tudtak dolgozni; de akkor is a V az V (vagy max. L ha angolul mondom). És ha ilyen szemüvegen át nézem, akkor az némiképp elfedi a valóságot, hogy a támadások kétharmada mennyire elkeserító volt, hogy a védelem a turnoverek ellenére sebezhetőnek tűnt; ill. amíg nem játszanak csak 50 percet, addig ők is benne vannak a vereségben.
És hogy ne feledjem ez egy elég gyengus (tartalékos...) Houston volt, aki ellen joggal várhattunk többet.
Na mind1, jöjjön egy jó kis Matthew, aztán remélhetőleg elfogadható körülmények között a meccs Miamiban...

Szerkesztette: Titans

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
No, mégis van következménye a hétvégi hibáknak: az ST edző Bobby Aprilt elküldtük!
Nandito
Nem csoda, ő már nálunk is kutyaütő volt a 2010-12-es időszakban

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
No, mégis van következménye a hétvégi hibáknak: az ST edző Bobby Aprilt elküldtük! Helyére az ST assistant coach titulusban lévő Steve Hoffman került, aki 4 éve van a csapatnál, egyébként meg 27 éve foglalkozik ST edzősködéssel.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ahogy máskor is, most is inkább aludtam egyet erre a meccsre jobb így. 😀 Ahogy nekivágtunk a meccsnek azt gondoltam itt 30 plusszos meccs elé nézünk, úgy értve legalább ennyi pontot nyelünk be... Az offense néhány fellángolástól eltekintve ugyan olyan hitvány volt végig. Talán nem kellene 14 pont előnyt adni, majd ilyen hülye amatőr hibát elkövetve, hogy sokan voltunk a pályán a puntnál kapunk egy büntetést amivel FG távolságba hozzuk az ellenfélt, és be is rúgják.... a második negyedben támadt fel az offense, akkor igen tetszetős volt a játék. Amúgy gondolom más is észrevette már, hogy Murray akkor csinál nagy playt amikor megkerüli a falat, nem amikor középen tapostatjuk agyon egymás után.... értem én hogy 2-3 yardos szituk, de akkor Henry-nek kellett volna rombolnia. Mariota-val nyomatják ezerrel ezt a sok szar screen passzt oldalra, holott még rendes blokkolás sincs megoldva ilyenkor. Majd amikor nem megy a sok futás és ilyen nyeszlett szar playek, akkor már dobatnak vele egy-két hosszút, amiből most kb 2 jött be, a második félidőben meg egy se. Mariota-t nem értettem amikor first down megfutása helyett (vagy leült volna a seggére) odadobta könnyedén a védő kezébe a labdát, "nesze játsszál te is" módon.... Második félidőben meg bevettük a "false start" tablettát, a meccs végére a bünti majdnem elérte a 100 yardot összesen. A védelem megint hozta magát, az első negyedet leszámítva, de most az ST is csatlakozott a szar teljesítményhez, ami eddig sem volt jó. Semmi villanás, vagy valami plusz. Blake-nek egyszer most amikor levitte a returnert...ennyi, az elmúlt 3 meccsen nokedli. Most bizonytalanabbnak látom Mariota-t mint tavaly, nem valami rózsás a helyzet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
hát ez is eljött, hogy egy ilyen Houston kb. gond nélkül ver minket.
jó-jó, persze végülis HA a special teamünk legalább foltokban special lenne... de akkor is, a védelem frankón bealudt a meccsbe, a támadók egész meccsen nem bírtak egy rendes ütemet felvenni (millió 1-2 yardos futás; botrányos passz utak)... ehhh most eléggé úgy vagyok vele, hogy ennek a szezonnak vége és azért a 4. meccsnél ezt mondani, az nagyon rossz érzés...
az edzőink egy kalap kakit nem érnek.
Titans
A D az első negyed után szépen összekapta magát, meg a többi meccsen is jól teljesített, pedig tudjuk, hogy vannak hiányposztok az egységben. Az O az, ami tényleg nagyon rossz. Néha megy a futójáték, mint például a Raiders ellen, egyébként kiismerhető és sematikus az egész. Arról nem beszélve, hogy nem látják, hogy Mariota láthatóan szenved ebben a rendszerben? Ég és föld a különbség a tavalyi és idei teljesítménye között, pedig az OL még jobb is előtte. Robiskie kinevezése öngólt volt, de Mularkey haverja, úgyhogy nincs miről beszélni.

Csatlakozom, tényleg elkeserítő ez az egész. Akár 3-1-gyel is állhatnánk ebben a gyenge AFC Southban, de nem, ehelyett valószínűleg tényleg eltemethetjük ezt a szezont is. Kár, hogy évek óta erről beszélünk rögtön az idény elején...

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hát ez is eljött, hogy egy ilyen Houston kb. gond nélkül ver minket.
jó-jó, persze végülis HA a special teamünk legalább foltokban special lenne... de akkor is, a védelem frankón bealudt a meccsbe, a támadók egész meccsen nem bírtak egy rendes ütemet felvenni (millió 1-2 yardos futás; botrányos passz utak)... ehhh most eléggé úgy vagyok vele, hogy ennek a szezonnak vége és azért a 4. meccsnél ezt mondani, az nagyon rossz érzés...
az edzőink egy kalap kakit nem érnek.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Out: Searcy, Riggs
Questionable: Walker, Palmer

Spain és Sharpe valószínű, hogy játszik. Wright visszatér. Slotban amúgy se sokat használtuk Douglas-t aki ugye Wright alternatívája lenne, kíváncsi leszek kitalálnak-e valamit az amúgy sem erős offense-re.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Searcy edzésen bokasérülést szenvedett, és hetekre kidőlt. Stafford lehet a helyettese.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Elkezdődött Mularkey savazása, és van is benne igazság...
 www.musiccitymiracles.com/2016/9/25/13050530/time-to-start-banging-the-drum-mike-mularkey-needs-to-go
Nandito
Sajnos(?) nem láttam a meccset, de a cikk minden szavával egyetértek. Ha nem nyitjuk ki a playbookot és ilyen passzív semmit csinálunk, akkor abból nem lesz előrelépés.
(Pedig meg van a jegyünk október 23-ra a Colts ellen, szóval jobb lenne, ha összekapnák magukat).

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A meccset úgy kezdtük ahogy kell, haladtunk szépen igaz nem TD-vel zártuk, de 3 ponttal és a mutatott drive is bizakodásra adott okot. Utána viszont világtalanok voltunk a futáson kívül sok mindent nem tudtunk hozzátenni. Walker kiesése kellett ahhoz, hogy felismerjük Amaro-t nem véletlen claimeltük.... eddig meg pályán se volt. Nem gondoltam, volna hogy 3 meccs után azt kell majd mondanom, hogy a védelem jobban teljesít mint a támadósor. Szezon előtt azt gondoltam fordítva lesz. Kb 3 ember ha kicserélnénk, akkor nagyon penge lenne ez a D. Tavaly a szarból épített kisebb várat LeBeau, most még inkább látszik a munka. Mondjuk ez a sok missed tackle-ért a falra tudnék mászni. Cooper-től féltem, hogy szétaláz minket, de részben kikapcsoltuk, részben pedig gyenge napot fogott ki, volt pár drop. Nem tudom hány esélyt kaptunk, hogy egyenlítsünk de nem éltünk vele. Az utolsó két percben úgy haladtunk előre, mint egy gép, nem értem, hogy ilyen játékokat miért nem lehet hívni meccs során. Azt látjuk, hogy Mariota megtudja dobni.... igaz vannak bizonytalanságok, de a nyomás alatt jól tolta a végén. Amit múlthéten megkaptunk a bíróktól ajándékba, azt szerintem itt a végén elvették. A másik meg az, hogy Lewan minek csinál ilyen faszságot... az egyenlítés meglett volna, más kérdés mi lett VOLNA a hosszabbításban. Hiába tart minket meccsben a D, ha nem tudunk összerakni egy kibaszott támadójátékot, egy értelmes playbook-ot. Eddig a két "nyerőember" nálam offense és defense tekintetében Murray és Orakpo.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elkezdődött Mularkey savazása, és van is benne igazság...
 www.musiccitymiracles.com/2016/9/25/13050530/time-to-start-banging-the-drum-mike-mularkey-needs-to-go

Music City Miracle
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen szerencse, hogy egy divízióban vagytok velünk.
 twitter.com/darrenrovell/status/780138417896230912
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ezután a meccs után megint nehéz higgadtnak maradni, de nézzük a jó oldalát. Majdnem 3 év után ismét van 100+ yardos futónk, Murrayra egy szavunk se lehet. A védelem is elég jó volt, ha McCourty mellett lenne egy értelmes CB, akkor talán még 17 pontot se kaptunk volna. Azt tudtuk, hogy McCain nagyon rossz, de sajnos Cox is egyre rosszabb. Úgyhogy McCourtytól én nem sajnálom a pénzt, ő legalább nagyjából tudja a dolgát.
Mariota ismét rossz meccset játszott, bár szerintem még így is megcsinálta volna az egyenlítő drive-ot, ha Lewan nem követi el azt az oltári nagy hülyeséget. Persze ez nem menti fel, mert nemcsak a végén kéne játszania, hanem a meccs közben is. A WR-ektől is több kéne, Sharpe is eléggé eltűnt a jó első meccse óta. Mindenesetre valamiért nem megy a passzjáték, az meg önmagában kevés, ha jól futunk. Úgy érzem, ennek a problémának a megoldásához Robiskie kevés, mert azt nem hiszem el, hogy Mariota csak ennyire képes.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Questionable: Morgan, Walker, Wright

Walker nem sokat edzett, Wright végig limitáltan, Morgan az utolsó edzésen teljes értékű munkát végzett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Warmack IR-re került, de elvileg 8 hét után visszatérhet. Kíváncsi leszek, ki lesz helyette a kezdő. Tretolát tartom a legesélyesebbnek, de ott van ugye Kline is.
Nandito
Kline vagy Schwenke lesz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Warmack IR-re került, de elvileg 8 hét után visszatérhet. Kíváncsi leszek, ki lesz helyette a kezdő. Tretolát tartom a legesélyesebbnek, de ott van ugye Kline is.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát Pakesz, én nem voltam olyan kitartó, amikor kétszer is visszafújták a TD-jüket, a másodiknál már nem is vártam meg az ítéletet, hogy csak field goal lett belőle, kikapcsoltam a gépet. És csak a 4 negyed második felét néztem meg. Amit láttam a meccsből, az elég furcsa volt, nem gondoltam volna hogy nyerünk. Az előző meccsen szerintem jobban játszottunk, mégis ezt nyertük meg.
Mariota azért a végére összeszedte magát, és csak remélhetjük, hogy nyerő franchise irányítónk lesz. Az a 4. azért nem volt semmi, de azért a jó öreg Andre rutinja is kellett hozzá.
A futás szerintem rendben van, Murray jó lesz hosszú távon is, és ha kell ott van Henry is.
Szerintem Conklin a falban jó volt, azt az egy hibáját kivéve.
A front sevennel alapjában véve nincs gond. Mondjuk blitz nélkül a védő fal nem nagyon tud kárt okozni.
A seconderyben annál nagyobb a gond, de hát ezt már ezerszer írtuk, ez valahogy csak Tennesseeben nem tűnik fel egyik off seasonban sem.
Nem csak McCourtyval van gond, az utolsó int ellenére Cox sem kezdő szint.
Mindegy a W-t nem kell megmagyarázni.
egozo
A védelem hibája még a passrush hiánya... szinte nincs is...
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
győztes meccsből mindig jobb tanulni mint egy vesztesből.
mondjuk én a safetyt Mariani hibájának tartom, mert az ötösön nincs fair catch.
a védelem meg végül is meccsben tartott minket és ennyi elég kéne hogy legyen ha a tamadók a 4.negyed tempójában játszanának legalább még egy negyeded.
piszkosul nehéz lesz a Raiders ellen, bár azt gondolom hogy nem nagyobb feladat mint a Lions volt.

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát Pakesz, én nem voltam olyan kitartó, amikor kétszer is visszafújták a TD-jüket, a másodiknál már nem is vártam meg az ítéletet, hogy csak field goal lett belőle, kikapcsoltam a gépet. És csak a 4 negyed második felét néztem meg. Amit láttam a meccsből, az elég furcsa volt, nem gondoltam volna hogy nyerünk. Az előző meccsen szerintem jobban játszottunk, mégis ezt nyertük meg.
Mariota azért a végére összeszedte magát, és csak remélhetjük, hogy nyerő franchise irányítónk lesz. Az a 4. azért nem volt semmi, de azért a jó öreg Andre rutinja is kellett hozzá.
A futás szerintem rendben van, Murray jó lesz hosszú távon is, és ha kell ott van Henry is.
Szerintem Conklin a falban jó volt, azt az egy hibáját kivéve.
A front sevennel alapjában véve nincs gond. Mondjuk blitz nélkül a védő fal nem nagyon tud kárt okozni.
A seconderyben annál nagyobb a gond, de hát ezt már ezerszer írtuk, ez valahogy csak Tennesseeben nem tűnik fel egyik off seasonban sem.
Nem csak McCourtyval van gond, az utolsó int ellenére Cox sem kezdő szint.
Mindegy a W-t nem kell megmagyarázni.
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
holnap (ET) lehetősége lesz a secondarynek, hogy megmutassa hol tart.
remélem annyi csalódás után végre valami kellemes meglepetés jön (de nem hiszek benne)
a támadóktól sem igazán várok többet, mint a múlt héten; tulképp ha nem vesztik el a meccset, az már előrelépés lesz.
(rendkívül mérges voltam rájuk a múlt héten)

ha egy pozíción belül leszünk, akkor azt jó eredménynek tartom.
Titans
Jól tetted hogy nem vártál sokat a secondarytől, mert katasztrófa volt most is... Pofám leszakad, hogy évek óta nem lehet megoldani ezt a problémát.......
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az első félidő után ki gondolta volna, hogy nyerünk. Még a 3. után sem. Komolyan olyan kiábrándító volt a játékunk, hogy azon gondolkoztam kikapcsolom. Biztosan volt így más is, de én az ilyesfajta sado-mazo szurkolók közé tartozok így néztem tovább.
Elég rossz azt látni amikor a játékosok sem tudják hova kellene állni, a snap előtt értetlenkednek... Megint jól megszívattuk magunkat azzal a safety-vel, Conklin szar blokkolásának köszönhetően. Utána javított Murray futásánál, de azt a drive-ot is kihoztuk punttal. Már nevetséges volt az is. Ha tudjuk, hogy a Lions TE játék ellen gyenge, akkor azért az első félidőben kitalálhattunk volna több ilyen játékot. A védelem még úgy ahogy tartotta magát, de persze McCourty-t most is forgatták. A legviccesebb az volt mikor átugrották. 😀 A másik meg ez a sok missed tackle.... még ha néha becsúszna, de mikor sorozatban "lepkéznek" a védők az elég idegesítő. Volt olyan támadása az ellenfélnek amikor a 4. vagy 5. védő baszta földhöz az ellenfelet mert addig a többiek keresték a kontaktlencsét a földön.
Amit külön kiemelnék a bírói ténykedés.... nagyon nem szoktam vele foglalkozni, mert ugye előfordul ez az, na de itt mind a két oldalon olyan faszságokra dobálták a zászlót, mint ha kötelező lett volna. Részünkről, pl az a Sharpe-ra dobott 15 yardos büntetés, vagy a végén amikor nem látták a fumble-t stb.stb. Azt is tegyük hozzá, hogy mákunk is volt ezzel a sok zászlóval. A 4. negyedet játszottuk normálisan, ott a végén Mariota is előkereste tökeit és bevezette Titánjait a győzelem kapujába. Ilyen vagy olyan játék természetesen nagyon örültem a győzelemnek, ugye meg kell becsülni jövőhéten se lesz könnyű dolgunk a Raiders ellen. Go Titans! 😊

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks