Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az első W meg van! 😊 A meccset nem láttam, csak az utolsó 5 percet, így a lényegről nem maradtam le. 😛

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
holnap (ET) lehetősége lesz a secondarynek, hogy megmutassa hol tart.
remélem annyi csalódás után végre valami kellemes meglepetés jön (de nem hiszek benne)
a támadóktól sem igazán várok többet, mint a múlt héten; tulképp ha nem vesztik el a meccset, az már előrelépés lesz.
(rendkívül mérges voltam rájuk a múlt héten)

ha egy pozíción belül leszünk, akkor azt jó eredménynek tartom.

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Végeredményben, ha a két nagy hibát - amiből a két védekező TD-t kaptuk - nem vesszük figyelembe, akkor nyertünk volna, és a védelmünk nem kapott TD-t. Ez akárhonnan is nézzük hatalmas előrelépés a tavalyi teljesítményhez képest.
egozo
Nem ezt beszéltük meg! 😊
Elvitte a mixemet,
James007
Képes voltál a Tennesseere fogadni? Vagy inkább csak a Vikings ellen? Szerintem a Detroit ellen ne fogadj ránk 😊
egozo
A kettő együtt. Szép lett volna egy Vikings bukta, de én már tavaly is hittem a Titansben...😊
James007
Én már évek óta hiszek benne, eléggé hiába 😊 A Packers viszont minden évben jó, ott nem bukhatsz...
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Murray egyébként milyen? 😊
Amare
Murray és általánosságban a futással semmi gond nem volt. A TD-ja különösen állat volt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Murray egyébként milyen? 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Végeredményben, ha a két nagy hibát - amiből a két védekező TD-t kaptuk - nem vesszük figyelembe, akkor nyertünk volna, és a védelmünk nem kapott TD-t. Ez akárhonnan is nézzük hatalmas előrelépés a tavalyi teljesítményhez képest.
egozo
Nem ezt beszéltük meg! 😊
Elvitte a mixemet,
James007
Képes voltál a Tennesseere fogadni? Vagy inkább csak a Vikings ellen? Szerintem a Detroit ellen ne fogadj ránk 😊
egozo
A kettő együtt. Szép lett volna egy Vikings bukta, de én már tavaly is hittem a Titansben...😊
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Végeredményben, ha a két nagy hibát - amiből a két védekező TD-t kaptuk - nem vesszük figyelembe, akkor nyertünk volna, és a védelmünk nem kapott TD-t. Ez akárhonnan is nézzük hatalmas előrelépés a tavalyi teljesítményhez képest.
egozo
Nem ezt beszéltük meg! 😊
Elvitte a mixemet,
James007
Képes voltál a Tennesseere fogadni? Vagy inkább csak a Vikings ellen? Szerintem a Detroit ellen ne fogadj ránk 😊
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Végeredményben, ha a két nagy hibát - amiből a két védekező TD-t kaptuk - nem vesszük figyelembe, akkor nyertünk volna, és a védelmünk nem kapott TD-t. Ez akárhonnan is nézzük hatalmas előrelépés a tavalyi teljesítményhez képest.
egozo
Nem ezt beszéltük meg! 😊
Elvitte a mixemet,

Szerkesztette: James007
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A korábbiakkal ellentétben most én leszek aki a legpozitívabban értékel.Az alap az, hogy - akármilyen irányítóval is álltak fel - a Vikings egy playoff esélyes csapatként lett beharangozva. És ez ellen a csapat ellen a pick six-ig igenis magabiztosan vezettünk. Végeredményben, ha a két nagy hibát - amiből a két védekező TD-t kaptuk - nem vesszük figyelembe, akkor nyertünk volna, és a védelmünk nem kapott TD-t. Ez akárhonnan is nézzük hatalmas előrelépés a tavalyi teljesítményhez képest.

Mariota - ahogy írtátok - a pickig teljesen más arcát mutatta, Szerintem vállalható játékot mutatott. Utána viszont vége volt. A futásunk rendben volt. A védelem számomra nagy pozitívum, akkor is, ha néhány mély passzt benyeltünk. Mondhatjátok, hogy ez egy komoly passer mellett kevés lesz, de emlékezünk, tavaly mindenki ellen kevés volt.

Összegezve ezt a meccset kis szerencsével hoztuk volna, és az int-ig szerintem egyben volt a csapat. Ha nem is leszünk világverők, de idén sokkal több biztató jelet látok, mint az elmúlt két évben.

Ja és a végére a szokásos: végre meg kellene erősítani a corner részleget, McCortney teljesítménye, hihetetlenül nincs arányban a fizetésével.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Még egy kicsit a meccsről, ha már ilyen kevés hsz született. A védelem a futás ellen nagyon jól dolgozott, de a passzok ellen homályban voltunk, főleg Cox és McCain. Stafford jó erőfelmérő lesz a secondarynak, de félek, égnek majd rendesen... Casey és Morgan tényleg jól teljesített, sajnos utóbbi megsérült, és az is benne van, hogy nem játszik a Lions ellen. Ami elég baj, mert Morgan kiválása után csökkent az amúgy sem jelentős nyomás Hillen. Byard tényleg jól mozgott, de Blackson is biztatónak tűnt, legalábbis nekem jobban tetszett a játéka, mint Jonesnak. Talán még Searcyt lehet megemlíteni, a többiek erősen felejthetően játszottak.
A támadókkal elsőre az a bajom, hogy vagy futást hívtunk, vagy 10 yardra passzolt Mariota. Nem csoda, hogy a szünetben kiismerték a támadókat, aztán már a Vikings D egyértelműen dominált. Szegény Mariotának rossz meccse volt, de az exotic smashmoutht se nagyon láttam. Az OL alapjában jónak tűnt, és úgy látszik, Sharpe tényleg jó fogás lesz, de ne kiabáljuk el. Andre Johnsonra viszont haragudtam, sima TD passzt ejtett el az első félidő végén. (Szerencsére utána Murray megoldotta a TD-t, szerintem pár összefoglalóban benne lesz az ugrása.) A TE játékot én is hiányoltam, plusz azért csak kéne Mariotával hosszú passzokat is vállalni, mert egyelőre ez a játék, amit kitaláltak neki, kb game menedzser szint. Összességében a labda mindkét oldalán javulni kell, ha nem tudunk, ismét szomorú szezon vár ránk...

Azóta Mularkey nyilatkozta, hogy Casey snap számát visszaveszik, hogy hatékonyabb legyen. Ez remélem csak egy vicc... A D legjobbjának játszania kéne, nem pedig a padon ücsörögnie. Bár hivatalos infót még nem láttam, de QB Alex Tanneyt elvileg kitettük (nem is értem, minek hagytuk rosteren), és visszaigazoltuk Riggst. Nem hinném, hogy sokkal rosszabb lenne, mint Blake vagy McCain (és még fiatalabb és olcsóbb is náluk), úgyhogy az se világos, hogy Kline megszerzésekor miért nem egyből Tanneyt küldtük el. Mindegy, túl vagyunk rajta.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ha az előző 3 idény első meccséből indulunk, hogy ott mindig nyertünk, akkor hátha most jobban alakul a szezon. 😀 Az első félidőben a tavalyi évben megszokott döcögős támadójátékunk vagy úgymond a kihasználatlan lehetőségek sokasága jellemezte játékunkat. Pedig még akkor annyira nem harapott a Vikings D, vagyis az O-fal jól megtudta oldani a feladatot. TE playeket hiányoltam, a meccs végére láthattunk párat belőle. A fordulópont abszolút a Mariota pick6 volt. Felesleges volt eldobni, inkább be kellett volna nyelni a darálást. Pedig az a drive addig nagyon ott volt, és legrosszabb esetben is 3 pont azaz 13-6-ról lehetett volna folytatni. Mariotaban benne maradt az ütés, ahogy boxban előfordul, hogy az egyik boxoló irányítja a meccset ( itt a drive-ra gondolok) majd kap egy parasztlengőt aztán padló. Van aki kijön belőle, van aki nem. Nos sajnos Mariota-ban benne maradt ez a INT, így utána dobálgatott össze-vissza. A legvégére talán észhez tért, de azt is tegyük hozzá, hogy a meccs elejétől többször volt pontatlan, sajnos nem volt összeszedett a játéka. A védelem olykor trükközött, de olyan sűrűn nem tudtunk Hill közelébe jutni. Az olyan meredek dolgokat, pedig nem értek, hogy 3&24-el jön a Vikings, és jönnek a safety-k, blitzre.... nyilvánvaló, hogy passz lesz és egész meccsen Rudolp-ot kurvára nem tudtuk levédekezni, így majdnem be is szoptuk azt a play-t...
Akiket így kiemelnék pozitívumként a meccsen az: Morgan, Casey, Sharpe, Byard. Nem kell azért nagyon elkeseredni, igaz hogy csere irányítóval nyert a Vikings, na de egy nagyon jó defense ellen kellett helytállni, valamint egy PO esélyes csapatról beszélünk. Ettől függetlenül surranó pályán hozni lehetett volna ezt a meccset, mert itt a defense nyerte meg a meccset nekik.
Go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon kedvelem Mariotát, de ebben a vereségben sajnos benne van. Gondolom az INT előtt bepánikolt a rárohanó védőtől, pedig be kellett volna vállalni a sacket. Utána meg Murrayval összehozták azt a fumblit, amiből a második Vikings TD lett, ezzel el is dőlt a meccs. (A mérkőzés után mindketten vállalták a hibákért a felelősséget.) Összességében pesszimistává tett a nyitány, mondhatni kit akarunk megverni, ha a kezdő irányítója nélkül érkező Vikingst se tudjuk? Alapjában véve az ellenfél PO várományos, amit a 2. félidőben már igazolt is, de akkor is többet vártam a meccstől. Viszont az elmúlt két szezonban először nyertünk, aztán sorban jöttek a vereségek, úgyhogy ez alapján egyelőre optimista maradok. Remélem összekapják magukat a fiúk és folytatás sikeresebb lesz.

Music City Miracle
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Patriots által kitett OG Klinet claim-eltük. Emiatt CB Riggst elküldtük a csapattól.
Nandito
Úgyis túl kemény volt a safety csapat 😕
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Egyedül Wright bajlódik sérüléssel, így ő tuti nem játszik holnap.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Patriots által kitett OG Klinet claim-eltük. Emiatt CB Riggst elküldtük a csapattól.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kiraktátok Tre McBrideot, a helyére a régi ismerős Marc Mariani érkezett.
mustaine
Elég gyengék voltak a visszahordások.... ezek szerint. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Kiraktátok Tre McBrideot, a helyére a régi ismerős Marc Mariani érkezett.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
TE Jace Amaro-t hoztuk el. Biztos jól blokkol 😀 Mularkey amúgy is TE fan.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg így néz ki a Titans 53-as kerete

Offense

QB: Marcus Mariota, Matt Cassel, Alex Tanney
RB: DeMarco Murray, Derrick Henry, Antonio Andrews
FB: Jalston Fowler
WR: Kendall Wright, Rishard Matthews, Tajae Sharpe, Andre Johnson, Harry Douglas, Tre McBride
TE: Delanie Walker, Anthony Fasano, Phillip Supernaw
T: Taylor Lewan, Jack Conklin, Dennis Kelly
G/C: Chance Warmack, Quinton Spain, Ben Jones, Sebastian Tretola, Brian Schwenke

Defense

DL: Jurrell Casey, Al Woods, DaQuan Jones, Angelo Blackson, Austin Johnson, Karl Klug, Mehdi Abdesmad
LB: David Bass, Kevin Dodd, Derrick Morgan, Brian Orakpo, Nate Palmer, Sean Spence, Aaron Wallace, Avery Williamson and Wesley Woodyard
CB: Jason McCourty, Perrish Cox, Brice McCain, Antwon Blake, LeShaun Sims, Cody Riggs
S: Da'Norris Searcy, Rashad Johnson, Kevin Byard, Daimion Stafford

Special Teams

K: Ryan Succop
P: Brett Kern
LS: Beau Brinkley
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akiktől elköszöntünk:

Bishop Sankey, Justin Hunter, Dexter McCluster, Sam Bergen, Justin Staples, Jeremiah Poutasi, Andrew Turzilli, J.R Tavai, Curtis Grant, B.W. Webb, Marqueston Huff, Aldrick Rosas, David Fluellen, Tyler Marz, Ronald Patrick, Ben Roberts, Jerome Cunningham, Alex Ellis, Antwaun Woods, Kalan Reed, Curtis Riley

Kicsit szomorú, hogy 2. és 3. körös játékosok buktak meg. Hunter vesztét McBride okozta, igaz Hunternek volt ideje bőven bizonyítani, hát nem jött össze. McCluster miatt aggódtam, hogy rosteren tartjuk, de szerencsére ment a levesbe.
Átnéztem az elmúlt öt év draftjait és az a helyzet, hogy: Casey, Warmack, Lewan, Mariota négyesen kívül az első 3 körben kiválasztott játékosok nem váltották meg a világot, mondhatni bust lett a vége... Robinson-nal reméljük szerencsésebbek leszünk. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
David Cobb és Jared West kivágva. Nándi postjához kapcsolódva, nekem is furcsa kicsit Mount távozása, BWW persze nem lep meg, na ugye Pityut meg már nagyon vártuk, már tavaly ki lehetett volna tenni simán, sokszor inaktív volt, feleslegesen foglalta a helyet a rosteren.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elkezdődtek az első kivágások, keddig 75 fősnek kell lennie a keretnek. Az elküldöttek között van meglepetés, nekem Mount neve mindenképpen az. Bliditől végre elköszöntünk, de ment Pityu is. Még pár név lesz, hogy meglegyen a kellő létszám, de addig is íme az elküldöttek jelenlegi listája: S Lamarcus Brutus, DE Ropati Pitoitua, T William Campbell, WR Donte Foster, LB Amarlo Herrera, WR Reece Horn, LB Deiontrez Mount, CB Tyler Patmon, OL Nick Ritcher, DE Mike Smith, CB Blidi Wreh-Wilson. IR: C Andy Gallik

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
TE Craig Stevens visszavonult, ha jól olvastam, személyes okok miatt.

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 www.profootballweekly.com/2016/08/18/the-way-we-hear-it-no-winners-in-eagles-titans-trade/ajywabk/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szerintem jól járt mind2 csapat. Az Eagles-nél gyenge a WR állomány, így adnak egy esélyt DGB-nek, hátha beválik. Ha nem, akkor sem vesztettek sokat, csak egy cserét. Mostanában úgyis mindent v. semmit alapon üzletelnek, nekik ez belefér.

Titans részről szintén jó üzlet. Megszabadultak egy nagyon is bust gyanús, és igencsak problémás játékostól úgy, hogy a WR sor még így is elég erős. Arról nem is beszélve, hogy úgy fest run heavy offense alakulgat Tennessee-ben, így nincs is szükség erős elkapó sorra, ellenben jó O-falra nagyon is. Így szereztek merítési lehetőséget, ami jól fog jönni a Murray - Henry párosnak.

Szerkesztette: Awesome88