A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
nem kevés pénz, de nem az én adóforintjaim, szóval még mindig inkább rá költötték volna el, mint a Jags példáját követve ülni a milliókon.
markny
Azért a Jags is költött bőven, majd kiderül mennyire érte meg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem kevés pénz, de nem az én adóforintjaim, szóval még mindig inkább rá költötték volna el, mint a Jags példáját követve ülni a milliókon.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Redskins lett a befutó
Druid
Nem gond, 5 év 75 millió..... jobb ez így. 😊 Ja és ebből 50 millió garantált.
pakesz
Idén már 29 éves lesz. Jobb, hogy nem versenyeztünk érte.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Redskins lett a befutó
Druid
Nem gond, 5 év 75 millió..... jobb ez így. 😊 Ja és ebből 50 millió garantált.

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
Redskins lett a befutó
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
nem igazán hallani, hogy front-runnerek lennénk Normannál, ami elég nagy hiba, itt egy valag pénz, dobjunk elé egy 4 éves, orrnehéz szerződést aztán hátha nem felejt el focizni a pénz után sem.
markny
aggódni nem kell ott van 3 db 2. kör. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem igazán hallani, hogy front-runnerek lennénk Normannál, ami elég nagy hiba, itt egy valag pénz, dobjunk elé egy 4 éves, orrnehéz szerződést aztán hátha nem felejt el focizni a pénz után sem.

több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ja nem, csak 5.

Jaguars $53,746,852
49ers $52,154,301
Browns $39,820,334
Panthers $31,174,214
Titans $29,422,028
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
4.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Normanre van cap space ? Személy szerint örülnék neki ha jobb lenne a secondary, és tudnának segíteni Mariotának.
Heisman Trophy
Van pénz, talán a 7. helyen vagyunk a cap space rangsorban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Normanre van cap space ? Személy szerint örülnék neki ha jobb lenne a secondary, és tudnának segíteni Mariotának.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kis olvasnivaló Mariotáról és Winstonról:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/z7adekpnmup4cmiqpch4
2015 QB redraft: Jameis Winston vs. Marcus Mariota
The 2015 draft presented the Bucs and Titans the chance to change the course of their respective franchises. Chris Wesseling looks at where Jameis Winston and Marcus Mariota stand after Year 1.

Music City Miracle
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Annyira jo?
Janek
Nem, de ez sosem volt feltétel, hogy Belichickék beleszeressenek. QB, aki lehet RB, de akár corner is, van személyes kötődés a Navy-hez, szeretik az ilyeneket.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Annyira jo?

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az új pickekkel az első mock draft amire azt mondom, hogy tényleg tetszik:
 www.musiccitymiracles.com/2016/4/15/11429784/2016-nfl-draft-titans-7-round-mock-4-0

Ogbah, Ifedi, Fuller és Miller is a kedvenc prospectjeim közé tartozik idén
markny
Keenan Reynoldsot a Pats szerintem legkésőbb a 6. körös komp pickekkel elhozza (ha még bent lesz). Elvileg nagyon bele vannak szerelmesedve.

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Én a csapat helyében végig BPA-znám az első két kört. No nem ész nélkül.. Az első körben szerintem tuti nem OT lesz. Tippjáték lesz?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean

Murray nagyon oda fog baszni, érzem

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Eddig nem reagáltam itt, de először alig akartam elhinni. Ha jól használjuk fel a pickeket akkor fene se fogja bánni, hogy nem más lett a GM. Abszolút jó üzlet a részünkről, a Rams részéről már nem hiszem. Még inkább várom a draftot. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
az új pickekkel az első mock draft amire azt mondom, hogy tényleg tetszik:
 www.musiccitymiracles.com/2016/4/15/11429784/2016-nfl-draft-titans-7-round-mock-4-0

Ogbah, Ifedi, Fuller és Miller is a kedvenc prospectjeim közé tartozik idén

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
A trade szvsz a Titans szempontjabol nagyon jo volt,de a neheze még csak most jön,jól is kell felhasználni. Lattunk rá bőven példát,hogy az sem olyan egyszerű azért.. Én személy szerint egyébként kívánom,hogy sikerüljön,jó lenne egy jó Titans az AFC-be.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Aspect 87
Szvsz win-win szitu. Itt van irányító viszont talent alig a csapatban, a ramsnél meg pont fordítva. Jó biznisz 😉
peach
Várnék ezzel a win-win szituval... a Titans oldaláról jó biznisznek tűnik valóban, a Rams oldaláról szerintem várjunk ezzel!
horipapa92
Ha előre tudod, hogy elesel akkor leülsz. Egy döntést nem utólag kell értékelni hanem az adott pillanatban mikor megszületik. A jelenlegi körülményeket figyelembe véve pedig sztem mind2 csapat jó döntést hozott, tehát nálam ez win-win szitu.
peach
Értelek, de túl kevés pickjük lesz és ott nem csak az irányító hiány a probléma, legalábbis én így látom. Túl nagy az ellenérték.
Ennyi erővel a 49ers is cserélhetett volna.
Az adott pillanatban mindketten máshogy gondoltuk, de úgyse számít, majd az idő eldönti. 😊
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
erre ma iszunk! mondjuk engem nem lepne meg ha ennyi pickkel visszamennénk a top10 környékére az egyik top2 OT/CB-ért

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szvsz win-win szitu. Itt van irányító viszont talent alig a csapatban, a ramsnél meg pont fordítva. Jó biznisz 😉
peach
Várnék ezzel a win-win szituval... a Titans oldaláról jó biznisznek tűnik valóban, a Rams oldaláról szerintem várjunk ezzel!
horipapa92
Ha előre tudod, hogy elesel akkor leülsz.
peach

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Szvsz win-win szitu. Itt van irányító viszont talent alig a csapatban, a ramsnél meg pont fordítva. Jó biznisz 😉
peach
Várnék ezzel a win-win szituval... a Titans oldaláról jó biznisznek tűnik valóban, a Rams oldaláról szerintem várjunk ezzel!
horipapa92
Ha előre tudod, hogy elesel akkor leülsz. Egy döntést nem utólag kell értékelni hanem az adott pillanatban mikor megszületik. A jelenlegi körülményeket figyelembe véve pedig sztem mind2 csapat jó döntést hozott, tehát nálam ez win-win szitu.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hihetetlenül boldoggá tett ez a néhány sor, amit a trade-ről lehetett hirtelen olvasni.
gondolkoztam már tul.képp a szezon vége óta, hogy toljam-e ezt a trade dolgot, én amikor kiderült, hogy tök utolsók vagyunk csak erre tudtam gondolni, hogy ebből nem csak egy játékost, de csapatot kell csinálni... de mindenki mondta, hogy nincs igazán senkinek sem kényszere, meg nem igazán látszott olyan irányító, akiért all-int kellene dobni, stb. stb. nem mondtam, mert amúgy sem szeretem a holtszezonos mi lenne ha dolgokat.
viszont ez most nem mi lenne ha, hanem valóban egy nagy lehetőség remek kihasználása és egy akkora lehetőség, amivel ha a FO végül is nem tud élni, akkor tényleg nincs miért maradniuk...
de most csak az biztos, hogy ez szép munka volt és részemről abszolút támogatás a döntés kapcsán. nem hittem volna, hogy a holtszezonban valami igazán fel tud dobni, de ez a hír most az volt...😀

TITAN UP!

Szerkesztette: Titans