A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ezek után az összes need posztra várhatunk jó játékosokat és a jövőre is gondoltak. Most már tényleg el kell hogy induljon felfelé a csapat! 😉 😊
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lucky Titans

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Aspect 87
Szvsz win-win szitu. Itt van irányító viszont talent alig a csapatban, a ramsnél meg pont fordítva. Jó biznisz 😉
peach
Várnék ezzel a win-win szituval... a Titans oldaláról jó biznisznek tűnik valóban, a Rams oldaláról szerintem várjunk ezzel!
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Szép trade, bár ez rátok nézve is veszélyes. Ha nem sikerül jól felhasználni, akkor ez az FO is repülhet.
ervinator
Ez benne van, főleg hogy Mularkey a HC... Bár Jon Robinsont Ti jól ismeritek, sok jó draftban volt része, rem az ideit sem szúrja el.
Nandito
Érdekes lesz megint követni a Ti csoportotokat, Houton, most Ti, érdekes lesz!
Gratula és váljanak be a pickek!
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Na ezek után csak olyan amerikásan tudok gratulálni.. Jiiihááá. Ezek után csak előre

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Szvsz win-win szitu. Itt van irányító viszont talent alig a csapatban, a ramsnél meg pont fordítva. Jó biznisz 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szép trade, bár ez rátok nézve is veszélyes. Ha nem sikerül jól felhasználni, akkor ez az FO is repülhet.
ervinator
Ez benne van, főleg hogy Mularkey a HC... Bár Jon Robinsont Ti jól ismeritek, sok jó draftban volt része, rem az ideit sem szúrja el.

Music City Miracle
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Szép trade, bár ez rátok nézve is veszélyes. Ha nem sikerül jól felhasználni, akkor ez az FO is repülhet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hát ha ebből sem épül csapat Mariota köré a FO tényleg elmehet zabot hegyezni.... A francért nem adtunk mi hasonlót Marcusért vagy vmivel kevesebbbet tavaly, bár Mariota jóval többet érhet mint a mostani QBk de ezt az idő dönti el
dande
A különbség az h tavaly QB nélküli csapat voit az 1/1 és az 1/2 is, idén nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ha ebből sem épül csapat Mariota köré a FO tényleg elmehet zabot hegyezni.... A francért nem adtunk mi hasonlót Marcusért vagy vmivel kevesebbbet tavaly, bár Mariota jóval többet érhet mint a mostani QBk de ezt az idő dönti el
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Remélem belebukik a Rams FO...birkák...
Pizsama
Fischer bá jól megfizette régi csapatát. 😊 Gondolom így Goff vagy Wentz lesz az 1/1, kéne nektek egy jó irányító...

Music City Miracle
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Remélem belebukik a Rams FO...birkák...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Brutálisan jól jártatok 😱

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Grat

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ez igen, Jon Robinson kitett magáért! Ennyi pickből csak sikerül egy-két jó játékost megfogni. 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
The #Rams traded with the #Titans for No. 1
As a result of the trade, the Titans now have six picks in the top 76 in this year’s draft – 15, 33, 43, 45, 64 and 76. The Titans already held picks 33 and 64
#Titans get picks #15, #43, #45, #76 + 2017 RD1 + 2017 RD3.
nagyon dúrva! Grat!

Szerkesztette: Spigo
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az első két pick tetszik, a többi viszont annyira nem... Nekem például hiányzik egy S (ez legjobban), egy NT (hamarabb választással), egy WR. Két CB a legfurcsább, főleg, hogy az FA-ban hoztunk elég CB-t, még ha nem is kezdő szintek.

Közben a Packers által kitett Nate Palmer OLB/ILB érkezett.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
1/1 Laremy Tunsil, OT (Ole Miss)
Nálam ez no-brainer, meg kell védeni Mariotát, Tunsil pedig az egyik legbiztosabb, leginkább megbízható pick, aki a legmagasabb szinten is játszhat kiemelkedően, évekre stabilizálnánk a falat. Ramsey lehet jobb focista összességében, de Tunsil sokkal több győzelemhez vezethet minket, ha megvédi az irányítónkat.

2/2 Kendall Fuller, CB (Virginia Tech)

Na ez nagyon nem tetszett, mivel a legnagyobb hiányposzt a CB és nem Ramseyt választottam, így itt egyértelműen vagy egy csúszó védőfalembert/pass-rushert, de inkább az elérhető legjobb CB-t szerettem volna, sajnos Alexander és Jackson is kiment az első körben (IRL sztem legalább az egyikük kicsúszik), Nkemdichét pedig pont előttem vitték ki, így maradt Fuller, mint talán az utolsó day-one starter kaliber. Kicsit töpszli és a stílusán is van mit csiszolni, de a bátyjához (Kyle) képest szerintem itt kifizetődőbb befektetés lehet (Kyle 1/14 volt, pedig ügyetlenebb). Sérülés miatti red-flag is befigyel.

3/1 Will Redmond, CB (Miss. State)
Fuller után sincs elég kezdő szintű cornerünk, így itt rádupláztam a CB posztra, Redmond eléggé hasonlít rá, kicsi, sérült, kiforratlan stílusú, de egy jól működő LeBeau féle védelemben ő is aranyat érhet, Artie Burnsnek jobban örültem volna, pár pickkel lecsúsztam róla sajnos.

4/15 Charles Tapper, DE/OLB (Oklahoma)
Orakpo és Morgan mögött nincs depth, Mount és Coudjoe-Virgil szinte semmit nem játszott másodévesek, ide még veterán igazolást is várok, nemhogy egy rookiet. Tapper sosem lesz elit, de egy Morgan féle jómunkásember karrier szinte biztosan kinéz neki, szerintem akár a második napon is elkelhet, bár elég tweener 3-4-ben, ha megpróbálják felpumpálni akkor sokat lassulhat, DE-nek pedig túl súlytalan a futás elleni munkája. Meglátjuk.

5/1 Beniquez Brown, ILB (Miss. State)
Ctrl+C Ctrl+V, a Williamson, Spence, Woodyard vonalon tovább haladva egy negyedik, nem kiemelkedő, de kezdő szintű, megbízható ILB, kellett a fiatalítás és a depth ide is.

6/2 Anthony Zettel, DE (Penn State)
Szintén kicsit alulméretezett, nem egy sztárjátékos, de Hill elengedésével a védőfalba is fogunk húzni, Zettel kiválasztása itt lehet reális.

6/18 DJ Reader, DT (Clemson)
A védőfalban is elfér a duplázás, ő komplettebb játékos, mint Zettel és sokkal inkább NT matéria, itt akár kisebb steal is.

7/1 Temarrick Hemingway, TE (South Carolina State)
A legjobb elérhető TE volt, small-school prospectként szerintem hamarabb gazdára talál (vagy UDFA 😀), de ide is választani kell, ha a nagy öregek ideje lejár, nem található minőségi utánpótlást.

Tunsil és Fuller jött kezdőnek, a többiek a minél előkelőbb csere címéért játszhatnak az első évükben, mivel a kezdőben más lyuk nem volt, elsősorban a minőségi depth felépítésére törekedtem, azt hiszem velük sem járnánk rosszul, de összességében nem vagyok megelégedve. IRL több nagyobb név fog csúszni, könnyebb lesz halászni a zavarosban 😊

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Markny, mit draftoltál nekünk?

Music City Miracle
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Zach Brown a Billshez írt alá. Második körre én várok/szeretnék egy LB picket. Orakpo-Morgan-Williamson/Woodyard hármas mellé. Mondjuk ez a Williamson-Woodyard duó se kezdő szint nekem, na de második kör elején még jöhet jó LB.
pakesz
Pl Darron Lee bent maradhat az injuryje miatt, de 2/1-re nem korai (ha akkor jöttöK), tavaly elég jó volt a Linebacker sor (bár nem nagyon figyeltem)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Zach Brown a Billshez írt alá. Második körre én várok/szeretnék egy LB picket. Orakpo-Morgan-Williamson/Woodyard hármas mellé. Mondjuk ez a Williamson-Woodyard duó se kezdő szint nekem, na de második kör elején még jöhet jó LB.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Andrew Turzilli 4 meccsről eltiltva, teljesítményfokozó szer használata miatt.
iktriad
Alig játszott eddig is nem sírunk érte! 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andrew Turzilli 4 meccsről eltiltva, teljesítményfokozó szer használata miatt.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy újabb érkező a védelembe Curtis Grant LB. Ki tudja mire számítsunk tőle? 😊
gerrard88
Örül ha megéli a rostert. Hátha egy csiszolatlan gyémánt. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egy újabb érkező a védelembe Curtis Grant LB. Ki tudja mire számítsunk tőle? 😊