A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ben Jones C a Houstonból 4 évre jött. Kezdődik a fal építése!
gerrard88
Nagyobb nevet vártam az OL-be, bár még ki tudja, mi lesz. (Ha nem jön minőségi RT, akkor én is azt mondom, hogy Tunsil lesz az 1/1.) Mindenesetre az OC poszt így már jónak tűnik, Schwenke és Jones együtt megoldja.
Nandito
Hát igen nagyobb nevet vártam én is.. OCnek még ott van a tavaly draftolt Gallik is az a poszt megoldva. Jones OGt is tud játszani nem tartom kizártnak hogy ott is fogják használni.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Murray új szerződése 4 éves lesz 25,5 millióval, ebből 12,5 millió a garantált. Idén 6, jövőre 3 millió a gari, ha e 2 szezon alatt nem válik be, akkor 3,5 millió DM ellenében megszabadulhatunk tőle. Szerintem ez így már jobb szerződés, mint amit Philliből hozott volna.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ben Jones C a Houstonból 4 évre jött. Kezdődik a fal építése!
gerrard88
Nagyobb nevet vártam az OL-be, bár még ki tudja, mi lesz. (Ha nem jön minőségi RT, akkor én is azt mondom, hogy Tunsil lesz az 1/1.) Mindenesetre az OC poszt így már jónak tűnik, Schwenke és Jones együtt megoldja.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ben Jones C a Houstonból 4 évre jött. Kezdődik a fal építése!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Annyiból fura ez, hogy Murray igazán I-formationből hatékony, akkor Mariotát beviszik a center alá?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó húzásnak tűnik ez a trade, de én is kíváncsian várom a teljes bejelentést. Murray szerződésén mit akartok alakítani, vagyis ezt hogyan értitek? Ilyen esetben a garit az eredeti csapat fizeti, minket csak a szerződése többi része érint. (Vagyis én így tudom.)

Közben utánaolvastam, és azt találtam, hogy új szerződéssel jöhet hozzánk.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
tavaly is mennyit vártunk az első bejelentésre, aztán jött Orakpo. 😊
pakesz
hát igen, aztán ezzel vége is volt 😀

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
kíváncsi leszek az ellenértékre ill., hogy mennyire sikerül átstrukturálni Murray szerződését, de sokan akartak egy nagyobb nevű futót, hát tessék 😊 ha szeretnénk, hogy megközelítse a 2014-es szezonját akkor viszont igen komoly falat kell elé (is) rakni, remélem egy ilyen backfield már Mularkeyt és Robinsont is meggyőzi erről.
az, hogy visszatér Délre szerintem jót fog tenni Murraynek, a viszonylag nagy cap spacet meg inkább így költsük el, mint nevesincs emberek túlfizetésére. (pedig egyelőre Harrisonon kívül nem nagyon kerültünk szóba egyéb top FA játékosnál)
markny
Az nem gyenge... Murray, igaz tavaly nem villogott, ha valamit kezdünk a szerződésével tuti lesz. Markny ne feledd tavaly is mennyit vártunk az első bejelentésre, aztán jött Orakpo. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
kíváncsi leszek az ellenértékre ill., hogy mennyire sikerül átstrukturálni Murray szerződését, de sokan akartak egy nagyobb nevű futót, hát tessék 😊 ha szeretnénk, hogy megközelítse a 2014-es szezonját akkor viszont igen komoly falat kell elé (is) rakni, remélem egy ilyen backfield már Mularkeyt és Robinsont is meggyőzi erről.
az, hogy visszatér Délre szerintem jót fog tenni Murraynek, a viszonylag nagy cap spacet meg inkább így költsük el, mint nevesincs emberek túlfizetésére. (pedig egyelőre Harrisonon kívül nem nagyon kerültünk szóba egyéb top FA játékosnál)

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Adam Schefter szerint szerdától lesz egy DeMarco Murray-tek.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Damon Harrison állítólag itt köthet ki, nyilván elég nagy erősítést jelentene, de a Hill/Woods párosból még így is visszaigazolnék egyet
markny
Az jó lenne, NT-t amúgy várok FA-ról vagy draftról. Hill/Woods duóhoz nem ragaszkodok, ha választani kellene akkor Hill

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Damon Harrison állítólag itt köthet ki, nyilván elég nagy erősítést jelentene, de a Hill/Woods párosból még így is visszaigazolnék egyet

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Cox nem vallt be cb posztra?

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
RB Antonio Andrews marad még 1 évig, és nem is kerül sokba, csak 600 ezer dollárkába.

Music City Miracle
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor nézzük Value alapon
1. RTért nem adunk 1/1et de még első kört se, óriás hülyeség lenne ide lövögetni, tekintve a Lövan helyzetet
1. safety szintén nem ér 1/1et
2, cornert megéri húzni, de akkor Hargraves, inkább
3. nos Bosa, igaz ez a value inkább texasi szokás, de jó súlyban van Joi hogy 3-4 endbe diverzifikáljon, ehhez tökéletes Löbó. ami pozití és negatív is hogy túlagresszív, túlpörög, előbb indul, zászló mágnes, de ezen is lehet javítani.
4. a Löbó védelem nem igányli a szekonderi top-játékosokat. Viszont amit idényel az a futás elleni belső hármas. Mivel 1/1 value nose nincs, de kettőn lehet fogni szépeket. Valamit FA-n meg lehetne oldani az ILB kérdéskört.
5, nagyos sok a jó OL ember, tehát később is lehet remek falembereket fogni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Brice McCain érkezett 2 évre 5 misiért.
Beki
Így a felvetésem meg is lett szinte válaszolva. Így már azt tudom mondani, 98%, hogy Tunsilt hozzuk! 😊
gerrard88
Ha a vezetőség is úgy gondolkodik, ahogy te, akkor az nekünk régen rossz. McCain kezdőnek gyenge, max kiegészítőember, az ő érkezése semmit sem old meg a legalja secondarynkban.
Nandito
Mondtam én egy szóval is hogy Örülök a McCain gyereknek? Nem mondtam! Nem FA igazolasokrol talalgattam nem a tobbi lehetseges draftrunkrol a hátsó körökben, az 1/1et probalom talalgatni Ennyi az egesz. Meg ez az én szart sem számító véleményem valószínű Nashvilleben jobban értenek a focihoz majd ők döntenek mi meg elfogadjuk mert mást nem tehetünk! Amúgy meg Markny kérdezte a véleményünket a lehetséges draftrunkrol így a Combine utan szóval az én véleményem 98% hogy Tunsilt húzzuk be!

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Brice McCain érkezett 2 évre 5 misiért.
Beki
Így a felvetésem meg is lett szinte válaszolva. Így már azt tudom mondani, 98%, hogy Tunsilt hozzuk! 😊
gerrard88
Ha a vezetőség is úgy gondolkodik, ahogy te, akkor az nekünk régen rossz. McCain kezdőnek gyenge, max kiegészítőember, az ő érkezése semmit sem old meg a legalja secondarynkban.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
azért ne szaladjunk ennyire előre, gyakorlatilag még be sem indult a szabadügynökpiac, ha sikerül találni ott egy korrekt megoldást az RT posztra (Mitchell Schwartz pl) akkor BPA alapon nálam inkább Ramsey lenne a választott, mert ő akár FS-ként is játszhat, ha a McCourty - McCain - Cox trióval számolunk a három CB poszton (remélem, hogy nem 😀)

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Brice McCain érkezett 2 évre 5 misiért.
Beki
Így a felvetésem meg is lett szinte válaszolva. Így már azt tudom mondani, 98%, hogy Tunsilt hozzuk! 😊
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
csak fél szemmel követem a combinet, de Tunsil és Ramsey is kellően meggyőző volt számomra, így az FA tevékenységünk függvényében mindkettőjüknek örülnék az első pickkel, ti hogy vagytok vele?
markny
Figyelmesen követtem a Combine-t direkt ráfókuszáltam a 3 lehetséges választottunkra. Tök nyilvánvaló volt számomra, hogy a legjobb combine-t Ramsey vitte véghez olyanokat ugrott hogy csak lestem 😀 Tunsil is jó volt nagyon! Bosa nekem nem volt meggyőző. Ezeket nézve a vágyam Ramsey lenne, de maximálisan beérem Tunsillal is. A realitást figyelembe véve pedig hát nem igen fogadnék arra, hogy nem Tunsil lesz az 1/1 és arra se tennék, hogy Ramsey kiszorul a Top5ből. Viszont Bosa hátrébb csúszásában látok rációt, úgy mint tavaly Leonard Williams idén Bosa írhatja át az előzetes mock draft sorrendeket! 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Brice McCain érkezett 2 évre 5 misiért.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A Steeler Mekkén, Löbó embere ezé lehet szerződést kap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a Dolphinstól kivágott Brice McCain (CB) ma nálunk vizitál, 29 évesen egy kezdő szezont tud felmutatni (a tavalyit), ott sem váltotta meg a világot, legfeljebb egy Cox/McCourty szintet hozhat, ha olcsón teszi, a depthben elfér, de nagyon remélem, hogy nem ennyivel intézzük el a secondary problémáit a szabadügynök piacon.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Ezt hogy kell elképzelni? Zavarja a figyelem és elkezd dadogni vagy mi? 😊Szokol
a túl sok / túl bonyolult opció közül nem a lehető legjobb megoldást választja, rosszul adja meg a rouetokat az elkapóknak, rossz blokkolási sémát választ - laikusként gondolom valami hasonló lehet.

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Mariotától több előre felrajzolt futás várható, ahol remélhetőleg ő is vigyáz magára, a playbook pedig egyszerűbb lesz, mert a legtöbb problémája a huddle-ön belüli játékhívással volt Marcusnak (az Oregonon nem kellett ilyet csinálnia, de egyébként érezhető volt benne a fejlődése).
markny
Ezt hogy kell elképzelni? Zavarja a figyelem és elkezd dadogni vagy mi? 😊