A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
csak fél szemmel követem a combinet, de Tunsil és Ramsey is kellően meggyőző volt számomra, így az FA tevékenységünk függvényében mindkettőjüknek örülnék az első pickkel, ti hogy vagytok vele?
markny
Mivel fokozódik a QB-helyzet, ezért most már inkább abban bízom, hogy sikerül hátra tradelni, mondjuk 1/7-ig. Ez a max, tovább ne, aztán jöjjön a legjobb jelölt, aki ott még benn lesz.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
De tényleg úgy tűnik, hogy ti most nem tudtok mellényúlni.
Giowa
akkor ebből Bosa lesz 😀

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
csak fél szemmel követem a combinet, de Tunsil és Ramsey is kellően meggyőző volt számomra, így az FA tevékenységünk függvényében mindkettőjüknek örülnék az első pickkel, ti hogy vagytok vele?
markny
Most mondjam, hogy én örülnék, ha Tunsilt húznátok? 😀 De tényleg úgy tűnik, hogy ti most nem tudtok mellényúlni.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
csak fél szemmel követem a combinet, de Tunsil és Ramsey is kellően meggyőző volt számomra, így az FA tevékenységünk függvényében mindkettőjüknek örülnék az első pickkel, ti hogy vagytok vele?

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Robinson és Mularkey közös sajtótájékoztatót tart(ott), néhány szösszenet:
a legfontosabb láncszem egy csapatnál az irányító, mindent meg fognak tenni, hogy minőségi megoldást találjanak a jobb oldali tackle pozíciójába, hogy megvédhessék Mariotát. elégedettek Lewannel, mint LT, de elég atletikusnak tartják, hogy akár a jobb oldalon is játsszon. Schwenke felépülésére nagyon számítanak, Poutasi pedig tisztán guardként fog készülni. Tunsilról jó a véleményük, várják, hogy jobban megismerhessék, de ha nem cserélik el a picket, akkor is több opció közül választhatnak az első helyen, mindenképpen azonnal bevethető, csapatjátékost szeretnének választani. Mariotától több előre felrajzolt futás várható, ahol remélhetőleg ő is vigyáz magára, a playbook pedig egyszerűbb lesz, mert a legtöbb problémája a huddle-ön belüli játékhívással volt Marcusnak (az Oregonon nem kellett ilyet csinálnia, de egyébként érezhető volt benne a fejlődése). az elkapóktól (főleg Wright és DGB) többet várnak, de a futójátéknak is javulnia kell, ha nem szeretnének újra ennyire elől húzni. Woodsot szeretnénk újraigazolni, bár a DL class igen mély a drafton (akárcsak a WR és az OL). egyelőre nincsenek tervben további kivágások, de folyamatosan elemzik a rostert. Robinson szerint Ramsey egy rendkívül egyedi játékos, mivel szinte bármit végre tud hajtani és több poszton is bevethető.
nagyjából ennyi volt a lényeg, elnézést ha kicsit csapongó, de a nyilatkozó páros is elég élesen váltogatott a témák között.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A napokban TE Craig Stevens aláírt újabb egy évre, kétmilliót kap garantált nélkül.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
2016 Schedule:

Home: Denver, Oakland, Green Bay, Minnesota, Cleveland
Away: Kansas, San Diego,Chicago, Detroit, Miami

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha szr lesz az OL legalább tudjuk miért. Egyszerű játék ez 😛
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000636406/article/mike-mularkey-wants-marcus-mariota-to-run-the-ball-more-in-2016



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Ha már dübörög az offseason, kicsit előre gondolva az FA piacra és a draftra én a következő posztokat erősíteném, a sorrend kb ez:
OT,FS,CB,LB,RB,G,C,WR, LB,CB

Ahogy írtam FA piac+draft nyilván egyik viszi a másikat.
OT: nyilván kell egy RT, nem buli, hogy Mariskát lezúzzák.
FS: Griffin helyett érthető, nekem mindegy honnan, jó legyen. 😊
CB: McCourty helyére. (mondjuk)
LB: Williamson szerintem lassú backupnak jó.
RB: Andrews/Sankey... hát...
G: Poutasi elvileg guard de ott sem volt valami jó.
C: Schwenke helyett is jöhet valaki, nyilván nem top pickre gondoltam a drafton.
WR: Wrightnak sok drop, Hunter elég "papír" Douglas néha villan. McBride nem jött be. McCluster, inkább hagyjuk. DGB okés.
LB: jó ide annyira nem fontos, ha lesz kezdő LB, a mélység meglesz.
CB: Coty, McCourty helyett jöhet mélység... bár nálunk a CB mélység olyan, mint ha egy pocsolyába lépnénk évek óta. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valahol az Espn-en olvastam Mularkey nyilatkozatát és az a nagy terve, hogy újjáépíti a támadófalat, annak érdekében, hogy javuljon a futójáték, de egy jobb futót is szeretne a csapatba. Ez annyit jelentene előreláthatólag, hogy az 1\1 Tunsill lesz az 2/2 meg egy futó aki esetleg Henry lenne? 😊
gerrard88
A draft előtt van FA is, ott is lehet ám játékosokat szerezni. 😉
Nandito
Ez igaz lesz jó pár futó a piacon akit szivesen látnék a csapatban!
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Valahol az Espn-en olvastam Mularkey nyilatkozatát és az a nagy terve, hogy újjáépíti a támadófalat, annak érdekében, hogy javuljon a futójáték, de egy jobb futót is szeretne a csapatba. Ez annyit jelentene előreláthatólag, hogy az 1\1 Tunsill lesz az 2/2 meg egy futó aki esetleg Henry lenne? 😊
gerrard88
A draft előtt van FA is, ott is lehet ám játékosokat szerezni. 😉

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valahol az Espn-en olvastam Mularkey nyilatkozatát és az a nagy terve, hogy újjáépíti a támadófalat, annak érdekében, hogy javuljon a futójáték, de egy jobb futót is szeretne a csapatba. Ez annyit jelentene előreláthatólag, hogy az 1\1 Tunsill lesz az 2/2 meg egy futó aki esetleg Henry lenne? 😊
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jogos a Griffin cut, de én ettől még sajnálom. Tény, egyre romlott a teljesítménye, de egy csupa szív játékos volt, aki két éve még sérülten is játszott. Sok sikert neki máshol!

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
nem követtem a Pro Bowlt, nem lehet, hogy ott volt 4-3-as védelem?
egyébként kivágtuk Griffint, ezzel 6.5 millió dollárt spórolunk, az első lépés a holtszezonban amivel maximálisan elégedett vagyok (LeBeau maradását leszámítva)
markny
Igen, más is felvetette ezt, akkor bocsánat félreértettem, csak kicsit félreérthető volt mikor mondta, hogy: meg kell szoknia a védelmet mert más séma lesz... de igen a pro bowl-on 4-3 a kötelező.
Griffin cut-nak örülök, én a cut mellett kampányoltam. Tavaly úgy voltam vele, hogy még egy évet "adok neki" aztán ha nem jó mehet. 4.7 milliót spóroltunk vele, mert dead money-ja (garantált összeg) 1,8M volt, tehát azt ki kell fizetni. Sok sikert neki! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem követtem a Pro Bowlt, nem lehet, hogy ott volt 4-3-as védelem?
egyébként kivágtuk Griffint, ezzel 6.5 millió dollárt spórolunk, az első lépés a holtszezonban amivel maximálisan elégedett vagyok (LeBeau maradását leszámítva)

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A Pro bowl közvetítés során Bencsics Márk megemlítette, hogy Caseynek meg kell majd szoknia az új védelmi sémát. Ti is olvastatok sémaváltásról? Nem igazán Lebeau és Horton stílusa a 4-3, szóval nem hiszem, hogy visszatérnénk 3-4ről.

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én majd keresek valami hülye fogadási lehetőséget, ami nem a végeredményhez kapcsolódik (sack-ek számán gondolkozom erősen, hogy 5,5 fölött lesz (2 fölött adják) vagy, hogy az első 6 perc alatt nem lesz pont, vagy valami ilyesmit)... aztán majd drukkolok annak a kimenetelnek, meg annak aki meccs közben inkább megérdemli...

Alapból persze Payton a Tennessee múlt miatt, csak én nagyon nem szeretem, amikor valaki ha már csak esélye van a sack-nek akkor ledobja magát, futással ki van zárva, hogy próbálkozzon (persze, tudom, láttam a NE elleni 10 yardost). A mozgékony, melós, küzdeni képes irányítókat szeretem, ezért (McNair SB produkciója miatt) lettem Titans szurkoló; szóval ebből a szempontból meg Newton játéka sokkal közelebb áll hozzám, mint Manningé...

De valószínűleg majd 1-2 bírói döntés, meg hogy melyik csapat lesz gusztustalanabb, az fog dönteni... (mondjuk legalább nem a NE-Seattle ismétlődik, mert soha életemben nem voltam akkora bajban, mint azon a meccsen ..😀)
Titans
Na hajnalban az is kiderűlt hogy a Denver volt a gusztustalanabb csapat állandóan odaszóltak a carolinasoknak, a bírók meg rendesen hibázgattak! A védelmek jók voltak a támadók meg kegyetlen rosszak! A Denver védelme jobb volt így ők nyertek ennyi! Nekem személy szerint nem tetszett a meccs nagyon egyoldalú védelmi csatározás volt ez szinte nulla tamadojatekkal...
gerrard88
Van aki pont ezt szereti, pl Kovács Sanyi. 😊 Jó játékokat a védelem részéről. Igaz ez annyira nem szórakoztató, viszont az utolsó percekben is megvolt az 1 TD különbség, legalább addig lehetett "izgulni". 😊 Láttam már én is jobb döntőt...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én majd keresek valami hülye fogadási lehetőséget, ami nem a végeredményhez kapcsolódik (sack-ek számán gondolkozom erősen, hogy 5,5 fölött lesz (2 fölött adják) vagy, hogy az első 6 perc alatt nem lesz pont, vagy valami ilyesmit)... aztán majd drukkolok annak a kimenetelnek, meg annak aki meccs közben inkább megérdemli...

Alapból persze Payton a Tennessee múlt miatt, csak én nagyon nem szeretem, amikor valaki ha már csak esélye van a sack-nek akkor ledobja magát, futással ki van zárva, hogy próbálkozzon (persze, tudom, láttam a NE elleni 10 yardost). A mozgékony, melós, küzdeni képes irányítókat szeretem, ezért (McNair SB produkciója miatt) lettem Titans szurkoló; szóval ebből a szempontból meg Newton játéka sokkal közelebb áll hozzám, mint Manningé...

De valószínűleg majd 1-2 bírói döntés, meg hogy melyik csapat lesz gusztustalanabb, az fog dönteni... (mondjuk legalább nem a NE-Seattle ismétlődik, mert soha életemben nem voltam akkora bajban, mint azon a meccsen ..😀)
Titans
Na hajnalban az is kiderűlt hogy a Denver volt a gusztustalanabb csapat állandóan odaszóltak a carolinasoknak, a bírók meg rendesen hibázgattak! A védelmek jók voltak a támadók meg kegyetlen rosszak! A Denver védelme jobb volt így ők nyertek ennyi! Nekem személy szerint nem tetszett a meccs nagyon egyoldalú védelmi csatározás volt ez szinte nulla tamadojatekkal...
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
bocs, röstellem, de mára úgy alakult, hogy mégis házi buli lett belőle, úgyhogy nem jelenek meg a Stiflerben; ősszel jövök egy sörrel.
jó meccset,
bk.

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én majd keresek valami hülye fogadási lehetőséget, ami nem a végeredményhez kapcsolódik (sack-ek számán gondolkozom erősen, hogy 5,5 fölött lesz (2 fölött adják) vagy, hogy az első 6 perc alatt nem lesz pont, vagy valami ilyesmit)... aztán majd drukkolok annak a kimenetelnek, meg annak aki meccs közben inkább megérdemli...

Alapból persze Payton a Tennessee múlt miatt, csak én nagyon nem szeretem, amikor valaki ha már csak esélye van a sack-nek akkor ledobja magát, futással ki van zárva, hogy próbálkozzon (persze, tudom, láttam a NE elleni 10 yardost). A mozgékony, melós, küzdeni képes irányítókat szeretem, ezért (McNair SB produkciója miatt) lettem Titans szurkoló; szóval ebből a szempontból meg Newton játéka sokkal közelebb áll hozzám, mint Manningé...

De valószínűleg majd 1-2 bírói döntés, meg hogy melyik csapat lesz gusztustalanabb, az fog dönteni... (mondjuk legalább nem a NE-Seattle ismétlődik, mert soha életemben nem voltam akkora bajban, mint azon a meccsen ..😀)

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Úgy lesz 😉 valakitől azt hallom, hogy a Titansesek mind Broncos drukkerek... Nemtom honnan jön ez a megállapítás mert én csak a Titansnek drukkolok még a Super bowlon is 😊 😊 De ha már választani kell csapatot akkor inkább a Carolina nálam Cortland és Oher miatt!
gerrard88
hát azért Manning elég erős Tennessee kötődéssel rendelkezik, Cam pedig nem tett túl jó benyomást a fanekre az idei egymás elleni meccsünkön, így a legtöbb kinti szurkolóval együtt én is a Broncos mellett állok. (bár én nem haragszom Newtonra, és egyébként szerintem simán nyer a Panthers)

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Aki gondolja csatlakozhat hozzám egy két haverral a Stiflerbe nézzük a Super bowlt este 21:30tol mar van foglat asztal! 😀
gerrard88
én lehet, hogy ott nézem néhány más cimbivel, de még nincs biztos tervünk (ahogy alakul, majd azért jelzem)
Titans
Oke rendben én elvileg szoltam hogy egy emeleti asztalt kérünk hát meglátjuk. 😊
gerrard88
Jó szórakozást nektek! 😉 Ja és persze hirdessétek az igét: Go Titans! 😀
pakesz
Úgy lesz 😉 valakitől azt hallom, hogy a Titansesek mind Broncos drukkerek... Nemtom honnan jön ez a megállapítás mert én csak a Titansnek drukkolok még a Super bowlon is 😊 😊 De ha már választani kell csapatot akkor inkább a Carolina nálam Cortland és Oher miatt!
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Aki gondolja csatlakozhat hozzám egy két haverral a Stiflerbe nézzük a Super bowlt este 21:30tol mar van foglat asztal! 😀
gerrard88
én lehet, hogy ott nézem néhány más cimbivel, de még nincs biztos tervünk (ahogy alakul, majd azért jelzem)
Titans
Oke rendben én elvileg szoltam hogy egy emeleti asztalt kérünk hát meglátjuk. 😊
gerrard88
Jó szórakozást nektek! 😉 Ja és persze hirdessétek az igét: Go Titans! 😀

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Aki gondolja csatlakozhat hozzám egy két haverral a Stiflerbe nézzük a Super bowlt este 21:30tol mar van foglat asztal! 😀
gerrard88
én lehet, hogy ott nézem néhány más cimbivel, de még nincs biztos tervünk (ahogy alakul, majd azért jelzem)
Titans
Oke rendben én elvileg szoltam hogy egy emeleti asztalt kérünk hát meglátjuk. 😊