A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hadd pontosítsak, hogy a többiek számára is érthető legyen: sapka volt az, aki a draft előtt azért kardoskodott, hogy Mariota oltári nagy bust lesz
baggio
Először reagálni akartam a véleményére, de inkább meggondoltam magam. Jobb a békesség. 😊
Nandito
mondjuk én ugyanígy voltam veled a Kelly-ről írtaknál 😉
baggio
Kelly nehéz ügy... Marota miatt tényleg örültem volna, ha idejön, Nagyon tönkretenni se tudott volna mit, a Titansnél csak építhetett volna. De amit az Eaglesnél csinált, az totál bukta, arról senki sem tud meggyőzni, hogy nem így van.

Music City Miracle
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Hadd pontosítsak, hogy a többiek számára is érthető legyen: sapka volt az, aki a draft előtt azért kardoskodott, hogy Mariota oltári nagy bust lesz
baggio
Először reagálni akartam a véleményére, de inkább meggondoltam magam. Jobb a békesség. 😊
Nandito
mondjuk én ugyanígy voltam veled a Kelly-ről írtaknál 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hadd pontosítsak, hogy a többiek számára is érthető legyen: sapka volt az, aki a draft előtt azért kardoskodott, hogy Mariota oltári nagy bust lesz
baggio
Először reagálni akartam a véleményére, de inkább meggondoltam magam. Jobb a békesség. 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Hadd pontosítsak, hogy a többiek számára is érthető legyen: sapka volt az, aki a draft előtt azért kardoskodott, hogy Mariota oltári nagy bust lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
tessék az ötlet, én ezt csinálnám:

1, odaadni Mariotát a 49ersnek draftpickekért (idei 1/7+2/7+jövő évi 2.)
2, 1/1-re a legjobb QB-t választani
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)
sapka
Ne haragudj, ez viccnek is rossz. A mostani QB-k közelében sincsenek a Mariota-Winston duóhoz. Jó lesz nekünk Bosa, max bust lesz a 3-4-es D-ben.
Nandito
Hadd pontosítsak, Mariota a közelében sincs Winstonnak.
Személy szerint csalódott vagyok az ő rookie szezonjával kapcsolatban, amely lehet inkább coaching, de a mutatott játék alapján nem tartom PO kaliberű csapat irányítójának (az pedig azért kell). A mostani QB-k pedig még nem mutatkoztak be úgy igazán. Ami látszik, hogy Goff egy jó mechanikával rendelkező a pro styleról keveset tudó QB, lehet egy offseason alatt komoly szintet képes ugrani, de azt mondom ő neki kell egy tanulóév. Lynchről még nincs ennyire kialakult véleményem, de benne látok lehetőséget.
Lehet kora tavasszal ez egy egyértelműen jó csere lenne. Ezt ne vessük el.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
valószínűleg Russ Grimm lesz az OL edző, 2012 óta nincs állása, akkor még Whizzel dolgozott együtt Arizonában (nem volt épp egy erős fal)
markny
először azt hittem, hogy csak vicc, de tényleg igaz, egészen hihetetlen...

 twitter.com/paulkuharskynfl/status/689199817960992768

erre a Mariota csereötletre (nem kell a 49ers, lehet bárki partner) nem írhatnánk ki petíciót?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a drafttal még bőven ráérünk foglalkozni, az FA piac után látjuk majd úgyis, hogy hol maradt lyuk, addig meg lemegy a senior bowl, combine, private workoutok, a prospectekkel kapcsolatban is tisztábban látunk majd.

valószínűleg Russ Grimm lesz az OL edző, 2012 óta nincs állása, akkor még Whizzel dolgozott együtt Arizonában (nem volt épp egy erős fal), Mularkey még a 2001-2006-os Steelersnél eltöltött időkből ismerheti. egyébként négyszeres SB győztes, Hall of Famer játékos volt guard poszton, reméljük megfelelő anyagot kap a keze alá és látunk majd némi fejlődést.

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Bosa 4-3-as DE, mi pedig 3-4-et játszunk, de egyébként is vannak fenntartásaim Bosa profik közötti beválásával kapcsolatban, míg pl. Jalen Ramsey az NFL-ben is kiváló focista lesz imho.
markny
Az nem feltétlenül gond, hogy 4-3 DE, Woodley is DE volt, LeBeau-nál 3-4 OLB lett és mindenféle sack rekordokat állított fel.

Az már más kérdés hogy Bosa mennyire lesz jó a profik között, de erre most még senki nem tud válaszolni.

Szvsz nektek az a gáz, hogy nincs a classban egy vitán felül 1/1-et érő QB. Akkor minden sokkal egyszerűbb lenne.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
én a puszta letrédelésben reménykedek, egy idei első körös, a jövő évi első körös és egy idei 2/3. körösért.
hogy erre ki lenne hajlandó, azt nem tudom, de még nem is holnap van draft.Titans
hát ennyiért max. az Eagles/Rams páros jöhet szóba, de kétlem, hogy valamelyik QB annyira megtetszik nekik, hogy ennyi picket adjanak érte

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
én a puszta letrédelésben reménykedek, egy idei első körös, a jövő évi első körös és egy idei 2/3. körösért.
hogy erre ki lenne hajlandó, azt nem tudom, de még nem is holnap van draft.
szerintem több olyan need-ünk van, amit két éven belül meg kellene oldani (OL, CB, de nem látom azt az Eddie George féle RB-t sem, és a LB sorral is vannak bajaim), különben ha két éven belül nem rakunk Mariota köré egy nyerő csapatot, akkor le fogják amortizálni - vagy simán csak leketyeg a szerződése... imho...
de ezért jó a holtszezon, mert lehet dolgozni az elméleteken.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
tessék az ötlet, én ezt csinálnám:

1, odaadni Mariotát a 49ersnek draftpickekért (idei 1/7+2/7+jövő évi 2.)
2, 1/1-re a legjobb QB-t választani
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)
sapka
Ne haragudj, ez viccnek is rossz. A mostani QB-k közelében sincsenek a Mariota-Winston duóhoz. Jó lesz nekünk Bosa, max bust lesz a 3-4-es D-ben.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ez olyan cimikus kérdés volt sapka felé

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ezek szerint goff jobb mint MM?
Janek
Közel sincsen Mariotához és Winstonhoz sem. Szerintem ha egyes csapatok nem lennébek irányító needben akkor Goff csak 2. körös lenne..
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)sapka
Stanley kivételesen nem olyan Notre Dame OT, akit az NFL-ben OG-vé kellene konvertálni. 😊
vassadi
én ezt nem hiszem 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ezek szerint goff jobb mint MM?

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)sapka
Stanley kivételesen nem olyan Notre Dame OT, akit az NFL-ben OG-vé kellene konvertálni. 😊

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
tessék az ötlet, én ezt csinálnám:

1, odaadni Mariotát a 49ersnek draftpickekért (idei 1/7+2/7+jövő évi 2.)
2, 1/1-re a legjobb QB-t választani
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Újabb segédedzőket neveztek meg: Steve Jackson safety, Deshea Townsend corner edző lesz. (Markny, meg van a váltás a DB edzőknél is. 😊 ) A hírek szerint Nick Eason lehet a DL coach.
Nandito
Eason és Townsend is LeBeau játékosa volt Pittsburghben, Jackson meg ugye a 90-es években itt játszott, pont a vesztes SB után vonult vissza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Újabb segédedzőket neveztek meg: Steve Jackson safety, Deshea Townsend corner edző lesz. (Markny, meg van a váltás a DB edzőknél is. 😊 ) A hírek szerint Nick Eason lehet a DL coach.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
Olvastam hogy a Browns mindenkeppen irányítót akar húzni, nem terveznek Johnnyval.
gerrard88
1/2-ön húznak. Velük akarsz trade-elni? 😊 Jó, hát extrém esetben beijednek, hogy másnak is kell mondjuk Goff, és akkor cserélnek velünk. Csak azért nem sok mindent kapunk.
Nandito
Én nem akarok tradeelni 😊 Bosa, Tunsill vagy Ramsey aztán A Cleveland csinál amit akar 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet LeBeau azért is maradt mert iltt lát esélyt, hogy HC legyen 😉 😊 Tudom, ha akart volna már rég lehetett volna az máshol. Vele azért nem jártatok rosszul. S így ki tudjha, hátha valami jó is kisül a dologból.
dande
Marvin Lewis előtt ő volt a Bengals HC-je, égett, mint a Reichstag.
empty taxi
Kösz, erre nem is emlékeztem.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
Olvastam hogy a Browns mindenkeppen irányítót akar húzni, nem terveznek Johnnyval.
gerrard88
1/2-ön húznak. Velük akarsz trade-elni? 😊 Jó, hát extrém esetben beijednek, hogy másnak is kell mondjuk Goff, és akkor cserélnek velünk. Csak azért nem sok mindent kapunk.

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Lehet LeBeau azért is maradt mert iltt lát esélyt, hogy HC legyen 😉 😊 Tudom, ha akart volna már rég lehetett volna az máshol. Vele azért nem jártatok rosszul. S így ki tudjha, hátha valami jó is kisül a dologból.
dande
Marvin Lewis előtt ő volt a Bengals HC-je, égett, mint a Reichstag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
Olvastam hogy a Browns mindenkeppen irányítót akar húzni, nem terveznek Johnnyval.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)

Music City Miracle