A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Aki gondolja csatlakozhat hozzám egy két haverral a Stiflerbe nézzük a Super bowlt este 21:30tol mar van foglat asztal! 😀
gerrard88
én lehet, hogy ott nézem néhány más cimbivel, de még nincs biztos tervünk (ahogy alakul, majd azért jelzem)

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Aki gondolja csatlakozhat hozzám egy két haverral a Stiflerbe nézzük a Super bowlt este 21:30tol mar van foglat asztal! 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tovább folytatódott a 2012es Jaguars edzői stáb reunion
 twitter.com/glennonsports/status/694277277161361408
 twitter.com/ryanohalloran/status/694278572991651840
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A két Pro Bowl-os játékosunk Walker és Casey sem vallott szégyent, mind ketten szinte végig a pályán voltak a győztes Team Irvin csapatban. Walker 80 yardot és egy TD-t kapott el, Casey-nek meg volt egy INT-je!
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean

Mariota is otthon van a Pro Bowl ideje alatt, össze is futott a cheerleaderünkkel 😊

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Őszinte részvétem Bob Bratkowskihoz. Szegény Mariota.
iktriad
Mivel WR edzőnek hozták, ezért Mariotához nem neki lesz köze elsősorban. Inkább sajnáld DGB-t. 😊 De ha általánosságban sajnálod Mariotát, akkor megértem.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mit ^tud^ez a bob?
Janek
Én csak ennyit tudok. 😊

Bob Bratkowski Coaching Timeline
2016: Tennessee Titans – Wide Receivers
2012: Jacksonville Jaguars – Offensive Coordinator
2011: Atlanta Falcons - Quarterbacks
2001-10: Cincinnati Bengals – Offensive Coordinator
1999-00: Pittsburgh Steelers – Wide Receivers
1995-98: Seattle Seahawks – Offensive Coordinator
1992-94: Seattle Seahawks – Wide Receivers
1989-91: University of Miami (Fla.) – Offensive Coordinator
1987-88: Washington State – Offensive Coordinator
1986: Wyoming – Offensive Coordinator
1984-85: Weber State – Offensive Coordinator
1981-83: Weber State – Wide Receivers
1978-80: Missouri – Wide Receivers

Music City Miracle
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Mit ^tud^ez a bob?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őszinte részvétem Bob Bratkowskihoz. Szegény Mariota.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
ha LeBeau és Mariota nem lenne, azt mondanám még egy 1/1, de számomra is rejtély, hogy mégis milyen negatív mutatók/korábbi állomáshelyek kellenének ahhoz, hogy valaki neve ne merüljön fel nálunk.
markny
A haveroknak kellett állás, így jöttek, kb ennyi a magyarázat. MM és Bob jó barátok, az meg kit érdekel, hogy évek óta nem is dolgozott az NFL-ben... A védelemben még csak-csak vannak olyanok, akik érnek valamit LeBeau-n kívül is, de a támadóoldalon lévők listája "atyaég" kategória. Ismét erősödik a pesszimizmusom, ha ebből nem lesz újabb elcseszett szezon, akkor az valami oltári csodának köszönhető majd. (Vagy esetleg a védelemnek, mert LeBeau nagyot alkot. 😊) Csak nehogy az történjen, amit egy másik topikban már pedzegetnek: a szenvedésből elege lesz Mariotának és inkább cserét kér...

Music City Miracle
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Ez a stáb a tavalyi 49ers-félét is alulmúlja, pedig azt hittem, hogy ez már tényleg lehetetlen...
baggio
Szerencsétlen Mariota, most barmolják szét a karrierjét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Az nfl-ből nehezebb kihullani mint a parlamentből?

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
ha LeBeau és Mariota nem lenne, azt mondanám még egy 1/1, de számomra is rejtély, hogy mégis milyen negatív mutatók/korábbi állomáshelyek kellenének ahhoz, hogy valaki neve ne merüljön fel nálunk.

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Ez a stáb a tavalyi 49ers-félét is alulmúlja, pedig azt hittem, hogy ez már tényleg lehetetlen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Jéééézus Brátkovszki, hát mit követtünk, hogy egybül a pokol legalja....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Bob Bratkowski a WR edző, Nick Eason pedig a DL edző posztot kapta meg hivatalosan is. Sylvester Croom marad a running backekért felelős edző.

(Webster Atlantában kötött ki)

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
 espn.go.com/blog/tennessee-titans/post/_/id/18092/marcus-mariota-ranked-as-titans-no-1-asset-to-every-gm-coach-candidate
szerencsére az interjú alanyok nem sapka fejével gondolkodtak 😊

(bár valószínűleg Gruden is RG3-t mondta kezdőnek 😛)

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jurrell Casey és Delanie Walker megy a pro bowlra! Megérdemlik! 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Újabb segédedzőket neveztek meg: Steve Jackson safety, Deshea Townsend corner edző lesz. (Markny, meg van a váltás a DB edzőknél is. 😊 ) A hírek szerint Nick Eason lehet a DL coach.
Nandito
Jók voltak a hírek, kinevezték Eason-t DL coach-nak 😊 Jobban belegondolva nem is néz ki olyan rosszul ez az edzői stáb, bár még mindig keserű a szám íze Mularkey miatt de majd megbékélek vele ha a stáb amit összerakott most jól szuperál! 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Zeke, bár elég komoly balhét rendezett a Bukájban, hogy nem használják, nem tom hugy lehet besorakoztatni Manióka mögé, bár Márkus nem annyira leadermonkey


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
No nézzük mi nem sikerült Viznek, s mit kell Robiskinek megoldani instant, az FO kártyákba ugye nem látunk bele

LG, jött Levitre, aztán kituggya mé ki lett baszva, egyébként korrekt számokkal, nulla, hangsúlyozom nulla depthtel a háta mögött

A FUTÁS, volt pick is, minden. Házibarkács meló. R-Go = el kell hozni a legjobb futót a drafton

Naés harmadrészt a quick-slant, amire egy wr-edző képes
sutianap
Bár itt sokan mondják, hogy a futóink jók, de én nem osztom ezt a véleményt. Látom te sem. 😊 Én szeretnék újra egy elit futót látni aki Mariota mögött hozza a yardokat, TD-ket. Kell egy franchise futó ennyi a lényeg és ha Henry nem megy ki az 1. körben be kell húzni a másodikba. Elliott tuti első körös a class legjobb futója szerintem és mondtam is hogy szeretném a csapatban látni, de erre kevés esélyt látok sajnos, de ki tudja... minden megtörténhet..😀
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
No nézzük mi nem sikerült Viznek, s mit kell Robiskinek megoldani instant, az FO kártyákba ugye nem látunk bele

LG, jött Levitre, aztán kituggya mé ki lett baszva, egyébként korrekt számokkal, nulla, hangsúlyozom nulla depthtel a háta mögött

A FUTÁS, volt pick is, minden. Házibarkács meló. R-Go = el kell hozni a legjobb futót a drafton

Naés harmadrészt a quick-slant, amire egy wr-edző képes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)
sapka
Elfogadom, hogy nem ér 1/1-et, de akkor várom a megoldási lehetőségeket. 😊
1. Kit húznál 1/1-re?
2. Ha trade, akkor kivel lehetne bizniszelni? (Én nem látok olyan prospectet, akiért bárki is feljönne.)
Nandito
tessék az ötlet, én ezt csinálnám:

1, odaadni Mariotát a 49ersnek draftpickekért (idei 1/7+2/7+jövő évi 2.)
2, 1/1-re a legjobb QB-t választani
3, 1/7-re a legjobb tacklet (aki valószínű a Notre Dames srác, aki lehet guard lesz, de az sem baj!!!)
sapka
Ne haragudj, ez viccnek is rossz. A mostani QB-k közelében sincsenek a Mariota-Winston duóhoz. Jó lesz nekünk Bosa, max bust lesz a 3-4-es D-ben.
Nandito
Hadd pontosítsak, Mariota a közelében sincs Winstonnak.
Személy szerint csalódott vagyok az ő rookie szezonjával kapcsolatban, amely lehet inkább coaching, de a mutatott játék alapján nem tartom PO kaliberű csapat irányítójának (az pedig azért kell). A mostani QB-k pedig még nem mutatkoztak be úgy igazán. Ami látszik, hogy Goff egy jó mechanikával rendelkező a pro styleról keveset tudó QB, lehet egy offseason alatt komoly szintet képes ugrani, de azt mondom ő neki kell egy tanulóév. Lynchről még nincs ennyire kialakult véleményem, de benne látok lehetőséget.
Lehet kora tavasszal ez egy egyértelműen jó csere lenne. Ezt ne vessük el.
sapka
Nemtudom hogy láttál e Titans meccset az idén vagy csak úgy a számok alapján a levegőbe beszélsz?? De szerintem nem láttál te egy meccset sem, mert akkor láttad volna hogy miket kellett kiállnia Mariotának hogy szinte nulla fallal milyen meneküléseket vitt véghez. Mariota a számok alapján lehet hogy most nem úgy végzett de várjuk meg hogy teljes szezont játszon ne csak 12 meccset. Winston közel sincs olyan komplex játékos mint Mariota ezt még a laikus hülye is észreveszi ha persze akarja...

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
A magam részéről a vezetőség buktájának is tartom. Azért az sok mindent elárul a dologról, hogy mikor még volt esély a rájátszásra már akkor keresték az utódját. S ezt még majdhogynem büszkén is vállalják...... de a teljes háttérbe nem látunk innen bele.
dande
Teljesen mindegy, hogy volt-e esély a rájátszásra, mert már a tavalyi szezon közben a vak is látta, hogy az offense guru által összerakott támadójáték fabatkát sem ér. A 2014-2015-ben Kelly által összegyűjtött 16 győzelemből legalább 10-et a ST és a defense hozott, miközben az offense teljesítménye meccsről meccsre egyre szarabb lett.
Azt aláírom, hogy 2013-ban valóban ligaelit volt az offense, remekül keverte a kártyákat Kelly, változatos volt a támadójáték, de akkor éppen a védelem nem nőtt fel a feladathoz.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hadd pontosítsak, hogy a többiek számára is érthető legyen: sapka volt az, aki a draft előtt azért kardoskodott, hogy Mariota oltári nagy bust lesz
baggio
Először reagálni akartam a véleményére, de inkább meggondoltam magam. Jobb a békesség. 😊
Nandito
mondjuk én ugyanígy voltam veled a Kelly-ről írtaknál 😉
baggio
Kelly nehéz ügy... Marota miatt tényleg örültem volna, ha idejön, Nagyon tönkretenni se tudott volna mit, a Titansnél csak építhetett volna. De amit az Eaglesnél csinált, az totál bukta, arról senki sem tud meggyőzni, hogy nem így van.
Nandito
A magam részéről a vezetőség buktájának is tartom. Azért az sok mindent elárul a dologról, hogy mikor még volt esély a rájátszásra már akkor keresték az utódját. S ezt még majdhogynem büszkén is vállalják...... de a teljes háttérbe nem látunk innen bele.