A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én drukkolok a Tennessee-nek, hamár ott játszik Mariota, és 1/1 is itt van. A secondary-n kéne szerintem javítani jobban ( | mondjuk nem tudom hogy álltok összegségben | ).

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Én inkább 1 C és 1 G posztot hiányolok, pláne, ha Tunsil jön.
Druid
guard poszton tud játszani: Warmack, Spain, Poutasi, (Looney?), Gallik
center poszton tud játszani: Ben Jones, Schwenke, Gallik, (Looney?)

pure tackle pedig egyelőre csak Lewan van rosteren, így számomra meglepő lenne ha mégis interior embert hoznánk, bár én Looney visszatérésével komolyan számolok

több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
Én inkább 1 C és 1 G posztot hiányolok, pláne, ha Tunsil jön.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
támadófal nélkül lófasz lesz itt, nem beast offenseAmadeus91
egy szem tackle hiányzik a kezdőből, hogy egy potens támadófalat tudjunk a pályára küldeni (akárcsak nálatok), nyitva van még a piac és az 1/1 is nálunk van, nem tűnik egy teljesíthetetlen feladatnak. de remélem jössz még fikázni a későbbiekben is, a Panthers esetében is bejött tavaly 😊

több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Lófasz van. Most már fal kéne.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Milyen beast offense lehet ez : Mariota, Murray, Green-Beckham, D. Walker
Heisman Trophy
támadófal nélkül lófasz lesz itt, nem beast offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 090 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak beast CoStaff is kéne hozzá.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Milyen beast offense lehet ez : Mariota, Murray, Green-Beckham, D. Walker

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Woods visszajött néhány vizit után, 3 évre 10.5M dollárért (12.5 a max, 5 a garantált)
szintén okos deal, ha nem is Hillt, de ide várok még azért FA igazolást

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 932
jöhet majd Blake "erősíteni" a seondary-t
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Rashad Johnson érkezik vizitre, remélem nem engedjük el szerződés nélkül, rajta kívül még CB, ILB, NT igazolást várok az elmúlt napokban, bár nagyobb név nélkül (titkos favoritom DeMeco Ryans, Woodyarddal elég komoly veterán jelenlétet biztosítanának az öltözőben).
az eddigi tevékenységünk egyébként kifejezetten tetszik, logikus, okosan bánunk a pénzzel és a pickekkel is, csak így tovább 😊

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ben Jones C a Houstonból 4 évre jött. Kezdődik a fal építése!
gerrard88
Nagyobb nevet vártam az OL-be, bár még ki tudja, mi lesz. (Ha nem jön minőségi RT, akkor én is azt mondom, hogy Tunsil lesz az 1/1.) Mindenesetre az OC poszt így már jónak tűnik, Schwenke és Jones együtt megoldja.
Nandito
Hát igen nagyobb nevet vártam én is.. OCnek még ott van a tavaly draftolt Gallik is az a poszt megoldva. Jones OGt is tud játszani nem tartom kizártnak hogy ott is fogják használni.
gerrard88
Louis Vasquez jön vizitre ha már OG
Höri
Nem bánnám ha le tudnánk szerződtetni, de most már tényleg ideje lenne a védelembe is valami harcedzett emberkét hozni!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ben Jones C a Houstonból 4 évre jött. Kezdődik a fal építése!
gerrard88
Nagyobb nevet vártam az OL-be, bár még ki tudja, mi lesz. (Ha nem jön minőségi RT, akkor én is azt mondom, hogy Tunsil lesz az 1/1.) Mindenesetre az OC poszt így már jónak tűnik, Schwenke és Jones együtt megoldja.
Nandito
Hát igen nagyobb nevet vártam én is.. OCnek még ott van a tavaly draftolt Gallik is az a poszt megoldva. Jones OGt is tud játszani nem tartom kizártnak hogy ott is fogják használni.
gerrard88
Louis Vasquez jön vizitre ha már OG

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Murrayt nagyon jó áron szereztük meg, ez így igen tetszik. 😊 Szerződtettük Rishard Matthewst is, 3 évre jön, de számok még nincsenek. A WR sorra is ráfért az erősítés, ez szintén renden ezzel az igazolással. Jones 4 évre 17,5 milliót kap, ebből 7 millió a garantált, ez ellen sincs kifogásom. Egyedül Cassel szerződtetését nem értem, ha csak nem érik egy Mett trade...
Akkor most már a védelembe is hozzunk valakit, nincs NT-nk, kéne ILB is, és a secondary továbbra is lyukas.

Music City Miracle
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
megvan Cassel!! mehetünk aludni
markny
Még a végén megtanulja ezt a sportot. 😀
pakesz
Az a hajó már rég elúszott.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
megvan Cassel!! mehetünk aludni
markny
Még a végén megtanulja ezt a sportot. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
megvan Cassel!! mehetünk aludni

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
nah, Matt Cassel aláírt. Nem lesz itt probléma!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Itt twitteren: DeMarco Murray hivatalosan is a Titans játékosa lett. Az ellenérték: A két csapat helyet cserélnek a draft negyedik körében.

Elég jó ár. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Janoris Jenkins közben a Giantshez került évi ~12 millióért, most azonnal hívnám Amukamara ügynökét, hogy ezt ő is megkapja nálunk.
markny
Inkább mi ne adjunk 12 milliót Amukamara-nak annyira nem jó, ennyit meg nem is érne, van nekünk egy sokat kereső CB-nk aki ráadásul szar is. McCourty, idén 8,8M-et keres...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
én mondjuk egyelőre csak egy forrásból láttam ezt az infót, inkább a Patset susmogják, és ugyan nem lenne ellenemre ha érkezne még WR, de kétlem, hogy Sanuval előrébb lennénk, legfeljebb többen. két kezdő posztot remélhetőleg a Wright-DGB páros átlag felett tud megoldani, a harmadik helyre pedig ott van még Douglas és Hunter, ha komoly konkurenciát szeretnénk a nyakukra hozni akkor inkább Marvin Jones/Rishard Matthews/Rueben Randle triónál nézelődnék.

Janoris Jenkins közben a Giantshez került évi ~12 millióért, most azonnal hívnám Amukamara ügynökét, hogy ezt ő is megkapja nálunk.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Toljátok a pénzt az O-ba rendesen, a hírek szerint Mohamed Sanu is felétek tart.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a Maxwell + Alonso csomag egy öt helyes letradebe és egy negyedik körbe kerül valószínűleg a Phinsnek, Murray áráról egyelőre nem sok minden derült ki, de én ez alapján nem várok sokat, körülbelül egy ötödik kört.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
mondjuk emlékeim szerint ő inkább guardként (RG poszton) nyújtott jobb teljesítményt, de szerintem ezzel a fal interior részében nem várható komolyabb változás (+ Looney és/vagy Meredith jöhet vissza még a nyárra), hat játékos, mindegyik több poszton is bevethető, ebből azért már illene összerakni valamit. Mitchell Scwhartznak örülnék még ide, vagy ha nem érkezik minőségi RT, akkor Tunsil 1/1-re, Lewan pedig átmehet a másik szélre.

más:
2013: Raiders (4-12) vs. Titans (7-9) 23-19 W
2015: Raiders (7-9) @ Titans (3-13) 24-21 L
idén is találkozunk velük, egyelőre toronymagas favoritnak tartom őket, elképesztően szimpatikusan és szisztematikusan(!) építkeznek, örülök, hogy ez a Jaxről nem annyira mondható el 😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 090 — Így remélem megfelelek nektek.....
Murray új szerződése 4 éves lesz 25,5 millióval, ebből 12,5 millió a garantált. Idén 6, jövőre 3 millió a gari, ha e 2 szezon alatt nem válik be, akkor 3,5 millió DM ellenében megszabadulhatunk tőle. Szerintem ez így már jobb szerződés, mint amit Philliből hozott volna.
Nandito
Most már csak az a kérdés mit adtok érte.....