A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
érkezett Rashad Johnson 1 évre, szerintem nagyon jó igazolás, alulértékelt SS, remekül olvassa az offense-t, labdát is fog szerezni. ja és 9,5 ujja van a kezén 😊
Löfli
valahogy így tudnám elképzelni:
Giowa
amúgy ilyen:

Löfli
Ez akkor volt, amikor a kesztyűből kellett meccs végén kiszedni a maradék ujjdarabot?
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
érkezett Rashad Johnson 1 évre, szerintem nagyon jó igazolás, alulértékelt SS, remekül olvassa az offense-t, labdát is fog szerezni. ja és 9,5 ujja van a kezén 😊
Löfli
valahogy így tudnám elképzelni:
Giowa
amúgy ilyen:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
érkezett Rashad Johnson 1 évre, szerintem nagyon jó igazolás, alulértékelt SS, remekül olvassa az offense-t, labdát is fog szerezni. ja és 9,5 ujja van a kezén 😊
Löfli
valahogy így tudnám elképzelni:


több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
GM játékban el is hoztam 2 évre, még pár hete. Megérezte. 😊 Örülök neki. Amúgy nem FS-t játszik ő inkább? Bár Löfli csak jobban tudja. 😊
pakesz
korábban az volt, aztán ahogy Honey Badgernek jobban ment átment SS-nek ha jól figyeltem, de nálunk szerintem biztos, hogy marad FS Searcy párjaként

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagy valószínűséggel nem lesz több DB igazolásunk az FAről...
gerrard88
Rashad Johnson azért volt viziten Vasquezzel együtt, ő azért még ennyi idősen is bőven fejlődést jelentene
markny
10 napja írtam, reméljük Vasquezt is sikerül még meggyőzni 😊
markny
GM játékban el is hoztam 2 évre, még pár hete. Megérezte. 😊 Örülök neki. Amúgy nem FS-t játszik ő inkább? Bár Löfli csak jobban tudja. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Nagy valószínűséggel nem lesz több DB igazolásunk az FAről...
gerrard88
Rashad Johnson azért volt viziten Vasquezzel együtt, ő azért még ennyi idősen is bőven fejlődést jelentene
markny
10 napja írtam, reméljük Vasquezt is sikerül még meggyőzni 😊

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
érkezett Rashad Johnson 1 évre, szerintem nagyon jó igazolás, alulértékelt SS, remekül olvassa az offense-t, labdát is fog szerezni. ja és 9,5 ujja van a kezén 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ha már így lezajlott a FA piac, a draftra vetítve a következő pozíciókra várok/szeretnék erősítést. Sorrendben: OT, FS, LB, NT, esetleg még egy G. Nyilván több pick van de szerintem ez a 4 a legfontosabb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Eddig elég normálisnak tűnt az idei offseason, de nehogy elbízzuk magunkat, így a mai nappal visszatértünk a megszokott kerékvágásba. Először is hoztuk CB Antvon Blaket. Mondjuk erre normális magyarázat nincs. Értem én, hogy ő is Steelers-es volt, de egy hulladék játékos, a tavalyi év 2. legrosszabb CB-je, még McCainnél is sokkal rosszabb. A védelem ezekkel az igazolásokkal nemhogy javul, hanem még szarabb lesz. Másodszor pedig visszaigazoltuk Byron Bellt... Jöhetett volna Vaskéz, de nem, nekünk inkább a liga egyik legrosszabb OL játékosa kell. De mit is hőbörgök itt, hiszen Titans fan vagyok, ez pont az a szint...

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
OFF: | Mariota aláírás került a Kérések topikba. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
korrekt deal, Mufasa helyett akkor inkább egy fiatalt választottunk, Williamson helye biztos, Spence meg remélhetőleg ki tudja szorítani Woodyardot, aztán jövőre adhatunk neki több lóvét. Remek LB volt anno az egyetemen, sajnos egy sérülés miatt komolyan veszélybe került a pályafutása, örülnék ha itt teljesedne ki újra.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Öreg építi a védelmet:
LB Sean Spence érkezett...sok sikert neki
Klaci79
1 év, 2.5 millió $

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 932
Az Öreg építi a védelmet:
LB Sean Spence érkezett...sok sikert neki
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok!

Egy szurkolói MOCK DRAFT-ot szeretnék létre hozni. Nincsenek nagy szabályok, nyilván csak olyan játékost lehet választani, aki még nem volt. Maximum 5 csapat szurkoló adhat tippet. Akit a legtöbben írtok be, azt beírom végső picknek. Ha már 3 javaslat érkezik és épp ránézek, akkor lezárom, nem a legjobb megoldás, de hogy gyorsabban pörögjön. Szavazat egyenlőségnél, figyelembe azt veszem figyelembe, hogy közületek kik voltak a gyorsabbak.
Remélem mindenki pozitívan áll hozzá és jól fog menni.

Szóval Hajrá Titans rajongók írjátok be, hogy ti kit látnátok szívesen 1/1-en!

Link:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?usp=sharing
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A végén még kiderül, micsoda jó játékosaink voltak a secondaryban. 😊 Szabó 3 évre 15 millióért LA-ba igazolt. Fischer bá alaposan túlfizette. 😀 Griff pedig a Vikingsban folytatja, egy évre 2,5 milliót kap, ami szerintem reális összeg.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Nagy valószínűséggel nem lesz több DB igazolásunk az FAről...
gerrard88
Rashad Johnson azért volt viziten Vasquezzel együtt, ő azért még ennyi idősen is bőven fejlődést jelentene

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
weddle-ről lecsúsztunk
Druid
Nagy valószínűséggel nem lesz több DB igazolásunk az FAről...
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
weddle-ről lecsúsztunk
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vaskéz világéletében RG volt, nem tom h ő v Warmack cserélne oldalt.
empty taxi
Olyan "Mészölyösen" : Imre!!!! Há mér nem váltotok baszd meg??!! Te menj oda, ő jöjjön ide! Tehát ha kell akkor váltanak itt is a fiúk. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Vaskéz világéletében RG volt, nem tom h ő v Warmack cserélne oldalt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
Valami ilyesmire gondoltam 😀 tele volt a hócipőm azzal, hogy volt hiányposztunk (OL, DB, ), erre hoznak oda 1 (egy, azaz EGY) játékost FA-ról. Reméltem, hogy Robinson nem így gondolkozik majd ... talán igazam lesz végre.
2-3 emberből válogatni mindig könnyebb, mint 1-ből 😀

Szerkesztette: Druid
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
mindenesetre Druid kérése meghallgatásra talált, Louis Vasquez érkezik vizitre, róla is tudna mesélni szerintem empty, de ha nem akarjuk Poutasit mély vízbe dobni LG-ként, akkor azért Vasquez elég biztos pontot jelentene Tunsil (😛) és Jones között

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Én inkább 1 C és 1 G posztot hiányolok, pláne, ha Tunsil jön.
Druid
guard poszton tud játszani: Warmack, Spain, Poutasi, (Looney?), Gallik
center poszton tud játszani: Ben Jones, Schwenke, Gallik, (Looney?)

pure tackle pedig egyelőre csak Lewan van rosteren, így számomra meglepő lenne ha mégis interior embert hoznánk, bár én Looney visszatérésével komolyan számolok
markny
Ben Jones legalább olyan jó G mint C.
empty taxi
Mivel nem ismerem az urat, meg kell kérdeznem: ez most oltás?
Giowa
Abszolút nem, egyetemen center volt, de alkatilag guardnak is jó, Houstonban tán jobb is volt guardként, mind2 poszton hozza az NFL átlagot szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Én inkább 1 C és 1 G posztot hiányolok, pláne, ha Tunsil jön.
Druid
guard poszton tud játszani: Warmack, Spain, Poutasi, (Looney?), Gallik
center poszton tud játszani: Ben Jones, Schwenke, Gallik, (Looney?)

pure tackle pedig egyelőre csak Lewan van rosteren, így számomra meglepő lenne ha mégis interior embert hoznánk, bár én Looney visszatérésével komolyan számolok
markny
Ben Jones legalább olyan jó G mint C.
empty taxi
Mivel nem ismerem az urat, meg kell kérdeznem: ez most oltás?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Én inkább 1 C és 1 G posztot hiányolok, pláne, ha Tunsil jön.
Druid
guard poszton tud játszani: Warmack, Spain, Poutasi, (Looney?), Gallik
center poszton tud játszani: Ben Jones, Schwenke, Gallik, (Looney?)

pure tackle pedig egyelőre csak Lewan van rosteren, így számomra meglepő lenne ha mégis interior embert hoznánk, bár én Looney visszatérésével komolyan számolok
markny
Ben Jones legalább olyan jó G mint C.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...