A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Hosszú a holtszezon, még 10 nap van a TC kezdetéig...
Nandito
Akkor aztán vége az unalmas letartóztatásos időszaknak és jönnek a napi sérülés összefoglalók, majd lassan elérünk végre a szezonhoz 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
S Kevin Byard is aláírt, így minden újoncnak van szerződése. Hosszú a holtszezon, még 10 nap van a TC kezdetéig...

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Már Kevin Doddnak is van szerződése. S Kevin Byardnak viszont még nincs, egyedüliként az idei draftoltjaink közül.

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Doddnak láb műtéte volt (ha jól olvastam, csak megelőző jelleggel), de a TC-re rendben lesz.

TE Jerome Cunninghamet felszedtük a waiver-ről, korábban a Giantsnél és a Jetsnél szerepelt.
Nandito
Ugye Mularkey óta tudjuk, hogy TE-ből sohasem elég,legyen 5 a rosteren. 😊 LeBeau esetében pedig legyen 10 CB aztán lesz valami.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Doddnak láb műtéte volt (ha jól olvastam, csak megelőző jelleggel), de a TC-re rendben lesz.

TE Jerome Cunninghamet felszedtük a waiver-ről, korábban a Giantsnél és a Jetsnél szerepelt.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Byron Bell bokasérülést szenvedett az OTA 1. napján, vége is a szezonjának. Elvileg csak tartaléknak igazoltuk vissza, úgyhogy ha minden igaz, akkor három fiatal, Poutasi, Spain és Tretola mehet egy OG posztért. Aztán ki tudja, az is elképzelhető, hogy hozunk valakit. Vaskéznek még nincs csapata (bár ez azért elég furcsa), a Cowboysnál Leary most kért cserét.

Music City Miracle
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira nem vágom ezt a Mettenberger waiv-et. Nyilván nem volt ász, de 2-3. számú QB-nak jó volt. Cassel mivel jobb, vagy éppen ha jön egy 3. számú QB mennyivel tud majd többet?! Fizetése nem alapozta ezt meg, teljesítményét meg tudjuk.

Annyit még, hogy Mett is kérhette mondjuk a waive-et hátha valahol rövid időn belül kezdő lesz. Bradford szindróma kicsit másképp. 😊
pakesz
Mindenesetre a 3. csapat a waiver sorrendben el is vitte. És az előttük lévő csapatból az egyik ti voltatok.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Annyira nem vágom ezt a Mettenberger waiv-et. Nyilván nem volt ász, de 2-3. számú QB-nak jó volt. Cassel mivel jobb, vagy éppen ha jön egy 3. számú QB mennyivel tud majd többet?! Fizetése nem alapozta ezt meg, teljesítményét meg tudjuk.

Annyit még, hogy Mett is kérhette mondjuk a waive-et hátha valahol rövid időn belül kezdő lesz. Bradford szindróma kicsit másképp. 😊

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mettenberger eltávoztatott.
Stez
Biztos nem illett az egotikus smashmouth-ba. Egyébként kár érte, én kicsit reménykedtem benne, hogy viszi valamire az NFL-ben.
helmet
Most, hogy elkerült Tennesseeből még viheti is valamire.
Amadeus91
A Chargersben landolt, lehet akár Rivers utódja is. És még Wisenhuntot is visszakapta.
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Mettenberger eltávoztatott.
Stez
Biztos nem illett az egotikus smashmouth-ba. Egyébként kár érte, én kicsit reménykedtem benne, hogy viszi valamire az NFL-ben.
helmet
Most, hogy elkerült Tennesseeből még viheti is valamire.
Amadeus91
Akkor is bírom a Raiderst! Te nem veszed el a kedvem! 😊

Szerkesztette: Hamilkar
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Mettenberger eltávoztatott.
Stez
Biztos nem illett az egotikus smashmouth-ba. Egyébként kár érte, én kicsit reménykedtem benne, hogy viszi valamire az NFL-ben.
helmet
Most, hogy elkerült Tennesseeből még viheti is valamire.
Amadeus91
 www.youtube.com/watch?v=4gYFZnT4-Ds
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Mettenberger eltávoztatott.
Stez
Biztos nem illett az egotikus smashmouth-ba. Egyébként kár érte, én kicsit reménykedtem benne, hogy viszi valamire az NFL-ben.
helmet
Most, hogy elkerült Tennesseeből még viheti is valamire.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Mettenberger eltávoztatott.
Stez
Biztos nem illett az egotikus smashmouth-ba. Egyébként kár érte, én kicsit reménykedtem benne, hogy viszi valamire az NFL-ben.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mettenberger eltávoztatott.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
 www.titansonline.com/news/article-4/Titans-Agree-to-Terms-with-Six-Draft-Picks/4e06b539-298a-4e29-b728-b034373e8416

Music City Miracle
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/728714199635988480

 www.titansonline.com/news/article-4/Titans-Delanie-Walker-Agree-to-Multi-Year-Deal/71e533c0-7ccf-44c8-94a7-7503773a7686

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
UDFA-k:

Mehdi Abdesmad, DE, Boston College
Lamarcus Brutus, DB, Florida State
Morgan Burns, DB, Kansas State
Samuel Carlson, OL, Colorado State
Alex Ellis, TE, Tennessee
Quayvon Hicks, FB, Georgia
Terrell Lathan, DL, TCU
Tyler Marz, OT, Wisconsin
Nick Richter, OT, Richmond
Aldrick Rosas, K, Southern Oregon
Golden Ukonu, OL, Mississippi Valley State
Antwaun Woods, DL, USC

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az én véleményem, hogy első körben, ahogy sokan számítottunk rá, OT jött, amivel én is elégedett vagyok, kellett a minőségi erősítés. Így már 3 első körös játszik a falban, jó lenne most már értelmes falat összerakni, főleg hogy FA-n jött Jones is.
2. kör: Kevin Dodd valóban remek játékos, de én ahogy írták már, inkább 4-3 DE. Lebeau-ban azért bízok, mert nem ma kezdte, tudja majd kezelni. Én inkább bevállaltam volna Myles Jack-et, igaz sérülések stb, de hátha. Austin Johnson: Okés, rendben van kellett egy kezdő kaliber, azért Al Woods- DaQuan Jones kettősből az egyik nyugodtan ülhet a padon, és inkább Woods legyen az! Derrick Henry: Ha nem jött volna Murray azt mondom nagyon pöpec húzás! Így viszont nem értem, minek hoztuk Murray-t vagy ugyebár minek draftoltuk Henry-t. Kevin Byard. Kellett egy safety de szerintem az 5. körben is elérhető lett volna, 5/1-re, így meg kidobtuk rá a 3/1-et. Tavaly ugyan ezt mondtam Poutasira is akit szintén a 3. körben választottunk,hogy lett volna jobb prospect nála. (Eddig igazolja is, hogy szar húzás volt, bár még nagyon fiatal.) Tajae Sharpe: Ahogy vártuk ezt a picket is, így late roundban szerintem abszolút jó. Magassága 1,93 ahogy Hunternek is, bár így is DGB vezet 1,98-al grin hangulatjel. LeShaun Smith: " Na fogjuk már be a szájukat és hozzunk egy CB-t." Kb így lehettek vele, igaz legalább hoztak is. Nem kell ecsetelni milyen a secondary helyzet. Sebastian Tretola: Kellett a guard is, nem tudom, hogy Ben Jones-ra centerként vagy guardként számolnak, de mélyíteni kellett a depth-et. Azt sem bántam volna ha korábban jön egy kezdő kaliber és akkor Jones center, Schwenke meg csere. Aaron Wallace: Ő már "papíron" is OLB, tavaly hoztunk kiegészítő embereket LB posztra a roster szűkítés után, most azért ő is mélyítheti a sort. Kalan Reed. 7/32-re abszolút jó, hátha Finnegan féle sztori sül ki belőle. Megvan benne a potenciál. Nálam az osztályzat: B+

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Na akkor így a draft végén van pár gondolatom. 😊 Az első 6 pickből szerintem, csak Byardba lehet belekötni, hogy miért pont ő, na de kellett egy S is, meglátjuk mit hoznak ki belőle az edzőbák. Kezdenie az első éveiben nem kell, van ideje fejlődni. Az első 3 pick úgy ahogy van jó, meg így jobban megemésztve Henry is, mégis csak egy Heisman győztesről van szó, aki bajnok is lett idén, tehát akkor mienk a tavalyi és idei legjobb egyetemi játékos, ami azért nem rossz na! 😊 Ha Murry-t nem hozzuk el Fa-n, amúgy is vártam volna az RB picket, most annyira már nem vártam, de az igazat megvallva vétek lett volna bent hagyni. Meg hát valljuk be őszintén Murray nem a bizalom köve, kell a motiváció neki, amit a rosteren lévő futóink nem tudnának maximálisan biztosítani. Egyik RB-nk pozíciója sem biztos a rosteren, talán Dexter mehetne az elkapók közé inkább, slotba használható még talán... Hunter valószínűleg megy a levesbe. Én a WR sort nem féltem van elég játékosunk most már, hogy Sharpe-ot behúzták. A videói alapján jó mélységi elkapónak néz ki, magas, hosszú karokkal és gyors is, ideális WR választásnak néz ki. A többi pickről nem tudok semmit mondani meglátjuk, hogy fejlődnek majd a fiatalok. Nagyon úgy néz ki, hogy bíznak Blakeben és McCainben, na meg abban inkább, hogy Löbó bácsi kihozza belőlük a rejtett képességeiket. Wallace jónak tűnik 7. kört mindenképpen megért. Összességében nem olyan rossz draft ez. Lehetett volna jobb is, na de ezt hozta az élet, meg 10 fiatal reménységet, akik még fejlődhetnek. Meg látjuk..
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A kiválasztottak:

1) OT Jack Conklin, Michigan State
2a) OLB Kevin Dodd, Clemson
2b) DT Austin Johnson, Penn State
2c) RB Derrick Henry, Alabama
3) S Kevin Byard, MTSU
5a) WR Tajae Sharpe, UMass
5b) CB LeShaun Sims, Southern Utah
6) G Sebastian Tretola, Arkansas
7a) OLB Aaron Wallace, UCLA
7b) CB Kalan Reed, Southern Miss.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Így kintről tudatos és határozott választásoknak tűnnek. Ugyan azt mondtam, hogy nem lesz T az első körben, de kiderült nagyon akartuk Kankalint, a Giants pedig biztosan elvitte volna. Tunsilt éjszaka sem sajnáltam, pedig akkor még nem is láttam a videót. Mondom füvezett-füvezett nem nagy dolog, akkor sem baj, jó lesz a másik. Hajnalban néztem meg és hát... Szerintem hallani fogunk még Tunsilról és nem jó értelemben. Dodd? Hát igen. Jack-et szerettem volna én is. Persze fogalmunk sincs egy csomó dologról, információkról, egyikünknek sem. A srácok tegnap jókat nevettek Byard kiválasztásán. Azt sem tudtam kicsoda. A helyiek imádják, néhány oldal szerint meg ez a legjobb pickünk tegnapról. Ónryt én is szerettem volna. Majd leestem a székről mikor bemondták. Mörrivel jó kis páros lehetnek, ha jön Vázkez is vagy még egy jó guard és rendben lenne a falunk.

Mint mondtam tudatosnak érzem a választásokat, egy kicsi kapkodással fűszerezve. Neee-e-e-kem tecccik!
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem nagy csalódás, amit a 2-3. körben műveltünk. Dodd jó választás lenne 43-ba, de nagy kérdés, hogy 34-es OLB-nek jó lesz-e? Johnson kiválasztását sem értettem, bár azóta azt olvastam, hogy Billingsnek térdsérülése van. Mivel nekünk top need, ezért gondolom muszáj volt kirántani egy használható NT-t, nehogy beelőzzenek. (Alap esetben ez a fiú még 3/1-en is elérhető lehetett volna szerintem.) Henry tuti pick lenne, ha nem lenne Murray. Így luxus, plusz a depthnek megfelelő Andrews, Cobb , Sankey hármast kinyírtuk. 3/1-re aztán jött egy S, Byard, aki meg kb 5. körös választás lehetett volna. Project játékos, itt kihúzni szerintem értelmetlen.

Ennyi pickből nyugodtan lehetett volna rizikózni legalább egyet, ám sajnos Tunsilt és Myles Jacket is elengedtük. Lehet, báni fogjuk ezt még... A választásaink eléggé neccesek, futójátékkal SB-t nem lehet nyerni, a többi pick meg erősen fejvakarós. Per pillanat úgy érzem, ezért kár volt eladni az 1/1-et...

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én az első naptól pont ennyit akartam, hogy azt a falembert, akit igazán akarnak, ha kell, akkor feltrade-elve, de szerezzék meg.
Meg van, jöhet akkor egy jó munkás második nap...

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Papírforma OT pick, de nekem érdekes, hogy Tunsilt hagytuk elmenni (biztos a videó miatt), és Conklint húztuk. Mindegy, legyen jó, aztán a többi nem számít. 😊 A trade keretében adtuk a Brownsnak ugye a 15-ös picket, valamint egy idei 3. (a gyengébbiket) és egy jövő évi 2. kört, míg kaptunk a 8-as pick mellé egy idei 6. kört.

A 2. és a 3. napra is van 4-4 pickünk, kíváncsi leszek, kiket húzunk, esetleg trade-elünk-e még. Mindenesetre még benn van például LB Myles Jack, NT Billings is, tehát van kikből meríteni a védelembe.
Nandito
Szerintem Conklin egy nagyon jó pick erős, zúzós játékos sztár lehet belőle! Igen nagy meglepetésre van bent még egy csomó olyan játékos, akik közül jó páran első kört is érhettek volna, az említettek mellett még ott van Spence LB, Von Bell FS (a személyes kedvencem), Alexander CB, na és ha már sokan mondják a lehetséges WR picket akkor Braxton Miller is elérhető még! 😊

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Papírforma OT pick, de nekem érdekes, hogy Tunsilt hagytuk elmenni (biztos a videó miatt), és Conklint húztuk. Mindegy, legyen jó, aztán a többi nem számít. 😊 A trade keretében adtuk a Brownsnak ugye a 15-ös picket, valamint egy idei 3. (a gyengébbiket) és egy jövő évi 2. kört, míg kaptunk a 8-as pick mellé egy idei 6. kört.

A 2. és a 3. napra is van 4-4 pickünk, kíváncsi leszek, kiket húzunk, esetleg trade-elünk-e még. Mindenesetre még benn van például LB Myles Jack, NT Billings is, tehát van kikből meríteni a védelembe.

Music City Miracle