Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
na de ki is kiért jönne fel az 1/1-re? a Rams és a Texans nagyon messze van, a Cowboysnak meg szerintem majdnem mindegy, hogy Goff/Lynch/Wentz marad 1/4-re (ha QB-t akarnak egyáltalán), így szerintem "a nyakunkon marad" az első pick, és ott továbbra is OT-t, esetleg CB-t húznék. letrade után Myles Jack lenne az álmom, de ez nem valami reális sajnos 😀
markny
Ahelyett, hogy Bosat vinnéd. 1/1 corner?! O my...
Amadeus91
Sok elemzőnél Ramsey van a class élén, tudom ez még semmit sem jelent igazán, de azért nem ördögtől való gondolat, ha ő lenne az első választásunk 😉
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Idén úgy tűnik nincs olyan echte 1/1
dande
jaja, szerintem kicsit hasonlít a 2013-as és 2014-es draftra, utóbbira talán annyival jobban, hogy idén is sok a kiemelkedő talent a top10-ben, de nem kifejezetten egy játékos.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén úgy tűnik nincs olyan echte 1/1
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Ahelyett, hogy Bosat vinnéd. 1/1 corner?! O my...
Amadeus91
Bosa 4-3-as DE, mi pedig 3-4-et játszunk, de egyébként is vannak fenntartásaim Bosa profik közötti beválásával kapcsolatban, míg pl. Jalen Ramsey az NFL-ben is kiváló focista lesz imho.

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
na de ki is kiért jönne fel az 1/1-re? a Rams és a Texans nagyon messze van, a Cowboysnak meg szerintem majdnem mindegy, hogy Goff/Lynch/Wentz marad 1/4-re (ha QB-t akarnak egyáltalán), így szerintem "a nyakunkon marad" az első pick, és ott továbbra is OT-t, esetleg CB-t húznék. letrade után Myles Jack lenne az álmom, de ez nem valami reális sajnos 😀
markny
Ahelyett, hogy Bosat vinnéd. 1/1 corner?! O my...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
na de ki is kiért jönne fel az 1/1-re? a Rams és a Texans nagyon messze van, a Cowboysnak meg szerintem majdnem mindegy, hogy Goff/Lynch/Wentz marad 1/4-re (ha QB-t akarnak egyáltalán), így szerintem "a nyakunkon marad" az első pick, és ott továbbra is OT-t, esetleg CB-t húznék. letrade után Myles Jack lenne az álmom, de ez nem valami reális sajnos 😀
markny
49ers ugye Kelly abszte kiszámíthatatlan, vagy a Fili, mer bebukik a Bardford tárgyalás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
na de ki is kiért jönne fel az 1/1-re? a Rams és a Texans nagyon messze van, a Cowboysnak meg szerintem majdnem mindegy, hogy Goff/Lynch/Wentz marad 1/4-re (ha QB-t akarnak egyáltalán), így szerintem "a nyakunkon marad" az első pick, és ott továbbra is OT-t, esetleg CB-t húznék. letrade után Myles Jack lenne az álmom, de ez nem valami reális sajnos 😀
markny
Goffot túlértékelik, de ne legyen igazam sok szerencsét neki. Ez a Jack fiú még pelenkás nemde? Vagy már kijön a draftra? 😊
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
na de ki is kiért jönne fel az 1/1-re? a Rams és a Texans nagyon messze van, a Cowboysnak meg szerintem majdnem mindegy, hogy Goff/Lynch/Wentz marad 1/4-re (ha QB-t akarnak egyáltalán), így szerintem "a nyakunkon marad" az első pick, és ott továbbra is OT-t, esetleg CB-t húznék. letrade után Myles Jack lenne az álmom, de ez nem valami reális sajnos 😀

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Le kell trédelni, hátha bepánikol valaki, szerintem Bosa nem kompatibilis, első körös DE amúgy is Texans specialitás. Ha lemegyünk akkor hoznám el a legjobb ILB/RB amit ki lehet meg egy buznagydarab kőbaltás véresfogú állatot G-nek
sutianap
LeBeau elég jól ki tudja választani, hogy 4-3 D-ből kik kompatibilisek a rendszerébe, plusz eléggé komázza a Buckeyes játékosokat. (ő maga is az volt 😊 ) De attól nem félek, hogy ha hagyják választani, akkor ő egy alkalmatlan embert fog húzni.

De ettől függetlenül én is a tradet látnám okos dolognak. 1/1 az kezdő QB-re való pick, minden másra ellőni luxus. (Fischer, Clowney 1/1? haggyámá...)
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.
Nandito
Mit látsz Bosában?
Ezen felül ki az a DE, korra, tapasztalatra/bármire tekintettel; aki 1/1-et ér? (Wattot leszámítva)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Le kell trédelni, hátha bepánikol valaki, szerintem Bosa nem kompatibilis, első körös DE amúgy is Texans specialitás. Ha lemegyünk akkor hoznám el a legjobb ILB/RB amit ki lehet meg egy buznagydarab kőbaltás véresfogú állatot G-nek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Bosával kapcsolatban nekem vannak aggályaim, de ha úgy sikerül az FA piac, hogy nem marad lyuk a kezdőben akkor aláírom, de nálam jelenlegi állapotában OL>DL

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem örülnék, ha Tunsilt húznánk 1/1-re... Vagy trade hátra, vagy Bosa legyen a top pick.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a keret gyengeségei ellenére a szezon közepén azért főleg a front-sevenen nagyon látszott, hogy kezdik érezni LeBeau sémáját, elképzelését, így ha Robinsonék nem sajnálják a pénzt és a picket, hogy komolyan megerősítsék az egységet (elsősorban a secondaryt) akkor nem fogom félteni a védelmet 😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet LeBeau azért is maradt mert iltt lát esélyt, hogy HC legyen 😉 😊 Tudom, ha akart volna már rég lehetett volna az máshol. Vele azért nem jártatok rosszul. S így ki tudjha, hátha valami jó is kisül a dologból.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
ha én lennék Robinson és Mularkey helyében, valahogy így nézne ki a jövő évi OL egység:

kezdő: Lewan - Boone - Schwenke - Warmack - Tunsil
cserék: Meredith, Poutasi, Spain, Looney, Gallik

Lewan, Warmack és Schwenke pozíciója szerintem biztos, FA-n elhoznám az egyik legjobb elérhető guardot, ráadásul Boone tackleként is szerzett tapasztalatot, jó futásblokkoló és passzjátékoknál is tudja tartani az emberét, évi 3-4 milliót bőven megérne. 1/1-re nálam OT húzás lenne (kezdő CB-t szintén FA-ről hoznék), nem baj ha RT-t kell játszania Tunsilnak, ha nem tévedek Joeckel és Fisher is annak lett draftolva anno (most a beválásukat inkább hagyjuk), ráadásul Wattal egy csoportban minőségi RT-re is szükségünk van. Meredith és Looney megér egy visszaigazolást olcsón, így a cseresorban is van öt játékos aki több poszton is bevethető, ez nem csak a versenyhelyzetet fokozza, de remekül rotálható egység és adott esetben könnyen helyettesíthető egy-egy sérült is.

persze az is benne van, hogy inkább RT-t hozunk (André Smith, Mitchell Schwartz?) és Poutasi pedig betonbiztos G lesz, de centert pl. nem igazolnék, nem túl erős az FA felhozatal. az 1/1 meg úgyis a szabadügynökpiac után lesz érdekes. a lényeg, hogy lássam, hogy foglalkoznak a dologgal, nem csak beleszarnak az OL, Mariota és a franchise jövőjébe.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Webster repült, Mularkey pedig maradt, noha mindketten vastagon benne vannak az 1/1-es szezonban (Whizzel együtt)
markny
Erre is reflektálni akartam, csak tegnap már nem volt rá időm. Ezt a keretet Whiz és Webster rakta össze, a taktikában és a felállásban Whiz volt a főnök. Mularkey szezon közben TE-edzőből lett interim HC, tehát sok választása nem nagyon volt. Ebből a keretből nem nagyon lehetett többet kihozni, ha nyerünk még 1-et, vagy 2-öt, akkor meg 1/3 körül húzunk, azzal meg nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennénk. A legfontosabbat viszont megtette, az OL-t átalakította, így Mariota is kevesebb sacket kapott, maga a fal is jobban működött.Nandito
a keretet valóban ők rakták össze, de én továbbra is tartom, hogy kilenc meccsen minimális taktikai/filozófiai előrelépést láttam, holott további 1-2 győzelemmel (Jags, Raiders, valamelyik további csoportmeccs) már nem 1/1-ek vagyunk, ebben az esetben pedig valószínűleg látszanak az előrelépés jelei, de így nálam Mularkey is vastagon benne van ebben az újabb rossz szezonban.
a tight endekkel valóban jó munkát végzett, ezt aláírom, de engem az OL sem győzött meg, igaz, a keret közel sem volt ideális ehhez, plusz a sérülések.
mindenesetre a PFF szerint csak három rosszabb fal volt a ligában, Lewanon kívül pedig mindenki (Warmack is!) átlag alatti, ha Schwenke vissza is tér, legalább 2 új játékost szeretnék az egységbe.
markny
Bell FA lett, rem nem hozzuk vissza... Egy jó RT és egy OC kéne a piacról, illetve azt nem tudjuk, hogy Poutasival számolunk-e még, mint OG. Szegényem alaposan besült újoncként, de mivel OT-t kellett játszania, így talán lesz még lehetősége a bizonyításra.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Webster repült, Mularkey pedig maradt, noha mindketten vastagon benne vannak az 1/1-es szezonban (Whizzel együtt)
markny
Erre is reflektálni akartam, csak tegnap már nem volt rá időm. Ezt a keretet Whiz és Webster rakta össze, a taktikában és a felállásban Whiz volt a főnök. Mularkey szezon közben TE-edzőből lett interim HC, tehát sok választása nem nagyon volt. Ebből a keretből nem nagyon lehetett többet kihozni, ha nyerünk még 1-et, vagy 2-öt, akkor meg 1/3 körül húzunk, azzal meg nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennénk. A legfontosabbat viszont megtette, az OL-t átalakította, így Mariota is kevesebb sacket kapott, maga a fal is jobban működött.Nandito
a keretet valóban ők rakták össze, de én továbbra is tartom, hogy kilenc meccsen minimális taktikai/filozófiai előrelépést láttam, holott további 1-2 győzelemmel (Jags, Raiders, valamelyik további csoportmeccs) már nem 1/1-ek vagyunk, ebben az esetben pedig valószínűleg látszanak az előrelépés jelei, de így nálam Mularkey is vastagon benne van ebben az újabb rossz szezonban.
a tight endekkel valóban jó munkát végzett, ezt aláírom, de engem az OL sem győzött meg, igaz, a keret közel sem volt ideális ehhez, plusz a sérülések.
mindenesetre a PFF szerint csak három rosszabb fal volt a ligában, Lewanon kívül pedig mindenki (Warmack is!) átlag alatti, ha Schwenke vissza is tér, legalább 2 új játékost szeretnék az egységbe.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
HC: Mike Mularkey
(18-39 .316 @overall HC) (2-7 .222 @Titans)
Webster repült, Mularkey pedig maradt, noha mindketten vastagon benne vannak az 1/1-es szezonban (Whizzel együtt), ez, és hogy több GM jelölt is azért esett ki, mert nem tudtak megegyezni "személyzeti kérdésekben" számomra egy dolgot bizonyít: valószínűleg dugnak Amy Adams Strunkkal.
De tényleg, ha nem tévedek, minden idők legrosszabb mérlegével rendelkező vezetőedzőjét sikerült kinevezni, miközben papíron 154 másik jelölt is volt a posztra. Szezon közben, megbízottként szerintem jó döntés volt őt felkérni megbízott edzőnek, de sajnos a Saints elleni fellángoláson kívül vele sem sok sikert értünk el, a Jags elleni TNF és a Raiders elleni meccsek is bőven nyerhetőek lettek volna kompetens edzői gárdával, életben tartva a PO reményeket. A rájátszás elúszott, semmi baj, nézzük mit tudnak a fiatalok: négy szánalmas vereség egy olyan edzői karral, amely elvileg az állásért küzd, összetörik a franchise irányítót, a minimális tűz sem látszik a játékosokon, az addig jól működő egységek is leeresztenek.
Értem én, hogy volt egy pozitív szezonja a Billsnél, egy elképesztően gyenge keretet kapott a Jagsnél majd itt sem épp ideális körülmények között került rivaldafénybe, de egy ilyen 2-7 után számomra érthetetlen a maradása, felőlem 0-9 is lehetett volna ha látom a fejlődést, látok egy megkezdett utat és nem csak pillanatnyi fellángolásokat, nemhogy előrébb léptünk Whizhez képest, az utolsó meccseken néha már a 2014-es csapatot is sikerült alulmúlni.
Ahogy empty is írta lejjebb, három éves szerződést kapott, 2014 óta van itt, ismeri a keretet, 1/1-es pick, új GM, a szurkolókat pedig már nem tudják jobban megalázni, így hiába nem szeretném az új Brownst látni itt, ha nem lesz azonnali, látható javulás 2016-ban (értsd: pozitív szezon, normális OL), akkor őt is nyugodtan rúgják ki a picsába másfél év után.
Az, hogy Kelly, Payton, Coughlin vagy akár McDaniels neve sem merült fel komolyabb pletykaként sem az nagyon elkeserítő, hiába értek egyet az 1.GM 2.HC sorrenddel úgy tűnik itt már rég el volt döntve, hogy Mularkey marad jövőre is, a teljes NFL legszánalmasabb húzása az egész holtszezonban.
Értékelés: F
markny
Erre is reflektálni akartam, csak tegnap már nem volt rá időm. Ezt a keretet Whiz és Webster rakta össze, a taktikában és a felállásban Whiz volt a főnök. Mularkey szezon közben TE-edzőből lett interim HC, tehát sok választása nem nagyon volt. Ebből a keretből nem nagyon lehetett többet kihozni, ha nyerünk még 1-et, vagy 2-öt, akkor meg 1/3 körül húzunk, azzal meg nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennénk. A legfontosabbat viszont megtette, az OL-t átalakította, így Mariota is kevesebb sacket kapott, maga a fal is jobban működött. Ettől még az OL vastagon benne volt, hogy a Jets ellen sérülést szenvedett Mariota, de Mularkey többet itt sem tudott tenni már a változtatásokon kívül. Az utolsó két meccsre vezér (Mariota) nélkül maradtunk, én már nem is reméltem, hogy Mettel nyerünk, de a védelem is összeomlott. Arról nem is beszélve, hogy talán a TE egység volt tavaly is, idén is a legjobb a csapatban, azért meg Mularkey felelt. (Sajnálom Walkert, hogy egy ilyen jó szezon után sem fért be a pro bowl keretbe.) Mularkey munkássága a Jaguarsban is rossz képet fest, de ott is milyen csapata volt? Egy 5-11-es mérleg után, Gabberttel irányítóban és a teljesen inkompetens Gene Smith-szel a háttérben lett a 2012-es idénye 2-14, majd kirakták a GM-mel együtt. (Nálunk Whiz a 2-14 ellenére is folytathatta a munkát.) Utána jött Bradley, de annyira rossz volt a roster, hogy még két év után sem tudnak pozitív mérlegbe kerülni.
Írtad az edzőjelölteket, hát, nekem közülük egyik sem volt az a jelölt, akire azt mondtam volna, hogy húú, na ő az igazi. Kelly jól jött volna Mariota miatt, de azt is nézzük, milyen ámokfutást művelt az Eaglesnél. Payton maradt NO-ban, így mi értelme lett volna róla pletykálni? Coughlin nem fiatalabb mint Robiskie, McDaniels csúnyán végzett HC-ként Denverben. Ki volt még? Gase? A Bears topikban nem sok jót olvastam róla. Hue Jacksonnak örültem volna, mert jól dolgozott Cinciben, bár előtte HC-ként nem nagyon remekelt a Raidersnél. Esetleg gondolkodhattunk volna egyetemi edzőben, vagy valamelyik csapat koordinátorában, de én azt gondolom, a vezetőség inkább azt választotta, aki ismeri a keretet, és annak bajait. Ha ezt nem tudja kihasználni Mularkey, akkor semmit. Ráadásul kapott maga mellé egy feltörekvő GM-et, aki jó pedigrével rendelkezik és helyi is. Úgyhogy azt mindenképpen elvárom, hogy jelentősen javuljon a keret minősége, ha már arra kicsi az esély, hogy eredményességben előrelépjünk. Még Webstert is akartam kicsit ekézni, mert nekem nemcsak az FA tevékenységével, hanem a draftjaival is volt bajom rendesen, de azt inkább hagyom, mert szerencsére már nincs nálunk. 😊

Amúgy egyetértek az F-es értékeléssel és a "a teljes NFL legszánalmasabb húzása az egész holtszezonban jelzővel" is. Ez volt az egyszerűbb út, ezt választotta a vezetőség. Bár fentebb szépen bevédtem Mularkeyt, de én sem őt választottam volna, de amit már írtam is, igazából Hue Jacksonon kívül nem tudok más nevet mondani, akivel szemben töretlen bizalommal tudtam volna lenni.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
közben Horton egyre közelebb a Browns DC poszthoz, immár hivatalosan is, kívánom neki, hogy jöjjön össze és teljesedjen ki ott
markny
Érdekes, Horton pont a Brownstól jött hozzánk, most meg odakészül visszamenni. 😊 Ha tényleg megy, akkor duplán fontos, hogy LeBeau maradjon, de ezzel már nincs is gond.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Végre egy jó hír: LeBeau maradt, mint DC és helyettes vezetőedző! A TE-k edzője Arthur Smith lett!
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
közben Horton egyre közelebb a Browns DC poszthoz, immár hivatalosan is, kívánom neki, hogy jöjjön össze és teljesedjen ki ott

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Félreértés ne essék, nem hiszem, hogy nálunk váltaná meg a világot, főleg nem 61 évesen. De nem ő itt a gyenge láncszem, max aki idehozta OC-nak.
Nandito
utána olvastam el a Falcons topikot, így azért már kicsit más a leányzó fekvése, hogy 8 év alatt alig draftoltak WR-t ill. Douglas is (érthető okoból) örült a kinevezésének twitteren, de Philbinnek sokkal jobban örültem volna korábban, így az említett körülmények mellett is kb. C-s osztályzat nálam. nyilván annak örülnék a legjobban ha maximálisan rámcáfolna és DGB-ből 1000 yardos elkapót nevelne, sok sikert hozzá!

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
OC: Terry Robiskie
Sérülések miatt nem volt hosszú a játékos pályafutása, így már 82-ben edzősködni kezdett, azóta folyamatosan a ligában van, leginkább WR edzőként, 89-93 között volt az LA Raiders OC-je, azóta csak kisebb, átmeneti megoldásként alkalmazzák nagyobb poszton, sajnos ez sokat elárulhat kvalitásairól, kétlem, hogy 61 évesen válik majd offenzív zsenivé. 2008 óta dolgozott Atlantában, szintén WR edzőként így Douglas-el nagyon jól ismerik egymást, de az ottani rezüméje sem tudom mire lehetett elég. Adott az egy szem már említett Douglas (legjobb szezonja 2013-ban: 85 elkapás, 1067 yard, 2TD) két korszakos zseni Roddy White és Julio Jones valamint... senki más. Kellett valaki az elkapók mellé (Jefferson a Dolphinshoz került BTW), mert több van bennük, de sima WR coachnak is kissé gyengének érezném, offenzív koordinátornak meg pláne... (na Michael sem volt hibátlan, de ő legalább fiatal, aki még javulhat).
Értékelés: D
markny
Kicsit igazságtalannak érzem ezt az értékelést, hogy sima WR coachnak is gyenge. Utánakérdeztem a Falcons topikban, persze még korábban, és empty taxi a következőket írta:
"Sz@rból nem lehet várat építeni és hát a vezetőség se törte magát azért, hogy mély legyen a WR-sorunk, Robo 8 éve alatt összesen 4 WR-t draftoltunk, ebből ugye JJ meg Douglas volt korai körös választás, Hardyt egyelőre ne temessük, most h Kerry Meierből nem lett játékos az meg sztem ink Dimmy f@szsága, mikor abban az évben 30 pickkel később draftolta a Steelers Antonio Brownt.
FA-n meg a 2 legnagyobb szerzemény az a visszahordó Hester meg a Washingtonban egyszer már leszerepelt Hankerson volt Robo idején.
Plusz az se állítanám, hogy lett volna olyan WR-ünk, aki ha itt nem akkor máshol karriert csinált később, mert nem volt ilyen. A legtöbbre még Michael Jenkins vitte azzal, hogy még két évig a ligában volt a Vikingsnál miután innen elment."
Félreértés ne essék, nem hiszem, hogy nálunk váltaná meg a világot, főleg nem 61 évesen. De nem ő itt a gyenge láncszem, max aki idehozta OC-nak.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
valószínűleg dugnak Amy Adams Strunkkal -

én sem találtam más magyarázatot.