Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Kelly, Pederson, Koetter, Coughlin is kiesett. Mularkey mellett ki maradt? Mike Smith, Shanahan duóból szintén nem kérnék, így tényleg max. McDaniels esetleg Schwartz az akinek örülnék 😕
markny
Akkor már inkább Schwartz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Kelly, Pederson, Koetter, Coughlin is kiesett. Mularkey mellett ki maradt? Mike Smith, Shanahan duóból szintén nem kérnék, így tényleg max. McDaniels esetleg Schwartz az akinek örülnék 😕

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Robinson végül is szerintem egy jó megoldás most már egy HC kell. McDanielsszel konkrétan bajom nincsen biztos ő is tudna annyit fejlődni hogy nem csak zsebirányítot képzel Mariotából. Csak könyörgöm az istennek meg mindenkinek Nashvilleben ne már Mularkey legyen!!! 😊
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ahogy korábban írtam, tetszik Robinson scout munkája na meg az se rossz, hogy "helyi srác". 😊 Mularkey... na igen már leírtam, csak nem ide:
Ne vicceljenek már, adott valamit a csapatnak? Sejtem szar lehet szezon közben átvenni egy nem általad összetákolt szar formában lévő csapatot, de akkor gondolná az ember, hogy na majd felpörgeti a játékosokat, mentálisan hozzátesz (mint Dárdai Pali 😊 ) játékban valami változás. Na de SEMMI. Pedig volt rá jó pár meccse. Igaz ki kell baszni pár játékost ez tény, de hát nem sok hatással volt a csapatra a jelenléte.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nekem is ez a legnagyobb bajom, állítólag a másik nagy esélyes Chris Ballard azért esett ki a pikszisből, mert nem tudtak egyezségre jutni "különböző személyi kérdésekben"...
McDaniels engem nem zavarna különösebben, az első hivatalos infó mégis az, hogy Mularkeyé az első interjú holnap. tökön lövöm magam, ha elbasszuk Mariota első éveit, nem tudom kifejezni mennyire vetné vissza az egész franchiset.

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/687637471782387712
baggio
Ennél még Kelly is jobb lenne. Szegény Marcsi, hová került...
Amadeus91
én a McDaniels-Mariota kettősben látok fantáziát, de ha Mularkey-t képesek megtartani HC-ként, akkor felhagyok végleg az nfl követésével, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
 twitter.com/Bowlhu/status/687637471782387712
baggio
Ennél még Kelly is jobb lenne. Szegény Marcsi, hová került...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ez a Mekdönci-Mariota házasság nekem nem teljesen kerek, de meglátjuk egyáltalán, hogy igaz-e.

Egyébként ez érdekes
 twitter.com/TomPelissero/status/687637950784339968

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/687637471782387712


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
sorra viszik el az embereket, nem örülnék neki, ha csak a "selejt" maradna...
bár Kelly még elérhető, de én pl. korábban is írtam, Philbinnek örültem volna OC-ként
bár előbb legyen már GM!

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hírek szerint Jon Robinson a GM-poszt várományosa!

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Erre kiváncsi lennék ha bejönne:
 twitter.com/caplannfl/status/687360052806680581
empty taxi
Nem tudom, de legyen valami változás, valaki rúgja picsán ezt a franchise-t (tulajnak kellene) , mert már elég frusztráló ez a szar teljesítmény, tavaly 1/2 (jó örülök, jött Mariota). Idén 1/1.... ez azért elég szégyen. Félre ne értsetek nem veszek LA Rams mezt vagy valami, csak gondolom sok szurkolónak tele a töke, hogy ilyen szarakodás megy. Legyen meg akkor a GM, a HC, rakják ki akiket kell, aztán a játékosok tegyék oda magukat 110%-ban. Aki erre nem képes, viszlát. Mert ha....  www.youtube.com/watch?v=cM351mEdlQk 😊 😊

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Erre kiváncsi lennék ha bejönne:
 twitter.com/caplannfl/status/687360052806680581


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Új HC-jelölt, Teryl Austin:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/12/teryl-austin-set-to-interview-with-titans/
empty taxi
Secondary "guru" talán Vele már lesz komolyabb erősítés is mondjuk CB poszton. 😀 Mondjuk első lépésként McCourty-t ki is tehetné HA Ő lesz... de ez még odébb van. 😊

Lions def. mondjuk nem volt túl acélos, de persze nem tudom mi történt ott csak statot láttam, így nem okoskodok. 😊
pakesz
Az év elején látszott, hogy DT poszton eléggé meggyengültek, de aztán szép fokozatosan javult az egység. Austin tényleg elég jó DC, persze ez nem garantálja, hogy jó HC lesz, plusz lehet csak azért jött, hogy kipipálják a Rooney rule-t. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Új HC-jelölt, Teryl Austin:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/12/teryl-austin-set-to-interview-with-titans/
empty taxi
Secondary "guru" talán Vele már lesz komolyabb erősítés is mondjuk CB poszton. 😀 Mondjuk első lépésként McCourty-t ki is tehetné HA Ő lesz... de ez még odébb van. 😊

Lions def. mondjuk nem volt túl acélos, de persze nem tudom mi történt ott csak statot láttam, így nem okoskodok. 😊

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Aktuális már a döntés, utána meg jöhet a HC... majd pedig ettől függően sorban OC, DC (ha Lebeau nem marad, már pedig ez az új HC-tól is függ) stb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Új HC-jelölt, Teryl Austin:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/12/teryl-austin-set-to-interview-with-titans/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Közeleg az új GM megnevezése:  www.tennessean.com/story/sports/nfl/titans/2016/01/10/titans-could-name-gm-next-day-two/78606284/

Ez már ennek lenne a "mellékhatása"?
 twitter.com/RapSheet/status/686680020958330880

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Titans requested permission to interview Jags asst Doug Marrone, per sources; denied permission to interview Vikings asst GM George Paton.
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Ti ennyire ragaszkodtok amúgy ahhoz h előbb GM legyen helyben, mert így lemaradtok jó pár coach jelöltről? :/
Beki
Pontosan kiről is maradnak le? Adam "empty backfield-shotgun snap" Gase? Az NFL megreformálását érdeklődés hiányában elhalasztó Chip Kelly?
füligjimmy
Hát nem rájuk gondoltam az fix, bár nem tudom h errefelé milyen irányvonalban gondolkodnak. 😀
Beki
Még nem tudom. Bármelyik percben hívhatnak Nashvilleből.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ti ennyire ragaszkodtok amúgy ahhoz h előbb GM legyen helyben, mert így lemaradtok jó pár coach jelöltről? :/
Beki
Pontosan kiről is maradnak le? Adam "empty backfield-shotgun snap" Gase? Az NFL megreformálását érdeklődés hiányában elhalasztó Chip Kelly?
füligjimmy
Hát nem rájuk gondoltam az fix, bár nem tudom h errefelé milyen irányvonalban gondolkodnak. 😀
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ti ennyire ragaszkodtok amúgy ahhoz h előbb GM legyen helyben, mert így lemaradtok jó pár coach jelöltről? :/
Beki
Pontosan kiről is maradnak le? Adam "empty backfield-shotgun snap" Gase? Az NFL megreformálását érdeklődés hiányában elhalasztó Chip Kelly?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ti ennyire ragaszkodtok amúgy ahhoz h előbb GM legyen helyben, mert így lemaradtok jó pár coach jelöltről? :/
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Csütörtökön Marc Ross és Ted Sundquist járt nálunk interjún. Utóbbi 1992-2008 között a Broncosnál dolgozott, de azóta nem volt NFL csapata. Ma Polian mellett Jon Robinson is érkezik interjúra, akivel lassan barátkozok, mert a Patriotsnál, majd a Bucsnál is jól sikerült draftokban volt része. A legjobb persze Ballard lenne...
Nandito
Robinson-ra én is ránéztem elég jó scout munkát végzet azért a Patsnél. Ráadásul van kötődése Tennesseehez. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Csütörtökön Marc Ross és Ted Sundquist járt nálunk interjún. Utóbbi 1992-2008 között a Broncosnál dolgozott, de azóta nem volt NFL csapata. Ma Polian mellett Jon Robinson is érkezik interjúra, akivel lassan barátkozok, mert a Patriotsnál, majd a Bucsnál is jól sikerült draftokban volt része. A legjobb persze Ballard lenne...

Music City Miracle