Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy várható volt, simán kikaptunk... Sajnos újabb sérültünk is van, bár még nem láttam hírt, hogy Searcynek ki kell-e hagynia meccset. Viszont Andrews passza és Mariota TD-je szép volt. Igaz, más pozitívumot nehéz lenne találni ebben a mérkőzésben. A Patriots meccset még valahogy éljük túl, aztán a Texans-Colts duóból az egyiket csak megfogjuk.

Ian Rapoport ‏@RapSheet
The @NFL already has a GM opening in Detroit. There could be one in Nashville, too. I'm told #Titans GM Ruston Webster is far from safe.
Beki
Nem csodálom, hogy nincs biztonságban. Igazából nem is bánnám, ha menne.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The @NFL already has a GM opening in Detroit. There could be one in Nashville, too. I'm told #Titans GM Ruston Webster is far from safe.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Williams egyébként volt viziten, de szerződést (még?) nem kapott. Martin, Morgan és Wright ezen a vasárnapon sem lesz, csóri Cudjoe-Virgil pedig edzésről került IR-re, nagyon szerencsétlenek vagyunk OLB poszton, kész csoda, hogy pont Orakpo bírja végig az évet. McBride játéka szintén kérdéses, ha ő sem játszhat akkor Turzilli lesz a beugró. Az egyetlen pozitívum, hogy McCluster valószínűleg visszatérhet.

A Jetsnél cserébe úgy tűnik, hogy majdnem mindenki játszhat, sima vereségre számítok, gyakorlatilag először az évben, remélem rám tudnak cáfolni a srácok 😊

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Végre van időm írni... Én főleg azért örülök a győzelemnek, mert ennek a fiatal csapatnak kell minden apró sikerélmény. Rossz volt látni, hogy a Raiders elleni int-je után Mariota milyen csalódottan hagyta el a pályát. Most azonban bőven kárpótolhatta magát, illetve minket is, jó nézni a játékát. Rem jövőre teszünk alá egy normális csapatot, és akkor biztosan nem kell ilyen hosszú ideig várni a következő hazai győzelemre.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
nem hiszem, hogy beválna, de egy próbát szerintem bőven megérne Cary Williams (nem waivelte senki, FA lett), ez a secondary vele sem lehet rosszabb
markny
Isten ments.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
nem hiszem, hogy beválna, de egy próbát szerintem bőven megérne Cary Williams (nem waivelte senki, FA lett), ez a secondary vele sem lehet rosszabb
markny
Főleg hogy innen indult kvázi az NFL pályafutása. Amúgy én továbbra is bírom Caryt, de nincs jó szezonja.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dehogynem 😉
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem hiszem, hogy beválna, de egy próbát szerintem bőven megérne Cary Williams (nem waivelte senki, FA lett), ez a secondary vele sem lehet rosszabb

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Annyit azért hozzátennék még, hogy a Robinson, Hurns, Walters hármas ellen nem könnyű játszani.
pakesz
Hurns nem játszott tegnap.
iktriad
Bocsesz akkor nem tudom kivel kevertem. Na de ha játszik akkor még inkább bajban lettünk volna. 😀

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Walters neve most szerepelt először pozitív kicsengésű mondatban egész NFL karrierje alatt 😀
undisputedly
A Jaguars topikban már sokszor írtam róla ilyen megvilágításban.. Sőt ott beceneve is van. Nem Mr. Fair Catch mint Seattleben, hanem Mr. Megbízható. Ő a 3. számú WRünk idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem Walters neve most szerepelt először pozitív kicsengésű mondatban egész NFL karrierje alatt 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyit azért hozzátennék még, hogy a Robinson, Hurns, Walters hármas ellen nem könnyű játszani.
pakesz
Hurns nem játszott tegnap.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A pontzuhatag. Először láttuk azt, hogy DGB-t többször foglalkoztatjuk egy meccsen, sok play-t hívtak rá, elég nagy sikerrel. Viszont az a INT-t az övé volt, a drop folytán. Utána azért javított a TD-vel, bár ott is először belassított majd begyújtotta a rakétát. A szezonban eddig azt tapasztalhattuk sokszor, hogy a védelem tartotta meccsben a csapatot, de az offense mindig elbaszta, hát most a védelem nem tudta segíteni eléggé az offense-t. Cox kezd lesüllyedni Sensabaugh és BWW szintjére, egy jó momentuma volt amikor bravúrosan leütötte a labdát. Annyit azért hozzátennék még, hogy a Robinson, Hurns, Walters hármas ellen nem könnyű játszani. Supernaw kevés lehetőséget kap de legalább olyankor szar grin hangulatjel vagyis, az a hülye unnecessary roughness a második félidő elején, amikor Andrews megfutotta a first down-t na meg Mariota futott TD-je előtt szintén csinált egy ilyen hülyeséget. Andrews-Cobb rotálás most bejött. Sankey egy playra azért a pályára is került egy 5 yardos passzt nem tudott elkapni... A védelemnél már majdnem a falat kapartam amikor Stafford sima INT-et nem tudta behúzni, valamint amikor Yeldon-t hagytuk cikázni a red zone-ig gyenge szerelési kísérleteket bemutatva. Azt is tegyük hozzá, hogy Mariota 112 yardot futott, mondjuk a 85 yardos TD sokat dob rajta de elég jó meccse volt. smile hangulatjel Szerintem nagyon jó meccs volt, és persze pozitív, hogy a végén nyertünk! smile hangulatjel Egyébként szerintem jó ez a csoport, hogy a 4 csapat között nincs akkora különbség.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Sensebaugh és Cox tegnap az alábbi statokat engedték: 12/18, 134 yard, 5 TD

mivel a hátralévő négy meccsen én legfeljebb már csak egy W-vel számolok, így a top 5 pick még a tegnapi győzelemmel is jónak tűnik, nagyon remélem, hogy ott sikerül egy jobb DB-t találni (Ramsey vagy Hargreaves, de nekem letrade után Kendall Fuller is tetszene).

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igaz mondás: csak az ellenfelet kell jól kiválasztani.
Amit ma a védelem produkált, az förtelmes volt. A cornerek tök fölöslegesen voltak a pályán, nekik is, meg nekünk is jobb lett volna, ha elmennek inkább kocsmázni, vagy valami. Nekik nem lett volna olyan égő, mi meg nem idegeskedtünk volna, hogy talán egy hosszú (vagy rövid) passzt sikerül levédekezni.

Pozitívum természetesen Mariota (tök mindegy milyen statok vannak, nem cserélném el Winstonra), meg a futás is egész jó volt most. DGB nagyon szépen összeszedte magát az INT-je (igen, az övé volt) után.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nyertünk, voltak szép momentumok, rengeteg sorozatot megtörtünk, de azért egy kicsit még keserű a szám íze...
a védelem szerzett TD-t, amikor nagyon kellett a stop megoldották a dolgukat, de az idei leggyengébb produkciót hozták ma. én egyébként elismerem a Jags offense kvalitásait, Robinson, Yeldon vagy Bortles sem rossz játékos, de azért a mait túlzásnak éreztem, főleg a vörös zónán belüli 5/5-öt.
markny
6/6 az az 5/5 (5 Bortles TD + Yeldon futott TD). Mind a 6 red zoneon belülről. Számomra is felfoghatatlan az elmúlt hetek után.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nyertünk, voltak szép momentumok, rengeteg sorozatot megtörtünk, de azért egy kicsit még keserű a szám íze...
a védelem szerzett TD-t, amikor nagyon kellett a stop megoldották a dolgukat, de az idei leggyengébb produkciót hozták ma. én egyébként elismerem a Jags offense kvalitásait, Robinson, Yeldon vagy Bortles sem rossz játékos, de azért a mait túlzásnak éreztem, főleg a vörös zónán belüli 5/5-öt.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Titans. Mariotaból nagyon nagy spíler lesz. Jó nagy meccset vívott a két csapat.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a héten 60+ órát dolgoztam, a fórum vagy a twitter közelébe is alig jutottam, szerencsére egy Jags meccs előtt még így sem kell különösebben izgulni 😛

Titans inactives: RB McCluster, CB Riggs, T/G Meredith, WR Turzilli, OLB Morgan, DE Pitoitua, DL Martin

Riggset továbbra is sajnálom, de szerintem végre simán nyerünk, ezzel 11 meccses hazai, 7 meccses divízión belüli, 14 meccsen konferencián belüli nyeretlenséget sikerül megtörni. Go Titans!

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre valami válltozás futójátékban. Úgy néz ki több lehetőséget fog kapni Cobb vasárnap. 😊
gerrard88
Nálunk meg hivatalos, hogy először NFL pályafutása során nem lesz Hurns. Mondjuk a TNF volt a leggyengébb meccse idén (elsősorban a Raven ellen összeszedett sérülései miatt), szóval akkor sem volt túl nagy faktor akkor.
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Végre valami válltozás futójátékban. Úgy néz ki több lehetőséget fog kapni Cobb vasárnap. 😊
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Dexter visszatéréséről van valami hír? a Jax ellen gondolom még nem reális.
alatriste
Jax ellen még tuti nem játszik, de valószínű, hogy jövőhéten sem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dexter visszatéréséről van valami hír? a Jax ellen gondolom még nem reális.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ilyen esőben azért nem csodálom, hogy csúszott esetleg a labda ez az időjárás a futásnak kedvezett volna inkabb a rossz felazott talaj ellenére is, de a támadófal a futóinkkal karöltve érdemben nem tudott hozzátenni semmit sem a futások elősegítéséhez így inkább a passzokat erőltették Mariotaval, ami úgy sikerült ahogy ez van. Jó lenne kipróbálni egy elit fal mögött Andrewsékat kíváncsi lennék milyen számokat hozna össze, bár én amiket eddig láttam tőle az nem győzött meg. Igazat adok Egozonak Senkit is ki kellene próbalni mennyire hatékonyabb allítólag rosszabb elkapásokban mint Andrews azért nem ő a kezdő, Cobb meg elsőéves Dexter ugye sérült. Hát nem tudom kellene próbálgatni tobb poszton másokat is nem csak az O falat cserelgetni notorius...
gerrard88
Ez a "ki kellene próbálni" dolog már kicsit furcsa, mivel ki volt próbálva hiszen Ő volt a kezdő futó. 😊
pakesz
Az a kérdés, hogy mikor okozott akkora csalódást, hogy nem kap lehetőséget. Semmivel nem volt rosszabb, mint Andrews, sőt...
egozo
Azt a részét én sem értem, hogy miért kellett ennyire hanyagolni, hogy az aktívak között sincs, azért Cobb vagy McCluster sem olyan ász, hogy Sankey kimaradjon.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ilyen esőben azért nem csodálom, hogy csúszott esetleg a labda ez az időjárás a futásnak kedvezett volna inkabb a rossz felazott talaj ellenére is, de a támadófal a futóinkkal karöltve érdemben nem tudott hozzátenni semmit sem a futások elősegítéséhez így inkább a passzokat erőltették Mariotaval, ami úgy sikerült ahogy ez van. Jó lenne kipróbálni egy elit fal mögött Andrewsékat kíváncsi lennék milyen számokat hozna össze, bár én amiket eddig láttam tőle az nem győzött meg. Igazat adok Egozonak Senkit is ki kellene próbalni mennyire hatékonyabb allítólag rosszabb elkapásokban mint Andrews azért nem ő a kezdő, Cobb meg elsőéves Dexter ugye sérült. Hát nem tudom kellene próbálgatni tobb poszton másokat is nem csak az O falat cserelgetni notorius...
gerrard88
Ez a "ki kellene próbálni" dolog már kicsit furcsa, mivel ki volt próbálva hiszen Ő volt a kezdő futó. 😊
pakesz
Az a kérdés, hogy mikor okozott akkora csalódást, hogy nem kap lehetőséget. Semmivel nem volt rosszabb, mint Andrews, sőt...