Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
én alapvetően többet kaptam a meccstől, mint amire számítottam... persze rosszul esik, amikor a játékok 25-30%-ával sikeresen elcsesszük a többit, de hát ez most még egy ilyen szezon. Meccsben voltunk, a védelemben is voltak jó játékok, a támadásban is; összességében persze amikor úgy alakult, akkor ők kihasználták a hibánkat, míg mi nem éltünk a kínálkozó lehetőségekkel, de idén most már ez nem gond - ha tanulunk belőle.

Mindenesetre nekem ez a meccs is azt erősítette meg, hogy a secondary kellene, hogy a top prioritás legyen jövőre, noha kétségtelen, hogy a támadó fal szoros versenyben van vele....

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ilyen esőben azért nem csodálom, hogy csúszott esetleg a labda ez az időjárás a futásnak kedvezett volna inkabb a rossz felazott talaj ellenére is, de a támadófal a futóinkkal karöltve érdemben nem tudott hozzátenni semmit sem a futások elősegítéséhez így inkább a passzokat erőltették Mariotaval, ami úgy sikerült ahogy ez van. Jó lenne kipróbálni egy elit fal mögött Andrewsékat kíváncsi lennék milyen számokat hozna össze, bár én amiket eddig láttam tőle az nem győzött meg. Igazat adok Egozonak Senkit is ki kellene próbalni mennyire hatékonyabb allítólag rosszabb elkapásokban mint Andrews azért nem ő a kezdő, Cobb meg elsőéves Dexter ugye sérült. Hát nem tudom kellene próbálgatni tobb poszton másokat is nem csak az O falat cserelgetni notorius...
gerrard88
Ez a "ki kellene próbálni" dolog már kicsit furcsa, mivel ki volt próbálva hiszen Ő volt a kezdő futó. 😊
pakesz
Ez így igaz is es mindegy is igazábol hogy ki fut mert ilyen fal mögöt csoda nem fog történni főleg úgy h szinte minden meccsen más a kezdőfelállás...
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ilyen esőben azért nem csodálom, hogy csúszott esetleg a labda ez az időjárás a futásnak kedvezett volna inkabb a rossz felazott talaj ellenére is, de a támadófal a futóinkkal karöltve érdemben nem tudott hozzátenni semmit sem a futások elősegítéséhez így inkább a passzokat erőltették Mariotaval, ami úgy sikerült ahogy ez van. Jó lenne kipróbálni egy elit fal mögött Andrewsékat kíváncsi lennék milyen számokat hozna össze, bár én amiket eddig láttam tőle az nem győzött meg. Igazat adok Egozonak Senkit is ki kellene próbalni mennyire hatékonyabb allítólag rosszabb elkapásokban mint Andrews azért nem ő a kezdő, Cobb meg elsőéves Dexter ugye sérült. Hát nem tudom kellene próbálgatni tobb poszton másokat is nem csak az O falat cserelgetni notorius...
gerrard88
Ez a "ki kellene próbálni" dolog már kicsit furcsa, mivel ki volt próbálva hiszen Ő volt a kezdő futó. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Csak részleteket láttam a meccsből, de ha úgy vesszük Cox elhibázott szerelése 4 pontba került. (3 & 8-nál ha nem rontja el, akkor jött volna egy FG) Igaz nem csak ezen múlt, de megint ott volt a lehetőség és nem tudtunk vele élni. A védelem kikaparta volna a gesztenyét,de elbasztuk, mint a Jags ellen.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ilyen esőben azért nem csodálom, hogy csúszott esetleg a labda ez az időjárás a futásnak kedvezett volna inkabb a rossz felazott talaj ellenére is, de a támadófal a futóinkkal karöltve érdemben nem tudott hozzátenni semmit sem a futások elősegítéséhez így inkább a passzokat erőltették Mariotaval, ami úgy sikerült ahogy ez van. Jó lenne kipróbálni egy elit fal mögött Andrewsékat kíváncsi lennék milyen számokat hozna össze, bár én amiket eddig láttam tőle az nem győzött meg. Igazat adok Egozonak Senkit is ki kellene próbalni mennyire hatékonyabb allítólag rosszabb elkapásokban mint Andrews azért nem ő a kezdő, Cobb meg elsőéves Dexter ugye sérült. Hát nem tudom kellene próbálgatni tobb poszton másokat is nem csak az O falat cserelgetni notorius...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Mularkey szerint mindkét INT-nél (inkább) az elkapók hibáztak
Wright szerint az ő hibája volt a második INT
Mariota szerint ő volt a hibás az utolsó INT-nél és a benyelt sacknél (amivel kikerültünk egyszer a FG távolságból)

szuper dolog, hogy mindenki ennyire önkritikus, remélem azért a videó szobában konszenzusra tudnak jutni, de mindkét pick csúnya misscommunication eredményének tűnt, de egyébként is jóval több homálynak tűnő dobás volt.

jelenleg miénk az 1/1 és a hátralévő menetrendben sincs már sok győzelem (szerintem itthon nyerünk a Jags ellen, két vereség a Jets és a Pats ellen, majd az egyik csoportmeccset még behúzzuk), a top5-ös pick így szinte ismét garantáltnak tűnik. Új HC, top draft pick, másodéves Mariota és jól menedzselhető cap, jövőre ezzel azért elég sokat lehet majd előrelépni, tavaly kilátástalan vereségek, idén szoros vereségek, jövőre pedig ezeket a saját javunkra kell fordítani és jók leszünk! az eredménykövetőben írta is valaki, hogy kicsit a tavalyi Raidersre emlékeztetünk, jövőre mi ugyanígy harcban lehetünk majd egy wild-card helyért.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a futókat én annyira nem venném elő, ilyen talajon, ilyen fal mögött a fénykorában járó CJ2K sem tudott volna sokkal többet hozzátenni a játékhoz. a secondary viszont tényleg kritikán aluli, Sensebaugh helyén nem tudom miért nem lehet Riggset megpróbálni, veszíteni valónk nincs vele. sajnos ma Mariota is gyenge volt, nagyon rég lehetett ennyire pontatlan meccse (17/37, 45.9%).

sorozatban 11 hazai vereség, ez szánalmas.

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ilyen balf@sz csapatot ritkán látni. Sensebó és Blidi nem tudom minek van a pályán, szerintem ha 9en állnánk fel jobban járnánk. Futás pedig egyáltalán nincs, miért nem lehet megpróbálni Senkit? Andrews egyáltalán nem jó első futó.

Hát ennyi. Egyébként mindenki ölég sz@r volt.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
#Titans inactives: Martin, Poutasi, Turzilli, McCluster, Woods, Morgan, Riggs.

Így utólag azért elég elhamarkodottnak tűnik az a Poutasi kezdő, Levitre cut, de ha már így alakult, remélem Spain rám tud cáfolni és javul az interior OL. Riggs mellőzését sem teljesen értem, egy ilyen szezonban pont az ilyen fiatal játékosoknak adnék minél több lehetőséget. Jó meccs lesz ez, érzem, győzzön a jobbik!
Go Titans!

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Out: McCluster, Woods
Questionable: Morgan
Probable: Hill, BWW, Wright

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
McBride lesz a kickoff returner McCluster helyén, ill. ő készülhet 4. számú WR-ként. Ez azt is jelenti, hogy Wright visszatér, Richardson pedig várhatóan repül. Kell is a roster hely, mivel Morgan nem tudott edzeni, így max nagyon limitáltan számíthatunk rá, Cudjoe-Virgil kerülhet fel a PS-ből. Gallik marad a kezdő center, az LG viszont Spain lesz, Poutasi nagyon leírhatta magát korábban :\ Cox és Douglas lehet a PR, ez viszont fasságnak tűnik elsőre, a két legvékonyabb poszton nem kéne összetörni a használható játékosainkat.
a Jags ellen végleg buktuk az idei évre a rájátszást így viszonylagos nyugalomban, radar alatt készülhettünk, ráadásul a Raiders sem wild-card favorit már, így egy különösen jó, sok pontos meccsre számítok.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a Bears tegnapi meglepetés(?) győzelme után egyre erősebbek a hangok, hogy Gase és Fangio is jövőre elég sok hívást kaphat HC interjúkra, köztük hozzánk is. Fangio munkássága nekem nagyon szimpatikus, szerintem egy szinttel magasabban is megállná a helyét, de nem tudom, hogy mennyire tudna alá-fölé rendelt viszonyban dolgozni LeBeauval, mert hogy utóbbit mindenképp a csapatnál kell tartani. Gase-el kapcsolatban már jóval szkeptikusabb vagyok, nálam sem ő, sem Hue Jackson nem jelentené a megfelelő megoldást. Kellyről viszont már lemondtam, ha elküldik az Eaglestől akkor szerintem a USC-hez fog menni. nincs hát más, marad az álmodozás és Payton 😊

először is utoljára említem meg a Pro Bowlt, de azért az vicc, hogy Walker még a Top10 TE közé sem tudott bekerülni eddig...

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Tény, hogy nem volt erős az első három éve, de főleg akkoriban kellett ennyi idő a cornereknek, hogy akklimatizálódjanak, nyilván a hibái mellett én szép dolgokra is emlékszem tőle, a 2013-as szezon pedig parádé volt. Tampában megkapta a nagy pénzt, de a séma nem igazán kedvez neki, csak azért vetettem fel, mert szerintem itt, LeBeau keze alatt megmutathatná, hogy nem csak egy kifutott szezonja volt anno. 😊

Mariota az első hat meccsen Whiz alatt 11 futást produkált, azóta Mularkey az utóbbi két meccsén már 10-szer futtatta (pontosabban tartotta meg Mariota a read-option játék során), a Jags ellen ez TD-t is ért. A stáb úgy nyilatkozott, hogy ezt nagy fegyvernek tartják és szeretnék jobban beleépíteni a támadásainkban, de főleg szurkoló részről elég sok bírálat éri emiatt különböző fórumokon a csapatot, RG3-hoz hasonlítják... Ezt személy szerint nettó fasságnak gondolom, eleve mikor a zsebben volt sérült meg, idén pedig látjuk, hogy mennyi pocket-passert ölnek meg a szarabbnál szarabb falak mögött, szerintem pont, hogy jó, hogy ennyire mobilis és nem csak menekülni tud a nyomás elől, de eredményes is lehet belőle. A Raiders front-seven szerintem kicsit alulértékelt, de lehet ellenük futni, remélem vasárnap is összejön 30-50 yard a földön Mariotának.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
egészen más: a hétvégén a Tampa meccsét (is) néztem, Verner továbbra is eléggé el van veszve, rengeteg a fizuja, de tavasszal 0 dead money mellett vághatják ki, szerintem élni is fognak vele, ti visszahoznátok? Michael Johnson esetében láttuk, hogy egy rövid tampai kitérő után vissza lehet térni a sikerek színhelyére, CB poszton meg elég fosul fogunk állni, én örülnék ha sikerülne diszkont áron lecsapni rá (akár McCourty kárára).
markny
Verner az itt töltött 4 évéből 3-at nagyon gyenge volt. Szidtuk egyfolytában. A 4. évében is szezon elején nyomtuk, hogy jaj de gyenge lesz és aztán Pro Bowler lett. Nos továbbállt de ott hozta a korábbi szar formáját. Én nem hoznám vissza, viszont McCourty helyett is hoznék mást, de ezt már tudjátok. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem meg valami újdonsággal kellene megpróbálkozni. Vernernek szerintem egy jó éve volt, azóta abból próbál élni. Szó se róla, a jelenlegi cornereknél jobb...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Hill, McCluster és Woods nem edzettek, ebben nincs meglepetés, Wright és Morgan limitáltan készültek, de szerintem mindketten játszani fognak vasárnap. BWW hamstringje rendbe jött, ő is visszatér.

Mariota körül egész nagy a felhajtás, a TNF után Oregonba utazott, a családjával és a volt csapattársaival töltött egy kis időt, illetve hawaii szertartással megáldották a Heisman trófeáját 😊 az Oakland elleni meccsre 150 szurkoló érkezik majd egyébként a középiskolájából, ha már nem vagyunk országosan hypeolt csapat, Tennessee után Oregon és Hawaii államokban is a legnépszerűbb franchise lehetünk 😀
Mariota went back to Oregon over the weekend. Said he got a lot of questions about Nashville. Said he loves the food.

Wright visszatérését mindenki nagyon várja már, Mariota és Mularkey is kiemelte, hogy mennyire fontos szerepe van a támadósorban, tegnap ő maga is nyilatkozta, hogy mennyire motivált, ebből akár egy monster meccs is kisülhet.

a támadófalban továbbra is megy a variálás, LG poszton Spain lehet a kezdő, de középen ma visszatért Gallik, állítólag még nincs lejátszva, hogy ő vagy Looney kezd vasárnap. (ha olvasna valaki a csapattól, én Looneyra szavazok.)

a hétvége legnagyobb csatája a Raiders OL vs. LeBeau lehet, előbbiek az egyik legjobb passprot fallal rendelkeznek a ligában, míg mi a legtöbb sacket szereztük (playekkel arányosan), bár személy szerint úgy érzem, hogy nekünk áll a zászló, főleg ha Hudson bokája még mindig nem 100%-os.

egészen más: a hétvégén a Tampa meccsét (is) néztem, Verner továbbra is eléggé el van veszve, rengeteg a fizuja, de tavasszal 0 dead money mellett vághatják ki, szerintem élni is fognak vele, ti visszahoznátok? Michael Johnson esetében láttuk, hogy egy rövid tampai kitérő után vissza lehet térni a sikerek színhelyére, CB poszton meg elég fosul fogunk állni, én örülnék ha sikerülne diszkont áron lecsapni rá (akár McCourty kárára).

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a Jags ellen négy sacket engedtünk, a fal középső része különösen rossz volt, így újabb változások várhatóak OL-ben. a mai edzésen Looney volt a center, bal oldali guardként pedig Poutasi gyakorolt, de Quinton Spaint is megnézték az első csapattal. nem tudom melyik lehet a legjobb ötös, de sajnos Gallik nagyon gyenge és Warmack is küszködött mellette az utóbbi két meccsen, így várható volt a csere-bere.

Dex kiesésével a két újonc, Cobb és McBride is nagyobb szerepre számíthat, bár szerintem továbbra is Andrews lesz a workhorse, Sankey pedig a második számú, de ha meg tud győzni Cobb, ám tegye.
Wright legalább visszatérhet, ez is valami 😊

Derrick Morgan: We have a pretty good idea of what we need to get better at, and that's what we're continuing to work on. - bullshitet nyilatkozni legalább mindenki megtanul a szezonban 😀

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
egy újabb vasárnap, amikor nem kapunk ki!

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
tippre Woodyard?
markny
Aha, jó tipp volt, a másik W-s. Köszi.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szóval akkor a meccs. A futás az elején elég rozsdás volt, még Cobb-bal, de hát nagy megváltást nem is vártam tőle. Amúgy Andrews így is összehozott 78 yardot. (plusz 16 yard elkapás) Ugyan az érzésem volt, mint a Bills ellen, hogy nem éltünk a lehetőséggel, és mindig vissza adtuk a labdát a Jags-nek akik kb negyedjére már éltek a lehetőséggel. Itt is voltak hülye hívások, de ilyenkor nem csak Mularkey-t kell elővenni hanem Jason Michael-t is mert ugye ő hívja a játékokat. Elkezdtünk ott a 4. negyedben egy európai focis módjára "bunkerfocit játszani", kb, hogy ne menjünk előre lófaszt se, majd a védelem megoldja huszadjára is. Amikor lehetett volna akkor még fel kellett volna rajzolni pár pontot és annyi. Így persze, ott volt a fasza punt return, majd TD, valamint jött a fumble és el is dőlt a meccs. Elég korlátozottak a lehetőségek az tény ha ilyen gyér az elkapósor, de pl Fasano se nagyon volt foglalkoztatva, helyette jött Supernaw és be is szoptuk. Meg is érdemeltük ezt a vereséget. Innentől kezdve felesleges nézegetni a divíziót, hiszen kit vernénk meg ezek után? Meglepetések lehetnek, de jó lenne nem 2-3 győzelemmel zárni, mert mondjuk FA piac terén se leszünk vonzóak, mert ki a tosz akarna majd idejönni? Max ha agyonfizetünk valakit aki a gigalóvé miatt már annyira nem fogja tolni. McCluster amúgy 2-3 hétre kidőlt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
tippre Woodyard?

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A szezon előtt még azt mondtam volna, hogy Wimbley olyan lehet akit el kell küldeni a sok pénze miatt, de meglepően jól játszik - és főleg nagy intenzitással - ha lehetőséget kap.
egozo
Wimbley már nincs a csapatál, szerintem valaki másra gondoltál.

Music City Miracle
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A szezon előtt még azt mondtam volna, hogy Wimbley olyan lehet akit el kell küldeni a sok pénze miatt, de meglepően jól játszik - és főleg nagy intenzitással - ha lehetőséget kap.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Megint lábon lőttük magunkat... Egy már megnyert meccset vesztettünk el alig 4 perc alatt. Succop kihagyott FG-je is nagyon hiányzott a végén, úgyhogy három nagy hibát is vétettünk az utolsó negyedben. Remélem, ezek a szűk vereségek jók lesznek tanulópénznek, mert ez szerintem nem 2-8-as csapat. Simán lehetett volna már idén is menni a PO-ért, de ott úgy se rúgtunk volna labdába, így viszont jó pickekkel erősíthetjük meg a csapatot, aztán had szóljon! 😊 Én ezúttal Orakpót emelem ki, mert elég keveset beszélünk róla, holott ismét remekül játszott, jól jártunk vele.

Szerintem igen is kell ide egy no. 1 WR. Ebből az elkapósorból egyedül Wright ér valamit, DGB-t még lehet fejleszteni, de Hunter csak időpocsékolás, Douglas meg nem a jövő embere. Ez így elég vékony. A draftokon elég picket lőttünk el WR-ekre, de ezekkel nem nagyon jutottunk előre. Úgyhogy amondó vagyok, kell az FA-ról egy nagy fogás, Mariota megérdemli. Drafton meg jöhet secondarybe és OL-be is játékos, ezen a két poszton biztosan jó a felhozatal. (A cap space-szel még tudunk játszani, mert van olyan nagy fizetésű játékos, aki után kevés DM maradna, viszont jó sok pénzt meghagyna egy cuttal.)

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Fizetős az oldal, ahonnan van a cikk, szóval azt nem sokan tudnák itt olvasni, ha csak a linket adnám meg. Ezért is linkelek teljes cikkeket az FTUtól nálunk is.iktriad
oh, értem, ebben az esetben köszi (bár fizetős tartalomhoz képest nem tűnik egy minőségi anyagnak 😊)


így nézett ki a pálya mielőtt sackelték Mariotát az utolsó playnél, nem mondhatnám, hogy sikerült üresre játszania magukat a játékosoknak. állítólag Rico Richardsonra volt felrajzolva a játék, az első NFL elkapása lett volna, ha sikeres...

Webster kint lesz a szombati Ole Miss - LSU meccsen (beharangozó), Tunsil, Treadwell, Engram, Nkemdiche, Conner ill. Duval, Alexander, Hawkins, Beckwith és White is érdekes prospectek lehetnek számunkra, ha csak a Top100-ba várt játékosokat nézzük, így Nektek is ajánlom a megtekintését 😊