Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Webster kirúgva.
Beki
Egész pontosan nem hosszabbítják meg a lejáró szerződését.
empty taxi
Ott a pont.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Webster kirúgva.
Beki
Egész pontosan nem hosszabbítják meg a lejáró szerződését.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Webster kirúgva.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Hali!

2008-ban, még bőven Fisher alatt került a csapathoz, offense quality coachként dolgozott kezdetben, majd 2010-ben lett az irányítókért és a passzjátékért felelős edző. Ez Young utolsó éve volt (9 meccs, 8x kezdő) talán ekkor volt a legpontosabb és leginkább érett a játéka, de az egészségügyi állapota miatt nehéz lehetett vele dolgozni. A szezon második felében már Kerry Collins (és a nagyszerű Rusty Smith) volt a QB, hullámzó teljesítménnyel, de néhány egész jó meccsekkel. Fisher repülése után azon kevés edzők közé tartozott akiket megtartott Munchak, érkezett Hassie kezdőnek, Locker pedig tanulni a draftról, az első év nem is sikerült rosszul (9-7), de Hasselback max. egy game managernek tűnt egy borzalmas fal mögött, Lockernek is többször be kellett állnia, voltak villanásai, így alapvetően pozitívan állt mindenki hozzá is és Loggainshez is. 2012-ben ennek megfelelően le is váltotta Chris Palmert OC poszton, és itt kezdődtek a bajok. 3 közepes meccs után megsérült Locker, majd visszatért Hasselbeck, de ő sem tudta megváltani a világot (bár rengeteg egyéb sérülés és alapvetően egy gyengébb roster volt akkor, CJ1K előtt sem volt annyira domináns a fal) végül Hassie is megsérült így került vissza Locker, ő sem játszott jól, de a fal sem segített, minden snapnél az életéért kellett menekülni. Egy évvel később sajnos minden ugyanúgy maradt, Locker a kezdő (Hassie helyén Fitzpatrick volt a veterán, így azért könnyebb dolga volt a TC-ben Lockernek), de négy meccs után megint megsérült, Fitzmagic szar volt, Locker visszatért, Locker megsérült, így Fitzmagic zárta az évet, néha egész jó játékkal. A vége egy újabb negatív szezon, Munchak repült, vele együtt pedig Loggains is, azt hittem, hogy megy a Ramshez Fisher után, de végül Clevelandben kötött ki QB edzőként, azért azt a Manziel/Hoyer féle évet sem tenném ki az ablakba, bár a feltételek közel sem voltak ideálisak.
Az alapvető kérdésedre visszatérve: nehéz megítélni, hogy mi lett volna ha, de abban a két évben erőteljesen a liga aljához tartozott a támadófal, ez alapjaiban határozta meg, hogy viszonylag eredménytelen volt a támadósor (~21 pont meccsenként). Nem tudom, hogy ez Webster (a GM), Munchak, vagy Loggains hibája volt leginkább, de komoly erőfeszítéseket nem tettek annak érdekében, hogy megvédjék a potenciális franchise irányítónkat (Locker) ezt azért nehéz megbocsátani ennek a bagázsnak. Szintén Loggains regnálására tehető Chris Johnson játékának visszaesése, bár utána a Jetsnél is besült, most láthattuk a Cardsnál, hogy nem feltétlenül (csak) vele volt a baj, de az is biztos, hogy nem a 2009-es fal dolgozott már előtte.
Az előléptetése nem tudom mennyire jó ötlet, félek, hasonló hiányosságok jönnének elő nálatok is (támadófal ugye most se nagyon van), még ha Cutler messze a legjobb irányító is akivel dolgozhat a karrierje során. Ha még valami másra lennél kíváncsi, nyugodtan írj! üdv, Márk

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Üdv.

Dowell Loggains vezette támadósorról (2012-13) tudnátok írni, hogy milyen volt picit hosszabban?
Ha Gase megy tőlünk HC-nak előfordulhat, hogy ő lesz előléptetve a helyére. Előre is köszi a választ.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ebből az edzői bandából egyedül LeBeaut tartanám meg senki mást és Webster is húzzon el már ideje lenne! Chip Kellyt meg várom szeretettel úgy is Mariotával akart dolgozni már idén is de hát ez nem jött össze neki. Most itt van a lehetőség bár ez nem tajta fog múlni de én szivesen látnám.
gerrard88
Csak aztán el ne üldözze innen Walkert, Wrightot meg Caseyt 1 szezon után. 😊
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én ebből az edzői bandából egyedül LeBeaut tartanám meg senki mást és Webster is húzzon el már ideje lenne! Chip Kellyt meg várom szeretettel úgy is Mariotával akart dolgozni már idén is de hát ez nem jött össze neki. Most itt van a lehetőség bár ez nem tajta fog múlni de én szivesen látnám.

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
én továbbra is Paytonnak örülnék, de egye-fene, ha nem kap GM posztot és nem Shurmur féle okádék OC-t hoz, akkor jöjjön csak Chip 😊
többiek ti kinek örülnétek? LeBeaut megtartanátok? és Webstert?

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
na vajon ki lesz az új HC?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon csúnya vereség volt, még a Patriots elleni mérkőzésnél is rosszabb. Arra már végkép nem lehet mit mondani, amikor egy Weeden két TD-t dob, valamint egyet még fut is a védelmünk ellen... Igaz, a támadók meg kritikán aluliak voltak, a labdavesztésekkel gyakorlatilag már az elején eldöntötték a meccset. Nagyon szétestünk a szezon végére, amiben Mularkeynak és az edzőknek is sara van. A sérültekkel teli, két hete szerződtetett QB-val felálló Ravens legyőzte a PO-ra hajtó Steelerst. Mi mikor leszünk ilyenre képesek? Nincs kétségem, a Colts is alaposan elver majd minket. Nem tagadom, inkább a black mondayt várom, kíváncsi leszek, hogy hullanak-e fejek, és ha igen, akkor kinek köszönjük meg a munkát.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
bennem semmi pozitív nincs a mai meccs kapcsán (sem). A Houstonnak van védelme, nekünk nincs. Ez pont elég különbség ahhoz, hogy kb. meccsben se legyünk. Ha egy pozíción belül leszünk, vagy a végén lesz értelme nekimenni 4. kísérletnek, esetleg egy onside-nak, akkor már kellemes csalódás lesz.
Ami persze nem azt jelenti, hogy ne lephetnénk meg magunkat egy ilyen irányító csatával, csak szerintem nem azonos feltételekkel fognak küzdeni (mert ahogy mondtam, Mettenbergerrel szemben védelem lesz...).
Valójában ennek megfelelően inkább a védelmünkre leszek kíváncsi és végülis miért is ne...
TitanUp!

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Weeden vs. Mettenberger, rájátszásért fontos meccsen, igazi csemege lesz a mai 😊
az utóbbi hetekben nagyon kevés időm volt foglalkozni a csapattal, de valamiért azt érzem, hogy ma nyerni fogunk... ti hogy álltok vele?

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mondjuk jó lenne egy kis önbecsülést látni a csapaton. Örülnék, ha a védelem egy kicsit legalább úgy tenne, mintha szívesen ütközne és valóban minden yardot védeni akarnának, ha a támadók közül nem csak Walker tenne úgy mint aki pontot akar szerezni stb. stb. stb. Apró jeleket akarok látni, hogy a csapat mely pontjain vagyunk kb. rendben és ebből kiderüljön, hogy hol kell igazán erősíteni, mert így annyi poszton vagyunk lyukasak, amit az egész évtizedben nem lehet befoltozni...

Hát kb. ezt várom a hátralevő meccsektől.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
nekem csak most sikerült a meccs végére érnem, kicsit úgy voltam vele, mint a szezonnal, csak legyen már vége...
maradt két csoportmeccs, ami a playoffról is dönthet, Mariota nélkül nekem elég egy tisztes helytállás, aztán a drafton húzzunk BPA-t, OT/DE/CB posztra és jók leszünk Paytonnal 😊
markny
A DE-vel csak annyi a problémám, hogy azon a poszton már van két fiatal játékosunk Jones és Blackson személyében. Ha hozunk rájuk valakit, akkor azzal meg is kapjuk az ő draftjuk értékét. (Lehet, hülyeséget írok, de esetleg Blacksont kipróbálhatnánk NT-nek, akkor ő még menthető lenne.) A fő gondom, hogy jelenleg az 1/1-et birtokoljuk, a legjobb játékosnak meg Bosát tartják, aki inkább 4-3-as DE. (Vagy átképezzük OLB-nek... Nem tudom, ez működhetne-e, mindenesetre ott meg van két jól megfizetett játékosunk több éves szerződéssel.) Top pickre OT-t húzni, hát erre meg nem igen vágyom... Inkább a letrade-re szavaznék, mert ugye van mögöttünk több QB need-es csapat is, de vajon ki jönne fel Goffért, vagy Lynchért? Nehéz ügy, de ha valami csoda folytán Mett nyerne nekünk még egy meccset, akkor várhatóan 3-5. hely között húznánk, ami talán jobb lenne. Mindenesetre nálam a drafton OT/CB/OLB élvezne prioritást, bár CB-t hagyományosan csak hátul húzunk.

Előtte meg FA-zni is kell, ami szintén nem lesz könnyű. Egyrészt az elmúlt két szezon nagyon gyenge eredménye miatt ismét nem leszünk vonzó csapat, másrészt Mariota remélhetőleg felértékel kicsit minket. Szerintem kéne egy top WR, mert Hunter és Douglas nem megoldás, Wrightnak meg csak opciója van, amivel ki tudja, hogy élünk-e. (Én élnék vele.) DGB ugyan már mutat életjeleket, de Wrighttal (ha marad) együtt kevésnek látom őket. OG-ban talán meg leszünk, bár az is kérdés, hogy Poutasi csak idénre, vagy végleg parkolópályára került. RB és OC viszont kell, ahogy S is, mert Griff egyre vállalhatatlanabb, ráadásul ennyi pénzért. (Helyette talán rizikózhatunk Stafforddal, nem tűnik rossznak.) A másik nagy fizetésű, kérdőjeles játékosunk McCourty. Idén sérülés miatt keveset láttuk, de nem hiszem, hogy jobb lett volna a korábbi évekhez képest. Ha megy (Vagy ő, vagy Griff, de egyikük cut lesz szerintem.), akkor már CB-ben gyakorlatilag csak Cox marad értékelhető játékosnak. A két BWW kuka, Cotyt ne hozzuk vissza, Riggst keveset láttuk. És még azt sem tudjuk, hogy ki lesz a HC, lesz-e új GM... Jól előreszaladtam, de az biztos, hogy az offseasonban (megint) sok munka vár a vezetőkre.

UI: Payton vagy Peyton? 😊 Csak ezért kérdem:  www.musiccitymiracles.com/2015/12/21/10633184/are-peyton-manning-and-bill-polian-coming-to-save-the-titans

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nekem csak most sikerült a meccs végére érnem, kicsit úgy voltam vele, mint a szezonnal, csak legyen már vége...
maradt két csoportmeccs, ami a playoffról is dönthet, Mariota nélkül nekem elég egy tisztes helytállás, aztán a drafton húzzunk BPA-t, OT/DE/CB posztra és jók leszünk Paytonnal 😊

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én nem tudom, egy pillanatig nem aggódtam. Igazából volt néhány szép nagy játék, de valahogy nem éreztem a nagy veszélyt. Nálunk meg teljesen olyan volt az érzésem, főleg Amendola sérülése után, hogy legyen már vége a meccsnek, meg elég az FG is. Közte 21-nél kicsit mintha már beletojtunk volna a meccsbe, onnantól nem éreztem, hogy annyira akarnánk játszani. Szerintem, ha ezt végig pörögjük támadó és védő oldalon is, akkor nem szorosabb lett volna, hiába hoztok ki a saját oldalon többet a meccsből. Mondjuk, ha ti többet hoztok ki, mi meg csináljuk ugyanezeket, akkor persze de 😊
Wyatt
Írtam is, nem arra gondoltam, hogy nyerünk, csak lehetett volna szorosabb. Az is látszott, hogy Ti beleszartatok kicsit, na de akkor kellett volna kicsit odalépni. Az is bennem volt, hogy akkor max felpörögnétek aztán annyi. Látszik bőven a két csapat közti különbség, és sajnos ezt leírni is rossz, mert "utálom" a Pats-t. 😊 Na de majd lesz ez jobb is, a részünkről.... csak jobb lehet. 😊 Az már pozitív, hogy van egy rendes irányítónk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem tudom, egy pillanatig nem aggódtam. Igazából volt néhány szép nagy játék, de valahogy nem éreztem a nagy veszélyt. Nálunk meg teljesen olyan volt az érzésem, főleg Amendola sérülése után, hogy legyen már vége a meccsnek, meg elég az FG is. Közte 21-nél kicsit mintha már beletojtunk volna a meccsbe, onnantól nem éreztem, hogy annyira akarnánk játszani. Szerintem, ha ezt végig pörögjük támadó és védő oldalon is, akkor nem szorosabb lett volna, hiába hoztok ki a saját oldalon többet a meccsből. Mondjuk, ha ti többet hoztok ki, mi meg csináljuk ugyanezeket, akkor persze de 😊

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A meccsről: többet ki lehetett volna hozni ebből (mondjuk nem Mettenbergerrel), nem arra gondolok, hogy nagy sanszunk lett volna nyerni, de nem ennyi lett volna a különbség a végén. Az elején nagyon feltett kezekkel játszottunk, utána már azért jobb volt a helyzet. A Jets meccshez képest nem volt ilyen egysíkú az egész. Mettenberger szokásos túlvállalom magam sztoriba bele is bukott, értem én, hogy bizonyítani akar, de feleslegesek ezek a "parasztlengők" amiből az INT is lett. Ez már korábban is kiderült, de megint nem sikerült olyan szezont lehoznia az aktuális QB-nak ahol nem törik össze.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mariota szezonjának vége, pedig már több olyan hír is kijött, hogy nem vészes a sérülése. Igaz, nincs is miért erőltetni, és fontosabb, hogy a következőre teljesen rendben legyen. Akkor Mett ismét megpróbálhatja bebizonyítani, hogy kezdő kaliber lehet más csapatnál.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DGB fasza volt, hajrá neki 😊

több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nekem jó volt két héttel ezelőtt a Jax ellen - ezúton is köszönöm az akkori gratulációt; - de összességében azt kaptam a Jets ellen is amit vártam a múlt héten. egyszerűen a kiegyensúlyozott csapat teljesítménytől fényévekre vagyunk, alapvetően mindkét csapategység (és a spec team is) egy hullámzó átlagot tud hozni kb. kettő, kettőésfél, három negyeden át. a többi alatt meg vagy kitartunk, vagy nem. ebben szeretnék még az év végéig egy kis javulást remélni, hogy ha be kell fejezni egy meccset akár melyik oldalon,akkor arra képesek vagyunk, meg ha meccsben kell maradni akkor jönnek legalább a három pontok, de ez a tavaszt nézve nyilván súlyos draft helyezéseket jelent..., szóval valójában ha meg nem jön össze, akkor is van mit várni....

mindenesetre remélem, hogy a jövő hétvége valami 70-90 fős létszámmal összejön (de persze, ha 4-en leszünk, akkor se leszek csalódott...)
És addig is kellemes ünnepeket és TitanUp!
k.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Wright és Searcy nem lesz vasárnap, így Damaris Johnson szinte biztosan kap majd pár snapet, épp a Patstől igazoltuk... újabb sima vereségre számítok, bár a két irányító közötti különbség nyilvánvalóan mellettünk szól (Brady csak first downt érő elkapást csinált az Eagles ellen, Mariota bezzeg TD-t!)

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Sziasztok, van egy NFL Flag Titans mezem, amitől megválnék. Kifordítható kék/fehér(ezüst?) színű. Mérete elvileg XL, bár szélesebb, mint hosszabb a mez. Ha valakit érdekel küldök képet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A meccsről annyit, hogy az első félidőt láttam, úgy fogalmaznék, hogy "lefociztak" minket. Jó lenne mondjuk egy olyan fal, mint ami Fitzpatricknak van. Volt azért két csúnya drop is Walker és DGG részéről, na de nem ezen múlt.

Webster-rel kapcsolatban, ha van jó alternatíva akkor menjen. Tavalyi FA mozgás szerintem nem volt annyira rossz, igaz a CB poszt az maradt, de hát bíztak McCourty-Cox duóban, (de minek...) Drafton mondjuk a Poutasi-Blackson picket nem értettem, vagyis hogy miért őket. Másnak is vannak rossz húzásai, na de a tuti meghúzta. Mariota. 😊 Bár nem volt nehéz, mert épp ésszel mást nem lehetett. 😉 Szóval nem tudom, hogy mi lesz ezzel, a "váltsuk le az egész stábot dologgal."

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Dexter és Morgan befejezte a szezont, mindketten IR-re kerültek.

Music City Miracle