Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam SchefterHitelesített felhasználó ‏@AdamSchefter
Tennessee has requested and received permission for GM interviews with KC's Chris Ballard and Tampa Bay's Jon Robinson, per league source.

Ballard jó fogás lehetne.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A korábbi Lions GM, Martin Mayhew is jelölt, akit tavaly novemberben rúgtak ki Detroitból. Rem nem kerül hozzánk... A Vikings assistant GM, George Paton szintén a bő listán van. Mayhew szerdán volt interjún nálunk, Polian pénteken lesz.

Új nevek is vannak: Marvin Allen (Chiefs director of college scouting), Rex Hogan (Jets senior director of college scouting) és Will McClay (Cowboys senior director of college/pro personnel).

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.musiccitymiracles.com/2016/1/6/10725722/report-josh-mcdaniels-is-interested-in-the-titans-job

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy várható volt DeCosta visszautasította az interjú lehetőségét, ahogy az elmúlt 2 évben is minden csapatnál.
Beki
Pedig micsoda fogás lehetett volna... Az eddig ismert GM-jelöltek közül így Ross tűnik a legjobbnak, aki csütörtökön jön interjúra. Közben előkerült a hetedik név is a 14-ből: Jon Robinson, aki Tampában "Director of Player Personnel" beosztásban van. Hát, ő sem hoz lázba, nálam még mindig Ross vezet.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigyétek! VIGYÉTEK!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/684837791033896960
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ahogy várható volt DeCosta visszautasította az interjú lehetőségét, ahogy az elmúlt 2 évben is minden csapatnál.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Újabb név, ezúttal házon belülről: Blake Beddingfield, aki 17 éve van a csapatnál, négy éve mint "director of college scouting" dolgozik.
Illetőleg egy jelölttel kevesebb lett: interjúra hívtuk volna Duke Tobint (Bengals personnel chief), aki ezt visszautasította, marad Cincyben.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Van már harmadik jelölt is: Eric DeCosta, Ravens assistant GM

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/RapSheet/status/684394895847616513


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A változások közepette arról nem is szóltunk, hogy Steve Underwood teljes jogú elnöke lett a Titansnak. A márciusi visszatérése után csak interim volt, ezen változtattak.
A másik, hogy egyre több helyen írják, hogy Amy Adams Strunknak nagy szerepe volt benne, hogy Whizt elküldtük, illetve hogy Webstert sem marasztaltuk. Úgy tűnik, ő veszi át az irányítást, és végre nem lesz gazdátlan a csapatunk. (Papíron eddig sem volt gazdátlan a Titans, de az ő neve most már egyre többször kerül elő, ha valamilyen döntést hoznak.)

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Giants college scouting director Marc Ross will interview for the Titans GM position. He's been under consideration for several jobs
Beki
OBJ nyilván feldobja a rezüméjét, de korábban azért volt pár elég nagy melléfogása/megkérdőjelezhető húzásuk a drafton, mindenesetre ha egy Giants szintű rendezett, átlátható kultúrából érkezne, az nem tenne rosszat nekünk sem.

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bosára érdemes figyelni, jelenleg őt tartják a legjobbnak. Inkább 4-3-as DE, de elvileg 3-4-be is lehet használni. OT-t amúgy én sem húznék 1/1-re, meg az elmúlt években már elég sokat picket használtunk el a támadókra, úgyhogy itt az ideje a védelem erősítésének.

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
1/1re ha van aki megéri, domináns D játékost vihetnétek, nem tudom van-e a mostani Classban mondjuk Suh szintű játékos. Vagy hátra tréd jó néhány pickért cserébe.
dande
Még odébb van ez de én is úgy vagyok vele, hogy jó áron letrade. Idén ugye Mariota miatt azért én nem tradeltem volna, viszont most ha megfizetik akkor legyen. 1/12-14 alá viszont én nem cserélnék.
pakesz
Az 1/1 olyan sokba kerül, hogy esélytelen, hogy vki olyan messziről feljöjjön érte. A Skins 2012-ben fél franchise-ot (2012-14 1. kör, 2012 2. kör) odaadta a Ramsnek azért, hogy 1/6-ról 1/2-ig előrejöjjön.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
1/1re ha van aki megéri, domináns D játékost vihetnétek, nem tudom van-e a mostani Classban mondjuk Suh szintű játékos. Vagy hátra tréd jó néhány pickért cserébe.
dande
Még odébb van ez de én is úgy vagyok vele, hogy jó áron letrade. Idén ugye Mariota miatt azért én nem tradeltem volna, viszont most ha megfizetik akkor legyen. 1/12-14 alá viszont én nem cserélnék.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Giants college scouting director Marc Ross will interview for the Titans GM position. He's been under consideration for several jobs
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
1/1re ha van aki megéri, domináns D játékost vihetnétek, nem tudom van-e a mostani Classban mondjuk Suh szintű játékos. Vagy hátra tréd jó néhány pickért cserébe.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Paytonért felesleges lenne egy második kört adni szerintem, főleg ideit, ami ugye a 33. választás. Kelly-t én is megnézném itt, ezen a kereten nem sok minden van amit el tudna cseszni. Akit meg kell tartani az Mariota, Lewan, Wright, DGB, Casey és Orakpo (most így fejből). Ezek kívül akárkiket cserélgethet felőlem. Amúgy azt írják, hogy van esély Mularkey megtartására. Hát nem sok mindent láttam a szezon vége fele a meccsekből, de abból a kevésből is úgy érzem, hogy alaposan arconfosná magát a csapat, ha megtartják.

Ja és így elsőre OT-n láttam hozzánk írva 1/1-re, ami szerintem hülyeség lenne Lewan után, nekem úgy tűnt ő el fogja vinni az LT posztot, RT-re meg 1/1 luxus szerintem.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt gondoltam már le is csaptok Chipre, nem olyan pocsék ő mimt amilyennek most látszik/láttatják.
dande
Jó lenne, ha jönne. Itt kedvére formálhatná a keretet, mert a többség úgy sem kezdő szint.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A tegnapi Texans elleni gyalázatról (Tanney bazmeg, atyaég mennyire low szint) pedig nem szeretnék szót ejteni.
markny
az jó is, mert a Colts ellen játszottatok, addig még nem kell senkinek lesüllyedni nagy bánatában, hogy Jaguars szurkoló legyen!

(amúgy Payton kizárt dolog, hogy ide jöjjön, mikor a 49ers-nél és a Giants-nél is üresedés van)
baggio
nem tett jót visszatérni a munka világába... 😕 köszi a javítást!

Paytont pedig tudom, hogy csak hiú ábránd, leginkább én is Kellyt tartom reálisnak, esetleg Schwartzot.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor a szezonról. Csupán egyszerű észrevételek, kicsit nyersen, viszonylag röviden. A szezon első meccsén azt kaptuk amit tavaly, hú de jól bekezdtünk, de király lesz.... aztán talán Nándi meg is jegyezte, reméli nem olyan lesz a folytatás mint tavaly... de olyan lett sajnos. Azért nem gondoltam volna, hogy 3-13-al zárunk. Olyan 6-10, 7-9 lehet, hogy merész de én láttam ennyit benne. A FA piacról jött játékosok, Orakpo, Cox, Searcy szerintem beváltak ezzel nem nyúlt mellé Webster-Whiz duó. Olyan meccseket produkáltunk,hogy hol a védelem teljesített megfelelően de akkor a támadósor volt borzalmas, hol pedig fordítva. Hullámzó volt a teljesítmény a végére pedig már, az egész egy rakat szar volt. Én még az offseasonban vártam volna egy OL erősítést (mint kiderült nagyon kellett volna) de letudták egy Bell szerződéssel.
Sajnos idén is megsérült az aktuális kezdő QB így még inkább kilátástalan volt a helyzet. A pozitívum Mariota játéka, én azért ezt vártam tőle, és nagy válószínűséggel sokan mások is. A védelem olvasásában kell azért javulnia,de hát egy rookie szezonhoz képest abszolút jó volt. Mettenberger viszont... többször kapott már lehetőséget (tavaly is) de sajnos nem tudott élni vele. Pre meccseken amit láttam, na mondom QB2-nek jó lesz. Na de azt kell látnom, hogy egy 6. számú QB akit egy sarki csehóból hoznak és megivott egy üveg hazait ( Jack Daniels ) még az is jobb, mint Ő. Már sajnálom, hogy nem sóztuk rá valakire. 😊
Az HC-t nézve, ne legyen Mularkey, egy pozitív dolgot se tudnék felhozni. GM? Oké jöjjön valaki, aki előrelépést hozhat, de nem valami lófaszjóska. Lebeau-t én marasztalnám de ez függ a új HC-tól GM-től vezetéstől is. Amikor Munchak "éra" végett ért Gregg Williams-t megtartottam volna akkor is, de ugye új bagázs jött, Ő meg hozta a saját embereit. Edzői stábot is át kellene nézni, aki olyan az kuka.
Játékosok közül, én már tavaly is kibasztam volna McCourty-t, (mint kiderült jobb lett volna ha valóságban is így történik) valamint Griffin-el is úgy voltam, hogy "ezt a szezont megnézem" hát nem győzött meg, mehet Ő is a picsába. Nem keresnek keveset, ennyi pénzt fizethetünk másnak is, aki akár jobban is teljesíthet. Ha van más ideális opció akkor én Wright-hoz sem ragaszkodnék bár még a következő évre az "option-t" lehet lehívnám, de hosszú távú nagy lóvét nem adnék. RB poszton tudjátok, hogy én Andrews párti vagyok, de úgy vélem egy második számú RB-nek abszolút ideális, csak akkor kellene mondjuk draftról hozni valami ászt. Ez mondjuk azt mutatná, hogy Sankey révén elbasztunk egy második kört.... szerintem még egy évet adnak neki.
Amit talán Nándi írt, én is így vagyok vele, hogy az által hogy 1/1-ként húzunk tavaly meg 1/2 így a FA piacon nem leszünk túl vonzó csapat, nem mint ha eddig azok lettünk volna. Így akkor ki akar jönni? Hát persze, hogy az akinek nagy pénzt fizetünk... annyira azért nem jó a cap. Talán itt mentőöv Mariota, és a védelem fellángolásai mert itt azért lehet pozitívumokat találni.

Végezetül azért örülök, hogy erre a szezonra is összejött a közös meccsnézés, jövőre is megismételjük. 😉 Go Titans!

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
A tegnapi Texans elleni gyalázatról (Tanney bazmeg, atyaég mennyire low szint) pedig nem szeretnék szót ejteni.
markny
az jó is, mert a Colts ellen játszottatok, addig még nem kell senkinek lesüllyedni nagy bánatában, hogy Jaguars szurkoló legyen!

(amúgy Payton kizárt dolog, hogy ide jöjjön, mikor a 49ers-nél és a Giants-nél is üresedés van)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt gondoltam már le is csaptok Chipre, nem olyan pocsék ő mimt amilyennek most látszik/láttatják.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Underwoodnak 15 végső jelöltje van GM posztra, 155 fős a potenciális HC lista.
NFL szinten tapasztalt edzőt keresnek, azt hiszem ez tökéletesen illik Paytonra 😊

A tegnapi Texans elleni gyalázatról (Tanney bazmeg, atyaég mennyire low szint) pedig nem szeretnék szót ejteni.

Boldog új évet mindenkinek, indulhat az 1/1 várás, Titans on the clock...

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Webster kirúgva.
Beki
Egész pontosan nem hosszabbítják meg a lejáró szerződését.
empty taxi
Az még jobb így nem kell fizetni neki. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Webster kirúgva.
Beki
Egész pontosan nem hosszabbítják meg a lejáró szerződését.
empty taxi
Ott a pont.
Beki
Egeszen pontosan itt volt már az ideje végre! 😊