Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A szokásosnál több időm van ma délután, így nézzünk egy kisebb elemzést az eddigi kinevezésekről (több volt, mint amire számítottam, de legalább eddig LeBeau is maradt).

FO: Amy Adams Strunk, Steve Underwood
Úgy tűnik végre igazi tulaja van a csapatnak AAS személyében, bár a Los Angeles-i csapatokról szóló szavazáson nem vett részt, a 15 fős GM és 155 fős HC lista kidolgozásában állítólag ő is komolyan részt vett, az pedig szerintem irreleváns, hogy nem az államban él (többen is támadták érte kint, más csapatok tulajdonosainál is előfordul ilyen). Legalább akad valaki az Adams családból aki szeretné átvenni Bud örökségét. Underwood továbbra is a CEO, ill. elnök, utóbbi pozíciót már nem csak ideiglenesen gyakorolja, de sokkal többet nem tudunk róla/munkájáról abból az évi 1-2 sajtómegjelenésből. Az utóbbi hónapok alapján Strunk szeretne a főnök lenni, az ő közvetlen beosztottja pedig Underwood, meglátjuk majd mennyire lesz sikeres ez a modell, az első lépések (GM, HC kinevezés) eléggé felemásra sikeredtek.

GM: Jon Robinson
Játékosként egy szezont töltött az Air Forcenál majd a Div1-be transzferelt, DL poszton játszott, de az NFL közelébe sem került, diploma után rögtön, 1998-ban kezdett el asszisztensként dolgozni alma matereinél (Southeast Missouri State majd Nicholls State), egy év LB edzősködés után inkább a megfigyelés felé vette az irányt, 2002-től volt a Patriots helyi megfigyelője. 11 év alatt végigmászta a szamárlétrát (area, regional, ass. director, director) így kiemelkedő tapasztalata van az egyetemi játékosok feltérképezésében. 2013 és 2015 között Tampában dolgozott Director of Player Personnel poszton, Mark Dominik és Jason Licht GM-ek is elégedettek voltak a munkájával így nem csak nálunk merült fel a neve GM üresedés esetén. Jóval nagyobb tapasztalata van játékosokkal való együttműködésben (megfigyelés, közös munka) így szerintem nem annyira meglepő, hogy őt nem zavarta ha Mularkey marad az edző, az pedig már inkább a front officenak lehetett fontos, hogy 10 éven keresztül látta a Patriots munkáját belülről, egy sikeres, jól felépített franchiset, így minden adott, hogy itt is megteremtse az alapokat amelyre egy győztes filozófiával rendelkező csapatot lehet építeni. Webster draftjaival sem volt komolyabb bajom, de itt Robinson múltja miatt várok előrelépést, viszont az FA piaci mozgásoktól és esetlegesen a megfelelő edzői stáb megtalálástól már fázom egy kicsit. További pozitívum, hogy helyi, hisz Tennesseeben született.
Értékelés: B

HC: Mike Mularkey
(18-39 .316 @overall HC) (2-7 .222 @Titans)
Webster repült, Mularkey pedig maradt, noha mindketten vastagon benne vannak az 1/1-es szezonban (Whizzel együtt), ez, és hogy több GM jelölt is azért esett ki, mert nem tudtak megegyezni "személyzeti kérdésekben" számomra egy dolgot bizonyít: valószínűleg dugnak Amy Adams Strunkkal.
De tényleg, ha nem tévedek, minden idők legrosszabb mérlegével rendelkező vezetőedzőjét sikerült kinevezni, miközben papíron 154 másik jelölt is volt a posztra. Szezon közben, megbízottként szerintem jó döntés volt őt felkérni megbízott edzőnek, de sajnos a Saints elleni fellángoláson kívül vele sem sok sikert értünk el, a Jags elleni TNF és a Raiders elleni meccsek is bőven nyerhetőek lettek volna kompetens edzői gárdával, életben tartva a PO reményeket. A rájátszás elúszott, semmi baj, nézzük mit tudnak a fiatalok: négy szánalmas vereség egy olyan edzői karral, amely elvileg az állásért küzd, összetörik a franchise irányítót, a minimális tűz sem látszik a játékosokon, az addig jól működő egységek is leeresztenek.
Értem én, hogy volt egy pozitív szezonja a Billsnél, egy elképesztően gyenge keretet kapott a Jagsnél majd itt sem épp ideális körülmények között került rivaldafénybe, de egy ilyen 2-7 után számomra érthetetlen a maradása, felőlem 0-9 is lehetett volna ha látom a fejlődést, látok egy megkezdett utat és nem csak pillanatnyi fellángolásokat, nemhogy előrébb léptünk Whizhez képest, az utolsó meccseken néha már a 2014-es csapatot is sikerült alulmúlni.
Ahogy empty is írta lejjebb, három éves szerződést kapott, 2014 óta van itt, ismeri a keretet, 1/1-es pick, új GM, a szurkolókat pedig már nem tudják jobban megalázni, így hiába nem szeretném az új Brownst látni itt, ha nem lesz azonnali, látható javulás 2016-ban (értsd: pozitív szezon, normális OL), akkor őt is nyugodtan rúgják ki a picsába másfél év után.
Az, hogy Kelly, Payton, Coughlin vagy akár McDaniels neve sem merült fel komolyabb pletykaként sem az nagyon elkeserítő, hiába értek egyet az 1.GM 2.HC sorrenddel úgy tűnik itt már rég el volt döntve, hogy Mularkey marad jövőre is, a teljes NFL legszánalmasabb húzása az egész holtszezonban.
Értékelés: F

OC: Terry Robiskie
Sérülések miatt nem volt hosszú a játékos pályafutása, így már 82-ben edzősködni kezdett, azóta folyamatosan a ligában van, leginkább WR edzőként, 89-93 között volt az LA Raiders OC-je, azóta csak kisebb, átmeneti megoldásként alkalmazzák nagyobb poszton, sajnos ez sokat elárulhat kvalitásairól, kétlem, hogy 61 évesen válik majd offenzív zsenivé. 2008 óta dolgozott Atlantában, szintén WR edzőként így Douglas-el nagyon jól ismerik egymást, de az ottani rezüméje sem tudom mire lehetett elég. Adott az egy szem már említett Douglas (legjobb szezonja 2013-ban: 85 elkapás, 1067 yard, 2TD) két korszakos zseni Roddy White és Julio Jones valamint... senki más. Kellett valaki az elkapók mellé (Jefferson a Dolphinshoz került BTW), mert több van bennük, de sima WR coachnak is kissé gyengének érezném, offenzív koordinátornak meg pláne... (na Michael sem volt hibátlan, de ő legalább fiatal, aki még javulhat).
Értékelés: D

ST coach: Bobby April
1991 óta a kilencedik állomása vagyunk az NFL-ben hasonló poszton, egyedül a Billsnél tudott hosszabb ideig megragadni (surprise, épp Mularkey főedzősködése alatt), igaz itt kétszer is az év ST edzője lett (04, 08), azért szerencsére nem nevezhetjük belterjesnek az NFL-t 😊
Értékelés: C

Érkezhet még DL (Nunn?), OL (Grimm? Flaherty?) és esetleg egy WR coach a közeljövőben, de a stáb magját úgy látszik összeszedte Mularkey (persze ha marad LeBeau), finoman szólva is vegyesek az érzéseim, Bostad távozása érthető, de akkor Cioffi (DBacks) miért maradt? Robiskie elég lett volna WR edzőnek és Michael off. koordinátornak, az egyetlen pozitívum, hogy Mariota körüli személyzet csak minimális mértékben változott, de az ezzel kapcsolatos nyilatkozatok inkább nem is kommentálnám (egyszerűbb, letisztultabb offense).

Hosszú év várhat ránk jövőre, ha a félelmeink beigazolódnak, úgyhogy egyelőre foglalkozzunk a szabadügynökpiaccal és a drafttal, ott még bármilyen parádét összehozhatunk. Go Titans!

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mularkey csak 3-éves szerződést kapott, ez azért nem a töretlen bizalom jele 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Érdekes húzások... "Mularkey és a haverok" című előadás. 😊 Legyen trade, legyen tánc. 😊 Persze értelmes keretek között.
pakesz
Ez amugy mindenkinél így megy a HC hozza innen onnan a haverjait segédedzőknek... hát lehetnének jobb haverjai is! 😊
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Érdekes húzások... "Mularkey és a haverok" című előadás. 😊 Legyen trade, legyen tánc. 😊 Persze értelmes keretek között.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jon Robinson már megpedzegette, hogy az 1/1-et eladnák. Csak hát nem igen van olyan prospect, főleg a QB-k között, akiért érdemes lenne valamelyik csapatnak feljönni pár helyet. Illetve Mularkey tárgyal LeBeauval is a folytatásról.
Nandito
Gondolom az a targyalas ugy nezhet ki, hogy leccci lecccci maradj itt.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jon Robinson már megpedzegette, hogy az 1/1-et eladnák. Csak hát nem igen van olyan prospect, főleg a QB-k között, akiért érdemes lenne valamelyik csapatnak feljönni pár helyet. Illetve Mularkey tárgyal LeBeauval is a folytatásról.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ahogy a HC személyét is nehezen lehetett megemészteni, úgy a további kinevezések is megfekszik az ember gyomrát... Próbálok pozitívan állni Mularkeyhoz és a stábjához, de ez egyre nehezebb.

Közben az is megvan, hogy kik lehetnek a lehetséges OL edzők: Ross Grimm és Pat Flaherty. Grimm neve jobban hangzik!
gerrard88
Idézek Grimmről: "During Russ Grimm's six seasons as offensive line coach for Ken Whisenhunt and the #Cardinals, Arizona allowed eighth-most sacks (240)." Még mindig jobban hangzik Grimm neve? 😊


Örülök, hogy Nunn jön ide, nem sokat tudott mit kezdeni a védőfalembereinkkel...
Asbee
Annak örülsz, hogy elmegy tőletek, vagy annak, hogy minket szomorít majd? Nem mindegy. 😊 Egyelőre még az ő kinevezése azért nem biztos, bár az eddig előkerült nevek (April, Robiskie) mind állást kaptak nálunk.
Nandito
A jobban hangzik az nem azt jelenti hogy örülök is neki... elég ciki hogy ha éveken keresztül top draft pickeket kell választani és mégsincsen csapat...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy a HC személyét is nehezen lehetett megemészteni, úgy a további kinevezések is megfekszik az ember gyomrát... Próbálok pozitívan állni Mularkeyhoz és a stábjához, de ez egyre nehezebb.

Közben az is megvan, hogy kik lehetnek a lehetséges OL edzők: Ross Grimm és Pat Flaherty. Grimm neve jobban hangzik!
gerrard88
Idézek Grimmről: "During Russ Grimm's six seasons as offensive line coach for Ken Whisenhunt and the #Cardinals, Arizona allowed eighth-most sacks (240)." Még mindig jobban hangzik Grimm neve? 😊


Örülök, hogy Nunn jön ide, nem sokat tudott mit kezdeni a védőfalembereinkkel...
Asbee
Annak örülsz, hogy elmegy tőletek, vagy annak, hogy minket szomorít majd? Nem mindegy. 😊 Egyelőre még az ő kinevezése azért nem biztos, bár az eddig előkerült nevek (April, Robiskie) mind állást kaptak nálunk.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én nemtom mi lesz ebből... Szerintem OC-nek érdemesebb lett volna egy OL gurut leigazolni vagy ha már nem így lett szerezzenek valami nagyon jó OL szakit!!
gerrard88
érdekes, hogy Bob Bostad itt sem teljesített valami jól OL edzőként (már biztos, hogy távozik), pedig a Wisconsinnál az egyetemi szinten a legjobbnak tartották a szakmájában
baggio
Közben az is megvan, hogy kik lehetnek a lehetséges OL edzők: Ross Grimm és Pat Flaherty. Grimm neve jobban hangzik!

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
 twitter.com/PaulKuharskyNFL/status/689166681290199045


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Örülök, hogy Nunn jön ide, nem sokat tudott mit kezdeni a védőfalembereinkkel... Gyakorlatilag senki sem tudott számottevően fejlődni. Ott van pl. Linval Joseph, aki New Yorkban "jó" DT volt, de aztán távozott a Vikings-hoz és ott idén nagyon nagyot robbantott. A másik pl. JPP aki külsős emberekkel dolgozott a tavasszal. Tudjuk mi történt vele, de gyakorlatilag egy kézzel is domináns tudott lenni, nem ugyanazt erőltette mint korábban. Markus Kuhnban szintén több volt és Damontre Moore is gyakorlatilag visszafejlődött (persze ő egy agyatlan állat).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Én nemtom mi lesz ebből... Szerintem OC-nek érdemesebb lett volna egy OL gurut leigazolni vagy ha már nem így lett szerezzenek valami nagyon jó OL szakit!!
gerrard88
érdekes, hogy Bob Bostad itt sem teljesített valami jól OL edzőként (már biztos, hogy távozik), pedig a Wisconsinnál az egyetemi szinten a legjobbnak tartották a szakmájában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én nemtom mi lesz ebből... Szerintem OC-nek érdemesebb lett volna egy OL gurut leigazolni vagy ha már nem így lett szerezzenek valami nagyon jó OL szakit!!
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
"Ekkor még nem sejtették, hogy SB-t nyernek a következő évben." 😀
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Eddig eleg szedett vetett a banda
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Terry Robiskie (Falcons WR-edző) érkezik OC-interjúra, Miamiban és Atlantában is kollégák voltak Mularkeyval.
DL-edzőnek meg Robert Nunn érkezhet, aki a Giantsnél dolgozott hasonló minőségben 2010 óta.
empty taxi
ő is lett az OC, újabb "szenzációs" döntés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Terry Robiskie (Falcons WR-edző) érkezik OC-interjúra, Miamiban és Atlantában is kollégák voltak Mularkeyval.
DL-edzőnek meg Robert Nunn érkezhet, aki a Giantsnél dolgozott hasonló minőségben 2010 óta.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Srácok.... eléggé csalódott vagyok én is. Sajnos ez a huza-vona már sejtetett valamit, de azért csak nem gondoltam volna, hogy tényleg Ő lesz a HC. Talán egy jó OC-vel enyhíthetnek a fájdalmunkon, nem kell nekünk HC. 😀 DC adott, még azért jó lenne az edzői stábon tovább alakítani.
pakesz
ha Mularkey maradt, nem látom miért cserélnék le Michaelt, így April érkezésén kívül (ami láthatjuk, hogy szintén nem feltétlenül előrelépés) más változást nem várok a stábban, sajnos. a szabadügynök piac, a draft és az előszezon után lehet, hogy majd optimistább leszek, de jelenlegi formájában nem igazán várom a szeptembert (a nashville-i utazáson kívül 😛).
markny
Shawn Jefferson WR edző elment Miamiba, a helyére biztos jön új edző. Hortonról is jönnek-mennek a pletykák, hogy Hue Jackson hívja Clevelandbe. Nekem az sem egyértelmű, hogy LeBeau marad-e, mert részben Whiz miatt jött hozzánk. Jó lenne, ha maradna, de azért vannak kételyeim. Úgyhogy én még számítok változásokra.

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Horton besértődött a franchise-ra, megy a Brownsba:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/17/report-insulted-horton-leaving-titans-for-browns/related/
Közben saját maga cáfolta az egészet:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/17/ray-horton-says-hes-not-insulted-and-hasnt-been-released-from-his-contract/

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Srácok.... eléggé csalódott vagyok én is. Sajnos ez a huza-vona már sejtetett valamit, de azért csak nem gondoltam volna, hogy tényleg Ő lesz a HC. Talán egy jó OC-vel enyhíthetnek a fájdalmunkon, nem kell nekünk HC. 😀 DC adott, még azért jó lenne az edzői stábon tovább alakítani.
pakesz
ha Mularkey maradt, nem látom miért cserélnék le Michaelt, így April érkezésén kívül (ami láthatjuk, hogy szintén nem feltétlenül előrelépés) más változást nem várok a stábban, sajnos. a szabadügynök piac, a draft és az előszezon után lehet, hogy majd optimistább leszek, de jelenlegi formájában nem igazán várom a szeptembert (a nashville-i utazáson kívül 😛).

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát srácok...Mularkey, most meg Bobby April, nem irigyellek benneteket, remélem a GM húzás bejön.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok.... eléggé csalódott vagyok én is. Sajnos ez a huza-vona már sejtetett valamit, de azért csak nem gondoltam volna, hogy tényleg Ő lesz a HC. Talán egy jó OC-vel enyhíthetnek a fájdalmunkon, nem kell nekünk HC. 😀 DC adott, még azért jó lenne az edzői stábon tovább alakítani.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mularkey első kinevezése már meg is van: Bobby April ST edző lesz. 1991 óta van az NFL-ben, tavaly a Jetsnél dolgozott, előtte két évig a Raidersnél, előtte három évig az Eaglesnél. 2004-ben és 2008-ban az év ST edzője volt a Billsnél, ahol dolgoztak együtt Mularkeyvel. Amúgy itt kellett is valamit változtatni, mert kezdő pozíciót tekintve 17. helyen voltunk a ligában. (A Jets egyébként ugyanezen listán 8. helyen áll.)
Nandito
Ne tévesszenek meg a számok, az ST-nk idén borzasztó volt, pluszba nem hoztak semmit, cserébe elég sokszor mínuszba számított az egység.
Wester
Nem is mondta senki, hogy jól dolgozott. 😊 De a kezdő pozíciót tekintve bőven jobb a Jets a Titansnél. 😉

Music City Miracle
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Mularkey első kinevezése már meg is van: Bobby April ST edző lesz. 1991 óta van az NFL-ben, tavaly a Jetsnél dolgozott, előtte két évig a Raidersnél, előtte három évig az Eaglesnél. 2004-ben és 2008-ban az év ST edzője volt a Billsnél, ahol dolgoztak együtt Mularkeyvel. Amúgy itt kellett is valamit változtatni, mert kezdő pozíciót tekintve 17. helyen voltunk a ligában. (A Jets egyébként ugyanezen listán 8. helyen áll.)
Nandito
Ne tévesszenek meg a számok, az ST-nk idén borzasztó volt, pluszba nem hoztak semmit, cserébe elég sokszor mínuszba számított az egység.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mularkey első kinevezése már meg is van: Bobby April ST edző lesz. 1991 óta van az NFL-ben, tavaly a Jetsnél dolgozott, előtte két évig a Raidersnél, előtte három évig az Eaglesnél. 2004-ben és 2008-ban az év ST edzője volt a Billsnél, ahol dolgoztak együtt Mularkeyvel. Amúgy itt kellett is valamit változtatni, mert kezdő pozíciót tekintve 17. helyen voltunk a ligában. (A Jets egyébként ugyanezen listán 8. helyen áll.)

Music City Miracle