Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugye itt jelenleg interim a GM. Nos ez esetben van egy az államban lakó jelöltem az állásra:
 twitter.com/ryanohalloran/status/666708639353282560
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McBride és Turzilli a rosteren. A PS-be jött Yannik Cudjoe-Virgil OLB és Shaquille Richardson CB. Virgil ha jól emlékszem az előszezonban játszott is, valamint TC-ben dícsérték aztán valamelyik meccsen megsérült így nem volt esélye a PS-be se kerülni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Még mindig Andrews a kiemelt futó? Vagy most mi van Cobb-al?
TheBerzerker
Nem hiszem, hogy egyből a kezdőbe kerülne. Cobb most került vissza IR-ről.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én mondogatom néha napján hogy kellene egy normális futójáték, dehát ilyen emberekkel nemhiszem hogy sikerülhet a jövőben ezt megvalósítani... Én egyik futónkat sem tartom olyan hű de nagyra akitől hasra kéne vágódni... előbb legyen megoldva a lényegesebb Secondary probléma utánna lehet bármiről is beszélni.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Még mindig Andrews a kiemelt futó? Vagy most mi van Cobb-al?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
McCourty és Hunter is IR-re került, mindkettőjük sérülése műtéti beavatkozást igényel(t), jobbulást nekik. Woods "csak" pár hetet hagy ki elvileg, jó volna ha Hill addig nem zuhanna össze a teher alatt. Wright elképzelhető, hogy játszhat csütörtökön, és mustainenek is igaza lett, McBride kerülhet fel a PS-ből, komoly visszahordó feladatokat is kap majd, kíváncsi leszek rá.

DGB azt nyilatkozta, hogy semmit nem tudott volna tenni az INT ellen, erre meg is kapta a magáét (jogosan), Mularkey azt mondta, hogy ez egy fiatal játékos válasza, de az útvonalait végig kell futnia és oda kell érnie ahová a passznak is mennie kell. Mularkey: Marcus doesn't wait for guys to get open. He throws it where they are going to be, and the receivers have to be there. Mariota csúnya passzából jött az INT, de az is világos, hogy miért nem erőltetjük túl DGB-t, fejben még nagyon nincs kész erre a ligára, sajnos konkurencia hiányában nem lehet túl sokat padoztatni, de nagy hullámvasút lesz az ő szezonja is.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Holnap valaki legyen szíves válaszoljon, hogy miért lett Senki ennyire kegyvesztett Andrewssal szemben, hogy szinte nem is kap lehetőséget. De ha lehet ne az legyen a válasz, hogy visszahordásnál elejti a labdákat mert az egy másik műfaj. Engem Andrews egyáltalán nem győzött meg az egész szezon során.

A legjobban annak örülnék, ha nem kellene válaszolnotok, mert Andrews a másodikban maga válaszolna. Ígérem, akkor többet nem feszegetem a témát.
egozo
Mondjuk mert Sankeyvel ellentétben ő fel tudja venni a blitzeket?
empty taxi
Igen? Nem nagyon láttam, de mindegy. Azért a futás is elég lényeges egy futónál 😊

egozo
Futni aki odakerül egy NFL TC-be az már tud (persze futója válogatja, hogy kinek milyen blokkolás, melyik gap stb. fekszik legink), a különbség ott dől el, hogy ki mennyit lép pályára, hogy ki milyen jó elkapásoknál és blitz pickupban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tre McBride?
mustaine
tavasszal elég jól felépítette magát, tetszett a Senior Bowlon is és a combine-on is, így meglepődtem mikor a hetedik körben be tudtuk húzni, azóta viszont nulla. A jó kezeiből, az atletikus képességeiből és a sebességéből sem tudott semmit adaptálni egy jóval magasabb szinten (FCS -> NFL), pedig sérülések sem hátráltatták, egyszerűen nyersnek tűnt. Persze ezt nem én mondom, mert edzésen nem láttam, de az előszezonban még elkapása sem volt, sőt, talán csak a negyedik meccsen lépett pályára. azóta a ps-ben gyakorol, de sokat elmond a fejlődéséről, hogy inkább a szintén elképesztően gyenge Rico Richardsont hoztuk fel amikor kellett a plusz egy WR.
markny
Ráadásul Richardsonnak a preseasonban is volt pár elkapása, ha jól emlékszem TD-je is talán. McBride jelenetre nem is emlékszem.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Tre McBride?
mustaine
tavasszal elég jól felépítette magát, tetszett a Senior Bowlon is és a combine-on is, így meglepődtem mikor a hetedik körben be tudtuk húzni, azóta viszont nulla. A jó kezeiből, az atletikus képességeiből és a sebességéből sem tudott semmit adaptálni egy jóval magasabb szinten (FCS -> NFL), pedig sérülések sem hátráltatták, egyszerűen nyersnek tűnt. Persze ezt nem én mondom, mert edzésen nem láttam, de az előszezonban még elkapása sem volt, sőt, talán csak a negyedik meccsen lépett pályára. azóta a ps-ben gyakorol, de sokat elmond a fejlődéséről, hogy inkább a szintén elképesztően gyenge Rico Richardsont hoztuk fel amikor kellett a plusz egy WR.

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Holnap valaki legyen szíves válaszoljon, hogy miért lett Senki ennyire kegyvesztett Andrewssal szemben, hogy szinte nem is kap lehetőséget. De ha lehet ne az legyen a válasz, hogy visszahordásnál elejti a labdákat mert az egy másik műfaj. Engem Andrews egyáltalán nem győzött meg az egész szezon során.

A legjobban annak örülnék, ha nem kellene válaszolnotok, mert Andrews a másodikban maga válaszolna. Ígérem, akkor többet nem feszegetem a témát.
egozo
Mondjuk mert Sankeyvel ellentétben ő fel tudja venni a blitzeket?
empty taxi
Igen? Nem nagyon láttam, de mindegy. Azért a futás is elég lényeges egy futónál 😊

A front seven, míg el nem fáradt meccsben tartotta a csapatot, de a secondery helyett nem védekezhettek. Mindent elmond, hogy egy ilyen "kiváló" passzoló élete legjobb ratingjét érte el az első félidőben ellenünk. Igazán el kellene felejteni a kezdőből már Sensebo és a Blidi gyereket. Semmi esélyük senki ellen. Az átlag feletti TE-ket meg évekre visszaemlékezve sem tudtuk megfogni. Szánalmas kísérletek történtek rá most is, de sokszor még kísérlet sem volt.

A végén már nyeltük a futott yardokat is, amikor már egyértelműen futó játék volt, akkor is, a védelem teljesen szétesett.

Nagy falat volt a Panters.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Hunter jobb bokája eltört, szerintem őt már nem látjuk idén, így maradt összesen három darab egészséges WR a keretben: Harry Douglas (idei FA igazolás), DGB (újonc) és Rico Richardson (2013-ban volt UDFA, azóta 4 meccsen keveredett pályára, elkapása még nem volt). Ha még fel is épülne Wright csütörtökre, akkor is kell ide igazolni valakit, személyes tippem Hakeem Nicks. faszom...
markny
Tre McBride?

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hunter jobb bokája eltört, szerintem őt már nem látjuk idén, így maradt összesen három darab egészséges WR a keretben: Harry Douglas (idei FA igazolás), DGB (újonc) és Rico Richardson (2013-ban volt UDFA, azóta 4 meccsen keveredett pályára, elkapása még nem volt). Ha még fel is épülne Wright csütörtökre, akkor is kell ide igazolni valakit, személyes tippem Hakeem Nicks. faszom...
markny
Ahogy a TEket ma (is) védekeztük, elég lesz Fasano és Walker is ellenünk...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Hunter jobb bokája eltört, szerintem őt már nem látjuk idén, így maradt összesen három darab egészséges WR a keretben: Harry Douglas (idei FA igazolás), DGB (újonc) és Rico Richardson (2013-ban volt UDFA, azóta 4 meccsen keveredett pályára, elkapása még nem volt). Ha még fel is épülne Wright csütörtökre, akkor is kell ide igazolni valakit, személyes tippem Hakeem Nicks. faszom...

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a második félidőben 9 perc 20 másodpercig volt nálunk a labda, ezzel szerintem eleget mondtam.
a half time adjustment nagyon jól sikerült a védelem részéről, sajnos ugyanez igaz a Panthersre is, teljesen megölték a játékainkat, egy idő után pedig a mi védelmünk is elfáradt. a végén Woods és Hunter is komolynak tűnő sérülést szedett össze, itt már az ág is húzott minket.
Mariota nem volt jó (várható volt ez a hullámvasút az első szezonjában), az INT az ő hibája (bár DGB is ludas), de ezen kívül is döcögött a passzjáték, futások pedig szinte nem is léteztek. Persze ebben az is közrejátszik, hogy egy brutálisan erős védelemmel találkoztunk.

Bővebben nem valószínű, hogy lesz időm írni a meccsről, a legjobban akkor járunk, ha holnap a videószobában kielemezzük a hibákat, majd felkészülünk a Jags elleni TNF-re, ott sok szempontból nekünk áll a zászló, de a két Allent nem lesz egyszerű leszedni. Remélem sokan tudtok menni a meccsnézésre! 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Jól játszottatok, jó csapat lehet itt, kell találni egy jó edzőt az offseasonban, folytatni az építkezést, mert több van ebben a keretben, mint 2-7.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
A D megunta az O hülyeségeit, vagy elfáradt
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Holnap valaki legyen szíves válaszoljon, hogy miért lett Senki ennyire kegyvesztett Andrewssal szemben, hogy szinte nem is kap lehetőséget. De ha lehet ne az legyen a válasz, hogy visszahordásnál elejti a labdákat mert az egy másik műfaj. Engem Andrews egyáltalán nem győzött meg az egész szezon során.

A legjobban annak örülnék, ha nem kellene válaszolnotok, mert Andrews a másodikban maga válaszolna. Ígérem, akkor többet nem feszegetem a témát.
egozo
Mondjuk mert Sankeyvel ellentétben ő fel tudja venni a blitzeket?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Holnap valaki legyen szíves válaszoljon, hogy miért lett Senki ennyire kegyvesztett Andrewssal szemben, hogy szinte nem is kap lehetőséget. De ha lehet ne az legyen a válasz, hogy visszahordásnál elejti a labdákat mert az egy másik műfaj. Engem Andrews egyáltalán nem győzött meg az egész szezon során.

A legjobban annak örülnék, ha nem kellene válaszolnotok, mert Andrews a másodikban maga válaszolna. Ígérem, akkor többet nem feszegetem a témát.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
na mindjárt meccs, a szezonban talán most várom a legnyugodtabb állapotban, egy jóval erősebb csapattal találkozunk, így nem lenne meglepetés ha kikapnánk, mégis bőven van esélyünk meglepetést okozni.

#Titans inactives: WR Wright, RB Cobb, CB Cox, CB McCourty, G Spain, DE Pitoitua, DT Martin
ez sajnos nagyon nem néz ki jól, három fontos kezdő is hiányzik, de lássuk mire érdemes figyelni:

- A kezdés. Múlt héten nem kezdtünk jól, de a Saints meccsben tartott minket, ne legyenek hiú ábrándjaink, a Panthers ezt nem fogja megtenni (ők inkább a negyedik negyedben olvadnak majd le 😛), remélem a Mularkey-Michael páros sem lesz már annyira beszari és az elején sem csak a run-run-pass-punt fog menni...

- Secondary. Sajnos Sensebaugh és Wreh-Wilson kezd a két szélen, pedig előbbi inkább nickelben használható, utóbbi meg a héten tért vissza sérülés után, én szívesebben láttam volna akár a Riggs/Webb párost is az oldalvonalak mentén, remélem rám tudnak cáfolni. Sebességben verhetőek vagyunk, sajnos a Panthers is képes megnyújtani a pályát, egy-két nagy playt tuti be fogunk így szopni.

- Line of Scrimmage. Erről már írtam korábban, dominálni kell különben semmi esélyünk nem lesz, ehhez elsősorban az OL-nek kell erőn felül játszania. Az Oher-Bell különcsatára (ha nem is lesznek egyszerre a pályán) kifejezetten kíváncsi vagyok, mindketten jobbak idén, mint az előző állomáshelyükön.

- DGB. Rajna leírta a fantasy cikkben, de én nagy napot várok tőle (konkrétan az első 100+ yardos meccsét), talán ő kerülhet leggyakrabban szembe Benwikerével, ez egy nyerhető párosításnak tűnik, illene kihasználni.

Szoros meccsre számítok, de az eredmény számomra másodlagos, Mariota fejlődése a legfontosabb, az ilyen védelmek ellen pedig lehet fejlődni. Tipp: 25/38 210 yard 2 TD 1 INT, 20 futott yard 1 TD (3 sack)

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McCourty lehet, hogy nem csak ezt a meccset hagyja ki, ha újra műteni kell az ágyékát akkor valószínűleg IR-re kerül. Remélem nem így lesz, de jövőre mindenképp top prioritás lesz a corner poszt, McCourty megtartásán pedig komolyan el kell gondolkodni, mert a teljesítményéhez képest rengeteg a fizetése.
markny
a sérülés miatt sajnálom, viszont a teljesítménye elég gyenge, én már tavaly szélnek eresztettem volna, annyi pénzért jöhetett volna Cromartie, vagy Revis is. Igazából az eddigi 6 és fél szezonjából volt két jó.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
McCourty lehet, hogy nem csak ezt a meccset hagyja ki, ha újra műteni kell az ágyékát akkor valószínűleg IR-re kerül. Remélem nem így lesz, de jövőre mindenképp top prioritás lesz a corner poszt, McCourty megtartásán pedig komolyan el kell gondolkodni, mert a teljesítményéhez képest rengeteg a fizetése.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nekem úgy néz ki Lyonban lesz jelenésem addigra, így hiába mennék szívesen, az sem valószínű, hogy élőben tudom nézni a csütörtöki meccset 😕

McCourty és Wright egyébként biztosan nem játszik vasárnap, Cox, BWW, McCluster és Zach Brown kérdéses, de a nyilatkozatok alapján szerintem mindannyian be fognak öltözni.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A hibátlan Carolina elleni meccs kapcsán kapásból a 2003-as meccsünk ugrik be, ahol persze "némiképp" jobban álltunk, de akkor is ők számítottak egyértelmű esélyesnek, aztán -  espn.go.com/nfl/recap?gameId=231019029
Titans
Ha az kell a Superbowlba jutáshoz, hogy tőletek kikapjunk, akkor részemről deal 😊

Csak érdekesség, de pont/meccs alapján a mi O-nk jobb, mint a Saintsé...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A hibátlan Carolina elleni meccs kapcsán kapásból a 2003-as meccsünk ugrik be, ahol persze "némiképp" jobban álltunk, de akkor is ők számítottak egyértelmű esélyesnek, aztán -  espn.go.com/nfl/recap?gameId=231019029
(ja, persze ahhoz,, hogy különösen emlékezetes meccs lett, lehet, hogy az is hozzájárult, hogy az asszonnyal néztük a Boxutcában és rá két napra megszületett a lányunk...😀)

A múlt hétvégén egy gyenge védelmet szét tudtunk szedni és egy jó támadósort kordában tudtunk tartani, még úgy is, hogy az elején viszonylat jelentős hátrányba kerültünk. Most jön egy jó védelem és egy kicsit gyengébb támadóalakulat; annyi esélyünk azért szerintem van, mint a Saints ellen volt, szóval, miért is ne...

A csütörtökire ha szabadságolni tudom magam péntekre, akkor szívesen jövök a közös meccsnézésre - igyekszem hétfőn véglegesíteni.

TitanUp!

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Dicsértessék!
Ahogy már ide is írtam korábban, szervezünk egy TNF nézést a Gong2-be.
A Gong2-ben a bejáratnál és az emeleten is tudjuk nézni, úgy 10-15-en. (Van még más hely is, amire gondolok, de velük már beszéltem: szívesen látnak minket)
A program a következő. 1-kor találkozó a helyen, sör-bor, ilyesmi. 1:45-től Game Day Sport2.
2:15-5-ig meccs. Jó lenne már 1-re ott lenni, hogy lássák, hogy megvagyunk.
Kérem, hogy jelezzétek vagy itt vagy pm-ben, ha jöttök. Holnap este le szeretném foglalni a helyet, remélem, hogy addig összejön 10 fő.
 gongcafe2.hu/kapcsolat/
Szerintem kifejezetten jó lenne, ha összejönnénk: izgalmas és fordulatos meccs lesz.

Made... Laid... Paid