Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Westet kirúgtuk, sajnos várható volt, pedig én bíztam benne. nem egy szimpatikus figura a pályán kívül, de tehetséges srác (persze az Andrews, Sankey, Cobb + McCluster sor mögé semmi szükség nem volt rá).

bal oldali guard poszton pedig nem is Poutasi, hanem Looney kezdhet, érdekes projekt.

szerk: McCourty nem játszhat, így West helyére B.W. Webb érkezik a keretbe, úgy látszik mindig kell egy BWW monogramú corner 😊

szerk2: West pedig nem játszott eleget, hogy a csere kondíciói teljesüljenek, így nem kell picket adnunk a Brownsnak.

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
"We have expected more progress on the field, and I felt it was time to move in a different direction."
Ezt Amy Adams Trusk mondta Whisenhunt menesztése kapcsán, örülök, hogy a tulajdonosi körben van olyan ember akit nem csak a pénze érdekel, hanem a csapat szereplése is, meg merte lépni ezt a kifejezetten radikális változtatást. Webster fogja segíteni a következő vezetőedző megtalálásban, de állítólag AAT mondja majd ki a végső szót, meglátjuk mennyire ért a szakmaibb részéhez. (Kicsit azért fázom ettől a duótól.)

Vasárnap a 4-4-es Saints otthonába látogatunk, elég rosszul kezdték a szezont, de az előző öt meccsen négy győzelem a mérlegük, több, mint 30 pontot átlagolva. Sajnos a játék képe is azt mutatta, hogy nagyon összeállt a támadósor, Brees hát Brees, de a legtöbbször földön is veszélyesek voltak. Nekünk abból kell kiindulni, hogy az Eagles miként tudta őket legyőzni: ötször sackelték Breest és négy labdát szereztek. Az egyértelmű, hogy az idei szezonban ez a Saints messze a legerősebb támadósorral rendelkezik az eddigi ellenfeleink közül, és könnyen kihasználhatják a secondarynk gyengeségeit. BWW biztosan nem játszik, McCourty kérdéses, Cox pedig valószínű, hogy pályára léphet, nem egy ideális felállás, így most azért Riggs is komoly szerepet kaphat, Sensebaugh pedig egy utolsó utáni esélyt, hogy bizonyítson. (Mit is?)

19 sacket szerzett eddig a Saints, ez önmagában nem lenne annyira félelmetes, de ebből 12 érkezett a legutóbbi három meccsen, így a támadófal is újabb komoly teszt elé néz. Lewan és Warmack elvileg már 100%-os állapotban van, Bell és Poutasi visszatér eredeti posztjára (előbbi RT, utóbbi LG lesz szerintem), Gallik pedig szintén felépült az agyrázkódása után. A csapat összes vezetője (Adams Trusk, Underwood, Webster, Mularkey) egyetért abban, hogy muszáj megvédeni Mariotát, ezt valószínűleg az OL tagjai is érzik, itt markáns javulást várok a múltheti gyalázat után.

Mularkey mellett Jason Michael (OC) néz a legnagyobb feladat elé a stábból, utóbbi most először fog élesben, NFL meccsen játékot hívni, így az amúgy is belterjes stábtól nem várok őrült játékokat, pláne egy fiatal, tapasztalatlan QB-OC párossal. Wright sérült, Douglas viszont visszatérhet, így a Douglas-Hunter-DGB trióval állhatunk ki, nem egy világverő alakulat, na. Sokkal fontosabb szerepe lesz a TE párosnak, Walker mellett Fasano is több elkapásra számíthat, de állítólag Supernawt is kedvelik Mularkeyék 😊 Andrews lesz a kezdő futó, ez és az "új" fal remélem ad neki egy olyan önbizalmat, hogy végre a földön is konstans veszélyt jelentsünk. A Mariota > Mettenberger különbséget gondolom nem kell ragozni.

Mindenhol leírnak minket (7.5 pontos favorit a Saints, a szakértők és a szurkolók 97%-a vár hazai sikert), így tényleg az esélytelenek nyugalmával állhatunk ki. Tiszta lappal indulnak a játékosok, nincs akkora győzelmi kényszer, felszabadult, de kemény játékot várok. A másik oldalon szándékosan nem írtam a sérültekről, pedig rengeteg (fontos) hiányzójuk lehet, kíváncsi vagyok arra is, hogy ezt mennyire tudjuk kihasználni. Könnyű sorsolása van a hátralévő meccseken a NO-nak, de ha komolyan gondolják a rájátszást, ez egy must-win kategória nekik. Én (most sem 😊) látom annyira sötéten a képet, a Saintsnél talán kifutott eredmények is lehetnek az elmúlt hét sikerei, sokkal többet veszthetnek, így engem nem lepne megy egy meglepetés.

Vagy szerintetek tényleg ilyen rosszak leszünk? Kitől vártok előrelépést? DGB? Andrews? Valaki a secondaryből?

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Probable: Mariota, Cox, Douglas
Questionable: McCourty (egész héten nem edzett)
Out: Wright, BWW

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lebeau-t sajnálnám leginkább HA új bagázs jönne. Munchak utolsó évében ugyan így voltam Gregg Williams-szel, azért felhozta a védelmet, de mivel új edző jött így mennie kellett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
82 driveot játszottak ellenünk az ellenfelek, ebből 22 végződött pontszerzéssel, 18 esetben TD született 4 mezőnygól mellett. Egyrészt a 26.8%-os hatékonyság parádés (2. az NFL-ben), de TD/FG arányon még lehetne változtatni - majd egy jobb secondaryvel. Parádés munkát végez LeBeau! 😊

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Nem a szar mérleg volt a baj Whisenhunttal, mert ha a pár meccsen amit láttam, látható lett volna valami fejlődés, vagy remény, hogy majd egyszer kifejlődik ebből egy csapat, mint Carolinában vagy Cincinattiben, akkor azt mondom, oké hiba volt ez. De két off-season után semmi sem volt látható, meccsről meccsre csak rosszabb, reménytelenebb volt az egész. Ezért tartom jó döntésnek.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hányszor láttunk már olyat, hogy vhova ment az új edző, aztán hozta a saját embereit amint tudta. Még olyan posztokra is ahol bőven megvoltak. Én nem Mariotában kételkedem, hanem abban, hogy adott esetben egy edző ha nem múködne valami, akkor azzal kezdené, hogy őt nem én draftoltam, másik QB kell. Mert bármilyen tehetséges Mariota, azért ez a Titans roster nincs túltöltve talenttel, így könnyen lehet, hogy jövőre sem jön meg a várt fény siker csillogás. Még ebben a szar csoportban sem.
gabokocka
Hagyjuk már ezt, a vezetőség úgy is lefekteti majd, hogy ezzel a QB-val tudsz dolgozni ha nem tetszik ne gyere. Ki a tosz nem akarna Mariota-val dolgozni? Mit csinálnánk Vele, trade? Végre van egy jó irányítónk, nem hiszem, hogy "eladnánk" mert az edző "nem tud vele dolgozni, vagy hozni akarja a saját embereit".

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
megvolt az edzés és a sajtótájékoztató:

- nem csak spekulációk voltak, Bell tényleg RT-ként, Poutasi pedig LG-ként edzett, de lesznek még kavarások, minél hamarabb szeretnénk megtalálni a lehető legerősebb felállást.
- Andrews lesz a kezdő futó.
- Wright sajnos valóban komoly sérülést szedett össze, egyelőre nem tudni mennyit hagy ki, így DGB fokozott játékidőre és több labdára számíthat, de blokkolásban sokat kell még fejlődnie.
- úgy készülünk, hogy Mariota kezd vasárnap, a mai edzésen nagyon biztató volt a mozgása.
- Douglas és Cox szinte biztosan visszatérhetnek, de McCourty és BWW játéka erősen kérdéses
- Mariota és Mularkey is profin viselkedett, előbbi is nyilván próbált erős kapcsolatot kiépíteni vele, utóbbival pedig 25 éve kollégák, de nem tűntek túlzottan letörtnek, igyekeznek a lehető legtöbbet kihozni az adott szituációból.
- több változás is volt az edzésen, sokkal kompetitívebb, állítólag a játékosok kifejezetten élvezték, mindenki bizonyítani szeretne.
- Mularkey az első és másodéves játékosoknak tiszta lapot adott, valamint igyekszik tanulni a múltbeli hibáiból.

elsőre tetszik, nyilván az újdonság varázsa is, de nagyon várom már a vasárnapot, ha maradt volna Whiz, valószínűleg nem lennék ilyen lelkes. 😊 Go Titans!

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem azt várom, hogy azonnal és olyan legyen a fal, mint Dallasban, de attól azért jobb a keret OL-ben, mint hogy még egy olyan mészárlást lássunk, mint a Texans ellen. ehhez persze asszisztál majd Mariota jobb zsebérzékenysége és mozgékonysága, valamint a túloldalon sem lesz mindig Watt, de a Browns és a Dolphins ellen is volt baj azért. Lewan és Warmack top pickhez képest nem játszanak jól, tőlük sokkal kevesebb hibát várok, de igazán érdekes a többi poszton lesz a helyzet: Looney és Gallik küzdhet a kezdő posztért, utóbbi még hatodik körös újoncként is előnnyel indul az itt töltött holtszezon miatt. Poutasi állítólag visszatérhet az eredeti guard posztjára, Bell pedig RT-nek, így ismét Meredith szorulna ki, aki nem volt annyira borzasztó a jobb szélen, kíváncsi vagyok itt mit és mikor lépünk.

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy javuljon a fal? Három meccset nem játszottak együtt. Egy zsír új Ofal legalább egy év, vagy másfél míg összeáll. Nyilván Lövant se Wiz húzta, hanem a szertáros zsebéből esett ki a cetli. Hiba volt Lövidra elengedése, nem tudom kinek a döntése volt. Emellett védelmi sémaváltás, ott nem is lehetett csodát várni, nade mindeggy Mölarkéj megoldja, sok sikert neki.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A Bucs és a Colts meccset láttam idénről. Az elsőn szétoktatta Loviet, na a colts elleni az egy elbaszott műintézmény volt.
gabokocka
a mérkőzés elején óriási szerencsénk volt a labda minkét oldalán, onnantól ez ellen a Tampa ellen nem volt nehéz megtartani ezt az előnyt, ha adott esetben Mariota dob pick-sixet az elején és nem Winston, szinte biztos vagyok benne, hogy nem tudtunk volna fordítani. lehet érezni a csapaton a fejlődést, de elsősorban azokon a területeken ahol Whiznek vajmi kevés beleszólása volt a munkába, amit tőle vártunk, hogy legyen egy potens támadósorunk, az nem jött össze. örülök, hogy ennyi ember leírta a véleményét (a Hét Témáiban különösen értékes dolgokat lehetett olvasni), nyilván egy külső szemlélő mindig máshogy látja a dolgokat, de én továbbra is üdvözítő lépésnek tartom a menesztését, ezzel pedig részemről le is van zárva az ügy.

baggio tavalyi linkje pedig csodálatos példa, Mularkey színre lépéstől leginkább ezt várom, hogy javuljon annyit a fal, hogy meg tudja védeni Mariotát, ne törjük össze sem fizikailag, sem lelkileg. (lásd RG3)

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
 espn.go.com/blog/tennessee-titans/post/_/id/11260/zach-mettenberger-hurt-again-because-of-ken-whisenhunts-protection-philosophy

Ezek után, pláne hogy Mariotával ugyanúgy megtörtént, szerintem érthető, hogy egy percig nem volt tovább maradása.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mi pont a halál faszára kívántuk Riverát két szezon és négy meccs után.
Azóta nyertünk 25 meccset és elvesztettünk 9-et egy döntetlen mellett. Addig 14-22 volt a mutató. És azért az egy tehetségesebb keret volt, mint a Titans mostani csapata. Vagy a Bengalsból is százszor elküldhető lett volna Marvin Lewis. Aztán most AFC powerhouseról beszélünk. Szóval lehet csak idő kellett volna Whiznek, hogy felépítse a csapatát. Persze lehet, hogy jövőre is ugyanilyen szarok maradtak volna. De én még hagytam volna neki idő építkezni, miután öt meccset tudott lejátszani az általa kiválasztott irányítóval.
gabokocka
Már ne haragudj, de a 3 győztes meccset szembe állítani a 14-gyel, na az kicsit merész. Marvin Lewisnak a már befejezett 12 szezonjából csak 3 volt negatív mérlegű, az első kettő 8-8. Nem is értem ezt a párhuzamot.

Whiznek nemcsak a QB-ja miatt kell mennie, hanem mert semmit sem tudott megoldani a problémák közül. Hogy csak három nagy gondot írjak:

1. Amikor idejött, nagyon rossz volt a secondary. A secondary még mindig ugyanolyan rossz.
2. Új OL-t kellett volna építeni, mert Stewart és Roos kikopott a csapatból. Nézted kikkel pótolták őket? FA-ról Oher, Bell, Meredith, akik alapból rosszak, drafton Poutasi, aki csúnyán elbukott több meccsen is. A Texans ellen Mettenbergert hétszer sackelték. Summa summárum, nincs OL nálunk. (Az elmúlt másfél évben Locker, Mettenberger és Mariota is megsérült emögött az OL mögött.)
3. CJ vállalhatatlan volt a teljesítménye, illetve fizetése okán. A futójátékot sem tudta rendbe tenni, nyilván OL nélkül nehéz is.

A Colts meccs volt a sorsdöntő, azt bőven hozni kellett volna, és akkor ki tudja, most hány győzelmünk lenne. De nem nyertünk, azóta meg egyre nézhetetlenebb a csapat. Aki látta, az úgyis tudja, miről beszélek.

Music City Miracle
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Értelmetlen playhívások és teljesen kilátástalan Offense játék a jellemző az idei Titans meccseken. A playeket meg, mint tudjuk Whiz hívta mindig, nem engedte és nem is akarta átengedni másnak.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A Bucs és a Colts meccset láttam idénről. Az elsőn szétoktatta Loviet, na a colts elleni az egy elbaszott műintézmény volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
láttad egyébként a tavalyi és az idei meccseinket?

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mi pont a halál faszára kívántuk Riverát két szezon és négy meccs után.
Azóta nyertünk 25 meccset és elvesztettünk 9-et egy döntetlen mellett. Addig 14-22 volt a mutató. És azért az egy tehetségesebb keret volt, mint a Titans mostani csapata. Vagy a Bengalsból is százszor elküldhető lett volna Marvin Lewis. Aztán most AFC powerhouseról beszélünk. Szóval lehet csak idő kellett volna Whiznek, hogy felépítse a csapatát. Persze lehet, hogy jövőre is ugyanilyen szarok maradtak volna. De én még hagytam volna neki idő építkezni, miután öt meccset tudott lejátszani az általa kiválasztott irányítóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tehát akkor. Vagy beválik Mari.
Ha nem, akkor időt nyer az edző magának minimum (ha hitt Marcusban, ha nem).

Na most akkor ezek közül melyik cáfolja, hogy idejönni nem jó ötlet? Vagy amit gabo feszegetett, kibaszták Wizardot, ezzel pont ugyanabban a tócsában ülnek. Sztem nem. Wizard jelenleg összehozta a liga leggyengébb csapatát, ezért kellett mennie. Nem azért mert nem jutottak POba. Ennél azért nem igen van lejjebb.
ulpianus
Ulpi tökéletesen leírta, miért kellett edzőt váltani. Másfél év alatt 3-20-as mérleg, és se Mariotával, se Mettenbergerrel (akit ugye BB-hez hasonlítottak) nem tudott mit kezdeni. Azért meg lehet nézni, hogy HC-ként hány QB-val volt sikeres: szerintem eggyel, mert BB-vel és Riversszel OC-ként dolgozott. Whiz HC-nak egyértelműen rossz, hiába mondtátok többen is, hogy nem kellett volna kirúgni. (Azért kíváncsi lennék, hogy a Steelers, vagy éppen a Panthers fanok hogyan tolerálnák, ha saját csapatuk HC-ja ugyanilyen statot hozna.) Meg értem Iktriad Mularkeyval kapcsolatos ellenérzéseit, de Egozóval értek egyet: ennél vele sem lehet már rosszabb. A jövő meg majd elválik, már most a hátralévő meccseken is.

Music City Miracle
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez tisztára olyan, mint akik azon a kolbászon marakodnak, ami még meg sincs véve. Ti a jövőbe láttok? Oké, Mularkey nem tűnik végleges megoldásnak, de vak tyúk is találhat szemet alapon hozhat olyan fél szezont, hogy megtartják. Itt meg már azon megy a csata, hogy ki lesz utána.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már tele van a tokom vele, hogy majd 10éve mindig a következő szezonra várok.
Nem, én most szeretném, hogy a csapat nyerjen meccseket. Nem baj, ha nem jutunk tovább, jó meccseket szeretnék nézni, azon izgulva, hogy a végjátékban nyerünk-e, vagy megtartjuk-e a 20 pontos előnyünket. Nem szeretnék esélytelen csapatot nézni, akit legszívesebben már az első negyed után kikapcsolnék. Ezért aztán úgy gondolom, hogy most Mularkey az edző, adjunk neki egy esélyt mi is, hátha... És ne megint abban gondolkodjunk, hogy majd jövőre.
Szerintem aki nem csak azért van itt ebben a topikban, mert húha, de nagy szenzáció, hogy kirúgták az edzőt, hanem tényleg szurkol a Titansnak, az minden meccsen jó, de legalábbis esélyes Tennesseet akar látni és nem csak jövőre.
TitanUp!
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
gabo szerinted Mariota milyen hiányosságokkal rendelkezik, milyen red flagjei vannak ami alapján bármelyik edző nem szeretne vele dolgozni 22 évesen? az oké, hogy egy Tebow, Geno Smith vagy a tavalyi RG3, de akár Mettenberger esetében ez valós problémaként merül fel, de aki Mariota köré nem tud/akar potens támadósort építeni az ne akarjon NFL főedző lenni.
markny
A kor pont elég.
Van, aki veterán-függő.
Ez nem Mariota hibája, de ettől még fiatal marad.
Höri
Hát aki Mariota köré nem tudna csapatot építeni az én szerintem is menjen inkább fagyit árulni. Eddig mindenki az egekbe magasztalta, hogy mennyire NFL kész meg minden most meg már az a baj, hogy fiatal még... Ugyan már. Na de véleményem szerint is az NCAAből kellene egy főedzőt hozni és valószínűsíthető, hogy csak olyanokkal fognak leülni tárgyalni, akik értenek a tehetségek gondozásához és akik Mariotával képzelik el a jövőt. De amúgy kivel is lehetne mással? Van jelenleg elérhető jó veterán irányító akár trade-el is? Szerintem nincsen. Van az egyetemen jelenleg jobb potenciállal rendelkező QB? Szerintem az sincsen!

Szerkesztette: gerrard88
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
gabo szerinted Mariota milyen hiányosságokkal rendelkezik, milyen red flagjei vannak ami alapján bármelyik edző nem szeretne vele dolgozni 22 évesen? az oké, hogy egy Tebow, Geno Smith vagy a tavalyi RG3, de akár Mettenberger esetében ez valós problémaként merül fel, de aki Mariota köré nem tud/akar potens támadósort építeni az ne akarjon NFL főedző lenni.
markny
Ezt baggionak kéne most írnia, de nem minden edző képes a fiatal tehetségek kibontakoztatására, vagy simán megtörnek az NFL tempójától. Sanchez, Geno, RGIII vagy akár Kaepernick. Mind mutatott valamit a tehetségéből amiért draftolták őket, de elég kevesen tanulnak meg úszni azok közül akiket mlyvízbe dobnak. Szerintem nagyon fontos lenne az egyetemi tapasztalat az új HCnek. Jó forrása a tehetség felismerésének és gondozásának.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gabo szerinted Mariota milyen hiányosságokkal rendelkezik, milyen red flagjei vannak ami alapján bármelyik edző nem szeretne vele dolgozni 22 évesen? az oké, hogy egy Tebow, Geno Smith vagy a tavalyi RG3, de akár Mettenberger esetében ez valós problémaként merül fel, de aki Mariota köré nem tud/akar potens támadósort építeni az ne akarjon NFL főedző lenni.
markny
A kor pont elég.
Van, aki veterán-függő.
Ez nem Mariota hibája, de ettől még fiatal marad.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Miért, RG3 esetében mi volt a probléma, miután az első évben PO-ba vitte a csapatot? Megsérült, azon kívül már HoF-ernek volt kikáiltva, aztán most a lelátóról nézi a srácokat ahogy fociznak.
Jelenleg semmi garancia nincs arra, hogy sikeres lesz, miként arra sem, hogy meg fog bukni. De ha egy edző egy év után odakerül, hogy a saját, vagy Mariota karrierját dobja a kukába, nyilván nem a sajátját fogja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
gabo szerinted Mariota milyen hiányosságokkal rendelkezik, milyen red flagjei vannak ami alapján bármelyik edző nem szeretne vele dolgozni 22 évesen? az oké, hogy egy Tebow, Geno Smith vagy a tavalyi RG3, de akár Mettenberger esetében ez valós problémaként merül fel, de aki Mariota köré nem tud/akar potens támadósort építeni az ne akarjon NFL főedző lenni.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Tehát akkor. Vagy beválik Mari.
Ha nem, akkor időt nyer az edző magának minimum (ha hitt Marcusban, ha nem).

Na most akkor ezek közül melyik cáfolja, hogy idejönni nem jó ötlet? Vagy amit gabo feszegetett, kibaszták Wizardot, ezzel pont ugyanabban a tócsában ülnek. Sztem nem. Wizard jelenleg összehozta a liga leggyengébb csapatát, ezért kellett mennie. Nem azért mert nem jutottak POba. Ennél azért nem igen van lejjebb.


Állat vagyok, ami enni kér...